Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А я думав чогось, що сендвичі тільки їсти можна...:ah:

 Ну, а як із розходом меду в подібних умовах?

Не знаю.Для мене це перша зимівля

8 минут назад, nibond сказал:

Яка собівартість корпусу на 145.

Приблизно 90 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Два капитана сказав:

Не знаю.Для мене це перша зимівля

Приблизно 90 грн

Будемо чекати повідомлень весною...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Два капитана сказал:

Зимівля в вуликах з сєндвич панелей

Удобненькая подставка у Вас на 2.15 слева .

 

14 минуты назад, Два капитана сказал:

.Для мене це перша зимівля

Прикольно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, sunflower сказал:

Удобненькая подставка у Вас на 2.15 слева .

То шедевр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Два капитана сказал:

То шедевр

Так Я не шутил.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

Кажуть що це недобрі сни. Добре, коли обійдеться молодицею, а коли і дійсно доведеться все літо бігати за роями:umora:

За те , ностальгія яка прошибає , після такого сну .:) Особливо зимою .:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Алёнка сказал:

Опа! У нас новая пчела на коньках!:ay: Отлично! Привет автору!:wave:

Принял, спасибо.

Кто же, как не женщина заметит на тебе новый галстук...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ромео сказал:

Кто же, как не женщина заметит на тебе новый галстук...:ah:

Или коньки ...:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1/20/2017 в 20:03, Ksenya сказал:


Вчора, полазивши по снігу біля вуликів(слухала, як там бджоли), заходжу до хати із задоволеним виразом обличчя. Старша донька запитує, де я була і чого така щаслива. А молодша зразу вичислила:"Біля бджіл, вона тільки звідти така приходить."
А ще... думала, що це в мене вже конкретно"дах поїхав", коли минулої весни приснилося, що цвіте акація, а в мене сім'ї ще сили не набрали. emoji2.png Сьогодні аж на душі легше стало, як прочитала, що не одна така.emoji12.png

 

23 часа назад, vovchik13033 сказал:

Та ладно .:) Я уві сні , вже не раз , за роями бігав :crazy::umora:

 

Screenshot_2017-01-21-18-11-50.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Игоревич сказал:

 

 

Screenshot_2017-01-21-18-11-50.png

Ага . Добре що , хоч наше захврювання в психіатраї вважається не буйним :crazy::umora:. А то б , проводили кожен рік зустрічі в місцях ..... :crazy::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В одній сім'ї сильний гул і бджоли вилазять з вулика. Відчули загибель матки від різдвяних морозів чи щось інше?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kit сказал:

В одній сім'ї сильний гул і бджоли вилазять з вулика. Відчули загибель матки від різдвяних морозів чи щось інше?

Одна из первых причин - клещ.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, kit сказал:

В одній сім'ї сильний гул і бджоли вилазять з вулика. Відчули загибель матки від різдвяних морозів чи щось інше?

Осмотрите подмор на клеща и рамки на понос . Клеща можно увидеть и невооруженным взглядом , если знаешь что ищешь . Может падь . Если матки нет будут выть но из улья не вылезут . Тут какая то болячка .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Зимняя подготовка пчеловодов к сезону...         19.01.2017г...    было  -10...           Девчонок тоже окунули..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

 Зимняя подготовка пчеловодов к сезону...         19.01.2017г...    было  -10...           Девчонок тоже окунули..

Какие пчеловоды, такие и пчёлы у них 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, vovchik13033 сказав:

Осмотрите подмор на клеща и рамки на понос . Клеща можно увидеть и невооруженным взглядом , если знаешь что ищешь . Может падь . Если матки нет будут выть но из улья не вылезут . Тут какая то болячка .

Кліща не видно. На снігу є коричневі плями.

Сьогодні гудять тихіше як відкрив повністю льотки. Може із-за морозів збільшилась волога у вулику і тому гудять бо вентилюють?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні заглядав у зимівник 0 градусів,вулиця -10 різниця відчутна.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:, подзвонив товариш, ну і сказав що сезон уже розпочав. клуб рихлий у всіх сім’ях, в декількох сім'ях підклав по рамці з кормом, в одній навіть дві . молода бджола вже вилупилась.  На днях у нас показує +5* тоді і я  перевірю свої. 

да у нас зараз +2*

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2017 в 18:03, Ksenya сказал:

А ще... думала, що це в мене вже конкретно"дах поїхав", коли минулої весни приснилося, що цвіте акація, а в мене сім'ї ще сили не набрали. emoji2.png Сьогодні аж на душі легше стало, як прочитала, що не одна така

Не одна це точно.На цьому тижні снився схожий сон,майже один в один.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, kit сказал:

Кліща не видно.

Уже добре .

31 минуту назад, kit сказал:

На снігу є коричневі плями.

А на рамки дивилися ? Сліди поносу є ? Можливо , падь попала в корм . Ще можете глянути на прилітку , та стіну біля льотка , якщо є випорожнення , значить сім,я опоносилась тому й активна .

 

38 минут назад, kit сказал:

Може із-за морозів збільшилась волога у вулику і тому гудять бо вентилюють?

Можливо й таке . У всякому випадку , сім,ю потрібно брати на особливий контороль .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:, подзвонив товариш, ну і сказав що сезон уже розпочав. клуб рихлий у всіх сім’ях, в декількох сім'ях підклав по рамці з кормом, в одній навіть дві . молода бджола вже вилупилась.  На днях у нас показує +5* тоді і я  перевірю свої. 
да у нас зараз +2*

А у нас сьогодні вже +5, тихо і сонячно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Натрапив на цікаву інформацію:

Рейтинг областей по открытости для бизнеса.

На основе открытых данных ProZorro мы составили рейтинг самых привлекательных и открытых для малого и среднего бизнеса областей Украины.

Лидеры рейтинга - Днепропетровская, Винницкая, Черниговская, Донецкая и Сумская области

16114210_1339129422826261_3936527354919804794_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Натрапив на цікаву інформацію:

Рейтинг областей по открытости для бизнеса.

На основе открытых данных ProZorro мы составили рейтинг самых привлекательных и открытых для малого и среднего бизнеса областей Украины.

Лидеры рейтинга - Днепропетровская, Винницкая, Черниговская, Донецкая и Сумская области

16114210_1339129422826261_3936527354919804794_n.jpg

Ну і до чого тут це?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сонечку у затишку показувало +10, зараз на термометр сонце не потрапляє, то показує 0. А на пасіці сонце. Кому дуже вже припекло, сходили до вітру.
187571f2ffb8909f785d260b785ef61d.jpg18747badd267900dd57857908dd94a4e.jpg
Зимуємо далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Stserjant сказал:

:hi:, подзвонив товариш, ну і сказав що сезон уже розпочав. клуб рихлий у всіх сім’ях, в декількох сім'ях підклав по рамці з кормом, в одній навіть дві . молода бджола вже вилупилась.  На днях у нас показує +5* тоді і я  перевірю свої. 

да у нас зараз +2*

А я сегодня, просмотрел около 30 семей. "Вскрытие показало", что атнадцати градусные морозы, съели очень много мёда и во многих семьях на дне много подмора, а в прошлые 2 зимовки подмора можно сказать, небыло вообще. В общем состояние семей мне не понравилось, а зимовать ещё месяца 1,5 . Одно понравилось, что в ульях очень сухо. Раньше писал, что пасека ушла зимовать почти на всех новых рамах, отстроенных в 16 году. Я так и предполагал,(хотя меня тут успокаивали) что зимовка у меня пройдёт не ахти. Так оно и вышло, что чем больше светлых  рам в улье, тем больше подмора. Не "уютно" пришлось пчёлам на крайних улочках, на белых рамах, когда температура неделями не подымалась выше 12 мороза. Ну ничего, главное, что пока все живы, а Весной я там порядок наведу.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...