Перейти к содержанию

Матки штучного осіменіння і природнього обльоту від Паланочки 2017 рік


Рекомендуемые сообщения

8 годин тому, Марина Чмель сказав:

А багато меду по вашому це скiльки? Коли в перший рiк нашого пасiчникування сiм'я мiсцевоi породи принесла 30 кг меду, нам здавалося БАГАТО, а коли в цьому роцi зимувалий бакфаст- 95-107кг та вийшов з ройового стану пiсля гарного розширення, то порiвняння тут зайвi. А чого вартий той факт, що вiдбiр меду не супроводжуеться численними пожаленнями? Просто струшуеш рамки пiзно ввечерi i на тебе жодна бджола не нападае, чи це не мрiя кожного пасiчника?Чудова бджола, до мiсцевих порiд бiльше не повернемося

Сонях в цьому році явно не такий як в тому,  та бджілки принесли по 50 кг. меду , бачу свої помилки та  слідуючому сезоні  думаю , що візьму більше з сім'ї. Що до ужалів то бджоли при відборі меду самі спокійні в день а от у вечері то так не підходь але чи не страшно спостерігати коли бджоли нуль на ворога ? ІМХО це не досягнення , це страшно спостерігати, може їм жала повитягувати і вони мовчати будуть ?  Це не є досягнення, це не моя мрія  !

Щоб винайшли метод боротьби з кліщом  та знищити його в нуль о це досягнення та мрія кожного пасічника .  А коли піарять про те , що бджоли карніка та бакфаст такі спокійні  а виходять до них в скафандрах як у відкритий космос то це виглядає просто смішно :)  

І чому ви привели тільки плюси,  невже нема недоліків і все так ідеально ?   І ще дуже важливий момент а чи запитали ви в других пасічників про ваше чисто ваше рішення  завести цю породу яка вплине на його бджоли ?  Ну , це типу , що ваш бик прийшов і без відома шпокнув чужу корову :) а господарі не згодні на вашу породу ?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Марина Чмель сказал:

А багато ме поповноцінними кiльки? Коли в перший рiк нашосго пасiчникування сiм'я мiсцевоi породи принесла 30 кг меду, нам здавалося БАГАТО, а коли в цьому роцi зимувалий бакфаст- 95-107кг та вийшов з ройового стану пiсля гарного розширення, то порiвняння тут зайвi. А чого вартий той факт, що вiдбiр меду не супроводжуеться численними пожаленнями? Просто струшуеш рамки пiзно ввечерi i на тебе жодна бджола не нападае, чи це не мрiя кожного пасiчника?Чудова бджола, до мiсцевих порiд бiльше не повернемося

100 кг меду з сім'ї це добре. Алеє пару питань чи будо з зимувалих сімей на весні створено відводки які на соняшнику дали товарний мед і в зиму підуть повноціними сім'ии і що залишили бджолаим мед чи потрібно кормити цукром? І ще питання якпА Кормова база?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Kostya-Костя сказал:

Сонях в цьому році явно не такий як в тому,  та бджілки принесли по 50 кг. меду , бачу свої помилки та  слідуючому сезоні  думаю , що візьму більше з сім'ї. Що до ужалів то бджоли при відборі меду самі спокійні в день а от у вечері то так не підходь але чи не страшно спостерігати коли бджоли нуль на ворога ? ІМХО це не досягнення , це страшно спостерігати, може їм жала повитягувати і вони мовчати будуть ?  Це не є досягнення, це не моя мрія  !

Щоб винайшли метод боротьби з кліщом  та знищити його в нуль о це досягнення та мрія кожного пасічника .  А коли піарять про те , що бджоли карніка та бакфаст такі спокійні  а виходять до них в скафандрах як у відкритий космос то це виглядає просто смішно :)  

І чому ви привели тільки плюси,  невже нема недоліків і все так ідеально ?   І ще дуже важливий момент а чи запитали ви в других пасічників про ваше чисто ваше рішення  завести цю породу яка вплине на його бджоли ?  Ну , це типу , що ваш бик прийшов і без відома шпокнув чужу корову :) а господарі не згодні на вашу породу ?

 

 

Ну сравнение быка и коровы,в данной теме и на примере с пчелами,тут совсем неуместно. Почему я например должен спрашивать,что мне держать у соседа-это первое,во-вторых-фермера сейчас творят такое,что порода пчел это даже не цветочки,а создают прямую угрозу пчелам, экологии и Вашего здоровья,Вы вспомните сколько раньше раков было,а это первый показатель загрязненности почвы,и в третьих-когда пасечники(соседи) вообще не занимаются селекцией(элементарной хотя-бы),ловят каждый год рои,они меня спросили,мне это надо,ведь ихние трутни тоже летают и "шпокают" моих маток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.08.2017 в 21:45, Паланочка сказал:

 

Артём у вас есть карника Зингр (Сингер) , или от Белевского?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Kostya-Костя сказал:

а господарі не згодні на вашу породу ?

Так Ви сам1 десятил1тями везети  ареал Укра1нсько1 степово1 карпатку,а пот1м жулуетесь ,що степова вже нетака.Чи Ви сам1 розводити чистих степових 1 у Вас е материрка з питомника 1 Вы выводите в1д не1 дочок тод1 я перед Вами вибачаюсь.А то позбирають на пас1ц1 бдж1л вс1х кольор1в радуги 1 б*ють себе в груди , що вони виводять степову.Щоб н1мц1 знали як ви проводите селекц1ю з своею р1дною бджолою вони плакалиб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ВадимЛ. сказав:

Так Ви сам1 десятил1тями везети  ареал Укра1нсько1 степово1 карпатку,а пот1м жулуетесь ,що степова вже нетака.Чи Ви сам1 розводити чистих степових 1 у Вас е материрка з питомника 1 Вы выводите в1д не1 дочок тод1 я перед Вами вибачаюсь.А то позбирають на пас1ц1 бдж1л вс1х кольор1в радуги 1 б*ють себе в груди , що вони виводять степову.Щоб н1мц1 знали як ви проводите селекц1ю з своею р1дною бджолою вони плакалиб.

На жаль  УС вже мабуть давно нема , як ви кажете радуга вже у всіх . Ні яку я селекцію не веду , все по звичайному .  Я проти щоб везли  не зрозуміло , що з других країн, бо там вже такий "прогресссс", що не можуть зрозуміти чому зліт бджіл . А один умнік таку породу вивів , що до вулика підійти не можуть .

Щоб такого не було , то краще працювати з тим , що за тисячі років нам дала природа ту бджолу , що треба .  Але гроші  та жадібність  перемагають !          

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

Ні яку я селекцію не веду ,

А от це 1 погано , я перших сво1х бдж1л купляв 15 пакет1в у знайомого , так там були в одному вулику с1р1 жовт1 з одним терг1том ,жовт1 з двома терг1тами 1 це все в одному вулику.Злюки були ,що собаки нетреба н1який дурний 1 так в дв1р незаходив,р1йлив1сть висока, но мед носили справно !1 наф1га мен1 той мед коли я вулика в1дкрити боюсь.Я тим б1льше з пас1ки неживу ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Kostya-Костя сказал:

На жаль  УС вже мабуть давно нема ,

У вас не має ? а в мене є ;):wave: 

 

27 минут назад, Kostya-Костя сказал:

А один умнік таку породу вивів , що до вулика підійти не можуть .

можна детальніше , ви про що ?

19 минут назад, ВадимЛ. сказал:

1 наф1га мен1 той мед коли я вулика в1дкрити боюсь

:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ЖекаNL сказал:

Артём у вас есть карника Зингр (Сингер) , или от Белевского?

ще одна ШО минулорічна осталась, піде в зиму, але репродукувати покищо не планую... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Паланочка сказав:

можна детальніше , ви про що ?

Як це ви не знаєте ?!!!!!   http://ukr.segodnya.ua/science/agressivnye-pchely-ubiycy-prodolzhayut-rasprostranyatsya-po-kalifornii--649128.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

"Африканізована" медоносна бджола була виведена 55 років тому генетиком Уорвіком Керром (Warwick Kerr) у Бразілії шляхом схрещування африканських бджіл з різними європейськими підвидами цієї комахи. Нову породу відрізняли не тільки рідкісна витривалість і медоносність, але і надзвичайна агресивність.

Так от оці ігри в Бога  дуже небезпечні !   А щоб в нас таке подібне сталось ?  То молилися б і 30 кг. що принесли наші бджоли .   

Америка та Европа зараз мають дуже великі проблеми з бджолами , то ми їх ще й з віти веземо . :) 

afrikanskie-pchely-300x225.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Kostya-Костя сказал:

Як це ви не знаєте ?!!!!!

той журналіст що писав ту статтю повний нуль в бджолах і в тій темі про яку пише. ця стаття рівня "плінтуса" :wave::IMHO1:

20 минут назад, Kostya-Костя сказал:

"Африканізована" медоносна бджола була виведена 55 років тому генетиком Уорвіком Керром

ніяка порода не була виведенна, бджола завезенна цим чоловіком а саме Apis mellifera adansonii просто потрапила в тіж кліматичні умови звідки була експортована, і тому европейська бджола яка була завезенна раніше не могла конкурувати з нею, бо якраз для европейської бджоли клімат там чужий. До речі клімат і стримує цю тропічну бджолу до розповсюдження на північ . А на рахунок агресивності, то помісь Apis mellifera carnica ,и Apis mellifera ligustica, в парі з Apis mellifera adansonii  дає зниження агресивності, та по причині різних циклів розвитку, (у adansonii коротший термін розвитку від яйця до до дорослої особини)помісь не можливо втримати без жорсткого контролю спарювання, (тобто "дикі" рої неможливо задавити генетично через насичення трутнем потрібних рас) а якщо згадати що ця бджола ще і за рахунок високої рійливості швидко збільшує свою "дику" популяцію , а за рахунок короткого циклу розвитку не має проблем з кліщем, боротьба з нею і заходить в глухий кут. Тут просто сила природи виявилась сильнішою за потуги і можливості людини. Треба підкреслити що саме нам ця бджола незагрожує навіть якщо хтось завезе її в Україну. Причина проста ця бджола з тропічного клімату, її чисті лінії не витримають нашої зими, а помісі з європейською бджолою по тій же причині що в Бразиліїї працюють на її розмноження тут будуть працювати на знищення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kostya-Костя сказал:

На жаль  УС вже мабуть давно нема , як ви кажете радуга вже у всіх . Ні яку я селекцію не веду , все по звичайному .  Я проти щоб везли  не зрозуміло , що з других країн, бо там вже такий "прогресссс", що не можуть зрозуміти чому зліт бджіл . А один умнік таку породу вивів , що до вулика підійти не можуть .

Щоб такого не було , то краще працювати з тим , що за тисячі років нам дала природа ту бджолу , що треба .  Але гроші  та жадібність  перемагають !          

я тоже так думал 4 года назад...:umora: точ в точ - слово в слово , потом всё таки рескнул  - промахнулся - но теперь всё изменилось и я рад за свой интерес.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kostya-Костя сказал:

Стаття супер .:umora: Особливо останні 2 абзаци .:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kostya-Костя сказал:

 

Так от оці ігри в Бога  дуже небезпечні !   А щоб в нас таке подібне сталось ?  То молилися б і 30 кг. що принесли наші бджоли .   

 

 

если бы у всех по 30 кг с семьи было то мы бы мёд сдавали по 3$!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

ще одна ШО минулорічна осталась, піде в зиму, але репродукувати покищо не планую... 

она чистый Зингер или какие то комбинации с другими линиями?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Паланочка сказав:

ніяка порода не була виведенна,

Ви суперечите  фактам  ? :)  

 

39 хвилин тому, Паланочка сказав:

До речі клімат і стримує цю тропічну бджолу до розповсюдження на північ

Зрозуміло , що до нас не дійде , я вказав на помилку генетиків як приклад а не буквально. 

 

Їх рійливість  не страшна  от   як вони  завойовують пасіки то жесть ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Африканізовані бджоли продовжують розширювати свій ареал проживання в Каліфорнії і рухатися на північ, що потенційно говорить про загрозу заміщення місцевих популяцій запилювачів цими небезпечними "комахами-вбивцями" на всьому півдні США, пишуть екологи в статті, опублікованій в журналі PLoS One.

«PLOS One» — міжнародний міждисциплінарний рецензований науковий журнал з відкритим доступом до публікацій, який публікує наукові дослідження і огляди в галузі природничих та медичних наук. Заснований у 2006 році неприбутковою організацією Public Library of Science (укр. «Публічна бібліотека науки»). Всі статті в журналі ліцензовані ліцензією Creative Commons CC-BY-SA 4.0. Журнал є найбільшим у світі за кількістю опублікованих статей за рік — більше 31 тисяч у 2013 році.

Журналіст пише на посилання журнала  А от паланочка каже , що вони плінтус . :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы вывести породу пчел надо очень много времени   очень много. То что ученые начудили это ошибка помошников а не создание породы. Помесь развивается и приобретает новые характеристики. Не кто не знает какой эта пчела будет когда дойдет до севера если дойдет .Все меняется .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Kostya-Костя сказал:

Ви суперечите  фактам  ? :)  

яким фактам ? чи ви вважаєте фактом журналістів ? так їм сенсацію подавай, все те що пишуть журналісти про "пчелу-убийцу" не варто паперу на якому те друкують. :IMHO1:Факти варто шукати, наприклад в роботі конгресу Апімондії в Аргентині якраз можна багато чого почерпнути по піднятій темі.

18 минут назад, Kostya-Костя сказал:

 А от паланочка каже , що вони плінтус .

так точно - плінтус :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не будьте Костя так быстры с выводами. Может очень скоро мы узнаем  о новом кроссе .Например Американский Кордован на пчелу (убийцу) Ведь в Бакфаст подливают Африканских пчел. Тем более у этих (убийц) жизнестойкость будь здоров.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Паланочка сказав:

яким фактам ? чи ви вважаєте фактом журналістів ?

так він посилається на науковий журнал  зрозуміло , що він нуль в бджолах .

 

17 хвилин тому, Паланочка сказав:

так точно - плінтус :umora:

Сміло ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.08.2017 в 20:56, Kostya-Костя сказал:

100 %  якось треба буде  порівняти

Не пробуйте!, ЭТО НАРКОТИК, к "нормальным" пчелам вернуться не сможете:ak:, ломка знаете ли не даст:)

16 часов назад, Kostya-Костя сказал:

А коли піарять про те , що бджоли карніка та бакфаст такі спокійні  а виходять до них в скафандрах як у відкритий космос то це виглядає просто смішно

та то рефлекс как у собаки Павлова :crazy:, сказались годы общения с "местной" пчелкой:vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20170901_113648.thumb.jpg.a6ae62c49cb0d2977d720131c217e167.jpg

20170901_113346.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20170901_113648.thumb.jpg.a6ae62c49cb0d2977d720131c217e167.jpg
20170901_113346.thumb.jpg.1a6079030ef73310aa2e69b84388db7b.jpg
Артем как их зовут?[emoji4]

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...