Перейти к содержанию

Сбор пыльцы


Рекомендуемые сообщения

16 минут назад, Ворон сказал:

Пилок треба непросто їсти,бо травна система шлунка руйнує майже повністю його лікувальну дію,пилок найкраще перед вживанням змішати з медом і розжовувати в роті якнайдовше,щоб корисні речовини всмоктувались у слизову рота.:hi:

Через слизову оболочку потрапляє дуже незначна частина речовин. :IMHO: Тим більше що основна цінність пилку в мікроелементах та вітамінах і їх засвоєння передбачене природою через травну систему. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Пилок треба непросто їсти,бо травна система шлунка руйнує майже повністю його лікувальну дію,пилок найкраще перед вживанням змішати з медом і розжовувати в роті якнайдовше,щоб корисні речовини всмоктувались у слизову рота.:hi:

Пилок з медом 50/50 .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Владимир Иванович сказал:

Мико дякую я так і зробив і краще стало вже через 2 доби. Мене цікавить  ЩО??? не так. Чому така реакція? Прокручую різні варіанти і тільки 2 зачіпки : потрава , або якась отруйна рослина , хоча як я писав на потраву не дуже схоже бджоли в порядку. Можливо хтось десь з подібним зустрічався . Ще раз дякую.

Пыльца самый распространённый аллергент 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Владимир Иванович сказал:

Пилок з медом 50/50 .

інша думка:  пилок - то є білкова структура і перетравлюється завдяки дії кислот (HCl+пепсин), а в неперевареному вигляді всмоктуватись через слизову рота йому не властиве. Мед - так як і всі вуглеводні перетравлюється завдяки дії лугів - (слина) відразу в роті піддається розщепленню і всмоктується через слизову, а білкові залишки з меду такі як пилок - в шлунок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Пыльца самый распространённый аллергент 

Про аллергент я вкурсі там трохи інші симптоми.  А в мене довготривала рвота і температура майже 39 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пилок досить важкий для перетравлення і, скоріш за все, кращє в такій ситуації спробувати вживати пилок з кефіром. А саме, з вечора в чашку (стакан ...) додати чайну ложку пилку і лишити дозріати а вранці випити. Для слабкого травлення - семе те. І взагалі при такому прийомі пилку найбільший відсоток його засвоєння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.05.2016 в 18:34, Любомир сказал:

інша думка:  пилок - то є білкова структура і перетравлюється завдяки дії кислот (HCl+пепсин)

 

22 минуты назад, SkalVad сказал:

Пилок досить важкий для перетравлення і, скоріш за все, кращє в такій ситуації спробувати вживати пилок з кефіром. А саме, з вечора в чашку (стакан ...) додати чайну ложку пилку і лишити дозріати а вранці випити. Для слабкого травлення - семе те. І взагалі при такому прийомі пилку найбільший відсоток його засвоєння.

А можна з пепсі- чи кока-cole - не вичікуючи  пилок до шлунку потрапить в перевареному вигляді, уникаючи негативного впливу слини і+  -cole вже не такі активні будуть. smile191.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Любомир сказал:

А можна з пепсі- чи кока-cole - не вичікуючи  пилок до шлунку потрапить в перевареному вигляді, уникаючи негативного впливу слини і+  -cole вже не такі активні будуть. smile191.gif

"Сміятись після слова лопата". До Вашого відому більше 90 % пилку не засвоюється організмом. А завдяки молочно-кислому бродінню відсоток засвоєння пилку значно зростає. А Ви регочіть далі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SkalVad сказал:

"Сміятись після слова лопата". До Вашого відому більше 90 % пилку не засвоюється організмом. А завдяки молочно-кислому бродінню відсоток засвоєння пилку значно зростає. А Ви регочіть далі. :IMHO:

Тому рекомендується вживати саме пергу , де вже відбулись всі необхідні процеси....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Тому рекомендується вживати саме пергу , де вже відбулись всі необхідні процеси....

Згоден на всі 100 %, але пилок всерівно збирається і вживається досить в великих об'ємах. Про проблеми вживання продуктів бджолярства (пилку, гомогенату та ін.) добре розповів Малихін, який займається їх виробництвом і популяризацією (здається на лекції в Куп'янську)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, SkalVad сказал:

"Сміятись після слова лопата". До Вашого відому більше 90 % пилку не засвоюється організмом. А завдяки молочно-кислому бродінню відсоток засвоєння пилку значно зростає. А Ви регочіть далі. :IMHO:

Все що я написав  тут

 

8 часов назад, Любомир сказал:

 

А можна з пепсі- чи кока-cole - не вичікуючи  пилок до шлунку потрапить в перевареному вигляді, уникаючи негативного впливу слини і+  -cole вже не такі активні будуть. smile191.gif

плід не моєї фантазії,і що Ви знайшли в цьому пості смішного?.......  ці напої містять аналог ферменту пепсину ортофосфорну кислоту, яка розщеплює поліпептиди (складні білки).....ой, може це Вас ще більше розсмішить, даруйте ......  Якщо так криво сприймати наше спілкування то не варто в нього входити. Перепрошую, якщо Ви це не мені адресували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То Ви щє порадьте в чистій кислоті розчіняти, а потім вживати... Це розмова ні про що. Не будемо розводити демогогію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, SkalVad сказал:

То Ви щє порадьте в чистій кислоті розчіняти, а потім вживати... Це розмова ні про що. Не будемо розводити демогогію.

Це не демагогія, Вам якщо не цікаво можете не продовжувати, але ж ми тут не одні є.

18 часов назад, Любомир сказал:

До Вашого відому більше 90 % пилку не засвоюється організмом.

А звідки такі дані ? 

Моя не порада, а думка заключається в тому, що як тільки пилок (білок) оброблений слиною (лужне середовище) попадає в шлунок (кисле середовище) проходить реакція лугу і кислоти по слинових тяжах кислота проходить у всі шари вмістимого і рефлекторно обкладові клітини у відповідь  на реакцію  виділяють додаткову кількість соляної кислоти, тобто маємо стабілізоване кислотне середовище в якому білок переварюється, попадає в 12-палу кишку де під дією ферментів розщеплюється до монопептидів і засвоюється тонким кишечником як і всі білки на всі 90%, а решта, що не встигло переваритись, розщепитись  чи всмоктатись ... то решта. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось розумна людина все роз'яснює "на пальцях". 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам дякую, і розумній людині за інфу, з яка для мене є корисною і з якої я роблю висновок, що маю правильні орієнтири і що до вживання пилку і що до його засвоєння. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Есть мысли заняться  сбором пыльцы в "промышленных" масштабах донными пыльцеуловителями.Себестоимость  (если делать самому)  выходит около 110-130 грн за шт.Делать на всю пасеку.Собирать пыльцу в апреле(что и делаю навесными на части семей) до цветения черноклена-акации и после до начала взятка с подсолнуха.Сбор пыльцы раз в 3-4 дня.Есть ли смысл?не  "съест" ли прибыль бензин,работа по сбору и сушке?ведь сейчас собираю для розницы и все расходы покрываются за счет высокой "отпускной" ценой (но и объемы мизерные до 100 литров за около две недели апреля на 55 ПУ)

Кто-то занимается  сбором пыльцы донными ПУ  в "промышленных" масштабах?Какие будут мнения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто что может сказать о таких решетках http://vashapasika.com.ua/ru/index.php?route=product/product&path=33&product_id=516?

Лучше в интернете не видел.....если судить по фото.....да и цена думаю нормальная...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я такі купляв. Зробив 10 денних пилкозбирачів. Роботою задоволений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ЮМос сказал:

Я такі купляв. Зробив 10 денних пилкозбирачів. Роботою задоволений. 

Як вони в роботі в порівнянні з навісними?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перші день-два бджоли призвичаються до вимушеного проходу через решітки, потім ідуть без проблем. Звичайно, що більша площа решітки дається взнаки - немає ,,черги,, перед льотком.  Цікаво, що навіть при відкритому вільному проході бджоли часто густо йдуть таки через решітку. Звичайна, суттєва перевага денних пилковловлювачів перед навісними в тому, що пилок не піддається загрозі бути замочений дощем. Єдина проблема - виготовити конструкцію пилковловлювача таким чином, щоби вуликовий мусор не попадав у пилок. Пилок дійсно може бути забраний після декількох днів роботи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році на пробу зробив з  десяток  донних пилкозбирачів. На рапсі їх опробував. Після деяких  доробок почали працювати на ура. Якра зараз доробляю ще десяток, в планах до весни зробити  на всю пасіку . Ці що на фото покищо без тяжки для відкривання-закривання та не зашиті зверху.

Фото0115.JPG

Фото0116.JPG

Фото0117.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, zctym68 сказал:

В цьому році на пробу зробив з  десяток  донних пилкозбирачів. На рапсі їх опробував. Після деяких  доробок почали працювати на ура. Якра зараз доробляю ще десяток, в планах до весни зробити  на всю пасіку . Ці що на фото покищо без тяжки для відкривання-закривання та не зашиті зверху.

 

У тебе що вулики рогаті?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Кагарлик сказал:

У тебе що вулики рогаті?

Уже  четвертий сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, zctym68 сказал:

Уже  четвертий сезон.

Колись приїду гляну на ці пилковловлювачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Колись приїду гляну на ці пилковловлювачі.

візьміть і мене з собою...:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...