Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

21 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Пчелы несут белую матовую пыльцу, и сами прилетаю все белые, измазаны этой же пыльцой. 

..нічого особливо не цвіте...я грішу на амброзію. Цікаво щодо якісті такої пильці для розплоду...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, kastor сказал:

..нічого особливо не цвіте...я грішу на амброзію. Цікаво щодо якісті такої пильці для розплоду...

Дурню нести не будут, раз несут значит для расплода это хорошо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.09.2016 в 10:09, Бджолопотам сказал:

Там в інструкції до дим-гармати написано. 100 мл спирту+ 15 г. щевлевої кислоти+ 10 грам тимолу  (спирт підігрівається на водяній бані 50-60 градусів і розчиняється спочатку щавелька потім тимол)- це засіб від кліща - 1-2 клуби диму у вулик - обробляти тільки якщо є розплід. Якщо розплоду не має - може статись зліт сім'ї - дуже вже ядрьоний запах...

будьте дуже уважні до таких дій,, товариш торік половина пасіки затравив ,я не маю на увазі саме цей рецепт,,, але всеж зважайте ,,,, бо він теж щавлевою з тімолом травив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Дал вчера сироп пчелам...

Большинство семей отказались его брать=(

В лежаках взяли, но сложили в рамки за заставной, это ваще ппц. Хотя места в гнезде хватает. 

Чет осень как будто сглазили....

Пчелы несут белую матовую пыльцу, и сами прилетаю все белые, измазаны этой же пыльцой. 

С верхних кормушек должны брать- за заставную пару рамок и на расстоянии друг от друга - или убрать вообще с заставной-во время закормки------ тоже раньше когда ставил рамки за заставную плотно и много- они напрыск туда заносили

2 минуты назад, Безработный 20лет сказал:

будьте дуже уважні до таких дій,, товариш торік половина пасіки затравив ,я не маю на увазі саме цей рецепт,,, але всеж зважайте ,,,, бо він теж щавлевою з тімолом травив 

как он это сделал-в подробностях если не трудно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Владимир@ сказал:

 

как он это сделал-в подробностях если не трудно?

вечером дозвонюсь опишу ,но мой совет ,замешали раствор ,дунули в 1-2 семьи проверили через сутки и тогда только все остальные обрабатываем :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.09.2016 в 21:10, ДобровоЛ сказал:

Ставте болгарський "Варостоп". :IMHO:

А український, що не годиться ????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мої знайомі пасічники в минулому році позбулись двох пасік після обробітку дим пушкою.Замість одного качка зробили два.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, kastor сказал:

 Цікаво щодо якісті такої пильці для розплоду...

Все нормально это как для нас пальмовое маслозото аскофероза не будет. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Влад_ сказал:

Все нормально это как для нас пальмовое маслозото аскофероза не будет. :IMHO:

:ay::umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Владимир@ сказал:

С верхних кормушек должны брать- за заставную пару рамок и на расстоянии друг от друга - или убрать вообще с заставной-во время закормки------ тоже раньше когда ставил рамки за заставную плотно и много- они напрыск туда заносили

Кормушки стоят во втором корпусе, те что в лежаках в которых занесли сироп стояли отдельно под стенкой, потом кормушка и заставная 

5 минут назад, Влад_ сказал:

Все нормально это как для нас пальмовое маслозото аскофероза не будет. :IMHO:

Амброзия от аскофероза помогает? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Амброзия от аскофероза помогает? 

И не только от алерггии 100% :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolikmelnikov сказал:

А український, що не годиться ????????

А ви вважаєте, що є така держава з усіма функціонуючими службами, присущими цьому об"єднанню людей? А ні ветеренарії, а ні контролю над виробницивом ветпрепаратів. Хто хоче як хоче так і строче...:(:IMHO:Позаторік рівенський варофарм мені (і не лише мені) півпасіки знищив. І, думаєте, що хтось за це відповів? Отож українському ще довго віри не буде, пока у нас пануватиме отакий бардак ! А бджоли наші в чому винні, щоб так над ними знущалися укр.корупціонери?!

1 час назад, Влад_ сказал:

И не только от алерггии 100% :)

Та це ж страшний алерген!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А ви вважаєте, що є така держава з усіма функціонуючими службами, присущими цьому об"єднанню людей?

Я ж просто запитав, навіщо стільки емоцій, ви ж не іноземцю пояснюєте де ми живем. Не все українське погане, копчену домашню ковбасу і молоко на базарі ніхто не перевіряє, а ле ж купуємо і насолоджуємось. Потрібно вірити людям...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А ви вважаєте, що є така держава з усіма функціонуючими службами, присущими цьому об"єднанню людей? А ні ветеренарії, а ні контролю над виробницивом ветпрепаратів. Хто хоче як хоче так і строче...:(:IMHO:Позаторік рівенський варофарм мені (і не лише мені) півпасіки знищив. І, думаєте, що хтось за це відповів?

А Ви подавали офіційну скаргу?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Влад_ сказал:

И не только от алерггии 100% :)

:umora:

:ay:

43 минуты назад, ромео сказал:

А Ви подавали офіційну скаргу?:ah:

А Вы пробовали давать официальную жалобу? 

Я вот пробовал, с по поводу препарата Байварол.... В общем не в нашей стране....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

:umora:

:ay:

А Вы пробовали давать официальную жалобу? 

Я вот пробовал, с по поводу препарата Байварол.... В общем не в нашей стране....

Тут не в скарзі справа, якщо препарат перестали б купувати, то виробник трохи уважніше ставився до виробницва і споживачів, а так їм навіщо ці сертифікати якості і перевірки, якщо і так купують. Якщо будь-який товар такого спрямування продається його після випуску повинні перевіряти відповідні лабораторії на заявлені параметри і повинен продаватися з відповідними бумагами. Так як нашим лабораторіям віри немає, то такі лабораторії повинні бути закордонними і тоді такі препарати можна навіть імпортувати.

На рахунок Байваролу, то думаю, тут проблема не у виробнику, а у магазині де його зберігали, 5 років термін придатності досить значний і зимою його зберігали при мінусовій температурі чим помножили ефективність препарату на нуль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Тут не в скарзі справа, якщо препарат перестали б купувати, то виробник трохи уважніше ставився до виробницва і споживачів, а так їм навіщо ці сертифікати якості і перевірки, якщо і так купують. Якщо будь-який товар такого спрямування продається його після випуску повинні перевіряти відповідні лабораторії на заявлені параметри і повинен продаватися з відповідними бумагами. Так як нашим лабораторіям віри немає, то такі лабораторії повинні бути закордонними і тоді такі препарати можна навіть імпортувати.

Так як у нас звикли купувати що дешевше, то і відповідний результат. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Так як у нас звикли купувати що дешевше, то і відповідний результат. :IMHO:

Я це називаю низький рівень освіченості культури пасічникування, злетівша або загинувші сім'ї обійдуться дорожче.

Є навколо багато пасік, де взагалі обробляють біпіном "вибірково", а кожен себе рахує науковцем і дослідником і проводить різні експеременти, а по сусідству пасічники постійно мучаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Большинство семей отказались его брать=(

Яка причина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 11:37, kastor сказал:

..нічого особливо не цвіте...я грішу на амброзію. Цікаво щодо якісті такої пильці для розплоду...

Такий пилок збирають на лободі, бджоли повно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Большинство семей отказались его брать=(

мої також не хочуть брати. Дав у відерцях перевернутих по 1л із отвором 1мм - майже не взяли. А сиропчик там вже й прокис, мабуть. :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Тут не в скарзі справа, якщо препарат перестали б купувати, то виробник трохи уважніше ставився до виробницва і споживачів, а так їм навіщо ці сертифікати якості і перевірки, якщо і так купують. Якщо будь-який товар такого спрямування продається його після випуску повинні перевіряти відповідні лабораторії на заявлені параметри і повинен продаватися з відповідними бумагами. Так як нашим лабораторіям віри немає, то такі лабораторії повинні бути закордонними і тоді такі препарати можна навіть імпортувати.

На рахунок Байваролу, то думаю, тут проблема не у виробнику, а у магазині де його зберігали, 5 років термін придатності досить значний і зимою його зберігали при мінусовій температурі чим помножили ефективність препарату на нуль.

С Байваролом все сложно, магазин говорит что он у оф. представителя каждую неделю закупает новые партии.  Оф. представитель в лице А.Костюка этого как и не отрицает. (Но говорит так как Вы купили не в оф. диллера то в общем ничем не поможем) А с хранением у них все хорошо. И вообще там только бумажная волокита с нулевым результатом

24 минуты назад, Yaroslav сказал:

Яка причина?

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 16:51, Sanich сказал:

мої також не хочуть брати. Дав у відерцях перевернутих по 1л із отвором 1мм - майже не взяли. А сиропчик там вже й прокис, мабуть. :( 

Можливо немає кому брати????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай77 сказал:

Можливо немає кому брати????

тобто? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

тобто? 

Можливо в пакетах справа краще піде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...