Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, roman-1 сказал:

во-во і я про теж саме подумав. поставив якийсь дятел необовязково сусід  в буряни тазік отравленого сиропу. так що тільки аналіз бджіл і меду. ну і зафіксувати в органах державних.

Очень похоже на это .Отравление добрыми (людьми):helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Yaroslav сказал:

тоді і по сусідству іншим пасічникам такого чекати, якщо вода отравленна

сами ищут за 200м большой став за 600м еще 4 улья моих не тронуты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, савд сказал:

сами ищут за 200м большой став за 600м еще 4 улья моих не тронуты

тоді вам хтось накапостив:(, от падлюкитреба їх:hunter: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, савд сказал:

сами ищут за 200м большой став за 600м еще 4 улья моих не тронуты

А может что - то типа Дихлофоса?А ставок как поилка это Вы зря,я сам рыбак,рыбачю в основном по ставках и чёто я не вижу  там пчёл бирущих  воду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Очень похоже на это .Отравление добрыми (людьми):helpme:

підкажіть як і де можна зробити аналіз бджіл та меду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ветлаборатории и как можно скорей .Могут не определить если затянуть :hi:

6 минут назад, mits сказал:

А может что - то типа Дихлофоса?А ставок как поилка это Вы зря,я сам рыбак,рыбачю в основном по ставках и чёто я не вижу  там пчёл бирущих  воду.

Увидеть очень тяжело .Берут в камышах практически не видно :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, vovchik13033 сказал:

Тому й запитував , хто користувався антиваро та випробовував його на відводках

Я вже писав і не один раз  тут .... Ось воно " Эта семья интересная. 2 июля в 7 рамочную ловушку влетел рой. С ловушки висела борода, вся передняя стенка была в пчелах. После пересадки в 12 рамочный дадан занимал полностью 12 рамок + свисали гроздьями со стенки. Матка была молодая так как засева не видел до 17 июля (скорее всего начала червить 14-15 числа). 8 июля перевез пчел на подсолнух где они находились до 31 августа. 21 августа было оставлено 12 рамок, так как расплод был на 11. Визуально наблюдался клещ на пчелах и я решил обработать по старинке щавелевой кислотой с водой, хотя после 2 откачки поставил пластины на всей пасеке. Для эксперимента брал антиваро и аписан. В данной семье стояли антиваро, на днище сетка с высувным поддоном для контроля. После пластин сыпалось до 5 шт в день. После первого опрыскивания (по записям 11 сентября) я просто прозрел. Их было не реально сощитать. Я где то и фотки делал. После этого обрабатывал ещё 5 раз. После 2-3 было до 150 шт, потом в районе 50. " Так що АНТИВАРО не працюють зовсім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, mits сказал:

А может что - то типа Дихлофоса?А ставок как поилка это Вы зря,я сам рыбак,рыбачю в основном по ставках и чёто я не вижу  там пчёл бирущих  воду.

беруть дуже добре. притому не з тої сторони де люди купаються, а з іншої. скільки не приучував весною до поілки, всерівно беруть воду з меліоративного каналу за 8-10м від пасіки, потім коли він пересихає -в ставку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

:dntknw: А на бджіл жалілись? Люди різні є, могли і пшикнути у льотки якоїсь зарази, що і запаху відкривши не почуєш. Наберіть жменю бджіл і на експертизу. Не пожалійте гроше бо потім лишуться тільки здогатки.

із сусідами конфліктів не було, а от минулого року один із місцевих бджолярів позбувся пасіки(  -не обробив від кліща і осінню пасіка виявилась порожня-мед на місці, бджіл немає_) так от він грішив на те, що я привіз *кавказців*, які загризли його бджіл, розказував це іншим пасічникам. Звичайно, ніяких кавказців у мене немає-помісь карпатки з місцевими. Пасіка того горе-бджоляра за 2.5 км. де можна зробити експертизу, куди звернутись, бджоли в морозильник чи як.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еду летом с пасеки в город,Смотрю женщина машет остановился подобрал едем разговорились говорю еду с пасеки а она с грустью на лице говорит что мой муж тоже занимался пчелами до предыдущей зимы,История вот в чем:(Зимой выходит она в огород и видет что на ульях крышек нет и пчела вся мертвая а поверх рамок  белый порошок какойто посыпан.)Поэтому я вам искрене сожелею но пречина скорее всего такого масового падежа Пчел в отравлении(Думаю что после здачи пчел на анализ выявят действующее вещество,и подскажут в каких препаратах оно содержится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Игоревич сказал:

Еду летом с пасеки в город,Смотрю женщина машет остановился подобрал едем разговорились говорю еду с пасеки а она с грустью на лице говорит что мой муж тоже занимался пчелами до предыдущей зимы,История вот в чем:(Зимой выходит она в огород и видет что на ульях крышек нет и пчела вся мертвая а поверх рамок  белый порошок какойто посыпан.)Поэтому я вам искрене сожелею но пречина скорее всего такого масового падежа Пчел в отравлении(Думаю что после здачи пчел на анализ выявят действующее вещество,и подскажут в каких препаратах оно содержится.

походу пчел заморили прямо в ульях, нижние летки забиты пчелами-на дне 2-5 см пчелы. Читал как то на форуме что при отравлении медоносом, будет дорожка из мертвых пчел к улью-умирают при подлете, вылете. А тут только небольшое количество на летках и под ними, а основная маса-в улье

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, савд сказал:

походу пчел заморили прямо в ульях, нижние летки забиты пчелами-на дне 2-5 см пчелы. Читал как то на форуме что при отравлении медоносом, будет дорожка из мертвых пчел к улью-умирают при подлете, вылете. А тут только небольшое количество на летках и под ними, а основная маса-в улье

А не може такого бути , щоб в радіусі льота бджіл , якийсь господар бур,ян протравив на якому попутно " паслись " і Ваші бджоли ? Якщо , на сусідніх пасіках ( чи вуликах ) теж мор , то можливе таке . Якщо ні , то Ваші бджоли стали " розмінною монетою " . Згадуйте де і кому дорогу перейшли . 

Беріть підмор з загиблих сімей та виживших , і в районну вет . лабораторію . Там повинні дати офіційне заключення від чого загинули бджоли .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, vovchik13033 сказал:

А не може такого бути , щоб в радіусі льота бджіл , якийсь господар бур,ян протравив на якому попутно " паслись " і Ваші бджоли ? Якщо , на сусідніх пасіках ( чи вуликах ) теж мор , то можливе таке . Якщо ні , то Ваші бджоли стали " розмінною монетою " . Згадуйте де і кому дорогу перейшли . 

Беріть підмор з загиблих сімей та виживших , і в районну вет . лабораторію . Там повинні дати офіційне заключення від чого загинули бджоли .

Потрібно створити комісію, яка огляне пасіку, складе акт і візьме аналізи, далі за висновком комісії потрібно подавати заяву у поліцію. По тому що написано, то виходить що хтось бджіл потравив. Комусь перейшов дорогу напевне пасічник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Потрібно створити комісію, яка огляне пасіку, складе акт і візьме аналізи, далі за висновком комісії потрібно подавати заяву у поліцію. По тому що написано, то виходить що хтось бджіл потравив. Комусь перейшов дорогу напевне пасічник.

Все вірно . Якщо пасічник готовий йти до кінця - то так . Тільки не кожен готовий до цього .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые пчеловоды!

По какой причине пчелы могут не брать сироп?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Уважаемые пчеловоды!

По какой причине пчелы могут не брать сироп?:hi:

В мене вже почали брати. Почніть з невеликих порцій по 0.5-1л. Дресіровка -це сила.Так сказав мені один пасічник і я так зробив. Якщо слабенькі сім"ї то ставлю кормушку з верху, а якщо сильніші то за заставну(бутилки з під води(зрізаю верх) + солома. Вибирають, тепер буду давати по 3-4л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Уважаемые пчеловоды!

По какой причине пчелы могут не брать сироп?:hi:

Причин може бути багато, але одна із основних - сироп може бути не якісний. Yaroslav абсолютно правильно радить, пробуйте не великими порціями. інакше сироп забродить.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Уважаемые пчеловоды!

По какой причине пчелы могут не брать сироп?:hi:

яка концестенція сіропу? в мене 1 до 1,5 забирали за ніч. Правда я по 0,5 літри через день давав... типу стимуляція))) 

 

5 минут назад, Yaroslav сказал:

В мене вже почали брати. Почніть з невеликих порцій по 0.5-1л. Дресіровка -це сила.Так сказав мені один пасічник і я так зробив. Якщо слабенькі сім"ї то ставлю кормушку з верху, а якщо сильніші то за заставну(бутилки з під води(зрізаю верх) + солома. Вибирають, тепер буду давати по 3-4л.

Мужики, ну пізнувато ви почали годувати...Слабкі сімї взагалі закормлювати не можна. Краще з сильних потім відібрати..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, kastor сказал:

яка концестенція сіропу? в мене 1 до 1,5 забирали за ніч. Правда я по 0,5 літри через день давав... типу стимуляція))) 

 

Мужики, ну пізнувато ви почали годувати...Слабкі сімї взагалі закормлювати не можна. Краще з сильних потім відібрати..

Краще з сильних, то це однозначно, слабкі сядуть ще більше, а на рахунок пізновато подивіться на температуру і прогноз, зробіть висновок. Пора адаптуватися до змін погодніх умов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Краще з сильних, то це однозначно, слабкі сядуть ще більше, а на рахунок пізновато подивіться на температуру і прогноз, зробіть висновок. Пора адаптуватися до змін погодніх умов.

 знаю Вашу думку з цього приводу. Справді умови змінюються, і спека вереснева цьому черговий доказ. Лише один нюанс мене турбує -  обробіток від кліща треба теж переносити...А ще, температура нічна, сьогодні +12...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, kastor сказал:

 знаю Вашу думку з цього приводу. Справді умови змінюються, і спека вереснева цьому черговий доказ. Лише один нюанс мене турбує -  обробіток від кліща треба теж переносити...А ще, температура нічна, сьогодні +12...

Нижче +20 вдень, тоді можливо. А на рахунок кліща у кожного свій рецепт, тут дають багато порад, а пасічник вирішує сам. У мене цього року кліща досить мало. При такій погоді біпіном і його похідними зараз не обробляв би.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Wladimir_K сказал:

При такій погоді біпіном і його похідними зараз не обробляв би.

Пластини в поміч, вже майже місяць стоять. Кліщ посипався, но правда менше ніж  в минулому році

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сироп 60%, дал от 1.5 до 3 л на семью в зависимости от силы. Кормушки потолочные. 

В прошлом году с них отлично брали!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Сироп 60%, дал от 1.5 до 3 л на семью в зависимости от силы. Кормушки потолочные. 

В прошлом году с них отлично брали!

А что с вентиляцией? Пчёлы смогут лишнюю влагу испарить?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, siverit сказал:

А что с вентиляцией? Пчёлы смогут лишнюю влагу испарить?

 

:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...