Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

31 минуту назад, Шулянский Александр сказал:

і до найближчих сіл по 8км 12км

Де, думаю, в центрі України в лісостепу є такі села далекі. Дивлюся на карті - 2 км до Паланочки та по 4 км до названих вище сіл. Як то вийшло 8 та 12? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Шулянский Александр сказал:

,а це сило Жолудькове       може там можна зробити облітник     і кругом ліс і до найближчих сіл по 8км 12км

Наверное там и липа есть.:ay:   Хоть буду знать куда после акации кочевать.:umora:      А может и акацию после своей ещё и Вашу зацепить.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Де, думаю, в центрі України в лісостепу є такі села далекі. Дивлюся на карті - 2 км до Паланочки та по 4 км до названих вище сіл. Як то вийшло 8 та 12? 

2*4=8   8+4=12 Наверное 8 и 12 получилось так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Артем ,а це сило Жолудькове дивлюс по гугл карті між Поташу і Паланочкою напроти Молодецького колонас в лісі може там можна зробити облітник Бакфаста ,я тут немісцевий  незнаю, що воно там .по відстані  З цего року планую розмістити точок в батьків в с Затишок і там тільки кордован  засиляти і всім місцевим  роздати напробу кордован щоб напротязі 2 років наситити кордованом. Там тільки 2 пасічника по 5 сімейок і кругом ліс і до найближчих сіл по 8км 12км

Жолудькове  селище в Україні, в Маньківському районі Черкаської області та підпорядковане Маньківській селищній раді. Станом на 2001 рік у селі мешкало 50 чоловік.

Селище розташоване за 8 кмавтошляхом, або за 4 км на південний схід від районного центру — смт Маньківка. Його оточує так званий Великий ліс.   Артем а там люди в тому селі ще живуть на2001 пише що 50 чоловік скількитам хат . Можна і там щось помудрувати або кордрван або бакфаст облітник  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Шулянский Александр сказал:

Жолудькове  селище в Україні, в Маньківському районі Черкаської області та підпорядковане Маньківській селищній раді. Станом на 2001 рік у селі мешкало 50 чоловік.

Селище розташоване за 8 кмавтошляхом, або за 4 км на південний схід від районного центру — смт Маньківка. Його оточує так званий Великий ліс.   Артем а там люди в тому селі ще живуть на2001 пише що 50 чоловік скількитам хат . Можна і там щось помудрувати або кордрван або бакфаст облітник  

Я щиро сподіваюсь що це тактуально тонкий тролінг 'облітунів', бо якщо ще один то вже стає страшно. 

П.С. Я теж придивляюсь де облітник у с. Сигнаївка зробити... А то у всіх є а я як ло* ще без свого власного облітника пасічникую . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Sanich сказал:

Де, думаю, в центрі України в лісостепу є такі села далекі. Дивлюся на карті - 2 км до Паланочки та по 4 км до названих вище сіл. Як то вийшло 8 та 12? 

Село Затишок  Черкаськоі обл межує з Кіровоградською обл і Віницькою  до найближчих сіл Дяківка Тернівка 8км ,Вікнина 7км ,Антонівка 8км, Колодисте15км .В цьому селі я народився ще пару років 20-30і там також небуде людей село вимирае далеке від цивілізаціі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Шулянский Александр сказал:

Вікнина 7км

4 км.... :dntknw: 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и в Ваши изолированные села другие пасеки на медосбор конечно ни ногой.Ружья прикупили всех разгонять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Село Затишок  Черкаськоі обл межує з Кіровоградською обл і Віницькою  до найближчих сіл Дяківка Тернівка 8км ,Вікнина 7км ,Антонівка 8км, Колодисте15км .В цьому селі я народився ще пару років 20-30і там також небуде людей село вимирае далеке від цивілізаціі.

Я Вам своим постом намекнул что даже если и будет нормальный разрыв между сёлами то у нас много кочевых пасек  даже если нет один год. то нет гарантии что на следующий год никто от вас не станет за 1-10 км а  Вы и знать не будите.  Здесь нечего мерять и обсуждать.

 

33 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Наверное там и липа есть.:ay:   Хоть буду знать куда после акации кочевать.:umora:      А может и акацию после своей ещё и Вашу зацепить.:az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шулянский Александр сказал:

Артем ,а це сило Жолудькове дивлюс по гугл карті між Поташу і Паланочкою напроти Молодецького колонас в лісі може там можна зробити облітник Бакфаста ,я тут немісцевий  незнаю, що воно там .по відстані

якщо захотіти то можна :hmm:.....тільки прийдеться забути про більше сотні сімей на хуторі... або поміняти пасічникам маток.... не знаю тільки що найнеймовірніше :hmm:;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Артем а там люди в тому селі ще живуть на2001 пише що 50 чоловік скількитам хат .

точно не знаю, але 50 немає вже давно, душ 20 лишилось. дворів біля сотні, колись жило 300 з + людей. біля хутора, ще приблизно так по території, дачні будівлі. Багато не добудовані , багато побудовані і закинуті, правда є з 10 які люди літом приїжджають. Там свого часу з маньківки всяке начальство участки брали, типу дача в селі...

 

40 минут назад, андрейКАЕ сказал:

Ружья прикупили всех разгонять?

ми поднатужымся возмем :hunter:...и ...просто их не заметим :evrika::Jumpy:

44 минуты назад, Шулянский Александр сказал:

до найближчих сіл Дяківка Тернівка 8км ,Вікнина 7км ,Антонівка 8км, Колодисте15км

може то дорогою ? трутні і матки можуть і без дороги напряму в гості :)

43 минуты назад, konoval_am сказал:

П.С. Я теж придивляюсь де облітник у с. Сигнаївка зробити... А то у всіх є а я як ло* ще без свого власного облітника пасічникую

:ay:непереживай ми тебе до нас в жолудькове пустимо :ah:;):umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Паланочка сказал:

якщо захотіти то можна :hmm:.....тільки прийдеться забути про більше сотні сімей на хуторі... або поміняти пасічникам маток.... не знаю тільки що найнеймовірніше :hmm:;):umora:

Блін куди не тикни  кругом куча бджіл , :(  ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Шулянский Александр сказал:

Блін куди не тикни  кругом куча бджіл , :(  ,

я думал скажешь блин куди не тикни кругом куча ізол облітників:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Шулянский Александр сказал:

Блін куди не тикни  кругом куча бджіл , :(  ,

Але з радіусом 5 км можна знайти. Правда, не факт, що там не буде кучі бджіл.

облітник радіус.jpg

Було б непогано, якби на такі місця в кожному районі можна було б накладати мораторій на завезення бджолосімей бодай на червень місяць. Пасічники медового напрямку від цього нічого не втрачають, бо від акації до соняшника у нас, наприклад, реального взятку не має.
От це вже може бути конкретним полем діяльності об'єднань бджолярів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, nibond сказал:

Але з радіусом 5 км можна знайти. Правда, не факт, що там не буде кучі бджіл.

облітник радіус.jpg

Було б непогано, якби на такі місця в кожному районі можна було б накладати мораторій на завезення бджолосімей бодай на червень місяць. Пасічники медового напрямку від цього нічого не втрачають, бо від акації до соняшника у нас, наприклад, реального взятку не має.
От це вже може бути конкретним полем діяльності об'єднань бджолярів.

 Вы в эту точку поставьте серопа и посмотрите как работ эта изоляцыя в 5 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно не ставить пробывали уже раз 10 .Прилетают и за 7 км .Или откуда берутся по среди леса не понятно :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Саша@ сказал:

 Вы в эту точку поставьте серопа и посмотрите как работ эта изоляцыя в 5 км.

Ми ж не від бджілок ховаємось, а від трутнів, сироп вони чекають у вулику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть в центрі України ізольованого точка для обльоту Кордована  в радіусі 10 км не получиться створити, тут тільки хібащо облітник насичений трутневим фоном кордована ,в радіусі 10км через кожні 2км дожні бути батьківські сімї , а так мабуть Федотова коса ,як що Гранит зробе облітник Кордована в 2017 році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджоли облітані на тереторії, з радіусом ізоляції 5 км, мають породних бджіл в 85% випадках (при умові доброго насичення трутом мін.батьківських 50 сімей). Це непоганий результат і як репродуктор користувацьких маток Ф1, на мою думку підходить. І для виводу звичайних маток ф1,  облітники з частковою ізоляцією 5км, більш пріорітетніші. Є задумка, провірить такий облітник, зробивши комбінацію на ньом, яку до цього перевірив за до помогою ШО і групи аналогів. Ці облітники задумуються, як репродуктори і до селекційно-племінної спави відношення не мають.

Для племінної роботи, такий міні-облітник не підходить, бо для селекційної роботи ізоляція повинна бути наближенна до 100%. Тобіш книжка пише, що земельний облітник повинен мати 20км ізоляції, морські не пам'ятаю, але цифри менші. 

Тому так і важко знайти облітник, іменно для племінного ядра. Переспектвнні облітники вважаю коси на морі, острова на Дніпрі.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, nibond сказал:

Ми ж не від бджілок ховаємось, а від трутнів, сироп вони чекають у вулику.

Якщо сироп знайшли бджоли, які на меншу відстань в порівнянні з трутнем літають то про ізоляцію навіть самому собі має бути соромно говорити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

Якщо сироп знайшли бджоли, які на меншу відстань в порівнянні з трутнем літають то про ізоляцію навіть самому собі має бути соромно говорити.

Різна мета, різна ізоляція, різна доступність, врешті, різна ціна.  Мова про користувацькі матки , які зараз для продажу штампують "на коліні" кому не лінь. Не сумніваюсь яким би маткам Ви самі віддали перевагу: виведеним в безпосередньому сусідстві з іншими пасіками, чи в умовній ізоляції 5 км. Вадим вище все пояснив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В конце сезона я планирую поставить Кордован на остров.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Изолированый точок -должен быть изолирован на все 100 %.Все остальное туфта.А если говорить о облете 50%,85% чистого трута,то слово изоляцы не обзательно произносить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Василюк сказал:

Переспектвнні облітники вважаю коси на морі, острова на Дніпрі.

Куди роi двiртерьерiв не долетять Та при такому вiтруганi на косах i островах, трутам попрацювати добре прийдеться ,поки зробить свою справу 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Різна мета, різна ізоляція, різна доступність, врешті, різна ціна.  Мова про користувацькі матки , які зараз для продажу штампують "на коліні" кому не лінь. Не сумніваюсь яким би маткам Ви самі віддали перевагу: виведеним в безпосередньому сусідстві з іншими пасіками, чи в умовній ізоляції 5 км. Вадим вище все пояснив.

Я б віддав перевагу (що і роблю) доплатити і отримати маток з ізольованого облітника, що дадуть рівних доньок. Всі ті "напівізольовані" і т.д. то дешевий піар і обман покупця.

Обліт можна або контролювати, або ні. А видумувати "пальцем в небо" відсотки і видавати бажане за дійсне то не дуже порядно. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...