Перейти к содержанию

Сбор пыльцы


Рекомендуемые сообщения

Bdjol, а Ви добре придивіться, бджоли "тереблять" кукурудзу аж "шумить", можливо же залежить від сорту, гібриду кукурудзи

Наламывая початки кукурузы в середине августа, наблюдал КАК пчёлы собирают пыльцу. Интересно то, что брали они её не только с метёлок! Куда охотнее собирали осыпавшуюся пыльцу с метёлок в узла, где отходят листья. Корзинки пчёлы наполняли довольно быстро. Пыльца желтого цвета.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Может Ваши отлиты получше

Та ні, не краще. :( Мене одне радує, що є виходи для "мужиків" :umora: Небува зборища біля решітки, коли виходять з вулика.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При цьому в нього пилкозбирачі чомусь на 1 грн. дорожче, ніж у одного оптовика,
но Олегу тоже нужно заработать на ровном месте 1 гривну
просто при оптовых закупках от 500штук и больше цена совсем другая,а 100 это так мелочи и мне тоже нужно както зарабатывать,поэтому я еще и стараюсь продавть чуть чуть сам,такчто извените.А если перекупы продают вам на 1грн дешевле,то это ихни проблемы,уни убавляют только прибыль себе.Спасибо за внимание
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році купив аж два пилковловлювача, так що тема для мене в цьому році буде актуальна :ole_ole::umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році купив аж два пилковловлювача, так що тема для мене в цьому році буде актуальна

2- не вигідно (неекономічно). Купіть ще штук 18. Гроші відіб"єте за сезон, ще й будете з + :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене цікавить таке питання, де є оптові покупці і за скільки можна здати. А ще для тих хоче збирати пилок, купляйте разом і сушку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене цікавить таке питання

мене за 21 рік роботи з бждолами тільки раз спитали чи не має в мене пилку!!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене цікавить таке питання

мене за 21 рік роботи з бждолами тільки раз спитали чи не має в мене пилку!!!!
А воно не потрібно чекати щоб питали.Пасічник сам повинен пропонувати , рекламувати і напрацьовувати собі кліента.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасічник сам повинен пропонувати , рекламувати і напрацьовувати собі кліента.

Якщо ми будемо чекати, що хтось прийде і купить, воно нікому не потрібне... :IMHO1: Я пилком займаюсь третій рік, проблем зі збутом нема. Завжди не вистачає...
де є оптові покупці

На пилок? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

де є оптові покупці

На пасіка біз, наприклад. Взагалі майже кожен перекуп, який скуповує мед для перепродажу, питає про пилок. А таких в україні- тисячі. :)
і за скільки можна здати.

Ціна- 60-80 грн (залежить від самого пилку та конкретного випадку).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мене за 21 рік роботи з бждолами тільки раз спитали чи не має в мене пилку!!!!
В мене вже другий рік поспіль питають за пилок :hi: , а пыльцезбирувачі ще не придбав..... :dntknw::ah::ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна- 60-80 грн (залежить від самого пилку та конкретного випадку).
200-220 у нас розніца.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене цікавить таке питання

мене за 21 рік роботи з бждолами тільки раз спитали чи не має в мене пилку!!!!
А воно не потрібно чекати щоб питали.Пасічник сам повинен пропонувати , рекламувати і напрацьовувати собі кліента.
Клієнтура у мене вже напрацьована, але мед це одне, а пилок зовсім інше. Думаю за 200-300 кг. вже починаються серйозні проблеми з реалізацією в роздріб.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

200-220 у нас розніца.

У нас на базарі- 20 грн 100 гр. Але люди, які торгують пилком на нашому базарі ( купленим у мене :ah: ) більше 12-16 кг за рік не продавали. Тут потрібні великі ринки збуту- міста з мільйонним населенням. :IMHO:
Думаю за 200-300 кг. вже починаються серйозні проблеми з реалізацією в роздріб.

В мне поблеми з роздрібною торгівлею пилком почалися з 20 кг :) Тому- весь нереалізований пилок віддавав бджолам.. в окремі роки кілограм 15... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

200-220 у нас розніца.

У нас на базарі- 20 грн 100 гр. Але люди, які торгують пилком на нашому базарі ( купленим у мене :ah: ) більше 12-16 кг за рік не продавали. Тут потрібні великі ринки збуту- міста з мільйонним населенням. :IMHO:
Думаю у роздріб багато продати фактично нереально, тому і шукаю де можна продавати оптом. Цього року лишилося десь з 40 кг., з 40 кг. вже продав. Можна так сказати відпрацьовував технологію, на 2014 р. планую збільшити об'єми.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

питає про пилок.

в перше чую, аж спитаю цього року як здавати буду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Вчера прочитал в книге, что подкармливать пчел весной пыльцой смешаной с сахарной пудрой, дает очень хорошие результаты по выводу большого количества молодых пчел. Вопрос состоит в том, как правильно собирать пыльцу. 1. как часто можно отбирать пыльцу у пчел, яж все не заберу расплод помрет....(учитывая то что я могу быть на пасеке только на выходные) 2. когда ее собирать 3. как ее сберечь до весны 4. как и когда ее скармливать пчелам меня интересует мнение кто как делает......
По 1. - пилковловлювачі (решітку) знімають лиш під час сильного медозбіру і на дощ. А решту часу можна збирати обніжку. По 2.- з середини квітня й до кінця серпня.. по3.- Її висушують, забираючи з уловлювачів щодня. У Вашому випадку-, коли ви зможете, але щоб не більше суток вона перебувала в уловлювачі. Якщо вона висохне в сушилці =можна користуватись сушилкою для фруктів= чи на сонці до стану, коли Ви її роздавлювати легко не зможете пальцями, пакуйте в банки й закривайте від молі пергової. Можна засипати зверху трохи цукром. Рік у сухому простоїть. По-4. Краще перед згодовуванням - дуже ранньою весною- перемолоти кофемолкою і добавляти у сироп 1 до 5-10. Пізніше не має смислу. :az::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по3.- Її висушують, забираючи з уловлювачів щодня. У Вашому випадку-, коли ви зможете, але щоб не більше суток вона перебувала в уловлювачі. Якщо вона висохне в сушилці =можна користуватись сушилкою для фруктів= чи на сонці

Если не знаете не советуйте, пыльцу сушить на солнце категорически нельзя. А так же при температуре свыше 40 градусов. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Уп № 12 на передостанній сторінці (3-й сторінці обкладинки) є реклама львівського бджоломагазину й фото пилковловлювача. Цікаво- хто виробник? post-329-1388315888_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Уп № 12 на передостанній сторінці (3-й сторінці обкладинки) є реклама львівського бджоломагазину й фото пилковловлювача. Цікаво- хто виробник? post-329-1388315888_thumb.jpg
Похож на мелисовский :IMHO1: Мелиса-93 Харьков
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похож на мелисовский

Точно, знайшов на сайті Меліси, дякую :az: На вигляд- симпатичні, але ціна- майже вдвічі дорожчі апіс :ak: Тестування поки що відкладається... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если не знаете не советуйте, пыльцу сушить на солнце категорически нельзя. А так же при температуре свыше 40 градусов.

:hi: Дякую, hadzumaki, за увагу. Малася на увазі сонячна енергія. Ви праві, треба було б мені уточнити. Я сушу на обшитому вагонкою другому поверсі дачного будиночка, де південне вікно добре занавішено. А влітку там так сухо і так нагрівається кімната, що достатньо і доби для сушки. Головне, те, що туди не попадають а ні бджоли, а ні міль. Можна з гарною ефективністю застосовувати марлеві стелажі, що я й роблю.:hi:
У нас на базарі- 20 грн 100 гр. Але люди, які торгують пилком на нашому базарі

Я реалізовував по 50 грвн. за 100 грамів обніжки з верби і весняного саду. Але у невеликій кількості. Проте часто запитують про неї. Просто потрібно про властивості обніжки та перги роповідати. Тоді й толк буде. :ay::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, hadzumaki, за увагу. Малася на увазі сонячна енергія. Ви праві, треба було б мені уточнити. Я сушу на обшитому вагонкою другому поверсі дачного будиночка, де південне вікно добре занавішено. А влітку там так сухо і так нагрівається кімната, що достатньо і доби для сушки. Головне, те, що туди не попадають а ні бджоли, а ні міль. Можна з гарною ефективністю застосовувати марлеві стелажі, що я й роблю.

Потратьтесь на сушку. Торік купив і зразу відчув ефект, про міль взагалі можна забути. Тепер єдина проблема з реалізацією.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, hadzumaki, за увагу. Малася на увазі сонячна енергія. Ви праві, треба було б мені уточнити. Я сушу на обшитому вагонкою другому поверсі дачного будиночка, де південне вікно добре занавішено. А влітку там так сухо і так нагрівається кімната, що достатньо і доби для сушки. Головне, те, що туди не попадають а ні бджоли, а ні міль. Можна з гарною ефективністю застосовувати марлеві стелажі, що я й роблю.

Потратьтесь на сушку. Торік купив і зразу відчув ефект, про міль взагалі можна забути. Тепер єдина проблема з реалізацією.
Прислушайтесь к совету, купите сушку. Или переходите на народные способы хранения продуктов питания. ;) Например, молоко можно хранить, если туда опустить жабу, а накрыть крышкой, что бы кисломолочная палочка ни попала. ;):umora: P.S. Вы бы хотели прикупить такого молочка? :dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потратьтесь на сушку. Торік купив і зразу відчув ефект, про міль взагалі можна забути.

Міль не потрапляє в пилковловлювачі на стадії збирання пилку?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...