Перейти к содержанию

Італьянка Мінесота (Minnesota Hygienic Bees) в Україні


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Ляшенко сказал:

а я думаю с такими как сейчас - никогда!:IMHO1: вот и поглядим  кто прав... недолго осталось ждать - годик, полтора...

А есть разница между теми и этими?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Шулянский Александр сказал:

Це хороша ідея таких  рамок придбати .

Европа стремится к ЭКОпродуктам , а Вы хотите запихнуть в улик вонючую пластмассу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, vetal_61123 сказал:

Европа стремится к ЭКОпродуктам , а Вы хотите запихнуть в улик вонючую пластмассу!

Ну по перше. Якби вона була вонюча то ні Європа ні Америка ними не користувалисяб, булоб все суворо заборонено. По друге, якби вони булиб не практичні то ніхто ними не користувався. По третє, Ви її нюхали? Певне що ні. То не кажіть гоп поки не перескочите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Ну по перше. Якби вона була вонюча то ні Європа ні Америка ними не користувалисяб, булоб все суворо заборонено. По друге, якби вони булиб не практичні то ніхто ними не користувався. По третє, Ви її нюхали? Певне що ні. То не кажіть гоп поки не перескочите

вся Европа гоняется за деревом из наших лесов, а Мы хотите заменить рамку ДЕРЕВЯННУЮ с сотами из воска на пластмассовую "вонючку". Я не нюхал и даже в руках не держал такую рамку.  

где то на форуме проскакивали требования к пчелиным эко продуктам, так там улики из "пенопласта" не допускаются не говоря уже о пластмассовых рамках.

и эта не та тема чтобы спорить о пластике, давайте создадим новую или прекратим спор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вся Европа гоняется за деревом из наших лесов, а Мы хотите заменить рамку ДЕРЕВЯННУЮ с сотами из воска на пластмассовую "вонючку". Я не нюхал и даже в руках не держал такую рамку.  

где то на форуме проскакивали требования к пчелиным эко продуктам, так там улики из "пенопласта" не допускаются не говоря уже о пластмассовых рамках.

и эта не та тема чтобы спорить о пластике, давайте создадим новую или прекратим спор.

Есть тема по ПВ

Отправлено с моего HUMMER H5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, vetal_61123 сказал:

Европа стремится к ЭКОпродуктам , а Вы хотите запихнуть в улик вонючую пластмассу!

В сша використовують не кикайську вонючу неякісну пласмасу ,це так як пластикові вікна  тому що вони практичні є якісні а є і погані іпластикові дешевші чим дерево .поки щопластикова вощина дорожча за обичну лист пластиковоі 42-39грн за шт а боярська 160грн за кг в якій 11листів в кілограмі то попит поки що на натуральну вощину вона дешевша але не практична 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где-то проскакивала информация, что в Украине делают полипропиленовую рамку (вместе с листом) на 230, стоимость что-то около 22 грн

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.08.2016 в 22:08, Шулянский Александр сказал:

Василь Олексійович  це всі рамки пластикові, які технології продвинуті в США все доступно,  купив і працюй,як все продумано вощина зразу темна  не світла ,щоб матка не перебирала, зразу сіяла , красота ,  мінімальні затрата часу в обслуговувані  рамок  ,не потрібно часами збивати рамки ,натягувати проволоку навощувати вощину , рамки всі рівненькі їх не коробить,бджоли вощину  не гризуть все розумно зроблено, коли у нас воно буде таке 

Хм. Чому "коли" - вже є в нас. На днях був у бджоломагазині в м. Житомир, у Кулакова. І шо ви собі думаєте, таки - є пластикова напіврамка в наявності. Ціна такої - 40 грн. Вивчають попит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А придставте Прокоповича 100 лет назад с рамочным ульем вот наверное наслушался бедолага :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

 пластикова напіврамка Ціна - 40 грн. Вивчають попит.

А що там вивчать По 4 гривня пiврамка для бiльшостi дорого ,а про 40 я промовчу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластиковую в качестве гнездовой можно рассматривать на будущее.....медовую полурамку вообще нет смысла...... она  и так десятилетиями ходить будет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Матки ф1 від Мінесоти переважно були такими, фото матки ф1Мінесота в нуклеусі при перевірці на яйцекладку.

Мінесота з усіх чистопородних італійок першою припинила яйцекладку, її дочки також. Сімї в зиму пішли сильними. Бджола по окрасу жовто-коричнева, темніша від лігустік

14192175_758603580946977_5394299324629212455_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

Матки ф1 від Мінесоти переважно були такими, фото матки ф1Мінесота в нуклеусі при перевірці на яйцекладку.

Мінесота з усіх чистопородних італійок першою припинила яйцекладку, її дочки також. Сімї в зиму пішли сильними. Бджола по окрасу жовто-коричнева, темніша від лігустік

14192175_758603580946977_5394299324629212455_n.jpg

У мене також вони такого окраса, і теж припинили яйцекладку самі перші. Цікаво буде подивитись на них весною і протягом сезону, всетаки матеріал новий в Україні. В Луізіані зими кусючі, зимує там без проблем, як буде у нас побачим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Укроп сказал:

У мене також вони такого окраса, і теж припинили яйцекладку самі перші. Цікаво буде подивитись на них весною і протягом сезону, всетаки матеріал новий в Україні. В Луізіані зими кусючі, зимує там без проблем, як буде у нас побачим

Зимівля зараз першочергова, і ще уточнення - зимівля на соняховому меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

Зимівля зараз першочергова, і ще уточнення - зимівля на соняховому меду.

Ні Андрюха я завжди зимую 50*50 я зимую на вулиці і повністю на соняшниковому медові боюсь пускати в зиму. Можливо це і не правильно, але ліпше перестрахуватись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2016 в 13:46, Укроп сказал:

Ні Андрюха я завжди зимую 50*50 я зимую на вулиці і повністю на соняшниковому медові боюсь пускати в зиму. Можливо це і не правильно, але ліпше перестрахуватись

Поставив у зимівник 12.11.2016 року, корма 50-50 сироп і сонях із різнотравям. Сидять тихо не шумлять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.08.2016 в 07:38, Укроп сказал:

 По кордовану хай скаже Денис, або хтось інший у кого він повноцінно працював цілий сезон. 

Ой а я про кордован казав, а тема про іншу бджолу, перепрошую. Гарно працював і меду приніс на стаціонарі і відводки підсилив, підуть у зиму на 8 рамках дадан, щей на стінках сидять. Прошу перенести мене в тему кордован. от халепа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, RAN сказал:

Ой а я про кордован казав, а тема про іншу бджолу, перепрошую. Гарно працював і меду приніс на стаціонарі і відводки підсилив, підуть у зиму на 8 рамках дадан, щей на стінках сидять. Прошу перенести мене в тему кордован. от халепа

Цікавить скільки меду приніс, як тягнув вощину, і яку побачили відмінність від інших порід

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2016 в 13:46, Укроп сказал:

Ні Андрюха я завжди зимую 50*50 я зимую на вулиці і повністю на соняшниковому медові боюсь пускати в зиму. Можливо це і не правильно, але ліпше перестрахуватись

Вася, а как Миннесота пергу  раскладывает ? 

И как выносит мед в верхние корпуса.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, кузмич сказал:

Вася, а как Миннесота пергу  раскладывает ? 

И как выносит мед в верхние корпуса.

 

Ігор я маток як отримав з Америки то підсадив їх кожну на дві рамки бджоли, і так вони в мене до осені самостійно розвивались. Тому сказати як вони кладуть корм поки не можу, єдине що можу сказати що корма склали компактно по всьому гнізду, і зацепились щільним клубом з передньої стінки знизу. До осені гарно наростились, дуже мені сподобалось динаміка росту, і те що матки навіть під осінь строчили у свіжовідтягнуті рамки щільно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Ігор я маток як отримав з Америки то підсадив їх кожну на дві рамки бджоли, і так вони в мене до осені самостійно розвивались. Тому сказати як вони кладуть корм поки не можу, єдине що можу сказати що корма склали компактно по всьому гнізду, і зацепились щільним клубом з передньої стінки знизу. До осені гарно наростились, дуже мені сподобалось динаміка росту, і те що матки навіть під осінь строчили у свіжовідтягнуті рамки щільно

Понятно,я успел понаблюдать за своими:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, кузмич сказал:

Понятно,я успел понаблюдать за своими:hi:

Мені що сильно кинулось в очі так це те що спереду зробили гніздо, а позаду стіна меду з верху і до самого низу. Я таке побачив вперше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Укроп сказал:

Мені що сильно кинулось в очі так це те що спереду зробили гніздо, а позаду стіна меду з верху і до самого низу. Я таке побачив вперше

Я наблюдал за лигустикой , интересно перенесли корма,и пергамент у передней планки рамки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2016 в 17:49, Укроп сказал:

Цікавить скільки меду приніс, як тягнув вощину, і яку побачили відмінність від інших порід

Страсть к воспитанию расплода, очень хорошое кормление матки и как результат аномальная яйценоскость матки (данное свойство использовал весь сезон - сформированным отводкам давал по рамке расплода обсиженных молодой пчелой, результат матки отводков карника, бакфаст, дворняги начинали сеять больше в зиму пошли отличные отводки на 8 рамок 300 и на стенках сидели, а год то сложный был), матки получал у Фадеева Дениса - мед отбирал два раза по 15 рамок на 300 оставляя по 5-6 полномедных рамок в гнезде при отборе расплода ставил взамен вощину постоянно отбирал постоянно вощину ставил, последний отводок на неплодную матку был сделан 12 августа (подивимось що вийде весною) в зиму дав сироп наче все перехожу в тему кордован маю цікаві міркування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2016 в 02:01, кузмич сказал:

Я наблюдал за лигустикой , интересно перенесли корма,и пергамент у передней планки рамки .

Да, лигустика ф1 513, ф1 финельки, ф1 минесоты, мед с крайних рамок или с низов перенесли в центр гнезда, видел это во всех семьях ф1 итальянок, которые просматривал осенью. И для себя отметил этот положительный признак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...