Перейти к содержанию
Андрій Сумчанин

Осінь і Зима 2016/2017

В теме 3 692 сообщения

Не накручуйте себе, вважайте що "стакан наполовину повний" і облетяться щє не раз.

Поделиться сообщением

Только что, SkalVad сказал:

"стакан наполовину повний" 

Або наполовину пустий 

Поделиться сообщением

В цьому році мишей на пасіці більше, ніж в минулому. Тільки що мусив переселяти невеличку сімейку в інший вулик, бо миша прогризла в стінці дірку, залізла у вулик і вже трохи наробила біди, поточила знизу рамку. Добре, що вчасно подивився. Погризену рамку забрав, переселив, гніздо укомплектував. Хоч температура плюс 5 і вітер,але все пройшло напрочуд швидко і добре. Брат теж позавчора дзвонив, казав, що 5 штук з вуликів вигнав. Не зню чи вбив їх, чи ні. Але, якщо вже миша була у вулику, то знов повернеться. Перевірено. Так що, колеги, будьте уважні з мишами. Може зиму сильну чують? :hmm:

Поделиться сообщением

6 минут назад, Філософ сказал:

Так що, колеги, будьте уважні з мишами. Може зиму сильну чують?

Теж вже писав раніше, що мишей цього року значно більше. Поставив на льотки загороджувачі від мишей. Сподіваюся, що не прорвуться. 

Поделиться сообщением

4 часа назад, Мико сказал:

Або наполовину пустий 

А реалісти кажуть, що стакан наповнений наполовину! :) :IMHO: Соррі, за оффтоп... 

Поделиться сообщением

1 час назад, Філософ сказал:

В цьому році мишей на пасіці більше, ніж в минулому. Тільки що мусив переселяти невеличку сімейку в інший вулик, бо миша прогризла в стінці дірку, залізла у вулик і вже трохи наробила біди, поточила знизу рамку. Добре, що вчасно подивився. Погризену рамку забрав, переселив, гніздо укомплектував. Хоч температура плюс 5 і вітер,але все пройшло напрочуд швидко і добре. Брат теж позавчора дзвонив, казав, що 5 штук з вуликів вигнав. Не зню чи вбив їх, чи ні. Але, якщо вже миша була у вулику, то знов повернеться. Перевірено. Так що, колеги, будьте уважні з мишами. Може зиму сильну чують? :hmm:

Да, уж в этом году нашествие какое то мышей. А вот ос на много меньше.

Поделиться сообщением

22 минуты назад, kontroler сказал:

А вот ос на много меньше.

Тоже отметил этот факт. Ос было просто в разы меньше чем в прошлые годы. 

Поделиться сообщением

25 минут назад, kontroler сказал:

Да, уж в этом году нашествие какое то мышей. А вот ос на много меньше.

Думаю залежить все від того, що навколо точка сіють, якщо на полях немає чим поживитися лізуть у село і у вулики. Торік таку річ спостерігав на точку, що стоїть біля лісу.

Цього року вулики ще остаточно не спакував, але у 2 сліди мишей вже бачив.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Думаю залежить все від того, що навколо точка сіють, якщо на полях немає чим поживитися лізуть у село і у вулики. Торік таку річ спостерігав на точку, що стоїть біля лісу.

Цього року вулики ще остаточно не спакував, але у 2 сліди мишей вже бачив.

Минулого року коли гуляли взимку по полях, звернули увагу, що взагалі немає мишиних анклавів з протоптаними стежинками. Мишей не було видно і в полі. Цього року їх явно більше. 

Поделиться сообщением

26 минут назад, Sanich сказал:

Тоже отметил этот факт. Ос было просто в разы меньше чем в прошлые годы. 

Сухо .

Поделиться сообщением

Только что, vovchik13033 сказал:

Сухо .

Минуле літо було ще сухіше, але це не завадило осам табунами літати. То ж тут важко сказати. :dntknw:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Sanich сказал:

Минуле літо було ще сухіше, але це не завадило осам табунами літати. То ж тут важко сказати. :dntknw:

Пік змістився . Тому так .

Поделиться сообщением

3 часа назад, Філософ сказал:

В мене одну миш бджоли завалили-так карніка бориться з мишами. Довелось ставити загороджувачі на льотки, минулого року зимували без них. 

IMG_20161023_144813.jpg

IMG_20161023_163754.jpg

Изменено пользователем misha_ivanivka

Поделиться сообщением

В 08.09.2016 в 18:19, kostantin501 сказал:

Я бы с удовольствием их перетопил, но всё дело в том что у меня нет чёрной суши на ловушки, вот и приходится как то бороться за каждую рамку чёрной суши.Завтра посмотрю как этот метод сработал, если кому интересно то могу отписаться по поводу этого эксперимента.

Очень хорошо помогает поставить рамки в морозилка на сутки (-10) убивает моль на всех стадиях и рамка сухая.

Личный опыт.

Поделиться сообщением

Морзилка, конечно дело хорошое, но  до неё надо ещё как то добраться. тем более осенью, когда она загружена всякими петрушками и щавлями и ещё бог знает чем.:ole_ole:

Поделиться сообщением

https://www.youtube.com/user/MrMiko1956?feature=plcp

11 час назад, Мико сказал:

Выдержит ли нижний клапан  ,  накопления ?

Саме прикольно те що питаня підходитьь як до бджіл так і до їх власників:)

Поделиться сообщением

6 часов назад, Sanich сказал:

Минулого року коли гуляли взимку по полях, звернули увагу, що взагалі немає мишиних анклавів з протоптаними стежинками. Мишей не було видно і в полі. Цього року їх явно більше. 

Лисиці менше стало;)

Поделиться сообщением

1 час назад, Lesnik сказал:

Очень хорошо помогает поставить рамки в морозилка на сутки (-10) убивает моль на всех стадиях и рамка сухая.

Личный опыт.

Можна сіркою прокурити

Поделиться сообщением

2 часа назад, Lesnik сказал:

Личный опыт.

Можно просто дождаться зимних морозов. :) Когда семей больше 2-3, то через морозилку пропускать рамки может оаказаться хлопотным занятием. 

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

1 час назад, tofan сказал:

https://www.youtube.com/user/MrMiko1956?feature=plcp

Саме прикольно те що питаня підходитьь як до бджіл так і до їх власників:)

У Романовича(Мико) философский склад ума- надо понимать)!

Поделиться сообщением

Да не волнуйтесь, так бывает почти каждый год я заметил с начала морозы а потом еще и пергу будут носить. Прогноз пишет +10, будет солнышко будет больше 100%

Поделиться сообщением

2 часа назад, Два капитана сказал:

Можна сіркою прокурити

Если нет оборудованного места,а рамок мало то с серой есть трудности, да и сера не убивает моль на всех стадиях.

2 часа назад, Sanich сказал:

Можно просто дождаться зимних морозов. :) Когда семей больше 2-3, то через морозилку пропускать рамки может оаказаться хлопотным занятием. 

Я и говорю, если рамок мало,а у человека чёрная суш для ловушек,я думаю там не так уж много рамок, да и с магазином можно договорится оставить рамки на ночь если нет морозилки, а до морозов в чёрной суши моль может таких делов наделать.:IMHO:

Изменено пользователем Lesnik

Поделиться сообщением

23 часа назад, Sanich сказал:

В прогнози більше ніж на тиждень навіть теоретично не вірю... Але я був би не проти! 

А я максиму на 2 дні

10 часов назад, Філософ сказал:

Так що, колеги, будьте уважні з мишами. Може зиму сильну чують? :hmm:

Саме так, загороджувачі засунув, а блищими днями під кришки по смаколику роздам на всяк випадок. Вони жратву шукають, ось і шаруть по ящиках;)

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Lesnik сказал:

Я и говорю, если рамок мало,а у человека чёрная суш для ловушек,я думаю там не так уж много рамок, да и с магазином можно договорится оставить рамки на ночь если нет морозилки, а до морозов в чёрной суши моль может таких делов наделать

Моль сильно замедляется в развитии при температура меньше 20, останавливается в развитии при температуре меньше 10. Поэтому, храним сушь до октября в улье, а начиная с октября, уже можно не беспокоится. Если и вылупится моляка, то беды не успеет наделать. Это из личного опыта. 

Поделиться сообщением