Перейти к содержанию

Осінь і Зима 2016/2017


Андрій Сумчанин

Рекомендуемые сообщения

14 минуты назад, Олег Мороз сказал:


Зимою камера не канає.
 

Так зимою i нiчого дивитись. Фото без змiн 

А ось влiтку,  все як на долонi 

весь процесс пасiчникування 

Можна i мед i маток  i пакети продавати i слiдкувати за процессом 

щоб пасiчник нiчого не нахiмiчiв :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, konoval_am сказал:

Я бува в зимівник заходжу зі стільцем, сідаю і слухаю тихий загальний гул. Пасічник це невиліковно :umora:

Прям в точку,лекарства еще не придумали,да и зачем оно нужно.Меня эта болезнь вполне устраивает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2017 в 20:24, vovchik13033 сказал:

 записуеш на диктофон гул бджіл , потім " вуха " в вуха , дальше плей та ...

 

В 16.01.2017 в 18:47, Вадим Василюк сказал:

 "тихо помішані")))

:umora::wave:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так зимою i нiчого дивитись. Фото без змiн 
А ось влiтку,  все як на долонi 
весь процесс пасiчникування 
Можна i мед i маток  i пакети продавати i слiдкувати за процессом 
щоб пасiчник нiчого не нахiмiчiв :rofl:

Не пасічник а помічниця.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:  , Зі святом Вас, форумчани, щастя Вам та вашим родинам. Сьогодні в ранці вперше, в цьому році, побачив шпаків, мабудь буде вже тепло,  хоча можливо і вони збилися з ритму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже давно є шпаки які зимують(((((

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Stserjant сказал:

:hi:  , Зі святом Вас, форумчани, щастя Вам та вашим родинам. Сьогодні в ранці вперше, в цьому році, побачив шпаків, мабудь буде вже тепло,  хоча можливо і вони збилися з ритму.

Не все шпаки улитают на юга!:hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті, завдяки Sanich, наш форум отримав інтерфейс солов'їною!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, SkalVad сказав:

Нарешті, завдяки Sanich, наш форум отримав інтерфейс солов'їною!

Не без активної участі Нібонда та інших форумчан :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2017 в 09:26, Мико сказал:

Так зимою i нiчого дивитись. Фото без змiн 

А ось влiтку,  все як на долонi 

весь процесс пасiчникування 

Можна i мед i маток  i пакети продавати i слiдкувати за процессом 

щоб пасiчник нiчого не нахiмiчiв :rofl:

То вже буде дуже лінивий пасічник (шутка):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опа! У нас новая пчела на коньках!:ay: Отлично! Привет автору!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Stserjant сказал:

:hi:  , Зі святом Вас, форумчани, щастя Вам та вашим родинам. Сьогодні в ранці вперше, в цьому році, побачив шпаків, мабудь буде вже тепло,  хоча можливо і вони збилися з ритму.

Дякую за привітання! На мою думку нормальна зима, основне багато снігу - буде земля з вологою, а то криниці пересихати почали. А те, що "качелі", то що поробиш...!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так,зима нормальна,всі чекали гіршого,хоча все ще по переду.Але мій кум вже примудрився 8 сімей загубити((((.Слабачків не об'єднав,нормально ревізію по кормам не зробив...Все розраховував на досвід та "авось"...Ось тобі й закон " Не навреди" та відповідальність перед тими,з ким хочемо знайти спільну мову...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2017 в 19:47, Вадим Василюк сказал:

 

В 16.01.2017 в 19:45, konoval_am сказал:

Я бува в зимівник заходжу зі стільцем, сідаю і слухаю тихий загальний гул. Пасічник це невиліковно :umora:

Точно кажуть "тихо помішані")))

 

Племінниця, розглядаючи фото зустрічі точківців, так прокоментувала:"Ого, скільки вас, бджолонутих" :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ksenya сказал:

Племінниця, розглядаючи фото зустрічі точківців, так прокоментувала:"Ого, скільки вас, бджолонутих" :umora:

Що ж тут поробиш , якщо пасічник - це діагноз :crazy: і як правило , лікуванню не піддається . :crazy::Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ksenya сказал:

Племінниця, розглядаючи фото зустрічі точківців, так прокоментувала:"Ого, скільки вас, бджолонутих" :umora:

головне її пояснити що то не всі злетілись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ж тут поробиш , якщо пасічник - це діагноз :crazy: і як правило , лікуванню не піддається . :crazy::Jumpy:

Вчора, полазивши по снігу біля вуликів(слухала, як там бджоли), заходжу до хати із задоволеним виразом обличчя. Старша донька запитує, де я була і чого така щаслива. А молодша зразу вичислила:"Біля бджіл, вона тільки звідти така приходить."
А ще... думала, що це в мене вже конкретно"дах поїхав", коли минулої весни приснилося, що цвіте акація, а в мене сім'ї ще сили не набрали. [emoji2] Сьогодні аж на душі легше стало, як прочитала, що не одна така.[emoji12]
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Ksenya сказал:


Вчора, полазивши по снігу біля вуликів(слухала, як там бджоли), заходжу до хати із задоволеним виразом обличчя. Старша донька запитує, де я була і чого така щаслива. А молодша зразу вичислила:"Біля бджіл, вона тільки звідти така приходить."
А ще... думала, що це в мене вже конкретно"дах поїхав", коли минулої весни приснилося, що цвіте акація, а в мене сім'ї ще сили не набрали. emoji2.png Сьогодні аж на душі легше стало, як прочитала, що не одна така.emoji12.png

не можу сказати ,що воно пройде, але Ви до цього привикните,головне іноді проснутись.........,а то так можна цілу ніч бідкатись з цими бджолами,то вітер дашки позриває,то вощину цілу ніч досавляти треба:umora:,но це нормально:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ksenya сказал:

А ще... думала, що це в мене вже конкретно"дах поїхав", коли минулої весни приснилося, що цвіте акація, а в мене сім'ї ще сили не набрали.

Та ладно .:) Я уві сні , вже не раз , за роями бігав :crazy::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, vovchik13033 сказав:

Та ладно .:) Я уві сні , вже не раз , за роями бігав :crazy::umora:

Теж минулого тижня "ловив" ще й гарний такий рій! Хоча в минулому сезоні обійшлось без цього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Seos сказав:
49 хвилин тому, vovchik13033 сказав:

Та ладно .:) Я уві сні , вже не раз , за роями бігав :crazy::umora:

Теж минулого тижня "ловив" ще й гарний такий рій! Хоча в минулому сезоні обійшлось без цього.

Кажуть що це недобрі сни. Добре, коли обійдеться молодицею, а коли і дійсно доведеться все літо бігати за роями:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, nibond сказав:

Кажуть що це недобрі сни. Добре, коли обійдеться молодицею, а коли і дійсно доведеться все літо бігати за роями:umora:

Пчелы во сне - добрый знак, предвещающий удачные и выгодные сделки. Офицеру этот сон предвещает послушных, дисциплинированных подчиненных и здоровое окружение. Деловому человеку такой сон обещает рост торгового оборота. Для родителей - много радостей, которые будут доставлять им дети своим прилежанием.

Если пчела ужалит - сон предвещает утрату или оскорбление, нанесенное кем-то из друзей.

Если Вам снится, что целый рой пчел преследует Вас, то это предвещает здоровье. Особенно благоприятен сон, в котором рой преследует Ваше дитя.

http://orakul.com/sonnik/miller/p/pchely/

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зимівля в вуликах з сєндвич панелей   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Два капитана сказав:

Зимівля в вуликах з сєндвич панелей   

 

А я думав чогось, що сендвичі тільки їсти можна...:ah:

 Ну, а як із розходом меду в подібних умовах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Два капитана сказав:

Зимівля в вуликах з сєндвич панелей   

 

Яка собівартість корпусу на 145.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...