Перейти к содержанию

Матки штучного осіменіння і природнього обльоту від Паланочки 2017 рік


Рекомендуемые сообщения

Если немного утих ажеотаж, то охарактирезуйте ваши линии карник. ( особенно с8)

Зарание благодарен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте, как себя показала  B14(MAA) = ivq  .16 - B100(KAA) ins(maa) B350(vdB)? И еще покажите где прочитать как разобраться в родословной, что -то я не могу понять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! 

По какому принципу вы отбираете трута для ИО?  

За матку 180 грн которая облетывается в трутневом фоне карники, бакфаст, итальянки, степовой  + возможно соседские дворовые --- это не дорого?  Или вы формируете изолированные облетники по каждой из пород? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Евгений Сумчанин сказал:

Доброго дня! 

Доброго.

38 минут назад, Евгений Сумчанин сказал:

За матку 180 грн которая облетывается в трутневом фоне карники, бакфаст, итальянки, степовой  + возможно соседские дворовые --- это не дорого?  Или вы формируете изолированные облетники по каждой из пород? 

 на глупые вопросы..... возможен глупый ответ, после стопроцентной предоплаты и предварительного обдумывания. стоимость  ответа "180" грн.  карту скинуть ? :crazy:

50 минут назад, Евгений Сумчанин сказал:

По какому принципу вы отбираете трута для ИО?  

смотри, порядок ответа описан выше :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недорого, я брал в этом году (июнь) 3шт. Теперь имею три хороших семьи. Даже пришлось уодной отобрать 1 рамку расплода в конце августа, бестолку, но хочу вытянуть матку Бакфаст от другого матковода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.10.2016 в 07:20, Seos сказал:

Артем Анатолійович, чи будете Ви цього року надавть послуги по заплідненню чужих маток? І якщо так, то по якій ціні?

250 грн. без гарантій , ви прислали я осіменив , ви перевіряєте. домовлятися конкретно за пару тижнів до бажаної дати осіменіння, невелику кількість зможу зробити практично в любий час...ну + - день другий

9 часов назад, valik1986 сказал:

Если немного утих ажеотаж, то охарактирезуйте ваши линии карник. ( особенно с8)

C8(MAA) =  imq  .13 - C17-85-5-2010(wbe) ins(G.Macha) C6-42-29-2008(wbe)   [чистопородна карніка. Пешец]

 

карніка штучного осіменіння від Георга Маха 13 року народження, лінія пешец. Характеризується високою миролюбністю, сильними сімями , але по масі бджоли незначно  відстає від С27МАА . В той же час миролюбніша за 27. По меду працюють добре і стабільно по групі ф1 краще за бакфаст будують вощину. На жаль самої С8 у мене вже не має. є її дочка від якої я пропоную також маток

C28(MAA) =    .15 - C8(MAA) ins(maa) C27(MAA)   [6 drone col.]

 

С28МАА зхожа на маму по гко. з негативу цієї лінії, дуже забиває пилком нижній корпус витісняючи матку.... Роїння у С8 і її дочок в мене немає у С27МАА її дочок було.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, olegx478 сказал:

Здравствуйте, как себя показала  B14(MAA) = ivq  .16 - B100(KAA) ins(maa) B350(vdB)? И еще покажите где прочитать как разобраться в родословной, что -то я не могу понять.


в прошлом году делал такую комбинацыю Игорю. вот тут родословная В41IGF http://ukrqueenbee.com/Pedigree/IGF15_Pedigree(UA).html

от него были очень позитивные отзывы, про саму маму и ее дочек также. К томуже очень позитивные отзывы были и про В100КАА которая является мамой в етой комбинацыи, посему сделал себе две матки такой комбинацыи  В14 и В 29. Обе прописаны на сайте так как планирую на следующий год перехрестить их между собой. Так как ета комбинацыя удачная,из практики 16 года , также предлагаю дочек етих маток к продаже.

 по родословных просто почитайте сокращение внизу страницы, впринцыпе там все просто, давайте разберем строчку приведенную вами по  В14МАА. Из етой записи можно прочитать что ето Бакфаст (В) номер матки 14. заводчик МАА (Майстерчук Артем) ivq - Virgin queen imported (импортирована неплодная матка) 16. -год вывода даной матки (комбинацыи) B100(KAA)-мама  ins(maa)- тип осеменения , в даном случае, инструментальное осемененение и маа мои иницыалы, тоесть делал я. B350(vdB)- трутень

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Паланочка сказал:

Доброго.

 на глупые вопросы..... возможен глупый ответ, после стопроцентной предоплаты и предварительного обдумывания. стоимость  ответа "180" грн.  карту скинуть ? :crazy:

смотри, порядок ответа описан выше :wave:

А в чем глупость то, так и не ответили ??????  Вы держите целый зоопарк пород и продаете маток естественного осиминения не понятной геномодификации по 180 грн.... вы же понимаете и сами если вы матковод что матки ваши такие идти ровно не будут......  А за ИО ... так вы и не ответили как вы отбираете трута  ????????????? По признаку этот понравился а этот нет????  трут труту разница...  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Евгений Сумчанин сказал:

А в чем глупость то, так и не ответили ??????  Вы держите целый зоопарк пород и продаете маток естественного осиминения не понятной геномодификации по 180 грн.... вы же понимаете и сами если вы матковод что матки ваши такие идти ровно не будут......  А за ИО ... так вы и не ответили как вы отбираете трута  ????????????? По признаку это понравился а этот нет????  трут труту разница...  

За 180 грн. це звичайна ф1 і ніяких гарантій ніхто не дає, хоча на моє переконання вони те ж придатні на медовій пасіці для ефок, що стосується бакфаст. А от відбір трутня для ШО є навіть відео зняте власником теми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

За 180 грн. це звичайна ф1 і ніяких гарантій ніхто не дає, хоча на моє переконання вони те ж придатні на медовій пасіці для ефок, що стосується бакфаст. А от відбір трутня для ШО є навіть відео зняте власником теми.

можите скинути ссилку на відео? мене цікавить параметри відбору трута ))))  Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано......... Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Евгений Сумчанин сказал:

є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди

Так то вже не Ф1 ,така матка буде чистопородною і повинна мати відповідну !  ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Евгений Сумчанин сказал:

можите скинути ссилку на відео? мене цікавить параметри відбору трута ))))  Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано......... Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

угодить покупателю очень трудно. одному нравятся ,а другому нет.

у вас , что много денег для создания облетника?

вы сами купите маток в Европе , потратьте кучу  времени , денег и найдете себе нужный и ровный материал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Евгений Сумчанин сказал:

можите скинути ссилку на відео? мене цікавить параметри відбору трута ))))  Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано......... Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

Вы маток получали одной линии или разных .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Евгений Сумчанин сказал:

облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

А можна з цього місця детальніше, що Ви маєте на увазі облітник по висоті. Що, в лісі літають трутні інших порід .......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Жало сказал:

А можна з цього місця детальніше, що Ви маєте на увазі облітник по висоті. Що, в лісі літають трутні інших порід .......

а що ні ???????????? ))))))))))))))))))))))))) Чи ви витравите  всіх диких бджіл  в  лісі в радіусі 2 км ???????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, TED сказал:

а що ні ???????????? )))))))))))))))))))))))))

Тоді по Вашій логіці НУКЛЕУСИ треба вішати на деревах в лісі і чим ближче до сонця тим Крутіші трутні літають....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, TED сказал:

а що ні ???????????? ))))))))))))))))))))))))) Чи ви витравите  всіх диких бджіл  в  лісі в радіусі 2 км ???????????

радиус маловат . трутни и на острова залетают , а вы про лес говорите.

1 минуту назад, Жало сказал:

Тоді по Вашій логіці НУКЛЕУСИ треба вішати на деревах в лісі і чим ближче до сонця тим Крутіші трутні літають....

вот это Вы отожгли. просто супер

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, TED сказал:

можите скинути ссилку на відео? мене цікавить параметри відбору трута ))))  Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано......... Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, TED сказал:

можите скинути ссилку на відео? мене цікавить параметри відбору трута ))))  Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано......... Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

За 8 лет работы с баками в своей местности раздал столько маток бакфаста разных линий что трутневый фон состоит из  баков процентов на семдесят..А условия для племенного материала в пол не приемлем .Чтобы не было разброса купите матку  ио с европы ф 1 и не одну потом скажите каков результат .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Евгений Сумчанин сказал:

А в чем глупость то, так и не ответили ?????? 


я в шоці :Jumpy::umora:я думав це черговий клон, намагається мене потролити ;):huh: , а це люди на повному :evrika: пишуть ...:dntknw:

"держіть мене троє" :Jumpy::umora::umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, TED сказал:

можите скинути ссилку на відео? мене цікавить параметри відбору трута ))))  Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано......... Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

Читаю і дивуюсь створити облітник а ви хоч рас задумувались над поняттям чужа паця,товарні матки та матки племенні.Ви знаєте скільки спроб створити ізольований облітник в Україні різними людьми було а врезультаті освоюєм іо і мітим трутня .

WP_20160626_20_46_11_Pro.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Паланочка сказал:


я в шоці :Jumpy::umora:я думав це черговий клон, намагається мене потролити ;):huh: , а це люди на повному :evrika: пишуть ...:dntknw:

"держіть мене троє" :Jumpy::umora::umora:

 

Пользователь что решил потролить Артема я смотрю не в теме .Вы почитайте форум посмотрите видео сформулируйте правильно вопрос и получите ответ :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Sanich сказал:

Та вже ні. Адміни ще й крайнімі осталися. На довгий бан тягне. 

 

Саш суть в тому, що це 3 бан однієї ж і тієї ж людини за останні якщо не помиляюсь 4 дні, якщо дивитися на стиль писанини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Саш суть в тому, що це 3 бан однієї ж і тієї ж людини за останні якщо не помиляюсь 4 дні, якщо дивитися на стиль писанини.

По IP цього не видно. Тому не впевнений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...