Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, Захар58 сказал:

Поки стояв фумісан,я теж так думав,осип була не значна.Апівароль показав істинну картину.Жаль нема вже його в продажу.До речі в бакфаста кліща значно менше,ніж в УС і карпатки.

 

Апівароль бомба,в продажі є в інеті,я взяв десь буду обробляти контрольний вистріл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Wladimir_K сказал:
6 часов назад, Владимир@ сказал:

Мстительный и тупой Вам пчеловод попался- подождал год чтоб подозрение не упало на него- но лишнего наговорил))- этого достаточно- решайте по мужски- по другому у Вас в данное время ничего не получиться---или смиритесь))как бог велит))   думаю он это даже читает--- и немного начинает  ссать)))

не, те шо читают инет, для того и читают, чтобы чего то научиться, понять и т. д. Этот *пчеловод с деда -прадеда*, инет ему не надо, от клеща семьи не слетают, и вообще он *всегда прав* и других мнений не признает-общался с ним 3 года назад. Буду опять ...общаться.

Приїзд одне а акт зовсім друге. Потрібна бумага, такі то такі провели обстеження пасіки і виявили загибель такої то кількості сімей, при доследженні показало чим і те ж бумага.

Сьогодні ж ввечері склали акт в присутності ветлікаря, сільського голови про загибель 80% бджіл. Найбільше осипались сімї, які були скорочені та три сімі ,що перебували в ловушках(привіз із пізньої гречки), особливо та, що мала тільки нижній льоток-підмор закрив його повністю позбавивши вентиляції. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Захар58 сказал:

.До речі в бакфаста кліща значно менше,ніж в УС і карпатки.

 

на рахунок кліща не скажу, а про міль точно у карпатки та карніки є, а відводок на місцевій бджолі і з маткою бакфаст, то ті як собаки бігають за метеликами молі, як положок загорну.:ay: доречі відрізняється бджола, бакі мають світліші тергіти ніж місцева.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Щось не вірилося, тому що дійсно кліща цього року небагато, а для інвазії повинна бути сильна запущеність.

У меня в этом году клеща валом на отводке после поставки пластин байварола первый день 50-70 штук а потом уже почти неделю по 20-30 это жесть смотрю каждый день контрольные улья и стряхиваю осыпавший клещ а на следующий день то же самое... все таки придется еще и дымпушку купить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Женя Циба сказал:

Апівароль бомба,в продажі є в інеті,я взяв десь буду обробляти контрольний вистріл.

Майте на увазі.Обробки апіваролем треба проводить при температурі не нижче 10гр.А де брали,я де не дзвонив ніде немає.Відповідь одна;,,Польща перервала поставки,,



 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Щось не вірилося, тому що дійсно кліща цього року небагато, а для інвазії повинна бути сильна запущеність.

Кліща повно . Це пасічники себе так втішають . :)

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

є ще варіант бджоли набирають меду і розлітають по інших вуликах, лишаючи зі свитою, яка гине.

Це як ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, СЄРЖ сказал:

а відводок на місцевій бджолі і з маткою бакфаст, то ті як собаки бігають за метеликами молі, як положок загорну.:ay: 

Вчера при переборке рамок в ловушки - отбирал с чёрной сушью, в некоторых увидел моль и вспомнил совет старого пасечника. Рамки на двое суток замочить в холодной воде в ваночке с полным погружением,сегодня с утра поменяю воду и завтра будем посмотреть. Хотя вчера при первом погружении червячки моли по всплывали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, vovchik13033 сказал:

Кліща повно . Це пасічники себе так втішають . :)

Це як ? 

А так пасічник відкриває вулик, а там повно меду а бджіл немає.

А на рахунок кліща, я пасічник з досвідом, та й зором все поки в нормі, ступінь закліщеності визначити можу досить швидко. У мене цього року кліща на пасіці досить мало, торік у деяких сім'я після Варотому було навпаки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Владимир@ сказал:

Романович моё почтение!-это он у кого-то из -за заклещённости слетел?

По крайней мере, мои все на месте 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, kostantin501 сказал:

Вчера при переборке рамок в ловушки - отбирал с чёрной сушью, в некоторых увидел моль и вспомнил совет старого пасечника. Рамки на двое суток замочить в холодной воде в ваночке с полным погружением,сегодня с утра поменяю воду и завтра будем посмотреть. Хотя вчера при первом погружении червячки моли по всплывали.

Перетопіть її на місці  або сховайте в прохолодне приміщення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перетопи .Дешевле будет :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

А на рахунок кліща, я пасічник з досвідом, та й зором все поки в нормі, ступінь закліщеності визначити можу досить швидко. У мене цього року кліща на пасіці досить мало, торік у деяких сім'я після Варотому було навпаки.

Я в себе підмітив що чим сухіше літо , тим більше кліща . В прошлому році кліща було дуже багато , в цьому поменьше , та все рівно багато . Велику видно роль грають навколишні пасіки на 2 - 5 вуликів . Там господарі з кліщем " воюють " аби як , в результаті цей кліщ гарно розноситься по всій окрузі . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, СЄРЖ сказал:

На вихідних, докачав, довіз додому, поставив полоски і почав закормлювати . Бджоли спокій, працюють на золотарник у. Закормлював по три літри, не бере лише одна. Між закормками зробив тижневу паузу, щоб як і стимуляція для матки і самі ще собі піднесуть. На лісовому точку качалися як лотерея, одні сім'ї прокачуються інші повні ставиш назад в вулик. Цвіте в лісі іван-чай, верес, золотарник і ще якісь квіти. Після невеликого дощику з'явилися маслючки, набрав повну пазуху. Вернувся з пакетом і всі поховалися. В цьому році теж кліща мало. Трутні в вулику є не багато, ще на них увагу не особливо звертають.

пару фоток, а то вчора щось не завантажувалось.

IMG_20160902_190602.jpg

IMG_20160902_191020.jpg

IMG_20160902_190959.jpg

IMG_20160904_162226.jpg

IMG_20160904_162238.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приветствую всех пчеловодов! Подскажите пожалуйста, можно ли хранить сироп, если да, то сколько?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Захар58 сказал:

Майте на увазі.Обробки апіваролем треба проводить при температурі не нижче 10гр.А де брали,я де не дзвонив ніде немає.Відповідь одна;,,Польща перервала поставки,,



 

Ось номер 0679814993 брав по 230гр.а полоски вароадез були по 55гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Мико сказал:

паук 004.JPG

Романович, скажите пожалуйста - на фото нуклеус, которые делает Саша@?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Перетопіть її на місці  або сховайте в прохолодне приміщення.

Я бы с удовольствием их перетопил, но всё дело в том что у меня нет чёрной суши на ловушки, вот и приходится как то бороться за каждую рамку чёрной суши.Завтра посмотрю как этот метод сработал, если кому интересно то могу отписаться по поводу этого эксперимента.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 21:43, савд сказал:

Терміново. В кого які думки. Вчора на пасіці все було гаразд. Сьогодні ввечері*18.00* побачив біля льотків іна льотках мертві бджоли. при подальшому огляді виявилось, що пасіка*20вуликів* на 80% осипалась. Бджоли лежать на дні вуликів, всі 20шт, можливо, 2,3 вулики осипалось менше. Поряд, 5км ніяких полів немає, тільки сільськи городи, ліс. тобто масово ніхто нічого не кропив. Льотки були прикриті до2см. бджоли виносив відрами. У мене крім провокації, інших думок немає. яким чином це можна було зробити.

Можливо потривожили при огляді сім'ї і в таку жару прикрили льотки через які йшла вентиляція, бджоли просто подушились. Добре що заглянули на наступний день, а то б осипались би на 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша делает аналог ,только корпус из дерева ,у меня с карбона , верх и низ корпуса дерево

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

Саша делает аналог ,только корпус из дерева ,у меня с карбона , верх и низ корпуса дерево

Прийдетьца  наложить патент .:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kostantin501 сказал:

Я бы с удовольствием их перетопил, но всё дело в том что у меня нет чёрной суши на ловушки, вот и приходится как то бороться за каждую рамку чёрной суши.Завтра посмотрю как этот метод сработал, если кому интересно то могу отписаться по поводу этого эксперимента.

В морозильную камеру при -10,на часок можно и на больше,и прощай моль и все живое что есть в рамке.Проверено не первый год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, tolik2362 сказал:

Прийдетьца  наложить патент .:ae:

Сперва получу проплаченные ,а то "откат" может на цене отразиться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Сперва получу проплаченные ,а то "откат" может на цене отразиться 

Я  думаю в 3 до чего не будь договоримся в Полтаве:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

Я  думаю в 3 до чего не будь договоримся в Полтаве:IMHO:

Серой курну сотохранилище ,один раз ещё пакеты с сиропом раздам ,с пушки стрельну .И можно смотаться за нуками ,пока погода не испортилась 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Серой курну сотохранилище ,один раз ещё пакеты с сиропом раздам ,с пушки стрельну .И можно смотаться за нуками ,пока погода не испортилась 

Я тоже думаю подгоню роботу.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...