Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, konoval_am сказал:

І скажіть, будь-ласка, якщо я матиму всі папери яке право Клюєв і т.д. мають право не пустити мене туди, куди я планую? Спалять пасіку чи морду наб"ють?

Якщо місцеві пасічники згуртовані і їх декілька десятків, то при бажанні вони знайдуть "аргументи", навіть не залучаючи місцеві органи влади, щоб чужакам перехотілось до них їхати. І знаходять, бо до них не їдуть.

7 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Тем более что речь по Вашим словам идёт о большой територии

Територія сільської Ради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Якщо місцеві пасічники згуртовані і їх декілька десятків, то при бажанні вони знайдуть "аргументи", навіть не залучаючи місцеві органи влади, щоб чужакам перехотілось до них їхати. І знаходять, бо до них не їдуть.

В такому разi,вони не повиннi покидати територiю сiльськой ради! Отримають те саме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Якщо місцеві пасічники згуртовані і їх декілька десятків, то при бажанні вони знайдуть "аргументи", навіть не залучаючи місцеві органи влади, щоб чужакам перехотілось до них їхати. І знаходять, бо до них не їдуть.

Територія сільської Ради.

Це не приклад для наслідування. Якщо їхні  методи не законні , базуються не на взаємоповазі, а на власних інтересах і хуліганських мотивах то дуже школа що Ви наслідуєте таких людей. Це до пори, поки не наскочать на когось 'зубатого', адже на кожного впертого і агресивного знайдеться такий самий. Взагалі у Вас якісь дикі уявлення про права 'місцевих", як на мене їх рівно скільки, як і у кочовика залітного. Чи може вони затрачають кошти на агрокулькуру посівІв мелодіїв? Чи податки зі зданого меду платять? Зневажаю людей, типажем яких Ви захоплюєтесь. 

28 минут назад, kudla14 сказал:

В такому разi,вони не повиннi покидати територiю сiльськой ради! Отримають те саме.

То дурні, не інакше. В мене достатньо акації, у Вас соняху (вистачить на обох). То чому мені не запросити Вас до себе а потім разом покотитись до Вас? Ні, я буду таких палицею ганяти навколо села. Дуже просто таке вилікувати. Їдучи повз село, поставити пару відер сиропу з кінською дозою антибіотику, і хлопці вже не такі раді будуть своїй монополії. Це простий і звіриний приклад. Але я не думаю що їх методи більш гуманні і людяні ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот погода меня больше беспокоет .Итальянка стои в лесу на просеке .Говорят что зимует хорошо но на душе не спокойно .Не добраться в лесу много снега .:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

Це не приклад для наслідування. Якщо їхні  методи не законні , базуються не на взаємоповазі, а на власних інтересах і хуліганських мотивах то дуже школа що Ви наслідуєте таких людей. Це до пори, поки не наскочать на когось 'зубатого', адже на кожного впертого і агресивного знайдеться такий самий. Взагалі у Вас якісь дикі уявлення про права 'місцевих", як на мене їх рівно скільки, як і у кочовика залітного. Чи може вони затрачають кошти на агрокулькуру посівІв мелодіїв? Чи податки зі зданого меду платять? Зневажаю людей, типажем яких Ви захоплюєтесь. 

То дурні, не інакше. В мене достатньо акації, у Вас соняху (вистачить на обох). То чому мені не запросити Вас до себе а потім разом покотитись до Вас? Ні, я буду таких палицею ганяти навколо села. Дуже просто таке вилікувати. Їдучи повз село, поставити пару відер сиропу з кінською дозою антибіотику, і хлопці вже не такі раді будуть своїй монополії. Це простий і звіриний приклад. Але я не думаю що їх методи більш гуманні і людяні ).

А якщо поставлять пасіку на перельоті тоді шо робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

Це не приклад для наслідування. Якщо їхні  методи не законні , базуються не на взаємоповазі, а на власних інтересах і хуліганських мотивах то дуже школа що Ви наслідуєте таких людей

Ні, я їх не підтримую.  Це як приклад, чи можливо силами самих пасічників створити ізольований облітник. Якщо вже говорити про добропорядність, то більшість пасічників порядні і адекватні люди і не кочуватимуть в зону облітника, якщо їм це пояснити.  А для тих хто не "зрозуміє"  - сам винуватий. Та й мова йде всього про три тижні після акації. Звісно, коли там посіють гречку чи коріандр, то це проблема, але в нас, наприклад, їх не сіють.

Врешті, чи то облітник ізольований чи ні проблема одна і та ж - немає ніякої гарантії в повній ізоляції. Природно ізольованих місць в Україні не так вже й багато і  на острів чи косу може бути багато бажаючих. То що тоді?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Женя Циба сказал:

А якщо поставлять пасіку на перельоті тоді шо робити?

Откачать свою под ноль и сытой подкормить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Откачать свою под ноль и сытой подкормить.

Ї шо буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

 

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Откачать свою под ноль и сытой подкормить.

Ї шо буде.

 

Дуже весело буде!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Откачать свою под ноль и сытой подкормить.

Угу, и водки туда добавить!(один вумник советовал):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Ї шо буде.

Ну если серьезно не беспокойтесь Ваши пчелы в другие ульи мед не понесут.Это надуманное пчеловодами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Женя Циба сказал:

Ї шо буде.

Ещё раз откачаете мед,принесення с чужой пасеки:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Олег 76 сказал:

Дуже весело буде!:umora:

А поподробней бо вмени заїжають зальотні можуть покласте де заманеться?

9 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Ну если серьезно не беспокойтесь Ваши пчелы в другие ульи мед не понесут.Это надуманное пчеловодами

А хтож тоді таку фігню предумав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Женя Циба сказал:

А поподробней бо вмени заїжають зальотні можуть покласте де заманеться?

А хтож тоді таку фігню предумав?

Кому делать не чего .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Женя Циба сказал:

А якщо поставлять пасіку на перельоті тоді шо робити?

Если они в это верят то скажи что у тебя кавказянка. (или очень сильные воровитые семи итальянки) и они сами от тебя свалят.

В перелеты не верь.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Женя Циба сказал:

 

А хтож тоді таку фігню предумав?

Так пчеловоды и придумали ,чтобы конкурентов спроваживать.Как Вы себе представляете ,чтобы пчелы в чужой улей мед таскали.И разве все та точке ульи в один ряд располагают.Еще придумывают ,что сначала в чужие носят,а когда взяток оборвался то наоборот.Басни это,а придуманы от незнания того ,что пчела предпочитает работать не далее 750-1000 метров от улья и пасека которая стоит ближе к массиву медоноса находится в выиграшном положении и показатель у нее выше вот от туда и пошло мнение ,что пчелы мед в чужие улья носят

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Если они в это верят то скажи что у тебя кавказянка. (или очень сильные воровитые семи итальянки) и они сами от тебя свалят.

В перелеты не верь.  

 

Сто процентов :ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Так пчеловоды и придумали ,чтобы конкурентов спроваживать.Как Вы себе представляете ,чтобы пчелы в чужой улей мед таскали.И разве все та точке ульи в один ряд располагают.Еще придумывают ,что сначала в чужие носят,а когда взяток оборвался то наоборот.Басни это,а придуманы от незнания того ,что пчела предпочитает работать не далее 750-1000 метров от улья и пасека которая стоит ближе к массиву медоноса находится в выиграшном положении и показатель у нее выше вот от туда и пошло мнение ,что пчелы мед в чужие улья носят

Тоді на одну проблему меньше.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Женя Циба сказал:

А якщо поставлять пасіку на перельоті тоді шо робити?

Доброго ранку. 1. Як правило Ви, як кочівник, стаєте впритул до полів медодаїв, тому Вам чисто фізично складно поставити пасіку на перельоті для Ваших. 2. Ці хулігани в межах села, не думаю що потягнуть ставити свою пасіку за 2-3 км. 3. Вам вже пояснили, що перелітні страшилки то породження старшого покоління колег, які їм розповіли ще старші колеги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, konoval_am сказал:

. Як правило Ви, як кочівник, стаєте впритул до полів медодаїв, 

Я понял что у Жени пасека находится дома и он боится что кочевая пасека станет на перелёте.       Но я так понял на сщёт понятия перелёт  мы его успокоили.    Ну а дальше то такое дело.(все кушать хотят)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Богдан1 сказал:

При всій повазі до тебе друже ми неможем вказувати якісь проценти бо матка спаровується з багатьма трутнями і якого спер а мігрує більше це тоже секрет а от на життєву сили додасть повнна вийти

непогана робоча бджола тай ціна помірна

 

Бодя, мова не про поліандрію і ніто не рахує процентне співвідношення спермій, різного трутня в спермотеці. Там тема була про напів-ізольований облітник і що там вихід продних сімей з відти 85 випадків зі 100.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Вадим Василюк сказал:

 там вихід продних сімей з відти 85 випадків зі 100.

Вадим. Ты имел в виду   породных пчёл (в семе) или всё-же  семей.  на щёт семей я очень сомневаюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, konoval_am сказал:

Це простий і звіриний приклад. Але я не думаю що їх методи більш гуманні і людяні ).

Це погані методи і краще щоб проних погані пасічники незналии,краще дружити і разом кочуватм ,чим комусь нашкодити.В ютубі натикався на відео як замісь антибіотика борну кислоту викорисиовували підступні вредні пасічники то взагалі жах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

заспокоює ранку. 1. Як правило Ви, як коч генівник, стаєте впритул до полів медодаїв, тому Вам чисто фізично складно поставити пасіку на перельоті для Ваших. 2. Ці хулігани в межах села, не думаю що потягнуть ставити свою пасіку за 2-3 км. 3. Вам вже пояснили, що перелітні страшилки то породження старшого покоління колег, які їм розповіли ще старші колеги.

Пасіка,на стацеонарі.Але дякую за відповідь начебто заспокоЄвся;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Посоветует кто нибудь маток на конец мая, две уже определился у кого заказ сделать,а ещё две надо жду:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...