Перейти к содержанию

Матки штучного осіменіння і природнього обльоту від Паланочки 2017 рік


Рекомендуемые сообщения

Маточки з Маркена попали туди куди треба, вітаю Артемій з придбанням. Вдалої підсадки і зимівлі.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ORION сказал:

Артем как их зовут?

тільки приїхав додому. Сьогодні отримав 2 матки з Маркена від Pierre Koning. Матки Пьєр передав через своїх знайомих , вчора ще були  в нього сьогодні вже в мене, "експрес доставка" :ay:Перша матка це B101MKN= 16. B26TR mkn B59MKN це одна із маток які в цьому році давали трутня на маркені. (One blue Queen is a breeder for next year, she is Born 2016.) і друга матка 2017 року ,(The other one is a Young Queen from this year our New Anatolica material.)  її мама 158MKN = 15.- A12MKN mkn GR53MKK , а батько B26TR =13. - B77(TR) bal B47(MKK) 

_______________________

Дякую Вадим . :az: якщо все буде добре на слідуючий сезон зможу мати трутня ідентичного до цьогорічного на маркені :ole_ole:

29 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Маточки з Маркена попали туди куди треба, вітаю Артемій з придбанням. Вдалої підсадки і зимівлі.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем планы по этим маткам? И.о. планируется? Особенно между ними? Если что меня пжл первого в очередь[emoji4] [emoji4] Лично приеду -заберу![emoji4] [emoji4] [emoji4]

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Паланочка сказав:

Перша матка це B101MKN= 16. B26TR mkn B59MKN це одна із маток які в цьому році давали трутня на маркені. 

Маю схожу матку штучного запліднення. ;)  http://bj.tochok.info/Pedigree/f57bcc46-0063-4e5c-82b0-5e5d551c466b 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ORION сказал:

Артем планы по этим маткам? И.о. планируется? Особенно между ними? Если что меня пжл первого в очередьemoji4.pngemoji4.png Лично приеду -заберу!emoji4.pngemoji4.pngemoji4.png

конечно планируется, но между ними навряд ли все таки родственники.

1 час назад, Sanich сказал:

Маю схожу матку штучного запліднення.

непоганно ти "розковиряв" її родовід ;) пару днів назад дивився начебто не було ще цього родоводу, це тільки написав ? Санич АКО це чія абрівіатура ? хто осіменняв матку ? отримав давно ? бджола змінилась ? миролюбність ? колір бджоли однорідний ? цікаво....

На рахунок родоводів в журналі, а чи не булоб доцільно додати на скорочення в родоводі пояснення що то значить, бо виходить щоб зрозуміти що таке наприклад TR треба перейти на інший ресурс. Як на рахунок такого доповнення по родоводах  в пж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Паланочка сказав:

пару днів назад дивився начебто не було ще цього родоводу, це тільки написав ?

Так. Ми внесли багато змін та доповнень в побудову родоводу і я його, можна сказати, в бойовому режимі тестував і виправляв по ходу помилки чи недопрацювання. 

7 хвилин тому, Паланочка сказав:

Санич АКО це чія абрівіатура ?

Анатолій Коняєв. Проживає в Голандії. 

8 хвилин тому, Паланочка сказав:

хто осіменняв матку ?

Цього, на жаль, не знаю. Можливо Денис знає. 

8 хвилин тому, Паланочка сказав:

отримав давно ?

Практично 2 місяці назад. 

8 хвилин тому, Паланочка сказав:

бджола змінилась ?

мабуть що так, але є один ньюанс - матка поганенько сіє. Не знаю з чим це зв"язано - сім"я не набирає сили. Можливо це пов"язано з низькою життєздатністю лінії, або дефектом матки - не можу сказати. Дочок я від неї вивів - будемо по весні дивитися. Мене цікавлять Ф1 на місцевому фоні значно більше ніж сама мама. 

11 хвилину тому, Паланочка сказав:

миролюбність ? колір бджоли однорідний ?

Ще завчасно про це говорити - буде видно по весні. 

11 хвилину тому, Паланочка сказав:

На рахунок родоводів в журналі, а чи не булоб доцільно додати на скорочення в родоводі пояснення що то значить, бо виходить щоб зрозуміти що таке наприклад TR треба перейти на інший ресурс. Як на рахунок такого доповнення по родоводах  в пж.

Можна подумати. Маю сумнів, що хтось буде те добавляти. Знаючі люди знають і без розшифрування, що bal - це скорочено назва острова. А незнаючим достатньо знати що isl -це ізольований. Але подумаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Паланочка сказав:

Санич АКО це чія абрівіатура ? хто осіменняв матку ?

Я хоть не Санич,  але відповім :)

АКО це абревіатура Анатолія Коняєва з Голандії.  Осіменяє він сам,  навчався ШО в Кірхайні. Це по крайній мірі інформація по матці яка в мене :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Sanich сказал:

Маю схожу матку штучного запліднення. ;)  http://bj.tochok.info/Pedigree/f57bcc46-0063-4e5c-82b0-5e5d551c466b 

И мне наверное, повезло, имею от нее дочку В17(ОТ) fk В03(GBI). Хорошо червит, пока больше ничего сказать не могу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2017 в 15:57, Паланочка сказал:

вчора ще були  в нього сьогодні вже в мене, "експрес доставка" :ay:

в мене перший раз так в чужих матках, вчора в другій половині дня підсадив маток в сімї попередньо відібравши маток. на рамку під сіточку, сьогодні вже сіють. Матки по суті позавчора забрані з вуликів в Пьєра. я ще як підсаджував звернув увагу що матки розкормленні. Це я до того яка буває "експрес доставка" :ay:Підсаджував відразу після відбору матки з сімї, сьогодні дивився, є засів і на сіточках нуль агресії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Паланочка сказал:

в мене перший раз так в чужих матках, вчора в другій половині дня підсадив маток 

Неделю тому , подсадил твою ИОшку  с нуклеуса в полностью отрутневевшую воспиталку .

Семья полностью без расплода.(в сотах)

Через сутки выпустил с колпачка .

Семья полноценно работает .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Кузьмич сказал:

Через сутки выпустил с колпачка .

Семья полноценно работает .

И зачем рисковать маткой,это просто случайность что её приняли.

Приём больше зависит от состояния семьи ,чем от качества матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.09.2017 в 08:07, SASHA.OK сказал:

Я хоть не Санич,  але відповім :)

АКО це абревіатура Анатолія Коняєва з Голандії.  Осіменяє він сам,  навчався ШО в Кірхайні. Це по крайній мірі інформація по матці яка в мене :ah:

а у вас как она сеет?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Саша К. сказав:

а у вас как она сеет?

 

Сіє дуже гарно,  можна їй присвоювати класність :umora:

Це дочка B24(AKO) ins B3(VKO)

Надіюсь Артем не образиться що в його темі :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Кузьмич сказав:

Неделю тому , подсадил твою ИОшку  с нуклеуса в полностью отрутневевшую воспиталку .

Семья полностью без расплода.(в сотах)

Через сутки выпустил с колпачка .

Семья полноценно работает .

В мене недавно був випадок що матку, яка засіяла під ковпачком,  бджоли вбили після того як я її випустив :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, SASHA.OK сказал:

Надіюсь Артем не образиться що в його темі :ah:

ага, зараз тільки сяду зручніше і почну ображатись :crazy:

Саша щільний розплід, гарна маточка :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SASHA.OK сказав:

В мене недавно був випадок що матку, яка засіяла під ковпачком,  бджоли вбили після того як я її випустив :hmm:

Аналогічно вийшло і у мене з однією з маток кордована від Паланочки. Вчора відбираю лишні рамки і розпочав день з цієї сімї. А там матку вбили гади, і на її розплоді (під ковпачком який засіяла) 2 маточника. Коли випускав вони ніякої агресії до неї не проявляли. Це друга маточка (рижа) яку не злюбили мої дворові у цьому році. Сказати що я розстроєний це нічого, я дуже і дуже був розстроєний.

Радує що від Артема: 2 баків і 1 кордован- трудяться на славу і на мене.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, новичок сказал:

И зачем рисковать маткой,это просто случайность что её приняли.

Приём больше зависит от состояния семьи ,чем от качества матки.

:ah:Могу себе позволить.

Паланочка так наосеменял , что все не проверенные засеяли , нечего и выбраковать:umora:

Конечно без " танцев с бубном" не обошлось (каждые 10, 20, 40 мин и 2 часа)

А если серьёзно,  то именно состояние семьи и не смущало , при подсадке. 

1 час назад, SASHA.OK сказал:

В мене недавно був випадок що матку, яка засіяла під ковпачком,  бджоли вбили після того як я її випустив 

То ,что матка засеяла под колпачком , для меня не показатель:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2017 в 15:10, Кузьмич сказал:

:ah:

То ,что матка засеяла под колпачком , для меня не показатель:IMHO1:

В мене бува, що і в клітці сіють. Думаю, що теж не показатєль є такі "антогоністи", що з бубном біля них побігаєш, а вони все-одно замінюють, але це по підсадці в сім'ї. 

Зараз звертаю увагу на родовід матки, якщо мають спільних предків, то підсадка на ура.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Вадим Василюк сказав:

Зараз звертаю увагу на родовід матки, якщо мають спільних предків, то підсадка на ура.

Тим кому продаю своїх рижих маток наголошую на своє-образний прийом рижиків і щоб вели контроль за маточниками ТЗ аж поки не зміниться вся бджола.

P.S. До-речі, Вадим, сімейка від Вашої матки спокійна, а сімейки дочок трішки подають шум при відкачці. Все ж таки мої трутні роблять свій "внесок".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

 

P.S. До-речі, Вадим, сімейка від Вашої матки спокійна, а сімейки дочок трішки подають шум при відкачці. Все ж таки мої трутні роблять свій "внесок".

Так, зазвичай Ф2 вже нетакі спокійні, але ще з якими порівнювать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

На коли заводить будильник на Шо 2018 р??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Big Brother сказал:

всем известно 10.10:umora:

Мг

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2017 в 08:53, Кузьмич сказал:

Неделю тому , подсадил твою ИОшку  с нуклеуса в полностью отрутневевшую воспиталку .

...

Семья полноценно работает .

Во житуха пошла у людей, ИОшек уже столько, что ими трутовок исправляют :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...