Перейти к содержанию

Міжнародна конференція*Карпатські бджоли в Євразійському просторі"


bercik alex /liliya

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?10?.?09?.?2016 в 10:46, bercik сказал:

дане міроприємство приурочується до ювілею з селекції карпатських бджіл   а на сьогодні організатори досить пасивно прорекламували захід немає інформації в пресі тож стоїть питання а хто поїде в Мукачево ? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо, з точки зору організаторів велика кількість учасників і не є бажаною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, микола з ляхови сказал:

Можливо, з точки зору організаторів велика кількість учасників і не є бажаною.

Так як всі місця в ІНТУРИСТі забиті,гостей буде не мало,ну і +місцеві.Хоча порівняно з 2006роком з організацією відстають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?17?.?09?.?2016 в 10:34, микола з ляхови сказал:

Можливо, з точки зору організаторів велика кількість учасників і не є бажаною.

саме так    але міроприємства даного формату повинні організовуватись з метою популізації і розвитку бджільництва  а не для вузького  кола 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з 22 вересня і до 25 включно в складі команди із 3-х чоловік працюю на конференції... З досвіду: конференція присвячена "40-річчю..." була надзвичайно цікавою і продуктивною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что вернулся с мероприятия. Ну что я могу сказать, все просто СУПЕР (даже не ожидал, организаторам огромный респектище!): море информации, знакомств, впечатлений фото-и видео материалов, которыми обязательно поделюсь в традиционном видео-репортаже. Дайте только срок, сейчас - верстка октябрьского "ПЖ" в приоритете, но затягивать с отчетом тоже не буду! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наша делегація, від  Асоціації матководів була запрошена на це чудове дійство!   Ось декілька світлин  на загал пасічницького товариства. відкриття з хурунгвами 2.jpg

Відкриває конфернцію В.А.Гайдар.

слово має голова СПУ Стретович В.М..jpg

З вітальним словом виступив президент СПУ  В.М.Стретович

 

Вітальне слово діда Василя.jpg

вітає Дід Василь

Вітальне слово від ОМУ Доскоч І.М..jpg

Від Громадської організації Обєднання матководів України, з вітальним словом та подяками за багаторічну працю  виступив Іван Михайлович  Доскоч.

Від ГО ОМУ подяки одержали В.А.Гайдар, В.П.Пилипенко, та С.С.Керек.

Подякв В.А. Гайдару вручає голова ОМУ.jpg

 

 

Подякв С.С. Кереку вручає голова ОМУ.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, шо? Поїхали! Частина перша - у В.А. Гайдара 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт!Учасникам конференції.Я мало фотографував Більше маю відео.Але все шо е викладу

SAM_5667.JPG

SAM_5642.JPG

SAM_5668.JPG

SAM_5636.JPG

SAM_5646.JPG

SAM_5676.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Власне конференція була "найслабшою ланкою" загалом чудового заходу.

Тому пропоную коротенький звіт у формі динамічного фото-ряду.

Найцікавіше - ще попереду!  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не можу погодитися з Дмитром. Нерозуміння лекцій ,підтверджує низький рівень знань того хтот їх коментує. і  не  факт правдивої оцінки таких лекцій. 

Саме на цій конференції вперше прозвучали  анонси наукових робіт які зроблені в Україні та достойні зайняти чільне місце в селекції та методиках визначення тих чи інших породних ознак різних типів бджіл. Вперше було заявлено про впроваджену  технологію ДНК аналізу різних генотипів бджіл. 

Щодо відзнак за карпатку, ЇЇ одержали люди які багато років займалися  і займаються цією бджолою. Що стосується мене,  карпаткою я почав займатися ,ще до того часу як "пасічник" Гриньков , пісяв в штині і пішком ходив під табурет.

Сарказм п.Гринькова, щодо мене і нашої організації, можна пояснити хіба нездатністю самому щось корисного , без меркантильного інтересу ,  зробити для пасічників та держави Україна.

Класик сказав: сабака  гавкає , караван  іде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я посмотрел видео которое выложели по мне так все нормально:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вже не раз пожалів що не поїхав на цю конференцію, відверто сказати було замало реклами заходу, і я просто не надав уваги йому. тепер жалкую! Передивляючись відео у Івана і Діми розумію що захід вдався :ay:і було що подивитись , послухати.. щиро заздрю учасникам, всім подяка за інформацію... Жаль що з точка (хоч і зустріч була набагато раніше) відео ще немає ... Всім хто ділиться інформацією з заходу -подяка :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, zuchter сказал:

Власне конференція була "найслабшою ланкою" загалом чудового заходу.

Тому пропоную коротенький звіт у формі динамічного фото-ряду.

Найцікавіше - ще попереду! Діма прохання. Не засоряй тему!!! 

 

Дивіться відео про конференцію вже почали викладати.Але буде і повна версія бо бачив що працювали два професійних оператора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На первинному репродукторі у с. Вучкове

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, zuchter сказал:

На первинному репродукторі у с. Вучкове

 

Свищеві :blink: це як виведені уже в нуклеусах :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Хадзуми сказал:

Свищеві :blink: це як виведені уже в нуклеусах :hmm:

Я того року також  в нуклеусі свищеву вивів, кінець серпня, встигла облетітись, цього року відпрацювала на ура.. Правда в мене нуклеус був три рамки (145) - якщо бджоли достатньо - то не має проблем. Але такий прийом для репродуктивних пасік навряд чи підходить:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Бджолопотам сказал:

Я того року також  в нуклеусі свищеву вивів, кінець серпня, встигла облетітись, цього року відпрацювала на ура.. Правда в мене нуклеус був три рамки (145) - якщо бджоли достатньо - то не має проблем. Але такий прийом для репродуктивних пасік навряд чи підходить:IMHO:

В мене є такі нуклеуси як на відео. Бджоли замало нормальну матку в такому нуклеусі отримати неможливо. Навіть якщо і великий нуклеус де достатьньо бджоли, ми не знаємо на личинці якого віку бджоли побудували маточник. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29 вересня 2016 р. в 23:19, Іван Михайлович сказал:

не можу погодитися з Дмитром. Нерозуміння лекцій ,підтверджує низький рівень знань того хтот їх коментує. і  не  факт правдивої оцінки таких лекцій. 

Саме на цій конференції вперше прозвучали  анонси наукових робіт які зроблені в Україні та достойні зайняти чільне місце в селекції та методиках визначення тих чи інших породних ознак різних типів бджіл. Вперше було заявлено про впроваджену  технологію ДНК аналізу різних генотипів бджіл. 

Щодо відзнак за карпатку, ЇЇ одержали люди які багато років займалися  і займаються цією бджолою. Що стосується мене,  карпаткою я почав займатися ,ще до того часу як "пасічник" Гриньков , пісяв в штині і пішком ходив під табурет.

Сарказм п.Гринькова, щодо мене і нашої організації, можна пояснити хіба нездатністю самому щось корисного , без меркантильного інтересу ,  зробити для пасічників та держави Україна.

Класик сказав: сабака  гавкає , караван  іде.

Іван Михайлович тут вся причина в тому що Ви йому стали як кістка в горлі. Адже без проблем, швидко, і по собівартості навезли кучу різноманітного матеріалу з Австрії. Виж мені самі казали що він Вам телефонував і питався яка Вам вигода з того що Ви привозите і за що взяли за те і віддали. От його і давить жаба що він на цьому нічого тепер не заробляє. То Паланочка йому став кісткою в горлі, то Денис Фадеєв, тепер Ви. І так буде до тих пір поки його жаба не задушить повністю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2016 в 20:19, zuchter сказал:

На первинному репродукторі у с. Вучкове

 

Хлопці, після проглянутого відео я трошки в здивуванні. Як можна людині, яка приїхала з іншої країни, продавати свищовок з нуклесів??????!!!!!!!

Пару тижнів назад, коли ми були в Єгошина, то я на свої очі бачив що матки свищовки, некондиційні, нестандартні БРАКУЮТЬСЯ, а там бачте продають.

Я думаю, от якби я поїхав в якийсь німецький інститут чи до якогось селекціонера з Австрії чи Німеччини, чи продав би він мені свищовку з нука??? Я впевнений на 10000000%, що ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Андрей Сумчанин сказал:

Хлопці, після проглянутого відео я трошки в здивуванні. Як можна людині, яка приїхала з іншої країни, продавати свищовок з нуклесів??????!!!!!!!

Пару тижнів назад, коли ми були в Єгошина, то я на свої очі бачив що матки свищовки, некондиційні, нестандартні БРАКУЮТЬСЯ, а там бачте продають.

Я думаю, от якби я поїхав в якийсь німецький інститут чи до якогось селекціонера з Австрії чи Німеччини, чи продав би він мені свищовку з нука??? Я впевнений на 10000000%, що ні.

Андрюха як ти думаєш чого матеріал із Закарпаття в такому жахливому стані? Тому що там всі так працюють як і брати Плиски, їм якби продати побільше, а якість їх не хвилює. Я теж в шоці після такого, так ти заміть що він її радить щоб від тих маток вона виводила, тобто втирає її що то репродуктивна. Особисто я маю надію лише що такі як Іван Михайлович, Богдан Болюбаш, і не дадуть карпаткі повністю загинути. А на Закарпатців я давно не маю ніякої надії, тому що то просто заробітчани і не більше. Ти подивись він навіть каже що частину маток у них забирає Гайдар, це сто відсотків він їх перепродує під своїм брендом. Яб наприклад на його місці сказавби що то свищовки виведені нуком, якщо хочете то я вам їх подарую але за якість відповідальності не несу. А він бере гроші і щей вішає лапшу на вуха

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Укроп сказал:

А на Закарпатців я давно не маю ніякої надії, тому що то просто заробітчани і не більше.

Вася , а не забагато на себе береш , весь регіон під одну гребінку ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...