Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

Глива, по нашому:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так і є :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, gardener сказал:

Вже традиційно, кожного року, перед Миколаєм ходжу по гриби

101_0104.JPG

Це як,вже початок сезону чи ще не кінець...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас вже, мабудь, кінець.

ЗІ Вже варяться:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2016 в 22:43, konoval_am сказал:

. Фотозвіт

Якось була розмова про зберігання навощених рамок. Так от, я готую рамки ось так: 

Після цього дотягнути дріт на 145 рамці кілька секунд, рівно як і навощити. Готовий "напівфабрикат" так би мовити.

 

Минулу зиму збив i навощив 800 рам .Все вiдбудували .Жодноi рамки не спаплюжено ,хоч з дому до пасiки возив 100 км ,потiм до товариша 15  км на виборку фаски в бичнiй планцi ,бо не становилась в медогонку суцiльна ширина на 37 мм 

В цьому роцi також буду готову везти, навощену и знову фаску вибирати .Але куплю фрезер ,щоб третiй раз не навантажувати i не перевозити, сам виборку зроблю 

Так що смiливо можна готувати все взимку ,проблем жодних з навощиною рамкою не було 

Поки збито 600 рам i 200 рам натягнув дрiт сьогоднi .  Фото звiт буде трiшки пiзнiше, хоч би 50 Х 50  Збита та навощена 

В 15.12.2016 в 22:54, konoval_am сказал:

Сподіваюсь це не матюк?))) Жартую. 

Перфекционист – человек, стремящийся к совершенству.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Много лет тоже зимой сбивал рамки и заправлял проволоку, а весной натягивал ее и наващивал, так рекомендовали во многих учебниках. А вот лет 5 назад, весь цикл изготовления рамки сделал зимой, шт 30 или 40, не помню и пометил их. В итоге , ни каких отклонений при эксплуатации этих рамок я не заметил. С тех пор и по ныне эти работы делаю зимой, а весной они як нахIдка.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

рамки до весни мають бути готовими взяв і поставив у вулик.Краще літом лишній раз на рибалку сходити чим рамки робити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kontroler сказал:

Много лет тоже зимой сбивал рамки и заправлял проволоку, а весной натягивал ее и наващивал, так рекомендовали во многих учебниках. А вот лет 5 назад, весь цикл изготовления рамки сделал зимой, шт 30 или 40, не помню и пометил их. В итоге , ни каких отклонений при эксплуатации этих рамок я не заметил. С тех пор и по ныне эти работы делаю зимой, а весной они як нахIдка.:ay:

Рутовские рамки наващиваете?От провисания  проволоки что-то применяете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, ved сказал:

Рутовские рамки наващиваете?От провисания  проволоки что-то применяете?

Да, именно Рутовские, натягиваю обычно, как и натягивал, наващиваю электронаващивателем. Готовые рамки ставлю в корпуса, хранятся в гаражной подвальной  мастерской, а весной в прицеп и на пасеку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов сьогодні під вуликами - гудять. Доволі чутно. :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Sanich сказал:

Пройшов сьогодні під вуликами - гудять. Доволі чутно. :dntknw: 

Гріються. Як утеплені, вентиляція?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, nibond сказал:

Гріються. Як утеплені, вентиляція?

Вентиляція через верх. Над бджолами утеплення. Збоку продуха. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня поведал своих. Зиму ем дальше b27373f76159e7f258b9b1fcdde61264.jpg677c1f9698a4c6575036e196c29cef12.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В день покровителя пчеловодов святого Николая был на пасеке посмотрел нуки после морозов полет нормальный  К семьям не подходил :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, buben сказал:

Сегодня поведал своих. Зиму ем дальше b27373f76159e7f258b9b1fcdde61264.jpg677c1f9698a4c6575036e196c29cef12.jpg

Не ризикнув би під плівкою зимувати.

Був у батьків послухав 2-3 найбільш проблемних (виправленні трутовки і ті що найбільше підсилив), все в нормі, тихо собі гудуть. Та й проблем не повинно бути поки, зима як на мене цього року у наших краях краща поки ніж торік єдиний великий мінус це відсутність обльоту в листопаді, хоча у мене на 2 точках був обліт останній 8 листопада.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Sanich сказал:

Вентиляція через верх.

Льотки закриті?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, buben сказал:

Сегодня поведал своих. Зиму ем дальше

У Вас семейные посещения зимней пасеки??)))

А то ручка на фото справа и ботинки внизу не клеятся.))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дзвонив знайомий, каже що у декотрих хлопців сім'ї  починають сипатися, але наскільки то правда не знаю, , але не думаю щоб і брехав.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сегодня гулял с собакой, кабаны подошли к поселку, видно зима их тоже давит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Серж 82 сказал:

Сьогодні дзвонив знайомий, каже що у декотрих хлопців сім'ї  починають сипатися, але наскільки то правда не знаю, , але не думаю щоб і брехав.:dntknw:

Якщо молода не облетілася, то однозначно посипалася.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, targal сказал:

рамки до весни мають бути готовими взяв і поставив у вулик.Краще літом лишній раз на рибалку сходити чим рамки робити

Готовь сани летом, а пасеку зимой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Якщо молода не облетілася, то однозначно посипалася.

обычный отход на 200 семей - 10 шт (где не облетать,а где от старости... ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, 5485 сказал:

 

сегодня гулял с собакой, кабаны подошли к поселку, видно зима их тоже давит

 

У мене за будинком відразу розпочинається ліс, то кабани й літом підходять ледь не до двору:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще можливий відхід бджоли через втрату матки, бджоли активні і поступово осипаються, від пошкоджень, які наніс кліщ, від зношуваності при підготовці до зимівлі. Поки у моїх краях теперішня погода краща ніж в 2015 р., коли були сім'ї які періодично червили, але і в зиму 2015-2016 р. були і постійні обльоти, особливо вдалий період лютого 2016 р., морози були відсутні, а було вікно коли відбувся якісний обліт. У нас по прогнозу вночі невеликий мінус, вдень невеликий плюс, морозів великих фактично ще не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Seos сказал:

У мене за будинком відразу розпочинається ліс, то кабани й літом підходять ледь не до двору:dntknw:

я как браконьер со стажем (в 8 классе отец подарил "нелегалку" 16 калибра,курковку), было  время охотились (както вспоминал - лучшие врема были), а сейчас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...