Перейти к содержанию
Fabro

Компания «Бихайв»

В теме 177 сообщений

Он сдавал не три тонны на анализ, а пробы с трех тонн

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Поделиться сообщением

Скажите пожалуйста, кто знает, какая сейчас цена на подсолнух?!

Изменено пользователем Супер Пчеловод

Поделиться сообщением

6 часов назад, Супер Пчеловод сказал:

Скажите пожалуйста, кто знает, какая сейчас цена на подсолнух?!

Издевательская-35 за кило. "Деньги портят человека" Наверное наши экспортёры не хотят, что бы Мы портились.

Поделиться сообщением

Випадково натрапив на такого оператора ринку - http://beehive.ua/. Окрім переробки вони запустили пасіку на понад 1000 сімей. Хто що чув про них?

Судячи з усього Україну чекає структурування медового ринку. Поява такого роду операторів це серйозний крок. 

Поделиться сообщением

Фірма існує вже декілька років і постійно розширюється і відкриває нові представництва. Завод, якщо не помиляюсь відкривають в Миколаївській обл.

Поделиться сообщением

так пишуть що завод у Черкаській області. кілька днів тому було відкриття. 

Поделиться сообщением

9 минут назад, ex_edc сказал:

так пишуть що завод у Черкаській області. кілька днів тому було відкриття. 

Тоді я помилився. А на рахунок розміщення головного офісу, то це Черкаська обл.

Поделиться сообщением

Цієї весни їм здавав. Наче завод в Черкасах вже був.

34 минуты назад, ex_edc сказал:

Випадково натрапив на такого оператора ринку - http://beehive.ua/. Окрім переробки вони запустили пасіку на понад 1000 сімей. Хто що чув про них?

Судячи з усього Україну чекає структурування медового ринку. Поява такого роду операторів це серйозний крок. 

А чим вони відрізняються від інших операторів?

Поделиться сообщением

Только что, MaXUA123 сказал:

Цієї весни їм здавав. Наче завод в Черкасах вже був.

А чим вони відрізняються від інших операторів?

1. Відносно новий оператор. Принаймні нова інвестиція. Аналогічно Українському центру меду. 

2. Інвестор заходить на ринок з нуля в медовій справі.

2. Я не знаю чим відрізняється від існуючих по технологіям. Я мав на увазі що поява такого роду підприємств (із повноцінними промисловим підходом) це дуже гарний знак про розвиток ринку. чим більше таких буде тим краще.

Поделиться сообщением

5 минут назад, ex_edc сказал:

1. Відносно новий оператор. Принаймні нова інвестиція. Аналогічно Українському центру меду. 

2. Я не знаю чим відрізняється від існуючих по технологіям. Я мав на увазі що поява такого роду підприємств (із повноцінними промисловим підходом) це дуже гарний знак про розвиток ринку. чим більше таких буде тим краще.

Зрозумів. Впринципі працюють вони нормально, в мене до них питань не було. Приїхали пробу взяли, тару опечатали, як забрали, то завдаток залишили за тару. Хочо тару привезли пізненько, але мені це не муляло, бо завдаток лежав.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, ex_edc сказал:

Для пасічника , що важливо, це ціна за мед і прозора схема його забору і розрахунку, а далі в їх мало цікавить.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Для пасічника , що важливо, це ціна за мед і прозора схема його забору і розрахунку, а далі в їх мало цікавить.

Не зовсім в тему обговорення конкретного оператора, але все ж напишу.

Це погано що пасічника цікавлять тільки ціна на мед і схема розрахунку. Бо варто дивитися на кілька кроків наперед. Що означає поява такогороду операторів (не конкретно цього а взагалі):

1. Очевидно підвищення конкуренції на закупівлі а значить підвищення ціни

2. Одночасно з попереднім пунктом - нормальний інвестор це стандартизовані бізнес-процеси у тому числі і у закупівлі. А значить і підвищення стандартів, чіткі вимоги до документів, необхідність легалізувати пасіку.

3. Перспектива появи ринку запилення - бо зараз СХ виробнику нецікаво домовлятися із десятком-двома десятками пасічників про запилення бо це великі витрати часу і ресурсів. А коли з"являються пасіки по 1000+ сімей то землевласнику (чи орендарю) вже цікаво провести переговори з одним пасічником і закрити потребу в опиленні. Очевидно що дрібним пасічникам є тільки два варіанти - або нарощувати пасіку і входити у число тих у кого 1000+ сімей або об"єднуватися з сусідами у кооператив і виступати разом. 

4. Поява платоспроможного попиту невідворотно призведе до появи в Україні нових технологій та обладнання яке зараз напряму завозиться промисловими пасіками а стане доступним і для середніх бджолярів.

5. Поява ринку відкачки та переробки меду - отже можна думати про те щоб переводити пасіку на систему відокремленої відкачки на аутсорсі. Не витрачаючись на придбання обладнання.  

Ну і купа всього іншого.

Поделиться сообщением

Только что звонил за 2т дают 41 гр ждем лучших времен!

Поделиться сообщением

У Вознесенську є їхній представник!  Раніше дзвонив  і мед купують, і  ціни були привабливі як для мене! Але їхати не хочуть 150-200км. то далеко, то часу нема -зачекайте 2 тижні, то 10т. меду їм давай!  Не серйозно якось! 

Поделиться сообщением

Завод в с. Чернявке Черкасского р-на Черкасской обл. Открыли Луганские. Сейчас монтируют линию по фасовке мёда. Сдавал в прошлом году. Тогда и первый раз принимали. Оборудование круче чем у всем известного Нагорнюка.

Отправлено с моего Lenovo S580 через Tapatalk

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

16 тис. т. переробки в рік це напевне більше на перспективу, та ж УкрБі (Бартнік) переробляє 100 т. за добу і потужності на повну не використовуються.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

16 тис. т. переробки в рік це напевне більше на перспективу, та ж УкрБі (Бартнік) переробляє 100 т. за добу і потужності на повну не використовуються.

Мені жалілися, що не можуть завантажити свої лінії і дуже важко конкурувати з бартніком.

В 11.09.2017 в 10:59, ex_edc сказал:

Перспектива появи ринку запилення - бо зараз СХ виробнику нецікаво домовлятися із десятком-двома десятками пасічників про запилення бо це великі витрати часу і ресурсів. А коли з"являються пасіки по 1000+ сімей то землевласнику (чи орендарю) вже цікаво провести переговори з одним пасічником і закрити потребу в опиленні.

Запилення їх не цікавить.

Поделиться сообщением

9 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Мені жалілися, що не можуть завантажити свої лінії і дуже важко конкурувати з бартніком.

Проблема в організаційних моментах збору і ціновій політиці. 

Поделиться сообщением

В этом году ездили на опыление подсолнуха в соседние села

Отправлено с моего Lenovo S580 через Tapatalk

Поделиться сообщением

11 час назад, Ivan Ivanovich сказал:

Ось що значить зявилося трохи конкуренції, і ціни вже потроху ростуть. І це вже є добре.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Fabro сказал:

В мене склалось враження що пасіка в них тільки для "прикриття" а так завод супер побільшеб таких і буде краща ціна на опті.

Надіслано від мого GT-S7562, використовуючи Tapatalk

8 минут назад, uam_63 сказал:

В мене склалось враження що пасіка в них тільки для "прикриття" а так завод супер побільшеб таких і буде краща ціна на опті.

Изменено пользователем uam_63

Поделиться сообщением

6 минут назад, uam_63 сказал:

В мене склалось враження що пасіка в них тільки для "прикриття"

І не тільки у Вас таке враження. Звісно що це красива картинка з пасікою, не що інше як ширма для закордоних колег, покупців меду і тд.:IMHO: 

Поделиться сообщением

5 минут назад, ЮМос сказал:

А в мене склалось враження, що це реклама журналюги  і його журналу.

Ну, хто на що дивиться;) Я дивився відео про завод і зовсім не звертав увагу на надпис червоними літерами, а Ви напевне дивилися на надпис. Кожен баче те що хоче бачити:IMHO: Не треба бути таким категоричним:IMHO:. Бажаю Вам успіхів! 

Поделиться сообщением

Намагаюсь бути послідовним та категоричним. 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти