Перейти к содержанию

Паркан для пасіки


miro

Рекомендуемые сообщения

Ми зустрічаємось з таким питанням як будівництво паркану для пасіки, в кожного своє бачення для чого потрібний цей паркан, для захисту від вітрів, для того щоб підняти літ бджоли щоб не було небезпеки сусідам,щоб пасіка не стала прохідним двором, щоб створити затінок, загалом для будь з яких названих потреб це матеріальні витрати. Ось що я знайшов інтернеті і побачив, що такий паркан не завдасть удару по бюджету пасічника і його сім'ї. http://postroll.com.ua/ukraine/572-parkan-z-verby-vyrostaye-za-dva-roky.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

альтанка з верби, теж створить затінок

Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"Результат пошуку зображень за запитом "альтанка з верби"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

альтанка з верби, теж створить затінок

Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"Результат пошуку зображень за запитом "альтанка з верби"

А розкажіть будь ласка детально яка верба підходить і як її садити щоб зробити таке диво

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

А розкажіть будь ласка детально яка верба підходить і як її садити щоб зробити таке диво

я на самому початку сказав, що знайшов в інтернеті, але в моєї мами від дороги до річки метрів 150 схожий живий пліт, ми його насадили були щоб не усувався берег і щоб не було протягу для саджанців, я його раніше чистив сікатором, а тепер бензопилою, верба звичайна не плакуча і не козяча, вважаю, що це найшвидший за ростом пліт, висаджували ми його в середині квітня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пліт гарний ,але е ряд невеличкий недоліків це поперше мае бути постійний уход ,підстрихти прорідити вигрибти листя і тд ,по друге як розростеця в самому паркані починаючи від ужів і їжаків закінчуючи ласками і так далі :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Безработный 20лет сказал:

пліт гарний ,але е ряд невеличкий недоліків це поперше мае бути постійний уход ,підстрихти прорідити вигрибти листя і тд ,по друге як розростеця в самому паркані починаючи від ужів і їжаків закінчуючи ласками і так далі :IMHO:

ні ну недоліків в цьому паркані дуже багато і сусід з ближнього села може заснути після весілля:umora:, і мурашник зявиться, і коза поласувати може, і все що завгодно:al:.Особисто в мене на пасіці живий паркан з грабу з двох сторін, раз в рік я його підстригаю, одного разу квочка курчата привела, вмудрилась, живий паркан для пасіки це збережиний бюджет і гарне впорядкування, а недоліки я знайду в будь якому паркані з чого б він не був зроблений.:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Використовую  вже 4-рік.

100_1593.JPG

IMG_20131124_143359.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.09.2016 в 19:38, miro сказал:

альтанка з верби, теж створить затінок

Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"Результат пошуку зображень за запитом "фото паркан з верби"Результат пошуку зображень за запитом "альтанка з верби"

Можу і свою для колекції добавити

100_3349.JPG

100_3350.JPG

100_3351.JPG

І паркан

100_0855.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, gardener сказал:

Можу і свою для колекції добавити

100_3349.JPG

100_3350.JPG

100_3351.JPG

І паркан

100_0855.JPG

то є супер, до речі з калини теж не поганий паркан би получився, но в мене вона набирає швидкого росту,вкорінюється будь яка гілка, якщо не догледів,але бачив паркани із калини, також із смереки,із смереки то в загалі вічно зелений

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 16.09.2016 в 22:25, Мирошнык сказал:

 

Використовую  вже 4-рік.

 

Миколайович, з якого дерева використовували молодняк?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так ,молодняк двух річний,з лози(верба кущова що росте біля річки Прут)

8 часов назад, kastor сказал:

Миколайович, з якого дерева використовували молодняк?

 

IMG_20131124_143359.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Паркан для пасіки
  • 2 weeks later...

теж не поганий задум

Світлина від Пасіка "Щедрий вулик".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, miro сказал:

теж не поганий задум

Світлина від Пасіка "Щедрий вулик".

Знакомое место, был сегодня там. Откуда фото? :) Явно не у Вас был :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, pr1zZ сказав:

Знакомое место, был сегодня там. Откуда фото? :) Явно не у Вас был :) 

у фейсбуці побачив сподобався задум, от і в себе планую облаштувати,переглядаю різні варіанти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

у фейсбуці побачив сподобався задум, от і в себе планую облаштувати,переглядаю різні варіанти

Задум добрий, але через пару років ліщина всихає, кора відходить і робиться зовсім не "сексуальний" вигляд

image (51).jpg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, miro сказав:

у фейсбуці побачив сподобався задум, от і в себе планую облаштувати,переглядаю різні варіанти

Гарно, від вітру захист добрий, але дуже недовговічно в нас так робили багато. і я також із аморфи. Максимум 5 років:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Fabro сказав:

Задум добрий, але через пару років ліщина всихає, кора відходить і робиться зовсім не "сексуальний" вигляд

image (51).jpg 

в мене на пасіці від східної і південної сторони старий живий паркан з грабу,йому вже років тридцять,коли я розмістив пасіку я йому дав піднятись вище,мабуть бачу треба робити живий паркан ,треба спробувати із самшиту у нас його дома багато,а на хуторі взагалі зараз пропадає треба буде почеренкувати та нехай помалу росте,якраз поки я помолодію він вже виросте:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

мабуть бачу треба робити живий паркан

Оце більш привабливий варіант:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, miro сказав:

,якраз поки я помолодію він вже виросте:umora:

Поки він виросте, то ви будете такі молоді, шо навіть не будете знати що таке пасіка:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Fabro сказав:

Оце більш привабливий варіант:ay::az:

як варіант можуть форумчани надавати свої пропозиції, авось щось оригінальне буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, miro сказав:

як варіант можуть форумчани надавати свої пропозиції,

Самшит точно не Ваш варіант. Він і до третьої молодості достатньої висоти не досягне:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, gardener сказав:

Поки він виросте, то ви будете такі молоді, шо навіть не будете знати що таке пасіка:umora:

якщо обирати самшит черенкуванням,дійсно швидко не буде,граб знов буде швидко і не пролазно, но якщо не доглядати можна отримати власну лісову полосу:umora:

3 хвилини тому, Шульц сказав:

Самшит точно не Ваш варіант. Він і до третьої молодості достатньої висоти не досягне:IMHO:

хлопці та я ще не такий старий:al:я не тільки за паркан думаю,а ще й коханку:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, miro сказав:

граб знов буде швидко і не пролазно

В моєму регіоні акація біла швидще принаймі вдвічі за граб, а непролазніше (поки молода) раз в 10 та ще і мед іноді...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, miro сказав:

я не тільки за паркан думаю,а ще й коханку:umora:

А я то думаю. навіщо йому паркан? :hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...