Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Давай тобі перешлю ти собі загрузиш і потім сюди

Вася.  Жена загрузила.  Ты хоть прокоментируй.   Я так понимаю что это материнка из Америки ?  Это  ИО.  или свободного спаривания на их местном труте ?      И когда снималось видео.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

 

 

Дякую Сергійко. Тепер прокоментую. Відео знімалось для брата, оприлюднювати на загал не збирався, але Пахомич винудив. Знімав не так давно коли сім’ї вже були загодовані і зібрані в зиму. У бджіл повністю відсутня агресія, можуть вжалити лише коли придавиш. На відео сім’я з маткою природнього спарування ізольованого облітника. Є також матка штучного осіменіння, різниці між ними не замітив ніякої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

Дякую Сергійко. Тепер прокоментую. Відео знімалось для брата, оприлюднювати на загал не збирався, але Пахомич винудив. 

Де гола на рамках?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Пахомич сказал:

Де гола на рамках?:umora:

Я те робити не буду, у мене ще мозок в голові не висох. Я показав лагідність бджіл Американського кордовану. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.10.2018 в 22:32, Укроп сказал:

. Я показав лагідність бджіл Американського кордовану. 

нажаль невдалося в цьому роцi перевiрити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


усCd717.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В.Горбунков (VLG)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------




 

Кордован: Пчелы другого цвета 
(Cordovans: Bees of a different color )

TriCd.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Пахомич сказал:

усCd717.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В.Горбунков (VLG)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------




 

Кордован: Пчелы другого цвета 
(Cordovans: Bees of a different color )

TriCd.jpg

И  Шо ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

И  Шо ?

А нішо. Якщо говоримо кордован , то потрібно  показувати не свою морду біля вулика  , а виразно бджоли і матку !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

А нішо. Якщо говоримо кордован , то потрібно  показувати не свою морду біля вулика  , а виразно бджоли і матку !

Ну в принципе с Вами согласен.  Карпатку фотографируем в дали не дереве. а кордован вблизи на рамке...     :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

А нішо. Якщо говоримо кордован , то потрібно  показувати не свою морду біля вулика  , а виразно бджоли і матку !

Пахомич морда напевно що у Вас. Гаразд,то в мене не кордован, то в мене африканські бджоли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.10.2018 в 22:13, Укроп сказав:

Дякую Сергійко. Тепер прокоментую. Відео знімалось для брата, оприлюднювати на загал не збирався, але Пахомич винудив. Знімав не так давно коли сім’ї вже були загодовані і зібрані в зиму. У бджіл повністю відсутня агресія, можуть вжалити лише коли придавиш. На відео сім’я з маткою природнього спарування ізольованого облітника. Є також матка штучного осіменіння, різниці між ними не замітив ніякої.

Що ,ще потрібно кому доказувати за лагідність кордована ,я в цю бджолу  закохався ,ну це не наші злюки ну нехочеться щоб тебе бджола кусала ,хочеця знею працювати з насолодою .Іще в наших місцевих бджіл замітив яд токсичніший, бо більш больніше укус чим у кордована , цю бджолу приємно складати в зиму не кусають так при понижених температурах,як наші бджоли тільки відкрив холстик і тебе зразу атакують по рукам , іще одна замічена перевага  в осени  льотність бджіл більшав  в кордована при низьких температурах   ,  всі місцеві карніки, ус  ,карпатки сидять по вуликах, носа не висувають аці літають і шукають щось собі на квіточках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

А нішо. Якщо говоримо кордован , то потрібно  показувати не свою морду біля вулика  , а виразно бджоли і матку !

http://tochok.info/uploads/monthly_2016_10/57fe26b5ac430_.jpg.ff6c8e0e151c9113165597e384caac99.jpg  ось вам виразно бджола і матка і це украінський кордованбджола кордован.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.10.2018 в 22:13, Укроп сказав:
56 хвилин тому, Шулянский Александр сказав:

 

 

кордован м.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шулянский Александр сказал:

ось вам виразно бджола і матка і це украінський кордованбджола кордован.jpg

Красуня, як золота королева...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка и сестра пчела. 

DSC_0541.jpg

IMG_20181031_234043.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По спостереженям за  кордован бджолами вцьому році,це  сама спокійна  з усіх порід бджола , що були на пасіці умене  , при підсадці новоі неплідноі матки ,нематакоі агресіі як в інших порід , матку приймають уже на другий день з бджолки спокійно копошаця на рамці зайняті своєю справою ,найкращі по вихованю розплоду маса бджоли робити відводки це просто класна бджол ,для пакетів найкраще.Замічений нюанс в цьому році кол. Робив відводки набджолі місцевій і карніки з підсаткою матки кордован, сімя в розвиику тормозить не розвивається чомусь так стрімко як такийже відводок на своій кордован бджолі і ще що замітив чомусь бджоли в цих відводках які робились  на місцевій і карніці поколіня стає трохи роздратовпне не иаке спокійне ,одна думка можливо матка облітана на томуж труті що був відводку або ще думка можливо матка перебувє певний вчас в стресі не зрідними бджолами які на мою думку матку не своєі породм не долюбобють ,поки не поміняжться іі бджола,але наслідки цього роздратувння матки передається і на мою думку новому поколіню і бджола  не така спокійна ,як у відводках що робились чисто на кордован бджолі. По седу запасливі на зиму гніздр готовиться з запасами гарними

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Пахомич морда напевно що у Вас. Гаразд,то в мене не кордован, то в мене африканські бджоли

Лице в вулик ніхто не пхає , Люди говорять не  " сунь свою морду". І головне, з чого ви взяли що це відноситься особисто до вас"?:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Пахомич морда напевно що у Вас. Гаразд,то в мене не кордован, то в мене африканські бджоли

http://www.medorod.ru/load/pchely/kordovan/109-1-0-325 

Лице в вулик ніхто не пхає , Люди говорять не  " сунь свою морду". І головне, з чого ви взяли що це   особисто до вас"?:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Шулянский Александр сказал:

По спостереженям за  кордован бджолами вцьому році,це  сама спокійна  з усіх порід бджола , що були на пасіці умене  , при підсадці новоі неплідноі матки ,нематакоі агресіі як в інших порід , матку приймають уже на другий день з бджолки спокійно копошаця на рамці зайняті своєю справою ,найкращі по вихованю розплоду маса бджоли робити відводки це просто класна бджол ,для пакетів найкраще.Замічений нюанс в цьому році кол. Робив відводки набджолі місцевій і карніки з підсаткою матки кордован, сімя в розвиику тормозить не розвивається чомусь так стрімко як такийже відводок на своій кордован бджолі і ще що замітив чомусь бджоли в цих відводках які робились  на місцевій і карніці поколіня стає трохи роздратовпне не иаке спокійне ,одна думка можливо матка облітана на томуж труті що був відводку або ще думка можливо матка перебувє певний вчас в стресі не зрідними бджолами які на мою думку матку не своєі породм не долюбобють ,поки не поміняжться іі бджола,але наслідки цього роздратувння матки передається і на мою думку новому поколіню і бджола  не така спокійна ,як у відводках що робились чисто на кордован бджолі. По седу запасливі на зиму гніздр готовиться з запасами гарними

Саня, теж підмітив, що перші покоління бджіл, від матки, якою замінили "агресивну", теж проявляють роздратованісь, але на слідуючий рік все гуд. Думаю Гайдарівська гіпотеза про передачу якихось факторів через маточне молочка, має місце бути..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Шулянский Александр сказал:

По спостереженям за  кордован бджолами вцьому році,це  сама спокійна  з усіх порід бджола , що були на пасіці умене  , при підсадці новоі неплідноі матки ,нематакоі агресіі як в інших порід , матку приймають уже на другий день з бджолки спокійно копошаця на рамці зайняті своєю справою ,найкращі по вихованю розплоду маса бджоли робити відводки це просто класна бджол ,для пакетів найкраще.Замічений нюанс в цьому році кол. Робив відводки набджолі місцевій і карніки з підсаткою матки кордован, сімя в розвиику тормозить не розвивається чомусь так стрімко як такийже відводок на своій кордован бджолі і ще що замітив чомусь бджоли в цих відводках які робились  на місцевій і карніці поколіня стає трохи роздратовпне не иаке спокійне ,одна думка можливо матка облітана на томуж труті що був відводку або ще думка можливо матка перебувє певний вчас в стресі не зрідними бджолами які на мою думку матку не своєі породм не долюбобють ,поки не поміняжться іі бджола,але наслідки цього роздратувння матки передається і на мою думку новому поколіню і бджола  не така спокійна ,як у відводках що робились чисто на кордован бджолі. По седу запасливі на зиму гніздр готовиться з запасами гарними

Єдиний у них недостаток це те що сильно блудять. А так в цілому бджола супер. В зиму йдуть потужними сім’ями, рано стартують на акації показують себе у повній красі. За лагідністю їх не перевершить ні одна порода бджіл, лагідність у них просто зашкалює. Була можливість в цьому році спостерігати на кордован з Нової Зеландії то вони трошки агресивні. Взагалі я облюбував маток з господарства Кохена там матеріал просто супер, мій брат повністю перейшов на його матеріал. Черга там неймовірна, я ледве втовпився щоб взяти маток наступної весни. Це говоре про те що матеріал у Кохена хороший і користується в Америці великим попитом. Італійка з Австралії з острова Кенгуру виявилася зла як чортяка, але дуже медиста. Брат її забракував із за її агресивності, хоча казав що за промірами вона найчистіша Італьянка. Порився в телефоні і знайшов для Пахомича фото матки і трутня. Пахомич ще раз наголошую то в мене не кордован, а Африканські бджоли. Якщо щось не сподобається то жорстко не судіть, адже куди мені до Вас братись

DEBF9174-2F41-4DF8-8F21-8EB580843C36.jpeg

90B13562-6388-48AB-AF9C-33B2A4617CCD.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто-то пробовал итальянку для получения маточного молочка, есть разница с другими породами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, mr_alur сказав:

Кто-то пробовал итальянку для получения маточного молочка, есть разница с другими породами?

Стрельчук Олег запитай у нього

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...