Перейти к содержанию

Матки штучного осіменіння і природнього обльоту від Паланочки 2017 рік


Рекомендуемые сообщения

В 15.04.2017 в 16:04, Вадим Василюк сказал:

 

Ох ці Апеннеї ))))

Я вчора глянув своїх аппенінок, і побачене мене дуже порадувало, а людям, які перший раз в житті бачили італійок і карнік, зробило перезагрузку мозгів.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б також не відмовився від двух неплідок

:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Шулянский Александр сказал:

І мені можна 2 неплідки  УС можна оплатити?

можна..

 

2 часа назад, станислав83 сказал:

Я б також не відмовився від двух неплідок

80 грн неплідка, номер карти скинуть ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Паланочка сказал:

можна..


 

80 грн неплідка, номер карти скинуть ?

так звичайно наперед дякую


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, станислав83 сказал:

так звичайно наперед дякую

відправив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артемій, скажіть чи перезимувала у Вас матка В21(МАА)? І як вона зараз розвивається?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2017 в 10:25, Вадим Василюк сказал:

Бачу є трохи сліди випорожнень на рамках, за це знімається бал по зимостійкості.

А я ничего не вижу, такого подобного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, andrej8383 сказал:

Артемій, скажіть чи перезимувала у Вас матка В21(МАА)? І як вона зараз розвивається?

ні В21МАА не презимувала. ЇЇ дочка В24МАА відео вище в темі.

 

2 часа назад, kontroler сказал:

А я ничего не вижу, такого подобного.

потому как там чисто :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Паланочка сказал:

ні В21МАА не презимувала. ЇЇ дочка В24МАА відео вище в темі.

Зрозумів.

А як перезимували Ваші італійки, цікавлять матки зі Штатів та Ітілії. А також який в них зараз розвиток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, andrej8383 сказал:

Зрозумів.

А як перезимували Ваші італійки, цікавлять матки зі Штатів та Ітілії. А також який в них зараз розвиток.

Італійки перезимували нормально. Але материнки в мене пішли в зиму не на повноцінних сімях, тому посилатись на них в оцінці італійки я покищо не візьмусь, дочки досить різні , найкращі мають 2 корпуси бджоли , розплід не рахував, але є і в нижньому і верхньому, по щільності печатки і площі засіву найкраща італійка, по миролюбності американка краща за італійську маму. Мені однозначно рано робити висновки, попередньо покищо мене все задовільняє , зимівля розвиток весною, розхід кормів все в принципі в нормі, а там побачимо що буде далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, kontroler сказал:

А я ничего не вижу, такого подобного.

Я вже вибачився, за свій прокол і визнав, що зхибив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, andrej8383 сказал:

Артемій, скажіть чи перезимувала у Вас матка В21(МАА)? І як вона зараз розвивається?

ні В21МАА не презимувала. ЇЇ дочка В24МАА відео вище в темі.

Доньки і сини її живуть і дають потомство на теренах країни.Не будемо жалкувати-кращі в майбутньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Sobol212 сказал:

Артем, а Б32 перезимовала?

Да В32МАА  презимувала. Зараз сама стара матка бакфаста на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Sobol212 сказал:

Артем, а Б32 перезимовала?

Це матка від Андерса Петера, яких не так і багато в Україні, маю ІОшку від неї на В50 трута. Мені подобаються, як вона так і її дочки. Єдине, за що переживав, так це за вильоти в несприятливу погоду, був такий відгук в попередній Артемовій темі.  Може інша кл.зона, чи трутен В50 повпливав, але таке явище в мене не підтвердилось.

Не скажу, що вони стартують, як Італійка, але і задніх не пасуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем подскажите пжл какое предложение по матка и.о. еще в силе и по другим позициям(плодные. неплодные) ? Особенно интересует бакфаст. Заранее спасибо за ответ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, ORION сказал:

 

Артем подскажите пжл какое предложение по матка и.о. еще в силе и по другим позициям(плодные. неплодные) ? Особенно интересует бакфаст. Заранее спасибо за ответ.

 

ио заказы набрал по всем позицыям, могу записать тел, и если будет что в июле перезвоню.... Плодные естественого облета ситуацыя таже, можно спрашывать матки в порядке жывой очереди с июля месяца. Не плодки могу сделать но в июне. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артём приветствую! я записан сто сороковым (где-то так)) на ИО ( В общем порешал я что хочу попробовать ) Карнику (  [Скленар Н47] )- Главное что бы гнездо не заливала во время ГВ  и в зиму наращивалась хорошо--- Артём  подбери в этом плане(тебе видней)!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Владимир@ сказал:

Артём приветствую! я записан сто сороковым (где-то так)) на ИО ( В общем порешал я что хочу попробовать ) Карнику (  [Скленар Н47] )- Главное что бы гнездо не заливала во время ГВ  и в зиму наращивалась хорошо--- Артём  подбери в этом плане(тебе видней)!

как фамилия напомни, потому как 140 в списке на ио нет....по нику я не записую... 134 последний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем мне-бы ИО матку у вас купить та что за 1000 грн. Где-то в июне если есть еще. Планирую на следующий год привезти 10-15 ульев домой на свой участок, поэтому пчела нужна максимально миролюбивая, так как соседям могут мешать.  Поэтому скорее это будет Бакфаст если у вас такие миролюбивые варианты. ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, aleksanderche сказал:

Артем мне-бы ИО матку у вас купить та что за 1000 грн. Где-то в июне если есть еще. Планирую на следующий год привезти 10-15 ульев домой на свой участок, поэтому пчела нужна максимально миролюбивая, так как соседям могут мешать.  Поэтому скорее это будет Бакфаст если у вас такие миролюбивые варианты. ?

есть....давай по телефону поговорим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Паланочка сказав:

есть....давай по телефону поговорим.

Принял, наберу завтра - после завтра когда буду на пасеке.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Паланочка сказал:

как фамилия напомни, потому как 140 в списке на ио нет....по нику я не записую... 134 последний

ок -я набиру!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день. Скажите, а маток естественного облета еще продаете? Интересует бакфаст и украинская степная. Если да, то какая цена и какие сроки. Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...