Перейти к содержанию

Шнек для забруса


Олег77

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, larson сказал:

дайте посилання на це " чудо"????:hi:

У Нагорнюка лінія з відкачування, і центрифуга теж, фінської фірми "Paradise Honey". На сьогодні це мабуть найкраща у світі, культура виробництва у них на висоті, придратись практично нідочого. ( У інших, відомих нам, всерівно хоч трохи присутні елементи - пан сам склЕпав на колінах у гаражі ) Ну і коштує та центрифуга, як і вся лінія, м'яко кажучі, недешево. З пасіки, при наших цінах, грошей на неї не заробиш, а спадок від богатої бабусі :) краще вкласти у щось інше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, PNS сказал:

На гарних обертах думаю свіжознятий забрус відіжме непогано без перемішування. У вищезгаданої центрифуги ніякого пристрою для перемішування немає. Мова про дорогий і незовсім ефективний шнек, та про значно дешевшу і так само неефективну центрифугу. Максимальний ефект буде у фінської центрифуги, але у нашому сьогоденні її дозволити собі може тільки камікадзе, ну і Нагорнюк. :)

На гарних обертах виникає проблема вібрації. Тому на великій центрифузі вібрації немає, як і на медогонці, а відцентрова сила така сама як на малій за рахунок великого діаметра. Та й приводи до медогонок можна використати.  Фактично у фінської також великий діаметр і значна маса - не менше 200 кг.

Дуже хочеться випробувати на свіжому забрусі, тоді мед працює як масло для змащування решітки, але в цьому році мабуть вже не встигнемо - нема забрусу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://paradisehoney.net/catalog/Paradise_Honey_Catalog_2015.pdf

 

Цены не указаны что-бы не пугаться :dntknw:

нашел на русском http://paradisehoney.net/catalog/catalog_ru.pdf

 

только 2013 года

Оно реально очень дорогое Нагорнюк говорил что за все заплатили 75 000 евро (скорее вся линия + цинтрефуга). Не знаю какого размера должна быть пасека :dntknw:, у Нагорнюка была 1500 семей когда он купил но точно известно что пчелы были не единственным источником его доходов. А для нас :hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30 августа 2016 в 15:36, aleksanderche сказал:

Покурить в сторонке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

все говорят Нагорнюк, Нагорнюк, интересно взглянуть на его оборудование может и мы сделаем такую центрифугу . скажите где он находится интересно приехать если он не против!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, edvin сказал:

все говорят Нагорнюк, Нагорнюк, интересно взглянуть на его оборудование может и мы сделаем такую центрифугу . скажите где он находится интересно приехать если он не против!

Звоните Соломко договаривайтесь на семинар зимой и попадете на пасеку к Нагорнюку там все увидите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

http://www.maxantindustries.com/spinners.html 

хорошое решение

В 22 августа 2016 в 18:00, Олег77 сказал:

Кто подскажет где в Украине можно купить что то подобное...... лисьоновському? (спеціалісти вставте будь-ласка ссилку)

Щось мені шнек більш до вподоби,ніж касета для забрусу.
 

В Донецке от  Плазмы, около 35-40т гр отзывы нормальные

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29 августа 2016 в 22:09, PNS сказал:

Раніше я схилявся тільки до шнека, але передивившись купу відео, на жодному з них не побачив виходу сухого забрусу. Це при тому, що куплений шнек недешевий, а саморобний за всіма правилами машинобудування теж виготовити непросто. Думаю, що на Апіекспо Ви дивились не тільки на румунську розпечатку. Вище я згадував центрифугу фірми Thomas - простіше нікуди. Розмірами приблизно як ще радянська парова воскотопка Стерлітамакського заводу. Кріпкий одностінний корпус на ніжках мілліметрів 500. Знизу фланцевий двигун 2.8 квт. 1500 об. Вал через сальнік проходить у корпус, на валу планшайба з буртіком. Кришка теж має таку планшайбу на підшипнику. В комплекті дві корзини з перфорованого металу ( подібно, як у воскотопки, тількі кріпші ) В процесі розпечатки забрус падає у корзину, у якій ще додатково капроновий мішок. Повну корзину у центрифугу між планшайбами, під розпечатку пусту.

Шнек нужен для крупной фракции забруса , а центрофуга это сито. Так что надо делать и то и другое. Или размельчитель забруса + насос. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?14?.?09?.?2016 в 20:16, edvin сказал:

все говорят Нагорнюк, Нагорнюк, интересно взглянуть на его оборудование может и мы сделаем такую центрифугу...

:IMHO:Це не для 6-10 сімей, а для пасіки в 1 000 і більше. А до сотні вуликів майже все можна робити вручну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.10.2016 в 23:59, Виктор С сказал:

Шнек нужен для крупной фракции забруса , а центрофуга это сито. Так что надо делать и то и другое. Или размельчитель забруса + насос. 

Виготуємо і шнек, нічого складного там немає. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, PNS сказал:

Виготуємо і шнек, нічого складного там немає. :)

Точно, сложность в экструдере

, точнее в 15 тысячах на его изготовлении 

Как думаете из какого материала его изготавливают?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Виктор С сказал:

Точно, сложность в экструдере

, точнее в 15 тысячах на его изготовлении 

Как думаете из какого материала его изготавливают?

Думаю, що 12х18н10т буде нормально. У Юхані, якщо не помиляюсь, AISI 340.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, PNS сказал:

Думаю, що 12х18н10т буде нормально. У Юхані, якщо не помиляюсь, AISI 340.

Я переплутав - у Юхані сталь 430.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы не поняли, вот эту еденицу из какого материала выполнить?

image.jpg

 За решоткой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Виктор С сказал:

 За решоткой.

За решіткою суцільнолитий пластиковий шнек. У Лисоня такі стоять. Але шнеки для забруса виготовляють також і з нержавійки. У домашніх умовах можливо на вал-трубу навити поряд дві спіралі (подібно технології виготовлення шнеків для зернових елеваторів), а зверху зазор між ними заварити прутком, і вже повністю зварену деталь проточіти у центрах та відполірувати. Або простіше - на вал-трубу зразу навити та приварити пруток, зверху ще один, можливо і третій, щоб після токарки залишилась достатня висота спіралі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Виктор С сказал:

Вы не поняли, вот эту еденицу из какого материала выполнить?

image.jpg

 За решоткой.

полиуритан, у моего товарища есть плотность 600 едениц, так туда даже шуруп не идет. Хотите?? Выльем))))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Оказывается не все так хорошо и идеально с заграничным оборудованием как нам кажется по видео и тд. Я бы не сказал что шнек от Лысонь - бомба. Шнек как шнек и совсем не фонтан в работе.:IMHO1: Одного не пойму, почему наши ведущие производители инвентаря не могут или не хотят делать хотя бы такое. Неужели там такая серьезная конструкция или детали?:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та все ми можемо, тільки за Ваш рахунок... От даний шнек - мотор-редуктор- близько 5 000 ( дорожчає на 20-30%), нержавійка -100 грн.кг ( і буде ще дорожче), Шнек - послуги токарного станка з ЧПУ- від 100 грн. год ( сам станок від 500 000), робота- +700 грн податку на кожного, а ще з першого разу не вийде, а ще треба продати не тільки в сезон... От і ламаєш голову, чи зробити 100 ножів і мати синицю в руках, чи гратися з пресом. Минулого року ми зробили 4 дослідні зразки центрифуги, а забрусу спочатку ще не було, а потім вже не було, (кристалізований та розігрітий не підходить). А люди їсти хочуть. Не подумайте що плачусь, але перспективи сумні.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Ю.М. сказал:

 шнек 

А французська лінія "THOMAS" - я її гарно роздивлявся, в комплекті невелика проста центрифуга. Виходить, що весь цикл відбувається без шнека ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, PNS сказал:

А французська лінія "THOMAS" - я її гарно роздивлявся, в комплекті невелика проста центрифуга. Виходить, що весь цикл відбувається без шнека ?

Але є шнековий насос для перекачування забрусу до центрифуги. Не така вже й проста, металу там до 100 кг і 4 вставні касети з перфорації. В роботі не бачив, але схоже забрус подається безперервно під час обертання. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Ю.М. сказал:

Але є шнековий насос для перекачування забрусу до центрифуги. Не така вже й проста, металу там до 100 кг і 4 вставні касети з перфорації. В роботі не бачив, але схоже забрус подається безперервно під час обертання. 

 

 

Центрифуга проста в порівнянні до фінської. З того, що бачив, то шнекового насоса там немає, і бути не може, бо у центрифуги внизу тільки патрубок для витікання меду. Принцип роботи простий - забрус з розпечатки падає у перфорований циліндр з капроновим мішком. Наповнений циліндр ставиться зверху у центрифугу на віджим, на його місце пустий. В принципі достатньо двох циліндрів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Fabro сказал:

Я бы не сказал что шнек от Лысонь - бомба

Знакомые два сезона пользуются. Сразу разочаровались.Но потом приспособились 

и сейчас не нарадуются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, PNS сказал:

Центрифуга проста в порівнянні до фінської. З того, що бачив, то шнекового насоса там немає, і бути не може, бо у центрифуги внизу тільки патрубок для витікання меду. Принцип роботи простий - забрус з розпечатки падає у перфорований циліндр з капроновим мішком. Наповнений циліндр ставиться зверху у центрифугу на віджим, на його місце пустий. В принципі достатньо двох циліндрів.

Вибачаюсь, не про ту говорив. Та, що з капроновим мішком має теж хитрість - у неї подвійна кришка і внутрішній диск крутиться разом з бачком та забрусом. Ми намагались повторити - поки що 2 проблеми - вібрація ( нерівномірний розподіл забрусу по стінці) і при товщині шару забрусу більше 5 см, мед не продавлюється. Але оригінал в роботі не бачив, можливо там є ще якісь заморочки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Ю.М. сказал:

 у неї подвійна кришка і внутрішній диск крутиться разом з бачком та забрусом. Ми намагались повторити - поки що 2 проблеми - вібрація ( нерівномірний розподіл забрусу по стінці) і при товщині шару забрусу більше 5 см, мед не продавлюється. Але оригінал в роботі не бачив, можливо там є ще якісь заморочки.

Так, саме про неї я говорив. Зверху масивна лита кришка ( пофарбована білою харчовою краскою ), і в ній крутиться диск. Такий-же масивний литий низ, і під ним фланцевий мотор, на вал якого напряму закріплений нижній диск. Оберти двигуна 1500 на хв. Вся конструкція підвішена за допомогою гумових втулок на триногу, яка в свою чергу вбетонована у підлогу. Якщо французи лінію не комплектують шнеком, значить без нього можна обійтись ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, PNS сказал:

Так, саме про неї я говорив. Зверху масивна лита кришка ( пофарбована білою харчовою краскою ), і в ній крутиться диск. Такий-же масивний литий низ, і під ним фланцевий мотор, на вал якого напряму закріплений нижній диск. Оберти двигуна 1500 на хв. Вся конструкція підвішена за допомогою гумових втулок на триногу, яка в свою чергу вбетонована у підлогу. Якщо французи лінію не комплектують шнеком, значить без нього можна обійтись ?

Звичайно можна. Я бачив лінію  "THOMAS" з більш потужною центрифугою, про яку писав вище. Кілька варіантів є і у нас, але над ними ще треба працювати, головна проблема- доступна ціна для наших пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...