Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

Только что, Wladimir_K сказал:

Можливо в пакетах справа краще піде.

може і піде, але мені важлива порціонна стимулююча підкормка за моєї відсутності на пасіці, а пакет за ніч оприходують. 

Я отворів додав - може справа зрушиться з місця. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 16:56, Sanich сказал:

тобто? 

Велика кількість староі бджоли яка через кілька неділь відійде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай77 сказал:

Велика кількість староі бджоли яка через кілька неділь відійде.

Хай так, але бджоли достатньо у вулику як старої так і молодої. Ситуація не так щоб взагалі не брати сиропу. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Sanich сказал:

Хай так, але бджоли достатньо у вулику як старої так і молодої. Ситуація не так щоб взагалі не брати сиропу. :IMHO:

Як на мене, то можливо отвір засахарився (закис) і вони не можуть його взяти. Одні сім'ї можуть брати сироп швидше, другі повільніше, але, щоб зовсім не брати...??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут треба визначити, чи винен спосіб подачі, можливо залежить і від стану сім*ї. Потім вирок і рішення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, tolikmelnikov сказал:

Як на мене, то можливо отвір засахарився (закис) і вони не можуть його взяти. Одні сім'ї можуть брати сироп швидше, другі повільніше, але, щоб зовсім не брати...??? 

В мене також не всі беруть сироп(годую у банках з під води, соломи напхавши). Є сім"ї, що і бджоли зазаставною багато, а сиропа таке враження і не нюхнули:dntknw: 

20 минут назад, Лавр сказал:

тут треба визначити, чи винен спосіб подачі, можливо залежить і від стану сім*ї. Потім вирок і рішення.

Сім"ї скороченні, звісно є різні по силі не буруть і сильні і слабші давав по 2л. деякі вже тричі забрали, а деякі бамбук курять. В перше зустрівся з таким.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

можливо залежить і від стану сім*ї

Залежить , та ще й як . Чим слабша сім,я тим меньше вона бере . Утеплення теж не маловажну роль грає . Кількість рамок та розполоду також потрібно враховувати як і кількість меду в рамках .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Тут не в скарзі справа, якщо препарат перестали б купувати, то виробник трохи уважніше ставився до виробницва і споживачів, а так їм навіщо ці сертифікати якості і перевірки, якщо і так купують. Якщо будь-який товар такого спрямування продається його після випуску повинні перевіряти відповідні лабораторії на заявлені параметри і повинен продаватися з відповідними бумагами. Так як нашим лабораторіям віри немає, то такі лабораторії повинні бути закордонними і тоді такі препарати можна навіть імпортувати.

На рахунок Байваролу, то думаю, тут проблема не у виробнику, а у магазині де його зберігали, 5 років термін придатності досить значний і зимою його зберігали при мінусовій температурі чим помножили ефективність препарату на нуль.

А що дивуватися ? Робота з вітчизняними препаратами  - це як рулетку грати . Повезе не повезе . Біда в нас одна - стабільної якості не має . Видно менталітет в нас такий . Хоча зробити можем все але .... Тому й запитував , хто користувався антиваро та випробовував його на відводках .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sanich сказал:

Так як у нас звикли купувати що дешевше, то і відповідний результат. :IMHO:

Думаю, що низька ціна не завжди говорить про низьку якість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ромео сказал:

Думаю, що низька ціна не завжди говорить про низьку якість.

Вона повинна бути нижча і це нормально, але у нас ніхто не дає купи бумаг на препарат, що гарантує його якість з жорстким контролем якості і по факту на виході "кіт в мішку" з яскравою упаковкою.

Я якщо і випустили "фабулу" як було з варофармом і потравили пасіки, то ми трохи переборщили і все, далі "голову в пісок".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да у нас технологии и база знаний слабые, вот и все! Вот в результате и получаем продукт низкого качества:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Вона повинна бути нижча і це нормально, але у нас ніхто не дає купи бумаг на препарат, що гарантує його якість з жорстким контролем якості і по факту на виході "кіт в мішку" з яскравою упаковкою.

Да цена не всегда является качеством к сожалению :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Лавр сказал:

тут треба визначити, чи винен спосіб подачі, можливо залежить і від стану сім*ї. Потім вирок і рішення.

Перший закорм давав у пакетах по 1.5л.  4шт (6л.) брали по різному,одні активно, другі мляво!! Другу порцію дав у відрах по 5л. +жменя соломи,взяли всі на ура(сподобалось більше ніж у пакетах)! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще скільки препаратів українського виробництва, а скільки в західних сусідів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, tolikmelnikov сказал:

Я ж просто запитав, навіщо стільки емоцій, ви ж не іноземцю пояснюєте де ми живем. Не все українське погане, копчену домашню ковбасу і молоко на базарі ніхто не перевіряє, а ле ж купуємо і насолоджуємось. Потрібно вірити людям...

Купляти потрібно лише перевірене , особливо мед та вет- препарати. Усім вірити  не можна.:dntknw::IMHO:

А емоційність з"явилася б і у вас, якби ви втратили пів-пасіки через полоски проти кліща...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, tolikmelnikov сказал:

Як на мене, то можливо отвір засахарився (закис) і вони не можуть його взяти. Одні сім'ї можуть брати сироп швидше, другі повільніше, але, щоб зовсім не брати...??? 

Ви праві. Нащо така сім"я ? Ну, а як такі бджоли наносять меду з нектароносів? ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Терміново. В кого які думки. Вчора на пасіці все було гаразд. Сьогодні ввечері*18.00* побачив біля льотків іна льотках мертві бджоли. при подальшому огляді виявилось, що пасіка*20вуликів* на 80% осипалась. Бджоли лежать на дні вуликів, всі 20шт, можливо, 2,3 вулики осипалось менше. Поряд, 5км ніяких полів немає, тільки сільськи городи, ліс. тобто масово ніхто нічого не кропив. Льотки були прикриті до2см. бджоли виносив відрами. У мене крім провокації, інших думок немає. яким чином це можна було зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 серпня починав  качати одну сім'ю. Відкачав кілька гніздових рамок і в гніздо поставив дві рамочки щоб матка мала де сіяти, бо все було залите нектаром. Сьогодні перевірив - дві рамочки які мали бути під засів залиті нектаром і з верху вже почали печатати....

3 минуты назад, савд сказал:

Терміново. В кого які думки. Вчора на пасіці все було гаразд. Сьогодні ввечері*18.00* побачив біля льотків іна льотках мертві бджоли. при подальшому огляді виявилось, що пасіка*20вуликів* на 80% осипалась. Бджоли лежать на дні вуликів, всі 20шт, можливо, 2,3 вулики осипалось менше. Поряд, 5км ніяких полів немає, тільки сільськи городи, ліс. тобто масово ніхто нічого не кропив. Льотки були прикриті до2см. бджоли виносив відрами. У мене крім провокації, інших думок немає. яким чином це можна було зробити.

А бджіл від кліща на днях не обробляли...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, савд сказал:

Терміново. В кого які думки. Вчора на пасіці все було гаразд. Сьогодні ввечері*18.00* побачив біля льотків іна льотках мертві бджоли. при подальшому огляді виявилось, що пасіка*20вуликів* на 80% осипалась. Бджоли лежать на дні вуликів, всі 20шт, можливо, 2,3 вулики осипалось менше. Поряд, 5км ніяких полів немає, тільки сільськи городи, ліс. тобто масово ніхто нічого не кропив. Льотки були прикриті до2см. бджоли виносив відрами. У мене крім провокації, інших думок немає. яким чином це можна було зробити.

:dntknw: А на бджіл жалілись? Люди різні є, могли і пшикнути у льотки якоїсь зарази, що і запаху відкривши не почуєш. Наберіть жменю бджіл і на експертизу. Не пожалійте гроше бо потім лишуться тільки здогатки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, савд сказал:

Терміново. В кого які думки. Вчора на пасіці все було гаразд. Сьогодні ввечері*18.00* побачив біля льотків іна льотках мертві бджоли. при подальшому огляді виявилось, що пасіка*20вуликів* на 80% осипалась. Бджоли лежать на дні вуликів, всі 20шт, можливо, 2,3 вулики осипалось менше. Поряд, 5км ніяких полів немає, тільки сільськи городи, ліс. тобто масово ніхто нічого не кропив. Льотки були прикриті до2см. бджоли виносив відрами. У мене крім провокації, інших думок немає. яким чином це можна було зробити.

Повна жо.а!! З сусідами на рахунок бджіл конфлікту не було?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, савд сказал:

Терміново. В кого які думки. Вчора на пасіці все було гаразд. Сьогодні ввечері*18.00* побачив біля льотків іна льотках мертві бджоли. при подальшому огляді виявилось, що пасіка*20вуликів* на 80% осипалась. Бджоли лежать на дні вуликів, всі 20шт, можливо, 2,3 вулики осипалось менше. Поряд, 5км ніяких полів немає, тільки сільськи городи, ліс. тобто масово ніхто нічого не кропив. Льотки були прикриті до2см. бджоли виносив відрами. У мене крім провокації, інших думок немає. яким чином це можна було зробити.

Поилка для пчёл есть? Или пчёлы воду сами ищут? Может с водой что то принесли? Посторонним (чужим) доступ к пасеке есть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mits сказал:

Поилка для пчёл есть? Или пчёлы воду сами ищут? Может с водой что то принесли?

тоді і по сусідству іншим пасічникам такого чекати, якщо вода отравленна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похоже могут добрые соседи подсуетить:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Бджолопотам сказал:

А бджіл від кліща на днях не обробляли...?

ставив полоски варостоп 29липня.  20 серпня все було добре 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Похоже могут добрые соседи подсуетить:hmm:

во-во і я про теж саме подумав. поставив якийсь дятел необовязково сусід  в буряни тазік отравленого сиропу. так що тільки аналіз бджіл і меду. ну і зафіксувати в органах державних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...