Перейти к содержанию

Шнек для забруса


Олег77

Рекомендуемые сообщения

Кто подскажет где в Украине можно купить что то подобное...... лисьоновському? (спеціалісти вставте будь-ласка ссилку)

Щось мені шнек більш до вподоби,ніж касета для забрусу.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поищите производителей по изготовлению мини станков для давки подсолнечного масла.Знаю что такие станки делали в Харькове.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег77 сказал:

Щось мені шнек більш до вподоби,ніж касета для забрусу.

Узнайте его цену и кассеты для забруса покажутся Вам не совсем плохой идеей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, виталийЗ сказал:

Поищите производителей по изготовлению мини станков для давки подсолнечного масла.Знаю что такие станки делали в Харькове.

Дякую за мислю.


 

6 минут назад, NVN сказал:

Узнайте его цену и кассеты для забруса покажутся Вам не совсем плохой идеей.

Бачу ":Больше 300 семей", ви також, задумувались, над цим питанням.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мини станки стоили 100$.Несколько лет назад их массово продавали.А шнеки делали у нас на заводе,а сейчас наверное врядли.Приеду с отдыха,поинтересуюсь,если Вам это интересно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, виталийЗ сказал:

Мини станки стоили 100$.Несколько лет назад их массово продавали.А шнеки делали у нас на заводе,а сейчас наверное врядли.

Шнек для олійниці розрахований на інший продукт та тиск і навряд чи підійде, а ще ціна тільки на заготовку для шнека не менше 10 000 грн. Уважно слідкую за цим виробом в Україні (як саморобні, так і польський ), поки що результати невтішні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Ю.М. сказал:

Шнек для олійниці розрахований на інший продукт та тиск і навряд чи підійде, а ще ціна тільки на заготовку для шнека не менше 10 000 грн. Уважно слідкую за цим виробом в Україні (як саморобні, так і польський ), поки що результати невтішні.

А про центрифугу не думали ? Адже лінія Thomas оснащена саме центрифугою. У виготовленні простіша і дешевша, а забрус віджимає краще, ніж шнек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Центрифугу зробили, навіть 3 варіанти, але на жаль до соняшника не було на чому випробувати. Поки що "бюджетного" варіанту зробити не вдалося.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Ю.М. сказал:

Центрифугу зробили, навіть 3 варіанти, але на жаль до соняшника не було на чому випробувати. Поки що "бюджетного" варіанту зробити не вдалося.

 

Ну так не скромнічайте, показуйте... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та головний експериментатор тільки сьогодні з відпустки вийшов... Дайте трішки часу, покажемо.

А ще це тема про шнек. До речі можна звернутися до представника Лисоня - "Ваша пасіка" у Львові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Ю.М. сказал:

Та головний експериментатор тільки сьогодні з відпустки вийшов... Дайте трішки часу, покажемо.

А ще це тема про шнек. До речі можна звернутися до представника Лисоня - "Ваша пасіка" у Львові.

Як шнек, так і центрифуга, віджимають забрус, тому по темі. :) Від Лисоня я міг би і сам з Польщі привезти обладнання. Але вкладати у пасіку купу грошей, які невідомо коли повернеш, і чі повернеш взагалі, у мене щось бажання немає. А розвивати пасіку кількісно та якісно є бажання. Тому я механізуюсь своїми руками - зараз, поміж справ, почав виготовляти горизонталку на 80-т рамок. Потім розпечатку та центрифугу, тому і хотів що-небуть підгледіти.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, виталийЗ сказал:

Мини станки стоили 100$.Несколько лет назад их массово продавали.А шнеки делали у нас на заводе,а сейчас наверное врядли.Приеду с отдыха,поинтересуюсь,если Вам это интересно.

интересно
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ю.М. сказал:

А ще це тема про шнек.

Модератори якщо можливо добавте в назву теми "центрифуга"
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Ю.М. сказал:

 

Центрифугу зробили, навіть 3 варіанти, але на жаль до соняшника не було на чому випробувати. Поки що "бюджетного" варіанту зробити не вдалося.

 

Сколько стоит?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу сказати скільки коштує, бо не визначились з конструкцією. Для зацікавлених можу сказати що крутимо відра з забрусом по 20л. Варіанти - навколо осі симетрії- відро в вертикальному положенні нормально та догори дном, а також 4 відра горизонтально денами до осі ротора. Також є варіант з баком від пральної машини, але ще не крутили. На жаль експерименти забирають багато часу і коштів, а сезон дуже короткий, тому нічого конкретно не планую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

Не можу сказати скільки коштує, бо не визначились з конструкцією. Для зацікавлених можу сказати що крутимо відра з забрусом по 20л. Варіанти - навколо осі симетрії- відро в вертикальному положенні нормально та догори дном, а також 4 відра горизонтально денами до осі ротора. Також є варіант з баком від пральної машини, але ще не крутили. На жаль експерименти забирають багато часу і коштів, а сезон дуже короткий, тому нічого конкретно не планую.

На Баришівці не плануєте, показать?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До Баришівки ще  є час, можливо щось і встигнемо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В п"ятницю випробували 2 центрифуги для забрусу. Результати не дуже подобаються, але механізми працюють і можуть бути корисними на пасіці.

P1150914.JPG

P1150919.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ю.М. сказал:

В п"ятницю випробували 2 центрифуги для забрусу. Результати не дуже подобаються, але механізми працюють і можуть бути корисними на пасіці.

Поганий віджим? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віджимали зціджений забрус, який ще й постояв більше тижня. Можливо на свіжому картина буде іншою. У відра набирали по 10 - 12 кг, зверху москітну сітку і впирали в металічну решітку - перфорацію, отв. 6 мм.  Давали 200-250 об. через частотний перетворювач. Але густий мед з воском забиває решітки. Отримали не більше 1 кг меду з відра. Після чого одне з відер висипали у бак від центрифуги пральної машини, розмазали по всій площі бака ( також через москітну сітку), крутили до 400 об. і отримали ще близько 1 л меду. 

Висновки : - сухий ( зціджений) забрус дуже важко віджимається;

                 - чим тонший шар, тим краще;

                 - другий варіант ефективніший, але сильна вібрація.

                - для доведення до серійного виробництва потрібні значні кошти, яких в мене немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

 

Висновки : - сухий ( зціджений) забрус дуже важко віджимається;

                 - чим тонший шар, тим краще;

                 - другий варіант ефективніший, але сильна вібрація.

                - для доведення до серійного виробництва потрібні значні кошти, яких в мене немає.

Раніше я схилявся тільки до шнека, але передивившись купу відео, на жодному з них не побачив виходу сухого забрусу. Це при тому, що куплений шнек недешевий, а саморобний за всіма правилами машинобудування теж виготовити непросто. Думаю, що на Апіекспо Ви дивились не тільки на румунську розпечатку. Вище я згадував центрифугу фірми Thomas - простіше нікуди. Розмірами приблизно як ще радянська парова воскотопка Стерлітамакського заводу. Кріпкий одностінний корпус на ніжках мілліметрів 500. Знизу фланцевий двигун 2.8 квт. 1500 об. Вал через сальнік проходить у корпус, на валу планшайба з буртіком. Кришка теж має таку планшайбу на підшипнику. В комплекті дві корзини з перфорованого металу ( подібно, як у воскотопки, тількі кріпші ) В процесі розпечатки забрус падає у корзину, у якій ще додатково капроновий мішок. Повну корзину у центрифугу між планшайбами, під розпечатку пусту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, PNS сказал:

Раніше я схилявся тільки до шнека, але передивившись купу відео, на жодному з них не побачив виходу сухого забрусу. Це при тому, що куплений шнек недешевий, а саморобний за всіма правилами машинобудування теж виготовити непросто. Думаю, що на Апіекспо Ви дивились не тільки на румунську розпечатку. Вище я згадував центрифугу фірми Thomas - простіше нікуди. Розмірами приблизно як ще радянська парова воскотопка Стерлітамакського заводу. Кріпкий одностінний корпус на ніжках мілліметрів 500. Знизу фланцевий двигун 2.8 квт. 1500 об. Вал через сальнік проходить у корпус, на валу планшайба з буртіком. Кришка теж має таку планшайбу на підшипнику. В комплекті дві корзини з перфорованого металу ( подібно, як у воскотопки, тількі кріпші ) В процесі розпечатки забрус падає у корзину, у якій ще додатково капроновий мішок. Повну корзину у центрифугу між планшайбами, під розпечатку пусту.

Для ефективної роботи центрифуги необхідне  періодичне перемішування забрусу під час процесу. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Sanich сказал:

Для ефективної роботи центрифуги необхідне  періодичне перемішування забрусу під час процесу. :IMHO:

На гарних обертах думаю свіжознятий забрус відіжме непогано без перемішування. У вищезгаданої центрифуги ніякого пристрою для перемішування немає. Мова про дорогий і незовсім ефективний шнек, та про значно дешевшу і так само неефективну центрифугу. Максимальний ефект буде у фінської центрифуги, але у нашому сьогоденні її дозволити собі може тільки камікадзе, ну і Нагорнюк. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, PNS сказал:

На гарних обертах думаю свіжознятий забрус відіжме непогано без перемішування. У вищезгаданої центрифуги ніякого пристрою для перемішування немає. Мова про дорогий і незовсім ефективний шнек, та про значно дешевшу і так само неефективну центрифугу. Максимальний ефект буде у фінської центрифуги, але у нашому сьогоденні її дозволити собі може тільки камікадзе, ну і Нагорнюк. :)

Так Нагорнюк говорил приезжайте фотографируйте делайте нам нужно свое такое. :dntknw:. Ну или как то так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, PNS сказал:

фінської центрифуги

дайте посилання на це " чудо"????:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...