Перейти к содержанию

Сбор пыльцы


Рекомендуемые сообщения

А в мене в цім році в планах гребти бабло лопатою :ah: тому докупив ще десяток пилкоуловлювачів

2100601516_.jpg.75d3a44ff364d24cc6edddaa2b33a7e0.jpg

приємно що в подарунок прислали футляр для ДВД дисків, металевий на замочках,

777268099_.thumb.jpg.2bc266d92b6b167c5304f80d7b3309f0.jpg

тепер незнаю нафіга він мені :hmm: але ж  все рівно приємно :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Віталій.В сказав:

А в мене в цім році в планах гребти бабло лопатою :ah: тому докупив ще десяток пилкоуловлювачів

 

приємно що в подарунок прислали футляр для ДВД дисків, металевий на замочках,

Тепер незнаю нафіга він мені :hmm: але ж  все рівно приємно :ay:

 

Може вони просто для ущільнення поставили, шоби пилковловлювачі не бовталися в коробці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, gardener сказал:

Може вони просто для ущільнення поставили, шоби пилковловлювачі не бовталися в коробці?

Та ні, пилкоуловлювачі були упаковані гарно :ay:, яб сказав по совісті з перекладкою картоном, а коробка із футляром на горі, тільки відкрив відразу подарунок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Та ні, пилкоуловлювачі були упаковані гарно :ay:, яб сказав по совісті з перекладкою картоном, а коробка із футляром на горі, тільки відкрив відразу подарунок.

В яку ціну пилковловлювачі.? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ворон сказал:

В яку ціну пилковловлювачі.? :ah:

45 грн і 113грн за доставку 10ти штук

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Віталій.В сказав:

45 грн

Я брав 20 апісів осіню, були по 43 грв/шт. :hi:

Screenshot_20220112_114345.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ворон сказал:

Я брав 20 апісів осіню, були по 43 грв/шт. :hi:

В мене єсть 5шт апіса, мені не довподоби дуже тяжко виймаюця корзинки, я пробував і підрізати а воно без толку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Віталій.В сказав:

В мене єсть 5шт апіса, мені не довподоби дуже тяжко виймаюця корзинки, я пробував і підрізати а воно без толку.

Я знайомий з цією проблемою, тому лотки відразу довожу до толку,тепер виймаю однією рукою, мав 16 шт., докупив 20 шт, тепер вся пасіка, крім плаформи, збиратиме пилок. :hi:п/с пізніше зфоткаю доробку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Ворон сказав:

Я знайомий з цією проблемою, тому лотки відразу довожу до толку,тепер виймаю однією рукою, мав 16 шт., докупив 20 шт, тепер вся пасіка, крім плаформи, збиратиме пилок. :hi:п/с пізніше зфоткаю доробку. 

Ось зняв, те що я доробив, обрізав півкруглі виступи, і розширим 4 мм сверлом крайні отвори приймаючої решітки. :hi:

IMG_20220112_122912.jpg

IMG_20220112_122951.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Ворон сказал:

і розширим 4 мм сверлом крайні отвори приймаючої решітки. 

А навіщо розширили отвори ?, я тільки підправляв корзинки і посверлив отвори під цвяхи  щоб тримали решітку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

футляр для ДВД дисків, металевий на замочках,

777268099_.thumb.jpg.2bc266d92b6b167c5304f80d7b3309f0.jpg

тепер незнаю нафіга він мені

Синичків всіляких відлякувати :ah:

А на літо диски в футляр:evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Віталій.В сказав:

А навіщо розширили отвори ?, я тільки підправляв корзинки і посверлив отвори під цвяхи  щоб тримали решітку.

Бо крайні постійно зобивались, і пилок скочувався на землю, тепер такої проблеми нема, отвори також робив, але не сверлом, а квадратним шилом, щоб утворився горбок, він і недає решітці закриватись, зараз покажу. :hi:

IMG_20220112_130737.jpg

IMG_20220112_130915.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Ворон сказал:

Бо крайні постійно зобивались, і пилок скочувався на землю, тепер такої проблеми нема, отвори також робив, але не сверлом, а квадратним шилом, щоб утворився горбок, він і недає решітці закриватись, зараз покажу. :hi:

IMG_20220112_130737.jpg

IMG_20220112_130915.jpg

Зрозумів, дяку :hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.03.2019 в 20:21, Віталій.В сказав:

Доброго уважаемые коллеги :az:, ранее собирал пыльцу навесными пыльцеуловителями, а сейчас делаю донные и возник такой вопрос... отверстия для выхода трутня обязательно делать или можно  обойтись верхним летком в корпусе предварительно открыв леток на одну пчелу ?  ( почему то очень не хочется сверлить отверстия ).

Если не затруднит, поделитесь пожалуйста опытом буду очень благодарен :hi:.

В самого визріла думка, користуючись донним пилковловлювачем в верхній льоток поставити трубку для виходу трута, теж цікавить чи  хтось так робив і який результат??????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.01.2022 в 11:15, Віталій.В сказав:

А в мене в цім році в планах гребти бабло лопатою :ah: тому докупив ще десяток пилкоуловлювачів

2100601516_.jpg.75d3a44ff364d24cc6edddaa2b33a7e0.jpg

приємно що в подарунок прислали футляр для ДВД дисків, металевий на замочках,

777268099_.thumb.jpg.2bc266d92b6b167c5304f80d7b3309f0.jpg

тепер незнаю нафіга він мені :hmm: але ж  все рівно приємно :ay:

 

Здається мені, що швидко впадете від такої "лопати":umora:  думайте за донні пилковловлювачі:IMHO:  причому з більшою пропускною спроможністю, так що б і на сонях  не виключати:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21.05.2021 в 22:22, Роман Бакун сказав:

Вперше таке чую:dntknw: Не стикався з таким варіантом чесслово:IMHO:

Робите звичайшу єтажерку   відкриту на всі боки, на всі полки шматок теплого полу, можна без терморегулятора, бо макс. температура цілком підходить для сушки:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Николай S сказал:

В самого визріла думка, користуючись донним пилковловлювачем в верхній льоток поставити трубку для виходу трута, теж цікавить чи  хтось так робив і який результат??????

У меня в донных по 4 трубки для выхода трутня и пчелы....в леток будут идти и пчелы с обножкой:IMHO1:

В 12.01.2022 в 11:46, Віталій.В сказал:

В мене єсть 5шт апіса, мені не довподоби дуже тяжко виймаюця корзинки, я пробував і підрізати а воно без толку.

Лоток у них маловатый...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Николай S сказал:

В самого визріла думка, користуючись донним пилковловлювачем в верхній льоток поставити трубку для виходу трута, теж цікавить чи  хтось так робив і який результат??????

Приготовив 10ток глибоких днищ для пилкоуловлювачів, але пилкоуловлювачів зробив 5ть штук, спробував працювати... я зними не потоваришував, розбираю і докупив десяток навісних .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, ved сказав:

...в леток будут идти и пчелы с обножкой:IMHO1:

 

 

 

44 хвилини тому, Николай S сказав:

................ в верхній льоток поставити трубку для виходу трута, ........

:hmm::hmm::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ved сказав:

:ah:

я так розумію , що просто не дочитали,   можна пробувати, ????? однієїї в верхньому льотку  досить чи  відразу рекомендуєте добавляти ще трубок?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ved сказал:

Лоток у них маловатый.

Мені більші не піійдуть, на очеретяних вуликах вістань між рейками на передній стінці якраз під 200мм пилкоуловлювачі. На початку збору пилку вистачає, далі коли сім"я має вже добрену силу регулюю повноту корзини вікриванням нижнього літка, чим повніша корзина під кінець дня тим більше відкиваю нижній літок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Николай S сказав:

я так розумію , що просто не дочитали,   можна пробувати, ????? однієїї в верхньому льотку  досить чи  відразу рекомендуєте добавляти ще трубок?????

В мене апіси, мені достатньо, щоб бджоли назбирали по одному лотку щодня, розплоду також потрібен білок, щоб не тормозився розвиток. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай S сказал:

я так розумію , що просто не дочитали,   можна пробувати, ????? однієїї в верхньому льотку  досить чи  відразу рекомендуєте добавляти ще трубок?????

Думаю зависит от силы семьи....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Николай S сказал:

однієїї в верхньому льотку  досить чи  відразу рекомендуєте добавляти ще трубок?????

На мою думку однієї трубки буде маловато, враховуйте що ще бджолі треба виносити смітник, мертвих бджіл і т,д 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...