Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, vovchik13033 сказал:

А не може такого бути , щоб в радіусі льота бджіл , якийсь господар бур,ян протравив на якому попутно " паслись " і Ваші бджоли ? Якщо , на сусідніх пасіках ( чи вуликах ) теж мор , то можливе таке . Якщо ні , то Ваші бджоли стали " розмінною монетою " . Згадуйте де і кому дорогу перейшли . 

Беріть підмор з загиблих сімей та виживших , і в районну вет . лабораторію . Там повинні дати офіційне заключення від чого загинули бджоли .

приїзжали з ветлабораторії, взяли підмор на аналіз, написав заяву на проведення досліджень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, савд сказал:

приїзжали з ветлабораторії, взяли підмор на аналіз, написав заяву на проведення досліджень

І правильно . Якщо можна опублікуйте результати . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, савд сказал:

приїзжали з ветлабораторії, взяли підмор на аналіз, написав заяву на проведення досліджень

А корм у них був? Могли і з голодухи "щикнути", в мене на другому році, але правда весною, поліг один вулик, так само основна маса на дні і трохи на льотку, але у вулику було сухо, як в Сахарі. Взяток був підтримуючий, але коли бджола голодна, вона не полетить за кормом. І друге питання, чи є доступ до пасіки постороніх вночі чи у Вашу відсутність вдень?

P.S. З таким малим досвідом Ви відразу замахнулися на 20 сімей, потрібно поступово нарощувати кількість, набиратися досвіду і набивати шашки. В мене один вулик був протягом 3-х років, поки я трішки не зрозумів суть бджільництва. Тепер поступово розширюю, зараз вже три і четвертий на підході.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2016 в 15:10, tolikmelnikov сказал:

P.S. З таким малим досвідом Ви відразу замахнулися на 20 сімей, потрібно поступово нарощувати кількість, набиратися досвіду і набивати шашки. В мене один вулик був протягом 3-х років, поки я трішки не зрозумів суть бджільництва. Тепер поступово розширюю, зараз вже три і четвертий на підході.

Посміявся ... :ay: 

Тобто до своїх 70 вуликів мені треба було б іти років 50 ...:umora: в прискореному темпі ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

Посміявся ... :ay: 

Тобто до своїх 70 вуликів мені треба було б іти років 50 ...:umora: в прискореному темпі ...

Кожний як себе чує, основне не бути самовпевненим....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Началось .Первый прилетел 

паук 004.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, савд сказал:

приїзжали з ветлабораторії, взяли підмор на аналіз, написав заяву на проведення досліджень

Приїзд одне а акт зовсім друге. Потрібна бумага, такі то такі провели обстеження пасіки і виявили загибель такої то кількості сімей, при доследженні показало чим і те ж бумага.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Мико сказал:

Началось .Первый прилетел 

паук 004.JPG

Починається пора ловлі, тільки не роїв, сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 14:34, tolikmelnikov сказал:

Я ж просто запитав, навіщо стільки емоцій, ви ж не іноземцю пояснюєте де ми живем. Не все українське погане, копчену домашню ковбасу і молоко на базарі ніхто не перевіряє, а ле ж купуємо і насолоджуємось. Потрібно вірити людям...

Много подделок- и тому нах эти риски-риски нужно уменьшать- (а всё что произведено в украине не совсем евро стандарт))-и как сказал колега выше- контроля ноль-ответственности тоже))_так чисто без эмоций -одни факты!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 12:56, wwlo сказал:

мої знайомі пасічники в минулому році позбулись двох пасік після обробітку дим пушкою.Замість одного качка зробили два.

Я и по три делал-всё путём))

В 06.09.2016 в 14:52, ромео сказал:

А Ви подавали офіційну скаргу?:ah:

)))))))))))))) улыбнуло)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 16:58, Sanich сказал:

може і піде, але мені важлива порціонна стимулююча підкормка за моєї відсутності на пасіці, а пакет за ніч оприходують. 

Я отворів додав - може справа зрушиться з місця. 

Делайте один к одному и немного медка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, савд сказал:

сами ищут за 200м большой став за 600м еще 4 улья моих не тронуты

Подумайте кому это выгодно- и по наростающей( много есть моментов как узнать правду)

18 часов назад, савд сказал:

із сусідами конфліктів не було, а от минулого року один із місцевих бджолярів позбувся пасіки(  -не обробив від кліща і осінню пасіка виявилась порожня-мед на місці, бджіл немає_) так от він грішив на те, що я привіз *кавказців*, які загризли його бджіл, розказував це іншим пасічникам. Звичайно, ніяких кавказців у мене немає-помісь карпатки з місцевими. Пасіка того горе-бджоляра за 2.5 км. де можна зробити експертизу, куди звернутись, бджоли в морозильник чи як.

Вот и след))- вывозить его надо и разговаривать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Потрібно створити комісію, яка огляне пасіку, складе акт і візьме аналізи, далі за висновком комісії потрібно подавати заяву у поліцію. По тому що написано, то виходить що хтось бджіл потравив. Комусь перейшов дорогу напевне пасічник.

НАчьнёте судиться и всё такое- это на года -нервы и куча денях на одвокатов-тут надо решать через людей! Чисто по совести))!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Началось .Первый прилетел 

паук 004.JPG

Романович моё почтение!-это он у кого-то из -за заклещённости слетел?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, tolikmelnikov сказал:

А корм у них був? Могли і з голодухи "щикнути", в мене на другому році, але правда весною, поліг один вулик, так само основна маса на дні і трохи на льотку, але у вулику було сухо, як в Сахарі. Взяток був підтримуючий, але коли бджола голодна, вона не полетить за кормом. І друге питання, чи є доступ до пасіки постороніх вночі чи у Вашу відсутність вдень?

P.S. З таким малим досвідом Ви відразу замахнулися на 20 сімей, потрібно поступово нарощувати кількість, набиратися досвіду і набивати шашки. В мене один вулик був протягом 3-х років, поки я трішки не зрозумів суть бджільництва. Тепер поступово розширюю, зараз вже три і четвертий на підході.

Більшість бджіл були вже закормлені, або мали мед по 4-6 рамок. З голоду в одну ніч не падають на дно. Вночі могли і зайти. До цього особливих проблем не було. І зимували 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, савд сказал:

Більшість бджіл були вже закормлені, або мали мед по 4-6 рамок. З голоду в одну ніч не падають на дно. Вночі могли і зайти. До цього особливих проблем не було. І зимували 100%.

Мстительный и тупой Вам пчеловод попался- подождал год чтоб подозрение не упало на него- но лишнего наговорил))- этого достаточно- решайте по мужски- по другому у Вас в данное время ничего не получиться---или смиритесь))как бог велит))   думаю он это даже читает--- и немного начинает  ссать)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2016 в 17:25, Владимир@ сказал:
В 06.09.2016 в 14:52, ромео сказал:

А Ви подавали офіційну скаргу?:ah:

)))))))))))))) улыбнуло)))

Та я розумію, що результату така скарга не дасть. У нашій країні.

Але, пан Добровол, сказав, що "ніхто не відповів за неякісні полоски, від яких у нього півпасіки пропало". А як може хтось бути покараний, коли про це нікому не поскаржитись?

Один очень верующий человек в течении 20 лет каждый день молил Господа, чтобы тот дал выиграть ему в лотерею. Но его молитвы оставались напрасными. И вот однажды, он поднял к небесам седую голову и со слезами на глазах вопросил Господа: 
- О Господи, я ли не молил тебя, я ли не служил тебе, я ли не вел праведную жинь, так почему ты так и не даёшь мне то, что я так долго у тебя прошу???
Тут разверзаются небеса и Господь ему говорит
- Купи, в конце концов, хотя бы один лотерейный билет!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, савд сказал:

яким чином це можна було зробити

дихлофос - вночі пшикнули у вулики :IMHO: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Началось .Первый прилетел

паук 004.JPG

В мене почалось ще тижнів три назад,у кількості 2 шт.З інтервалом один день.По приїзду з кочівлі обкурив  апіваролем,був вражений кількістю осипаного кліща.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Захар58 сказал:

В мене почалось ще тижнів три назад,у кількості 2 шт.З інтервалом один день.По приїзду з кочівлі обкурив  апіваролем,був вражений кількістю осипаного кліща.

 

Значить процес уже запущений і бджола пошкоджена кліщем. Зліт це останнє, що робить сім'я, є ще варіант бджоли набирають меду і розлітають по інших вуликах, лишаючи зі свитою, яка гине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Значить процес уже запущений і бджола пошкоджена кліщем. Зліт це останнє, що робить сім'я, є ще варіант бджоли набирають меду і розлітають по інших вуликах, лишаючи зі свитою, яка гине.

Значит Осень готовит нам сюрпризы :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Значит Осень готовит нам сюрпризы :blink:

Щось не вірилося, тому що дійсно кліща цього року небагато, а для інвазії повинна бути сильна запущеність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На вихідних, докачав, довіз додому, поставив полоски і почав закормлювати . Бджоли спокій, працюють на золотарник у. Закормлював по три літри, не бере лише одна. Між закормками зробив тижневу паузу, щоб як і стимуляція для матки і самі ще собі піднесуть. На лісовому точку качалися як лотерея, одні сім'ї прокачуються інші повні ставиш назад в вулик. Цвіте в лісі іван-чай, верес, золотарник і ще якісь квіти. Після невеликого дощику з'явилися маслючки, набрав повну пазуху. Вернувся з пакетом і всі поховалися. В цьому році теж кліща мало. Трутні в вулику є не багато, ще на них увагу не особливо звертають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вереск и Золотарник дает еще пчеле поработать:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Щось не вірилося, тому що дійсно кліща цього року небагато

Поки стояв фумісан,я теж так думав,осип була не значна.Апівароль показав істинну картину.Жаль нема вже його в продажу.До речі в бакфаста кліща значно менше,ніж в УС і карпатки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...