Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

23 часа назад, Укроп сказал:

Звичайно якщо відводок пізно зроблений то треба після зими підсилить

Була заміна матки в рою,але на якість матки я не жаліюсь .по осені вона ішла добре просіла весною сімейка, після обльотів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Черкасець сказал:

Була заміна матки в рою,але на якість матки я не жаліюсь .по осені вона ішла добре просіла весною сімейка, після обльотів.

Якщо рій не італійський (а кордован у мене не роїлась ще ні разу) то яка тоді у Вас бджола в рою була??? Просіли не італійці а бджоли від Вашого рою отак думаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.04.2017 в 23:12, RAN сказал:

Якщо рій не італійський (а кордован у мене не роїлась ще ні разу) то яка тоді у Вас бджола в рою була??? Просіли не італійці а бджоли від Вашого рою отак думаю

Рій не італійський,матка підсаджена якщо не помиляюсь кінець серпня,вересень.Я ж написав що на якість матки не жаліюсь і на породу теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Добрый день.

Пока плохо ориентируюсь на этом форуме, поэтому пишу здесь.

Хочу попробовать Кордован. Кто-нибудь может предложить 5-6 шт  молодых плодных во второй половине  мая? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Давидюк сказал:

Добрый день.

Пока плохо ориентируюсь на этом форуме, поэтому пишу здесь.

Хочу попробовать Кордован. Кто-нибудь может предложить 5-6 шт  молодых плодных во второй половине  мая? 

сдесь обсуждают породу а продажи смотрите сдесь

http://tochok.info/forum/84-продажа-пчел-пакетов-маток/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Давидюк сказал:

Добрый день.

Пока плохо ориентируюсь на этом форуме, поэтому пишу здесь.

Хочу попробовать Кордован. Кто-нибудь может предложить 5-6 шт  молодых плодных во второй половине  мая? 

Заказать "сегодня", да на такие ранние сроки, это практически не реально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Кто-нибудь планирует завозить кордован чистопородных в 2018 году или, может, собирается делать ИОшек (тоже чистопородных)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто держит итальянку, поделитесь информацией, как она сработала на акации. Бытует мнение что она весь ранний взяток перегоняет в расплод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Jacob сказал:

Кто держит итальянку, поделитесь информацией, как она сработала на акации. Бытует мнение что она весь ранний взяток перегоняет в расплод.

та то брехня!!!! Кордован у вуликах Дадана Блата 12 рамок із магазинами занесла акацію у магазини (я був задоволений)/кордован у багатокорпусних 8 300 рамок у корпусі верхні корпуси занесла акацією на половину (половина розплід - половина запечатана акація), кордован у лежаках на 20 рамок насіяла 14 рамок розплоду то акацію я сам не чіпав хай буде бджолі бо буду робити відводки для підсадки маток (буде як знахідка). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 25 Квітень 2017 р. в 08:28, Николай S сказал:

сдесь обсуждают породу а продажи смотрите сдесь

Не знаю у якій темі писати. Зробив відводки кордован по 5-6 рамок розплоду, через сім днів вибракував маточники і підсадив карніку 1075, прийом 100 відсотків, матки сіють, як з кулемета ось такі справи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.04.2017 в 08:53, Укроп сказал:

Всі зараз дивляться динаміку і весняний розвиток. Я всю інформацію викладу після цвітіння акації. Буде фото і відео інформація.

???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2017 в 15:08, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

???

Оцінка у мене по кордовану не можить бути об'єктивною в цьому сезоні тому що з весни всі ф1 пішли на пакети, і потім всі працюють виховательками( дуже гарно виховують маток). Материнки всі потужні, але що я можу сказати якщо акація і липа в мене вимерзли, коли цвів ріпак то було холодно. Зараз цвіте соняшник якщо дасть тоді все опишу. Єдине що можу сказати що материнок бджоли не пустили в надставки взагалі, решітку не ставив навмисно. Луізіанському кордовану кинув на верх два магазина і довго не дививсь, коли глянув то виявив два магазини занесені медом,і матка товклася внизу. Коли їм є складати мед у верху то внизу буде тільки розплод від бруска до бруска. Бджола цікава, і у нас вона перспективна, якщо є взятки то працюють так що любо дивитись. Дуже лагідна, я їм по лагідності ставлю найвищу оцінку. Ф1 наростились і працюють в сезоні потужніше ніж материнки, дуже гарно приймають на виховання маточники. В принципі вони мені тільки для цього і треба тому що у мене базова порода карніка, і відмовляться від неї я не збираюсь, тому що закоханий в карніку до без тями. Малася приїхати партія ще маток з Америки в початку цього місяця,але приїде в кінці цього місяця,тому що там в людини котора малася мені їх привезти були деякі проблеми і раніш приїхати не змогла. Але всерівно маточки приїдуть тому що куплені ще ранньою весною мною,і поселені до брата в отводки. Брат каже що вже розвинулись в шикарні сім'ї , як тільки буде нагода до відправки то зразу відберуться і поїдуть в Україну. Єдине що я просив, але він не зробив,так це щоб іошкам не давати розгону. Сказав що нормальна Іошка має працювати як звичайна матка, і в Америці іошок не тормозять і дають проявити сибе на повну потужність. В принципі яка різниця, якщо кожен рік Денису приїжає свіжий матеріал, то не біда як якась матка і висіється. Іошки цьогорічні, крім двох, то відпрацюють три сезони без проблем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Що мені не подобається в кордовані так це те що бджола блуде так що словами не передать. Коли перевіз частину пасіки на соняшник то поставив поруч карніку від Пернера і кордован. То до карніки набилось напевно половина льотної бджоли від кордована. Вулики пофарбовані в різні кольора, орієнтування мало бути добре, але блудять конкретно. За трутнів взагалі мовчу, вони напевно весь час п'яні. Ще що кинулось у вічі так це те що як я не намагався Луізіанський кордован заставить виростити трутні так в мене нічого й не вийшло. Спочатку матка трутневий стільник засіває, починають виховувати а потім викидають, це при взяткові і при великих запасах меду у вулику. У Каліфорнійського цієї проблеми немає,трутнів повно, і вирощують протягом всього активного сезону

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.07.2017 в 14:05, Укроп сказав:

Іошки цьогорічні, крім двох, то відпрацюють три сезони без проблем. 

в мене не великий досвід у використанні ІОшок, але з практики та повідомлень інших бджолярів склалася думка, що вони  зимують 1 зиму і...... все, так було і в мене на другій зимі відійшла у вічність разом з бджолами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Любомир сказал:

в мене не великий досвід у використанні ІОшок, але з практики та повідомлень інших бджолярів склалася думка, що вони  зимують 1 зиму і...... все, так було і в мене на другій зимі відійшла у вічність.

Якісно зроблена Іошка працює три сезони без проблем. Навіть і якщо відійде якась у вічність, то не бачу проблеми привезти знов. У мене комунікація з Америкою постійна. Мені головне щоб мій друг був забезпечений матеріалом, полюбив він його сильно. А я повернутий на карнікі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Укроп сказав:

Якісно зроблена Іошка працює три сезони без проблем. Навіть і якщо відійде якась у вічність, то не бачу проблеми привезти знов. У мене комунікація з Америкою постійна. Мені головне щоб мій друг був забезпечений матеріалом, полюбив він його сильно. А я повернутий на карнікі

Спасибі. Молодчина. Так тримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

А я повернутий на карнікі

Так воно і є, але якщо карніки 90%. а кордована 10% то легше наробити відводків та підсилити сімї, а відводки можна і на маточник карніки і т.д. ці дві породи створені одна для одної

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Було спокійне життя. Звела доля  з Призом. Укропом. Впарили  мені В16-17 роцї Кордован /Коліфорнія /Луізіана/ і  почалась пісня без слів і продиху .з 25  квітня  і кінця не бачу. В розгарі 200 га. соняху. і 400 га гречки кашку викинупо. КВ показуе щоденно 0.4-0.7 кг На сьогодніш. день 8-9 300-х. рам росплоду.Якось так.Що робить Кордован пояснень думаю не потрібно. Є такі травневі ф-2 ТЗ які перплюнули ф-1. по росплоду і меду

Изображение 024.jpg

Изображение 008.jpg

Изображение 026.jpg

Изображение 023.jpg

Изображение 037.jpg

Изображение 039.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, SAN63 сказал:

Було спокійне життя

А что у вас белое в банках в багажнике стоит?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ved сказал:

А что у вас белое в банках в багажнике стоит?

Рапс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, SAN63 сказал:

Рапс.

Саня спокій тобі може лише снитись, при такому конвеєрі як у тебе, сам Бог велів займатись бджільництвом. Маю ще цікавий матеріал, в наступному році треба його буде випробувати на твоїх взятках. Дослівно розкажу за матеріал по телефону, бо знов скажуть що піарюсь і рекламую. Бажаю успіхів в любимій справі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Було спокійне життя. Звела доля  з Призом. Укропом. Впарили  мені В16-17 роцї Кордован /Коліфорнія /Луізіана/ і  почалась пісня без слів і продиху .з 25  квітня  і кінця не бачу. В розгарі 200 га. соняху. і 400 га гречки кашку викинупо. КВ показуе щоденно 0.4-0.7 кг На сьогодніш. день 8-9 300-х. рам росплоду.Якось так.Що робить Кордован пояснень думаю не потрібно. Є такі травневі ф-2 ТЗ які перплюнули ф-1. по росплоду і меду
599362c190ec9_024.thumb.jpg.a718d8c1cc80b97aa70c6119c2013467.jpg
5993626372294_008.thumb.jpg.517265f4e234f4e60157026b7d01593c.jpg
599363354cc22_026.thumb.jpg.7a73cd1ae7c94ec9cbe2d1dca54ab824.jpg
59936397132d4_023.thumb.jpg.ecbf1c46db304232d8874dbf3e03c021.jpg
59936401517f0_037.thumb.jpg.a7de06e06358e924ec7534b27f00d342.jpg
599364bc67666_039.thumb.jpg.7d94614e33ae663cc3fded620099eca0.jpg

Напишіть краще скільки кг меду дала в середньому сімя за сезон

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже в этом году завёл кордован: через Кузмича с Италии получил матку 513 линии 30.05 и от Паланочки 03.06 2 маточки ИО [Crd64(MAA) ins Crd77(MAA)]. Вывел от каждой в июле по десятку дочек (F1) в отводочки - сейчас это уже семейки, обеспечившие, в основном, себя мёдом для зимовки, занимающие корпус (12 рамок на 300мм). Расплод на 5 - 7 рамочках, остальные - залиты мёдом. Пчела очень крупная (хотя с сот лупится мелкой и очень светлой - как альбиносики), очень шебутная,беспокойная, суетливая, причём более беспокойный итальянский кордован. Матки тоже выходят с маточников не очень крупные, а потом рассеваются и "коровеют", стают очень крупными, но очень пугливые (при осмотре удирают с рамок на стенки, что плохо, есть уже потери). С ориентировкой на местности у них плохо  (пчёлы кордован теперь у меня есть в каждом улье на пасеке, а у молодых маток кордован самый большой % невозврата с облётов, по сравнению с другими породами; у лигустики 401 линии значительно лучше возврат с облётов:IMHO1:). У меня относительно миролюбивые,  уступают в этом бакфасту и лигустике 401 линии. Трудяги, особенно сейчас, когда семейки окрепли. У меня лигустика 401 опережает кордован в развитии семеек, по количеству засева и силе. Так что пока 401 лигустика мне больше нравится. Понаблюдаем ещё...
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Sesk сказал:

Напишіть краще скільки кг меду дала в середньому сімя за сезон

Мед не основне. На круг 59 + їм оставлено 20-25+ зроблено 60 відводків.+ 12 позицій бджолопродуктів+ на весну 50 пакетів..

 

41 минуту назад, Укроп сказал:

Саня спокій тобі може лише снитись

Василю . 9.09. доця відправляє на 8 днів туди де все включено.Там де все виключено пііднадоїло. Тіло потребує відпочинку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, SAN63 сказал:

Василю . 9.09. доця відправляє на 8 днів туди де все включено.Там де все виключено пііднадоїло. Тіло потребує відпочинку.

Отакої, підсадили мене з Призом на Кордован мені ще 4 дні качати, а Ви хочете чкурнути у теплі краї! Беріть Дениса і давайте помагайте будете обрізати, крутити медогонку, носити, цідити  помагати одним словом, а то вже пірнути вирішили у море!!!     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...