Перейти к содержанию

Сот К. Джентера


mashika

Рекомендуемые сообщения

А если сотик будет лежать на соте.... ето может как то повлиять на личинки (что бы не выбросили)?

И от сотика к соседней рамке должно быть 0.8-1мм???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, FES сказал:

А если сотик будет лежать на соте.... 

Прям озадачили:hmm:

А зачем уму там лежать?

В инструкции написанно что в соте вырезается проём, или крепится к рамке и застраивается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минуты назад, кузмич сказал:

Прям озадачили:hmm:

А зачем уму там лежать?

В инструкции написанно что в соте вырезается проём, или крепится к рамке и застраивается.

Нашо різать і портить сот, в пусту рамку закріпив і потім тільки трутовий вирізаєш, получається борьба з кліщом:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ВАДОС сказал:

 в пусту рамку закріпив і потім тільки трутовий вирізаєш, 

Я крепил и в пустую, с вощиной, застроили пчелиной ячейкой. :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, кузмич сказал:

Я крепил и в пустую, с вощиной, застроили пчелиной ячейкой. :-)

Весною?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ВАДОС сказал:

Весною?

Да нет , летом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, кузмич сказал:

Я крепил и в пустую, с вощиной, застроили пчелиной ячейкой. :-)

Все правильно. Именно так сот стоит крепить для постановки в Улей.  :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sanich сказал:

Все правильно. Именно так сот стоит крепить для постановки в Улей.  :ay:

Ножки отрезать :ay:если рамка пенсионерская :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Мико сказал:

Ножки отрезать :ay:если рамка пенсионерская :umora:

К сожалению не имею Джентер, чтобы сказать, но Никот влазит впритык в пенсионерскую рамку. ;)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Хто може з орієнтувати...якщо давати в стартер...прийом не личинки, а яйця.(який орієнтовно прийом?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, FES сказал:

Хто може з орієнтувати...якщо давати в стартер...прийом не личинки, а яйця.(який орієнтовно прийом?)

Я давав тільки в сім"ї-виховательки з частковим осиротінням, то прийом був близько 50%. В стартер яйця давати не пробував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, FES сказал:

Хто може з орієнтувати...якщо давати в стартер...прийом не личинки, а яйця.(який орієнтовно прийом?)

Давав у стартер 10-денної витримки (без матки) прищепну  рамку з 1, потім іншого разу з 2-во денними яйцями у пластикових мисочках маточники бджоли зачинали  відразу не чекаючи виходу личинки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перший раз використав джентер..матка довго не хотіла сіяти...(хоча все давав на полірування) За 2 доби засіяла пів сота.І щось збився я зі сроками....прививав сьогодні думав вже є личинка, а там яйця в лежачому вигляді....так і переніс в мисочки і в стартер. Завтра гляну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давав в стартер прийом 3-х дневних яєць.З 18 штук було прийнято 14.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.04.2016 в 13:08, FES сказал:

ерший раз використав джентер..матка довго не хотіла сіяти...(хоча все давав на полірування) За 2 доби засіяла пів сота.І

Что-б матка в соте наверняка засеяла, нужен в семье дисбаланс открытого расплода и молодой пчелы до 15 дней. Для этого перед постановкой сота либо открытый убрать, либо подставить закрытый на выходе. и соответственно подкормить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Попадались и такие донышки джентера две личинки.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
1 час назад, Фанат сказал:

Кузьмич, а что лучше покупать джентр или никот? Что вам лучше понравилось? Чем отличие в техническом исполнении этих сотов? Как то я по картинками не пойму полностью. Как по мне лучшая цена с тем же количеством бигудей у никот. 

:IMHO:Никот, но это всего :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Фанат сказал:

Кузьмич, а что лучше покупать джентр или никот? Что вам лучше понравилось? Чем отличие в техническом исполнении этих сотов? Как то я по картинками не пойму полностью. Как по мне лучшая цена с тем же количеством бигудей у никот. 

:IMHO: Хоч питання не до мене. Але висловлю свою думку - свій нікон я забракува, не тому що він поганий, просто мені простіше зробити прививку китайцем. А то з Ніконом

1) піди до вулики постав його на чистку донець, ще потрібно оббризкать соропом і чи медом для того щоб бджоли почистили ячейки

2) чим бризкать ще треба приготувати, це хоть не багато часу але всеодно час іде

4) надругий день випускай

5) помім  аж на четвертий день тільки бери личинки.

Іде багато часу. Тільки ходиш туди сюди без діла. Якщо поганий зір чи руки трохи тримтять, тоді  він оправданий. Одного разу приїхав на квартиру пізно в вечері, і забув матку випустити з Нікона:ah:, довелось вставати в 6 годин і їхать назад випускать:blink:.

Мені простіше прото взіяти шпатель і зробити прививку.

А от використання держателів мисочок, пластикових мисочок і бігуді мені дуже сподоблась. Класна штука, жаль що купив тільки на 60 шт., треба буде купити на той рік ще штук 40-50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, MaXUA123 сказал:

Мені простіше прото взіяти шпатель і зробити прививку.

А от використання держателів мисочок, пластикових мисочок і бігуді мені дуже сподоблась. Класна штука, жаль що купив тільки на 60 шт., треба буде купити на той рік ще штук 40-50.

На другий день перевірив прийом - допрививав. Використовую 20 мл шприци і чеські мисочки в парі. Відмовився від нікота і джентера. Дешево і в необмеженій кількості, практично і все підходить одне до одного. Два роки не маю проблем із матками. Купив на племя матки і прививаеш, неочікуючи від купленої супер матки величезних "надоїв". Несподобалась - змінив.... Цей процес я порівнюю завжди з курчатами. Під час купівлі всі одинакові, племінні, редбро, а через місяць половина така, а інша..... Так і з матками..... Їй під час купівлі під хвіст не заглянеш. Очікуеєш неабияких результатів, - а ходу сімї немає......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, dulgerov сказал:

На другий день перевірив прийом - допрививав. Використовую 20 мл шприци і чеські мисочки в парі. Відмовився від нікота і джентера. Дешево і в необмеженій кількості, практично і все підходить одне до одного. Два роки не маю проблем із матками. Купив на племя матки і прививаеш, неочікуючи від купленої супер матки величезних "надоїв". Несподобалась - змінив.... Цей процес я порівнюю завжди з курчатами. Під час купівлі всі одинакові, племінні, редбро, а через місяць половина така, а інша..... Так і з матками..... Їй під час купівлі під хвіст не заглянеш. Очікуеєш неабияких результатів, - а ходу сімї немає......

А можна поподробніще розписати що там до чого кріпиться або краще фото. А то я порахував учора що треба докупити до нікона, трохи того, трохи того вийшло майже 2000 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Фанат сказал:

Я теж вирішив що нікот краще, але все ж спитав....

 

Цього року робив шпателем . Мені не сподобалось... Була у мене одна помилка. Як я не вибирав личинки, але дві попались старші. Матки з них вийшли раніше і розгризли всі інші маточники крім двух. Вся праця на смарку.Вийшли вони раніше десь на сутки.Тому і вирішив цієі зими купити Нікот. Думаю такого проколу з ним не буде. Візьму на 30 бігудів. Мені хватить.

То вже ваша справа, можливо вам нікон сподобається. Можна купити причандали ніконовські без самого сота і прививатись шпателем. Для себе поки так вирішив. Хоча ті причандали чертовсько дорогі. Думав на новий сезон трохи докупить держателів, мисочок, цоколів і бігуді - прохував майже дві тисячі, це притому що цього року ще 2600 витратив. В сумі це вже 5600 буде:blink: А якби, недай Бог, взяв би джентер то мабуть було б  до 10000. За що? За купу пласмасок? Сьогодні скачав відео про використання шприців, треба буде харашенько продивитись, може таке буде не гірше.

Ще можна спробувати кліточки Гайдара використовувати. Вони будуть по 4,5 грн. за шт.  тоді як саме бігуді коштує 9,9 грн. Перевага кліточок Гайдара в тому, що в них класно підсажувать маток через канді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну можна і альтернативу космосу знайти, на аліекспресі  бігуді 50шт. 396гр.,+ сот за 550гр.+ мисочки 1000шт. за 229гр.                                                                                     Ось посилання http://ru.aliexpress.com/item/Nicot-Type-Cupkit-Box-Queen-Rearing-System-Beekeeping-Tool/32669032132.html?spm=2114.30010708.0.459.Kc6wNn,                                                                                                                                                                                                                                                     http://ru.aliexpress.com/item/Beekeeping-Fertility-Wangtaipu-Bee-equipment-wholesale-Honey-Cut-honey-knife-Italian-bees/32388065646.html?spm=2114.30010708.3.254.8rYZcO&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_2_10039_10057_10056_10037_10055_10054_301_10059_10058_10032_10017_10060_10061_10052_414_10062_10053_413_10050_10051,searchweb201603_9&btsid=977e04ea-d3e7-42dc-a975-def686826cbf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, MaXUA123 сказал:
В 18.08.2016 в 17:55, dulgerov сказал:

На другий день перевірив прийом - допрививав. Використовую 20 мл шприци і чеські мисочки в парі. Відмовився від нікота і джентера. Дешево і в необмеженій кількості, практично і все підходить одне до одного. Два роки не маю проблем із матками. Купив на племя матки і прививаеш, неочікуючи від купленої супер матки величезних "надоїв". Несподобалась - змінив.... Цей процес я порівнюю завжди з курчатами. Під час купівлі всі одинакові, племінні, редбро, а через місяць половина така, а інша..... Так і з матками..... Їй під час купівлі під хвіст не заглянеш. Очікуеєш неабияких результатів, - а ходу сімї немає......

А можна поподробніще розписати що там до чого кріпиться або краще фото. А то я порахував учора що треба докупити до нікона, трохи того, трохи того вийшло майже 2000 грн.

Я теж починав із Джентера. Але вчасно зупинився. Буду на пасіці і зроблю фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Никот  просто удобней на мой взгляд :hmm: Но не думайте что все так просто с купой пластмасы ;) Если бы было так просто то матководы были бы не нужны . Матку можно посадить под решетку но заставить сеять как Вам нужно это пока не кому не удолось ;) Вы маточку закрыли а она не сеет и день и два и три и что Вы можете ? Нечего:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

 Вы маточку закрыли а она не сеет и день и два и три и что Вы можете ? Нечего:hi:

Остаётся только взять в руки китайский шпатель 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...