Перейти к содержанию

Матки штучного осіменіння і природнього обльоту від Паланочки 2017 рік


Рекомендуемые сообщения

Відібрав матки , завтра відправлю, по пару маток набралось аж на 17 посилок. :umora: Пару фото.

20170820_155000.thumb.jpg.15e0c0b25159d2cfeee48d76c0aceabc.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна з відібраних сьогодні маток кордован.

20170820_124338-1.thumb.jpg.e5e3710aa224e4b5c3c9e7360de095ed.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Паланочка сказал:

Одна з відібраних сьогодні маток кордован.

20170820_124338-1.thumb.jpg.e5e3710aa224e4b5c3c9e7360de095ed.jpg

Скоро там Жовтень,эх,кордована би щас да с семенами........io! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще кордован залишився? Візьму 2.

Надіслано від мого GT-S7562, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.08.2017 в 22:17, Паланочка сказал:

всім відписав приват. ще зосталось 3 бакфаста (якщо всі хто запитав приват і тут заберуть маток за які питали.)

Бакфаст еще остался ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, uam_63 сказал:

Ще кордован залишився? Візьму 2.

ні вже не має.

9 минут назад, bah2000 сказал:

Бакфаст еще остался ?

ні вже немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки отримав.  Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Переяслав сказав:

Матки отримав.  Дякую

Аналогічно. Матки гарні, сімї вже зачекались, але сьогодні вечором погода геть не для підсадки, тому ще ніч переночують в кліточках і в хаті. Дякую Артеме!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

получил подсадил спосибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки баків гарно засіяли під ковпачками, і сьогодні випущені. Хай працюють на нові сім'ї.

А кордован підсаджені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19 августа 2017 г. в 14:31, Паланочка сказал:

Дякую, і вас зі святом. :az:

должен напомнить что на видео маточка ИО. тут продаю сейчас естественый облет, но матка на видео и ети матки (предлагаемые сейчас к продаже) сестры.

так бджола дуже лагідна, покрайній мірі при ШО, по природньому обльоту (власне цієї комбінації) поки що не достатньо статистики щоб щось говорити однозначно.Можу сказати за батьків і сестер ШО. Бджола миролюбива нерійлива. по медозбору на рівні бакфаста, по будівництву вощини краща за бакфаст. По розходу корму зимою гірша за бакфаст, ранній розплід, тому треба мати на увазі що в зиму мають бути повномедні рамки, лишнього пів кіла на вуличку зайві не будуть. (в мене зимують без цукру, але на цукрі думаю буде краще) ранній старт, порівняно швидке нарощення, багато розплоду, сильні сімї. Ну якось так, але підкреслю ця комбінація нова, тому все на випробовуванні. Крім того ще скажу в мене кордован 3 рік, смішно сказати але перша матка яка в мене була під брендом "кордован" дочок кордован не мала взагалі, натомість давала до 30% сірих бджіл і маток.. а тому я вважаю успіхом отриманий результат по окрасу. Хоча з однієї сторони головне звичайно практичні характеристики до яких не відноситься колір, та з огляду на те що ця лінія отримала назву власне через колір хітину маток (характерний коричнево - червонуватий колір грудки матки) я рахую що в ідеалі ця характеристика має бути присутня . Хоча маю відмітити що літом я продавав дочок кордована Сd64МАА які в значній частині не мали цього кольору , хоча їхня мати має цей характерний для лінії окрас. ...

Здравствуйте, Артём! Да, пчела классная! Вот такие у меня сейчас от Вашей матки ИО с №17:

599d9bc3b63b4_17.JPG.55c6fa6a75bb2fb291be353cca9d8b6e.JPG В июле от неё вывел дочек F1, все как под копирку, светленькие. И пчела их (на сегодня уже сменилась)  тоже светлая:

599d9deb05fcb_(F1)1722_08_17..JPG.a50b814f545e9b311051712af7c8dfe2.JPG599d9ef4e184b_(F2)17.JPG.7145617739c7983d170ab3444b806938.JPGА на этом фото уже внучка (F2, дочка от дочки со второго фото) от матки ИО с №17, подсаженная в отводок бакфаста и облетевшаяся у меня на пасеке в селе (полагаю на моём труте бакфаста:IMHO1:) и сегодня начала откладывать яйца. Вот такой тест кордованом для своей пасеки я провёл в июле- августе этого года, когда наши "кочевники" с села (почва у нас песчанная) повыезжали на подсолнух на чернозёмы, где взяток практически вдвое выше. Результат - на фото, серой пчелы почти нет даже у F2. От второй маточки ИО с №19 в этом году маток выводил мало, результаты аналогичные, она пока в резерве, т.к. есть ещё и матка с Италии (513-й линии от Kantoni&Ottani). Матками я очень доволен, миролюбие на уровне, большое спасибо!
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер уважаемые коллеги. Расскажу Вам одну историю.
Заказал у Артема 5 плодных маток (3 В24 и 2 В14) История моих "быстрых подсадок" есть здесь, в постах выше. Все принялись.
Но, с одной В14 получилась целая история.
Подсадили в отводок на 145 рамку, как и всех. Но!!! Развития 0...Что мы с отцом только не делали, мы подкрепляли сколько могли засевом на выходе, но пчелы!!! Куда то девались...Боролись за матку, сколько могли...матка сеяла, но очень плохо...небольшими пяточками...Отец, с многолетним опытом, но даже он не понимал в чем дело. Почему матка очень плохо сеяла, и почему пчелы не держались, они просто слетали...Матку мы подсаживали в другой отводок...ситуация та же...!!!! Может место "зачарованное"))????
Может у кого то было подобное, расскажите на будущее, что было не так...?????!!!



Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Critic сказал:

Добрый вечер уважаемые коллеги. Расскажу Вам одну историю.
Заказал у Артема 5 плодных маток (3 В24 и 2 В14) История моих "быстрых подсадок" есть здесь, в постах выше. Все принялись.
Но, с одной В14 получилась целая история.
Подсадили в отводок на 145 рамку, как и всех. Но!!! Развития 0...Что мы с отцом только не делали, мы подкрепляли сколько могли засевом на выходе, но пчелы!!! Куда то девались...Боролись за матку, сколько могли...матка сеяла, но очень плохо...небольшими пяточками...Отец, с многолетним опытом, но даже он не понимал в чем дело. Почему матка очень плохо сеяла, и почему пчелы не держались, они просто слетали...Матку мы подсаживали в другой отводок...ситуация та же...!!!! Может место "зачарованное"))????
Может у кого то было подобное, расскажите на будущее, что было не так...?????!!!



Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Не знаю " что не так ". Дочерей надо было выводить пока суть да дело . И как это понять : пчелы куда то девались ? Не , понятно когда пчелы матку ИО пытаются сменить , но куда они деться могут ? То что матка сеет плохо небольшими пяточками , это скорее всего дает знать плохая кормежка той же матки пчелами . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Critic сказав:

Добрый вечер уважаемые коллеги. Расскажу Вам одну историю.
Заказал у Артема 5 плодных маток (3 В24 и 2 В14) История моих "быстрых подсадок" есть здесь, в постах выше. Все принялись.
Но, с одной В14 получилась целая история.
Подсадили в отводок на 145 рамку, как и всех. Но!!! Развития 0...Что мы с отцом только не делали, мы подкрепляли сколько могли засевом на выходе, но пчелы!!! Куда то девались...Боролись за матку, сколько могли...матка сеяла, но очень плохо...небольшими пяточками...Отец, с многолетним опытом, но даже он не понимал в чем дело. Почему матка очень плохо сеяла, и почему пчелы не держались, они просто слетали...Матку мы подсаживали в другой отводок...ситуация та же...!!!! Может место "зачарованное"))????
Может у кого то было подобное, расскажите на будущее, что было не так...?????!!!
 

Аналогічна ситуація тільки матка від Вальчука Юрія купувалася провіреною, підсадив пройшло 2 тижні а засіву 0, Юрій поміняв на другу підсадив в той же відводок, що тільки не робив, і відкритий розплід, і закритий, і підгодовував матка сіє розкидано маленькими п"ятачками в кінцевому результаті сам її задавив і посадив ф1 В32(МАА) побачу , Що буде далі, бо якщо ф-ка не буде сіяти то причина у відводку. А ось В24(МАА) нормально сіє 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені надійшла цього річ ШО від Артема Анатолійовича, Зінгер на 47Н47. Сіять почала на 5 день з дня підсадки, а далі були нерви і річ думаю не в матці. Бджола навідріз відмовилась вигодовувать личинки, просто їх викидали. Викинули навіть не запечатані личинки, що їх підставив у вулик з іншої сім'ї. Підсаджував Зінгер на Зінгер. Чи спека тому виною, що супровожувалась безвзятковим періодом, чи що інше не знаю. Після кількох підгодівель вони почали працювати, а до цього ні обльотів ні яких рухів взагалі, поки не заглянеш у вулик то не скажеш, що й бджоли в ньому є. Навіть першу підкормку взяли не відразу.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дочка В 24 плодна кидаю уже в 3 відводок . Не приймають хоч вбийся . Поки сидить під ковпаком все нормально , навіть прогризли дірку і напхались туди як оселедець в бочку . Тільки зняв ковпак - через 5 хвилин клубок . І чого їм бракує ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дочка В 24 плодна кидаю уже в 3 відводок . Не приймають хоч вбийся . Поки сидить під ковпаком все нормально , навіть прогризли дірку і напхались туди як оселедець в бочку . Тільки зняв ковпак - через 5 хвилин клубок . І чого їм бракує ? 
Сади через пересилочну кліточку.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю " что не так ". Дочерей надо было выводить пока суть да дело . И как это понять : пчелы куда то девались ? Не , понятно когда пчелы матку ИО пытаются сменить , но куда они деться могут ? То что матка сеет плохо небольшими пяточками , это скорее всего дает знать плохая кормежка той же матки пчелами . 

Добрый вечер. Матки не ИО...Пчелы, которые выводились, просто слетали или, не знаю, что происходило, но их не было в улье...В итоге дошло до того, что их осталось десятка два, при этом матка бегала...Отсадили в другой отводок, но, увы...


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще считаю что к данной теме Продажи маток от Паланочки это имеет как бы косвенное отношение,а вот к теме маток и их подсадки самое оно.:IMHO1:

Интересно и есть что расссказать и мне.Там читайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Олег Мороз сказал:

Сади через пересилочну кліточку.

Зараз під ковпаком . Якщо через пару днів не приймуть попробую клітку .

28 минут назад, Critic сказал:


Добрый вечер. Матки не ИО...Пчелы, которые выводились, просто слетали или, не знаю, что происходило, но их не было в улье...В итоге дошло до того, что их осталось десятка два, при этом матка бегала...Отсадили в другой отводок, но, увы...


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

похоже что там проблема не только ( или не )  в матке 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, vovchik v сказал:

уже в 3 відводок .

по сколько дней сидела в каждом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ApisDirect сказал:

по сколько дней сидела в каждом?

В среднем по 3 - 4 дня . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vovchik v сказал:

В среднем по 3 - 4 дня

додержали бы до 7ми приняли бы с первого раза, а так только матку мордуете:(

за неделю самые упорные сдаются

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ApisDirect сказав:

додержали бы до 7ми приняли бы с первого раза, а так только матку мордуете:(

за неделю самые упорные сдаются

То Ви самих "упорних" не бачили. Підсаджував матку в сім'ю, для заміни старої, то цей процес зайняв більше двух тижнів, чесно вже було бажання спалить разом з вуликом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Seos сказал:

То Ви самих "упорних" не бачили.

А тоді ще місяць маточники ТЗ виламувать, доки бджола не зміниться. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...