Перейти к содержанию

Продаж МАТОК Ф1 (карніка, італійка)


Рекомендуемые сообщения

Имеются к продаже в данный момент 15 плодных маток ф1 лигустики, дочки от итальянки 513 линии cuoio (итальянский кордован) из хазяйства Кантони&Оттани. Цена 200 грн.

Матки замшевого цвета, у некоторых кончик брюшка немножко черненький.

Вышлю Новой Почтой в понедельник.

Желающим приобрести писать в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Имеются к продаже в данный момент 15 плодных маток ф1 лигустики, дочки от итальянки 513 линии cuoio (итальянский кордован) из хазяйства Кантони&Оттани. Цена 200 грн.

Матки замшевого цвета, у некоторых кончик брюшка немножко черненький.

Вышлю Новой Почтой в понедельник.

Желающим приобрести писать в личку.

Друже тиж сам казав що колір матки не основне. Що харектерно брат каже що в Америці кордован іде різних відтінків з різних штатів. Наприклад в минулому році Денису прийшли матки в другій партії з Флоріди, так у них матки повністю світло жовті навіть немає кінчика чорного, і бджола від них аж прозора. В цьому році прийшли з Луізіани від Емі Вікс, то матки такі аж ніби червоного кольору з чорним кінчиком( до речі Андрюха в тебе є моє фото поділись, бо в мене не получається викласти) бджолка від них лупиться апельсинова. Дениска гониться за світло жовтими без чорного кінчика, то я вже братику всі вуха прожужав, він сказав окей буде Денисові найжовтіша матка яка тільки може бути на цьому світі. І що цікаво Денисові приїхала Іошка з не порізаним крилом, виявилось що Американці теж дуже часто не ріжуть крила, це мені особисто сказала Марла Співак. Тобто якщо клієнт просе щоб крило не різали то буде не різане( любий каприз за ваші гроші)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2016 в 10:25, Укроп сказал:

Друже тиж сам казав що колір матки не основне. Що харектерно брат каже що в Америці кордован іде різних відтінків з різних штатів. Наприклад в минулому році Денису прийшли матки в другій партії з Флоріди, так у них матки повністю світло жовті навіть немає кінчика чорного, і бджола від них аж прозора. В цьому році прийшли з Луізіани від Емі Вікс, то матки такі аж ніби червоного кольору з чорним кінчиком( до речі Андрюха в тебе є моє фото поділись, бо в мене не получається викласти) бджолка від них лупиться апельсинова. Дениска гониться за світло жовтими без чорного кінчика, то я вже братику всі вуха прожужав, він сказав окей буде Денисові найжовтіша матка яка тільки може бути на цьому світі. І що цікаво Денисові приїхала Іошка з не порізаним крилом, виявилось що Американці теж дуже часто не ріжуть крила, це мені особисто сказала Марла Співак. Тобто якщо клієнт просе щоб крило не різали то буде не різане( любий каприз за ваші гроші)

Вася, я від своїх слів не відмовляюсь, колір матки ніякого значення не має. Але покупці чомусь в першу чергу питають "А матки жовтасті чи замшеві?" От хочеться людям таких маток, і все. Тому в об'яві я одразу і написав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2016 в 10:25, Укроп сказал:

Друже тиж сам казав що колір матки не основне.

Американці теж дуже часто не ріжуть крила, це мені особисто сказала

Всё правильно, но я так понял , что у Андрея матки выведены, и выбранны замшевые.

Ведь народ просит рыжих.

Кстати насчёт подрезанного крыла , Артем нашел статью , в которой описан случай дооблета матки ИО.

Звыняюсь за офтоп.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, кузмич сказал:

Всё правильно, но я так понял , что у Андрея матки выведены, и выбранны замшевые.

Ведь народ просит рыжих.

Кстати насчёт подрезанного крыла , Артем нашел статью , в которой описан случай дооблета матки ИО.

Звыняюсь за офтоп.

 

Все правильно, для перестрахування треба міри приймать щоб матка не вийшла на до обліт. Але Американці питають як ти хочеш щоб було крило різане чи не різане, як скажеш так і буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, кузмич сказал:

Всё правильно, но я так понял , что у Андрея матки выведены, и выбранны замшевые.

Ведь народ просит рыжих.

Кстати насчёт подрезанного крыла , Артем нашел статью , в которой описан случай дооблета матки ИО.

Звыняюсь за офтоп.

 

Но я маток специально по цвету не отбирал, отбирал всех подряд, они все замшевые, а некоторые с чуть черным кончиком, но тоже замшевые. Все итальянки от мамки 513 линии схожи по фенотипу, почти однообразны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я просто в объявлении написал какие матки к сведению интересующихся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2016 в 10:25, Укроп сказал:

В цьому році прийшли з Луізіани від Емі Вікс, то матки такі аж ніби червоного кольору з чорним кінчиком( до речі Андрюха в тебе є моє фото поділись, бо в мене не получається викласти) бджолка від них лупиться апельсинова.

Фото кордована від Емі Вікс, матка у Укропа.

image-0-02-01-13b69fea33c925c43ea1685af9c79824c737d5e377b9f2adf97bf823b0440891-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маточка дійшла жива здорова в процесі підсадки. Дакую Андрій

Отправлено с моего IQ4404 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього тижня я відправив суммарно кілька десятків маток лігустіки десятьом замовникам.

Хто звертався до мене в лічку, то можу сказати, що наступного тижня ще відправлю маток, всім відповім. Перевірю маткомісця - відпишусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мои тож доехали нормально.переживал,что 4 дня в пути,в клеточках в отводке.маточники посрывал.может завтра выпущу.спасибо Андрей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Андрій Миколайович як буде Мінесота я зрадістю придбаю,сьогодні поіду випускати маточку F1 тип кордован 531 з підковпачка .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Шулянский Александр сказал:

 F1 тип кордован 531 

513:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

36 минут назад, кузмич сказал:

513:hi:

Саме так 513 цифирки попутав,буває , маточку з під ковпачка бджілки самі випустили прогризли дирочку ,маточка почала сіяти  крупними яйцями,дякую  Андрію за матку в середу підсадив уже сьргодні сіє .Думав я випустю вечором маточку з під ковпачка, а бджвлки оказались шустріші мене, таксамо випустили і кордована від Дениса прогризли збоку отвір.Маток підсаджував в середні по силі  сімейки які займали по 15 вуличок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Есть к продаже одна матка карника ф1 Пешетц, цена 180 грн. Выслать могу завтра Новой Почтой. Пишите в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.09.2016 в 13:28, Андрей Сумчанин сказал:

Есть к продаже одна матка карника ф1 Пешетц, цена 180 грн. Выслать могу завтра Новой Почтой. Пишите в личку.

Маточка продана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K locked this тема
  • Sanich unlocked this тема
  • 9 months later...

В наявності для продажу є з півсотні неплідних маток карніки Зінгер622 та Склєнар Н47 (30+20шт), 2-3 дні як вилупились.

Ціна -100грн.

Відправка в четвер.

Писати в лічку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, shersand сказал:

Написав в лічку.

Відповів в лічку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Написав в личку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть, ще є матки неплідки,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Shersand, Voffkan, Stalker, Andrej22021976, odine77, Александр М., Вадим Марковски

Ваші посилки з неплідками вчора до обіду були відправлені, кожному окрім замовлених маток були додані ще бонусні. Номера декларацій розіслав.:hi:

5 часов назад, сергей 10 сказал:

Скажіть, ще є матки неплідки,

Зараз нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посилочку отримав, дякую. Доїхали добре.

Окрема подяка за бонуси!

Завтра, точніше вже сьогодні, буду розквартировувать по нуках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...