Перейти к содержанию

Подсадка маток


siverit

Рекомендуемые сообщения

7 минут назад, yoksamytnyi сказал:

Если взятка нет и рассплод печатный,то им особо и летать некуда и незачем,а может и пчелы мало,все греют рассплод

Думаю, що просто нема льотної бджоли. З інших вуликів вилітають. Та і гріти особливо нема необхідності - досить тепло.

Але що робити із маткою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, yoksamytnyi сказал:

Если взятка нет и рассплод печатный,то им особо и летать некуда и незачем,а может и пчелы мало,все греют рассплод

Думаю, що просто нема льотної бджоли,  Але що робити із маткою?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Rom999 сказал:

Думаю, що просто нема льотної бджоли. З інших вуликів вилітають. Та і гріти особливо нема необхідності - досить тепло.

Але що робити із маткою?

Если неплодка - подождать пока не пойдет на облет. Если долгое время червить не будет - заменить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Джаз сказал:

Если неплодка - подождать пока не пойдет на облет. Если долгое время червить не будет - заменить.

Дякую. А от скільки чекати? Час працює проти . І чи є якісь признаки плідна вона чи ні і чи ходила на обліт і чи взагалі збирається?

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Кагарлик сказав:

Які матки плідні?

Я підсаджував плідні, але думаю можна спробувати і на не плідних, метод не мій один раз пробував, дід казав що можеш кидати матку сміло в сім"ю, товариш в мене тоже пробував 1 раз тоже получилось, шановне товариство форума може спробувати по одній матці таким способом підсадити і написати відгуки і буде видно процент прийняття

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, доктор кварц сказал:

Я підсаджував плідні, але думаю можна спробувати і на не плідних, метод не мій один раз пробував, дід казав що можеш кидати матку сміло в сім"ю, товариш в мене тоже пробував 1 раз тоже получилось, шановне товариство форума може спробувати по одній матці таким способом підсадити і написати відгуки і буде видно процент прийняття

Вважаю що думаєш невірно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, доктор кварц сказал:

Я підсаджував плідні, але думаю можна спробувати і на не плідних, метод не мій один раз пробував, дід казав що можеш кидати матку сміло в сім"ю, товариш в мене тоже пробував 1 раз тоже получилось, шановне товариство форума може спробувати по одній матці таким способом підсадити і написати відгуки і буде видно процент прийняття

В теме" Подсадка неплодок" смакуем этот метод 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повертаюсь до піднятого питання: як відрізнити плідну матку від не плідної /крім результатів червлення/, по поведінці і вигляду?

Є варіанти? Також цікавить, чи є ознаки по яких можна визначати вік матки.?  Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Rom999 сказал:

як відрізнити плідну матку від не плідної /крім результатів червлення/, по поведінці і вигляду?

никак. Есть календарь вывода маток, там все расписано по дням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Rom999 сказал:

Повертаюсь до піднятого питання: як відрізнити плідну матку від не плідної /крім результатів червлення/, по поведінці і вигляду?

Є варіанти? Також цікавить, чи є ознаки по яких можна визначати вік матки.?  Дякую.

Если прижаль к рамке за спинку плодную онасидитпрямо ,спокойно.Неплодка приподнимает зад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Джаз сказал:

никак. Есть календарь вывода маток, там все расписано по дням.

Проблема в тому що дану матку мені вислали, та і відповідь "ніяк" мене не влаштовує, я-ж зайшов на сайт професіоналів.

6 часов назад, новичок сказал:

Если прижаль к рамке за спинку плодную онасидитпрямо ,спокойно.Неплодка приподнимает зад.

Ну якось не хотілось-би знущатись над маткою.

 

Нижче приводжу світлину матки і посилання в YouTube на її поведінку, може профі мені щось підскажуть. Дякую.

Поведінка:  

Скачати відео

 

IMG_20170618_122523.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Rom999 сказал:

Також цікавить, чи є ознаки по яких можна визначати вік матки.

Колір мітки .

14 часа назад, Rom999 сказал:

Повертаюсь до піднятого питання: як відрізнити плідну матку від не плідної /крім результатів червлення/, по поведінці і вигляду?

Як на мене - ніяк . Відміряйте срок в 10-14 днів з поправкою на погоду , почала яйцекладку - порядок , ні - заміна . Плідна починає прибавляти у вазі - можете важити .Візуально видно буде , лише з початком яйцекладки , коли бджоли її почнуть гарно годувати .

П.С. Я не профі - я лише любитель - початківець , тому можу помилятися .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.06.2017 в 01:36, Rom999 сказал:

Доброго дня доби. Пробачте хочу задати питання. У мене така проблема: підклав матку прислану почтою. Підкладав через загороджувальну 

сітку із її бджолами, через два дні випустив, прийняли нормально. Потім сімю переселив у інший вулик рядом /природно льотна повернулась/,

у вулику є розплід і їда.  Бджоли неактивні, не вилітають. Матка не червить. Пройшло уже 5 днів, що порадите робити? 

Дякую.

По метке не видно что пчёлы приняли матку нормально.Видно её хорошо поганяли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, vovchik v сказал:

Як на мене - ніяк . Відміряйте срок в 10-14 днів з поправкою на погоду , почала яйцекладку - порядок , ні - заміна . Плідна починає прибавляти у вазі - можете важити .Візуально видно буде , лише з початком яйцекладки , коли бджоли її почнуть гарно годувати .

П.С. Я не профі - я лише любитель - початківець , тому можу помилятися .

Дякую.

 

3 часа назад, новичок сказал:

По метке не видно что пчёлы приняли матку нормально.Видно её хорошо поганя

Ну можливо, але вона у сімї уже 7 днів+/2 дня під сіткою/ у сімї, якщо б не прийняли, то просто ...

 

Але цікаве слідуюче: дивився у вулик вчора - черви не було, дивився зараз - УРА!!! - є черва на двух рамках :ole_ole:

Природа мудріша. Можливо бджоли винуваті - щось не приготовили і т.д., можливо матка довго адаптувулась :hmm:

В любому випадку вона була плідна - /по часу аналіз/ .

Всім дякую за співучасть. Давайте версії чому так???    :az: :hi:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, vovchik v сказал:
21 час назад, Rom999 сказал:

Також цікавить, чи є ознаки по яких можна визначати вік матки.

Колір мітки .

Можете уточнити, як власне по кольору матки - визначати вік ?  Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Rom999 сказал:

Можете уточнити, як власне по кольору матки - визначати вік ?  Дякую.

Я думаю- що хіба по роках-відповідний колір мітки.Але і це незавжди. Для прикладу- в минулому році до мене прибули дві матки із Данії  і що ви думаєте мітки були різні. Одна біла ,а друга червона-обидві матки 2016 р. так КВ мітить маток  різних типів.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Rom999 сказал:

Можете уточнити, як власне по кольору матки - визначати вік ?  Дякую.

Тут все на совісті матковода чи пасічника .

 

 

cveta-dlya-metok-e1429633855153.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, vovchik v сказал:

Тут все на совісті матковода чи пасічника .

 

Дякую за інформацію. А от якщо матка не помічена, а просто із відводком продали, є ознаки визначити вік /хоть приблизний/?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Rom999 сказал:

Дякую за інформацію. А от якщо матка не помічена, а просто із відводком продали, є ознаки визначити вік /хоть приблизний/?

Як на мене - ні .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, vovchik v сказал:

Як на мене - ні .

И на мене.Матка облетевшаяся и только начавшая сеять и матка (та же) через 2 недели-две разные по виду матки.Даже по цвету!!!(Пример карпатка и карника)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

через сколько плодная матка начинает сеять? если ее продержали 2 дня в клеточке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, valik1986 сказав:

через сколько плодная матка начинает сеять? если ее продержали 2 дня в клеточке

Это зависит от многих факторов. Может через день начать сеять, а может и через неделю. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, valik1986 сказал:

через сколько плодная матка начинает сеять? если ее продержали 2 дня в клеточке

Когда пчелы приймут, тогда и начинает сеять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Valeriy74 сказал:

Когда пчелы приймут, тогда и начинает сеять

Як зрозуміти "бджоли приймуть" - якщо матка ходить по рамках, бджоли її не знищують, вони разом 7 днів;

так це прийняли, чи не прийняли? Пробачте, вони що так довго документи приписки оформляють?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Rom999 сказал:

якщо матка ходить по рамках, бджоли її не знищують,

То на следующий день есть засев,  Если неплодка, то ждите пока облетитца.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...