Перейти к содержанию

Наверное боги сошли с ума...


Shepa

Рекомендуемые сообщения

Я так хочу, чтобы лето не кончалось...

19092016173_.jpg19092016174_.jpg19092016176_.jpg

Михайлово чудо. 19 сентября 2016 г. Харьков.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не вірно,, це певно фермер без ума і тепер без грошей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Безработный 20лет сказал:

не вірно,, це певно фермер без ума і тепер без грошей

Зато деякi пасiчники з медом (чii бджоли на суцвiттях):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Мико сказал:

Зато деякi пасiчники з медом (чii бджоли на суцвiттях):IMHO:

Та він вже нічого не дає, який мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, ВАДОС сказал:

Та він вже нічого не дає, який мед?

Щас стимульнет яйцекладку)))))) Будет новогодний расплод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ВАДОС сказал:

Та він вже нічого не дає, який мед?

Правильно нічого не виділяє, а фермер міг посіяти на зелену масу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ВАДОС сказал:

Та він вже нічого не дає, який мед?

І урожаю з нього небуде! У нас пізній сонях (третя декада серпня) у цьому році нектару недав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Зато деякi пасiчники з медом (чii бджоли на суцвiттях):IMHO:

Но без пчел в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Були випадки по рокам що в цей час до 0,5 кГ сонях виділяв, але це приводить до поганих наслідків (пізній засів, багато бджоли залишається на суцвітях на ніч, бджоли не встигають до холодів переробити занесене) і на весну виходять слабі сім*ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та то нічого, сьогодні бачив поле квітуючоі гречки! Сфотографувати, неміг. Ото до чого дійшли - озима гречка! :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позавчера ехал на Сумы видел два поля цветущей гречки даже репу почесал свою от удивления :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А бджоли ці поля відвідували? мабуть також посіяно на сидерат. До речі, якщо сидератна культура зацвіла, то фермер своєї цілі добився- має цінне органічне добриво разом з проведеною роботою по знищенні бурянів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

Позавчера ехал на Сумы видел два поля цветущей гречки даже репу почесал свою от удивления :hmm:

Это вы по какой трассе и с какой стороны ехали?

У нас сирень зацвела, и клубника обычная второй раз начала цвести, один куст даже одну зрелую клубнику дал...=))

фото.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Это вы по какой трассе и с какой стороны ехали?

У нас сирень зацвела, и клубника обычная второй раз начала цвести, один куст даже одну зрелую клубнику дал...=))

Ехал по харьковской трассе .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В наших краях сонях що квітував в другій і третій декаді серпня непогано віділяв,колеги покачали по 9-10 кг.Мене цікавить як це відіб*еться на зимівлі,весняному розвитку,можливо,весною матимем якусь думку власників.А ще вчора в зоні моеї досяжності бачив поле(гектарів 50) озимого ріпаку в гарному стані,був здивований таким гарним розвитком рослин при місячній посухі(дощ10-15мм.пройшов позавчора),потів дав поясненя такому диву-поле було під чорним паром,тепер дивуюсь тому, що попару посіяли ріпак.Днів п*ять тому мав змістовну розмову з агрономом,хлопец ,трохи менший від мене,цікавиться своею справою,добре обізнаний(на мій майже ділетанський погляд) в сучасних досягненнях науки(агрохімії),один з небагатьох хто робить агрохімічне дослідження грунту(N,P,K,гумус,кислотність,структуру) і на їх основі розраховуе внесення міндобрив під сонях.Так от при такому підході він мае збільшення врожайності при сівбі соняха по соняху(одне поле дало по27ц\га,друге тільки молотили) і покращення агрохім. показників грунту.За його словами помітна частина насінин була порожня-відвівалась віялкою комбайна і це з ближнього до мого точка края поля.Недостатне запилення?Тепер не можу пригадати як відвідувались бджолами кошики при квітуванні.

Пожнивний соняшник.Таке явище можливе і в нашому р-ні при умові достатньої вологості в стерні при посіві.У кого е досвід нектарування  такого соняха,як пізній взяток вплинув на підготовку до зимівлі та зимівлю з весняним розвитком?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Винодел сказал:

У кого е досвід нектарування  такого соняха,як пізній взяток вплинув на підготовку до зимівлі та зимівлю з весняним розвитком?

Самому интересно. Моим до этого поля метров 300. Почти такое же поле в 200 метров только отцвело. Последний осмотр ульев показал, что взятка особого последние три недели не было. Хотя погода была вполне себе. При нынешней температуре и облачности надежд даже на поддерживающий взяток нет никаких.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверно Боги не сошли с ума .:hmm:А вот времена года начали путать :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?22?.?09?.?2016 в 09:10, Кагарлик сказал:

І урожаю з нього небуде! У нас пізній сонях (третя декада серпня) у цьому році нектару недав.

А мої донедавна літали на такий же сонях не ближче 4 км по прямій...:IMHO:Про їх відвідини свідчила окраска спинки. Ближче полів з соняхом немає.

В ?22?.?09?.?2016 в 22:55, Винодел сказал:

В наших краях сонях що квітував в другій і третій декаді серпня непогано віділяв,колеги покачали по 9-10 кг.Мене цікавить як це відіб*еться на зимівлі,весняному розвитку,можливо,весною матимем якусь думку власників.А ще вчора в зоні моеї досяжності бачив поле(гектарів 50) озимого ріпаку в гарному стані,був здивований таким гарним розвитком рослин при місячній посухі(дощ10-15мм.пройшов позавчора),потів дав поясненя такому диву-поле було під чорним паром,тепер дивуюсь тому, що попару посіяли ріпак.Днів п*ять тому мав змістовну розмову з агрономом,хлопец ,трохи менший від мене,цікавиться своею справою,добре обізнаний(на мій майже ділетанський погляд) в сучасних досягненнях науки(агрохімії),один з небагатьох хто робить агрохімічне дослідження грунту(N,P,K,гумус,кислотність,структуру) і на їх основі розраховуе внесення міндобрив під сонях.Так от при такому підході він мае збільшення врожайності при сівбі соняха по соняху(одне поле дало по27ц\га,друге тільки молотили) і покращення агрохім. показників грунту.За його словами помітна частина насінин була порожня-відвівалась віялкою комбайна і це з ближнього до мого точка края поля.Недостатне запилення?Тепер не можу пригадати як відвідувались бджолами кошики при квітуванні.

Пожнивний соняшник.Таке явище можливе і в нашому р-ні при умові достатньої вологості в стерні при посіві.У кого е досвід нектарування  такого соняха,як пізній взяток вплинув на підготовку до зимівлі та зимівлю з весняним розвитком?

Мед і будь-який (окрім паді) взяток лишніми ніколи не бувають.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?20?.?09?.?2016 в 22:50, Shepa сказал:

Я так хочу, чтобы лето не кончалось...

19092016173_.jpg19092016174_.jpg19092016176_.jpg

Михайлово чудо. 19 сентября 2016 г. Харьков.

А може, ще встигне й зібрати... Зараз вже нічому не дивуються...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Какой нектар от гречки ? гречка хоть бы выделяла в нормальных условиях летом ,а тут уже осень - гречка точно годится только на удобрение - уверен она даже пыльцы не даст!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ляшенко сказал:

Какой нектар от гречки ? гречка хоть бы выделяла в нормальных условиях летом ,а тут уже осень - гречка точно годится только на удобрение - уверен она даже пыльцы не даст!

Ви праві щодо гречки, їй С-градус потрібен для виділення нектару.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А може, ще встигне й зібрати... Зараз вже нічому не дивуються...:dntknw:

Звичайно встигне , сонях відцвіте , ще трохи неділю дві поросте ,далі замість того що гірбіцидом де хто травить сонях щоб той скоріше сохнув ,зараз мороз неділі через дві три придаве і той за неділю висохне і фермер буде в ШОКОЛАДЕ.:ay: Гадаю агроном у цього фермера не дурний добре підгадав по строкам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Ляшенко сказал:

Звичайно встигне , сонях відцвіте , ще трохи неділю дві поросте ,далі замість того що гірбіцидом де хто травить сонях щоб той скоріше сохнув ,зараз мороз неділі через дві три придаве і той за неділю висохне і фермер буде в ШОКОЛАДЕ.:ay: Гадаю агроном у цього фермера не дурний добре підгадав по строкам. 

О! І землі без лишньої хімії радість, та й грошики зекономить і не малі.:ay:

Про пасічників мовчу. Й так ясно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 октября 2016г. Температура воздуха +20 по Цельсию.

01102016178_.jpg

01102016179_.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Shepa сказал:

1 октября 2016г. Температура воздуха +20 по Цельсию.

01102016178_.jpg

01102016179_.jpg

І проблеми у сусідніх пасіках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...