Перейти к содержанию

Мій досвід роботи в Польщі


СергійШ

Рекомендуемые сообщения

Я, Шнайдер Сергій , працював  три роки в Польші  на пасіці, де ми утримували до  1000 сімеЙ . В цій, темі  Я Можу  відповісти на  всі ваші питаня з бджільництва за кордоном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чому дальше не залишилися працювати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, СергійШ сказал:

Я, Шнайдер Сергій , працював  три роки в Польші  на пасіці, де ми утримували до  1000 сімеЙ . В цій, темі  Я Можу  відповісти на  всі ваші питаня з бджільництва за кордоном.

Цікавить сама система догляду і тип вуликів.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Цікавить сама система догляду і тип вуликів.:hi:

Цікавить все, що пов'язано з бджільництвом в Польщі разом з фото і відеоматеріалами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, СергійШ сказал:

Я, Шнайдер Сергій , працював  три роки в Польші  на пасіці, де ми утримували до  1000 сімеЙ . В цій, темі  Я Можу  відповісти на  всі ваші питаня з бджільництва за кордоном.

де саме і на якій з пасік? з якою бджолою (лінія , штамм?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Женя Циба сказал:

А чому дальше не залишилися працювати?

там робота сезона з квітня по жовтень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працювали ми під Бидгощом вулики велико польські корпусні 10 рамочні рамка має роміри 36на 26 і ще магазині корпуса 36на 13. Матка ВЕСЬ сезон працює в одному корпусі під решіткою. Основний медозбір був з ріпаку потім перевозили на гречку і липу фацелію за 100 км . Після гречки частину пасіки перевозили на верес . Порода бджіл краянка ліній альпійка і нізкая. Щороку купували пару маток племіних від Кшистофа Лоца.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, СергійШ сказал:

Працювали ми під Бидгощом вулики велико польські корпусні 10 рамочні рамка має роміри 36на 26 і ще магазині корпуса 36на 13. Матка ВЕСЬ сезон працює в одному корпусі під решіткою. Основний медозбір був з ріпаку потім перевозили на гречку і липу фацелію за 100 км . Після гречки частину пасіки перевозили на верес . Порода бджіл краянка ліній альпійка і нізкая. Щороку купували пару маток племіних від Кшистофа Лоца.

А ще поїдете? Цікавить такий варіант працевлаштування - і досвід вагомий, і заробіток...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також цікавить  середня оплата пісічникам на подібних пасіках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Очень интересно, это гнездо получается всего лишь 7 рамок дадана, итого меньше.

Какой средний медосбор с семьи? 

В какой период меняются матки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оплата 10 злотих в час. Відробивши три сезона подумавши що змене вистачить заробітків . Зарз утримю власу пасіку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, СергійШ сказал:

Оплата 10 злотих в час. Відробивши три сезона подумавши що змене вистачить заробітків . Зарз утримю власу пасіку.

Власну пасіку де, у Польщі,чи в Україні? Цікавить також які були медозбори з фацелії? Ну і якщо можна то трошки фото, звичайно якщо є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, СергійШ сказал:

Щороку купували пару маток племіних від Кшистофа Лоца.

а можна на цьому зупинитись більш розгорнуто. Що мається на увазі під племінною маткою, вартість цеї племінної і як вона використовується ? періодичність з якою купують племінні матки ? Чому саме Лоц ? чим він вирізняється серед інших ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, СергійШ сказал:

Я, Шнайдер Сергій , працював  три роки в Польші  на пасіці, де ми утримували до  1000 сімеЙ . В цій, темі  Я Можу  відповісти на  всі ваші питаня з бджільництва за кордоном.

Серега интересует медоподуктивность на одну семью и насколько точков поделена пасека. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Очень интересно, это гнездо получается всего лишь 7 рамок дадана, итого меньше.

Какой средний медосбор с семьи? 

В какой период меняются матки? 

МЕДОЗБІР сереньому 40 бувае більше залежить від точка . маток міняєм тільки які погано прцюють літом на неплодних і осіню наплодних з нуклеусів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, СергійШ сказал:

Я, Шнайдер Сергій , працював  три роки в Польші  на пасіці, де ми утримували до  1000 сімеЙ . В цій, темі  Я Можу  відповісти на  всі ваші питаня з бджільництва за кордоном.

Це не ви були на зустрічі у Львові? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Укроп сказал:

Власну пасіку де, у Польщі,чи в Україні? Цікавить також які були медозбори з фацелії? Ну і якщо можна то трошки фото, звичайно якщо є

В Україні. фацелії десь 10  30 кг . Фто будуть пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, СергійШ сказал:

маток міняєм тільки які погано прцюють літом на неплодних

Опишіть метод і % прийому будь-ласка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Очень интересно, это гнездо получается всего лишь 7 рамок дадана, итого меньше.

Какой средний медосбор с семьи? 

В какой период меняются матки? 

Матки купували 200 зл за матку. інструментально запліднених . Да я був на зустрічі у ЛЬВОВІ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Контакты работодателя можете дать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сергiй вам одразу вiд форумчан забагато питань. Почнiть свою розповiдь як почитается сезон, якi роботи виконуются першочергово. А там як пiде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки правду пишіть як спину гнули на пана пшека. А то часом пасічники на україні носами крутять при зарплатні 10-12 тисяч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mdiv сказал:

Тільки правду пишіть як спину гнули на пана пшека. А то часом пасічники на україні носами крутять при зарплатні 10-12 тисяч.

так и про канаду и сша надо все договаривать(я без персоналий ).

На Украине если б была зарплата 700-1000 доларов , то я думаю проблем с пчеловодами не было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спочатку польща а потім заморські країни обсудимо.У польщу білше шансів втекти -)))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СергійШ сказал:

Матки купували 200 зл за матку

Так у нас маток по такой же цене продают))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...