Перейти к содержанию

Набір бджіл в кліточку для пересилки маток


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

В 26.07.2016 в 09:36, Паланочка сказал:

с одной стороны лучше с другой хуже, в общем лучше. :IMHO1: недостаток клеточка намного открытей гайдаровской, у маток ноги вываливаются через решетку, при плохом приеме и подсадке через клеточку могут порвать. предназначена сугубо для пересылки маток и можно неплодок держать, но не для маточников.

 

Все.что Вы выше изложили говорит о том. что Гайдаровская клеточка все таки лучше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, военрук сказал:

Все.что Вы выше изложили говорит о том. что Гайдаровская клеточка все таки лучше

ето ваше мнение, я имею противоположное. Гайдаровская (универсальная) годится для банка маток. ето ее преимущество, для пересылки лучше лысоневская, удобство в работе, презентабельность .. Гайдаровская хуже :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.07.2016 в 23:04, zapivan сказал:

Це польські найдешевші. Брав декілька в магазині. Інтернет магазин польський. Закупка оптом ще дешевша. По курсу десь 3 грн.

А Вы прям из сайта заказываете или каким образом производите заказы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, dulgerov сказал:

А Вы прям из сайта заказываете или каким образом производите заказы.

Я купую в найблищому магазині за злоті. Більше в Польщі ніж вдома.  На Україні 4 грн. мусять щось заробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, zapivan сказал:

Я купую в найблищому магазині за злоті. Більше в Польщі ніж вдома.  На Україні 4 грн. мусять щось заробити.

по курсу три гривні? хіба не шість курс, я до того, що Ви по файній ціні берете

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, zapivan сказал:

Я купую в найблищому магазині за злоті. Більше в Польщі ніж вдома.  На Україні 4 грн. мусять щось заробити.

кліточка у Польщі  , при купівля  на гуртовні  у Володі Цица , при сьогоднішньому курсі злотого, коштує 0.49  х 6.3 = 3.087 . Злоті ще теж потрібо купити в Україні, а банк без пенсійного фонду -не продає, і курс в обмінниках ,не нацбанку. Сміло добавляйте ще 3 %.   Якщо привозити "контрабасом", по торбах. 

Якщо купити " по чесному", то ціна трохи інша . + 20% ПДВ+ 5% ввіз, + готівка з банку  і кліточка стає 3.60.  Можна купити кілька тисяч кліточок , ціна буде нижчою, але таку кількість провезти без документів,  трохи складно.

По великому рахунку, в ціні матки 6 - 7  грн, не значна сума, а людині приємно коли одержує гарну матку в гарній кліточці.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Іван Михайлович сказал:

кліточка у Польщі  , при купівля  на гуртовні  у Володі Цица , при сьогоднішньому курсі злотого, коштує 0.49  х 6.3 = 3.087 . Злоті ще теж потрібо купити в Україні, а банк без пенсійного фонду -не продає, і курс в обмінниках ,не нацбанку. Сміло добавляйте ще 3 %.   Якщо привозити "контрабасом", по торбах. 

Якщо купити " по чесному", то ціна трохи інша . + 20% ПДВ+ 5% ввіз, + готівка з банку  і кліточка стає 3.60.  Можна купити кілька тисяч кліточок , ціна буде нижчою, але таку кількість провезти без документів,  трохи складно.

По великому рахунку, в ціні матки 6 - 7  грн, не значна сума, а людині приємно коли одержує гарну матку в гарній кліточці.:IMHO:

 Ніхто спеціально по кліточки не їде. Чи 3 чи 4 грн різниці суттєвої не робить. Ще б бракувало аби пусті кліточки контрабасом. Все ж краще їх з якимось племінним вмістом возити.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?27?.?07?.?2016 в 22:42, Паланочка сказал:

ето ваше мнение, я имею противоположное. Гайдаровская (универсальная) годится для банка маток. ето ее преимущество, для пересылки лучше лысоневская, удобство в работе, презентабельность .. Гайдаровская хуже :IMHO1:

Маю, Артемію, зовсім протилежну думку. Але потрібно знати , що Гайдарівські є кількох варіантів.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Маю, Артемію, зовсім протилежну думку. Але потрібно знати , що Гайдарівські є кількох варіантів.:IMHO:

Пересилочні як на мене взагалі не варіант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Паланочка сказал:

Пересилочні як на мене взагалі не варіант.

Я про великі - універсальні. Там , доречі, можна й маточники вставляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Я про великі - універсальні.

так і я писав про універсальні, але коли ти написав що треба мати увазі що є різні відписав тобі про другий варіант пересилочні.

в мене є в роботі півтори сотні універсальних, для банка маток нормально, для пересилки, набору бджіл в кліточку, презентаційний вид рахую в неї гірші. це моя така думка, в когось інша. Хтось пристосувався по іншому ну так Бог йому в поміч. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?02?.?08?.?2016 в 21:46, Паланочка сказал:

так і я писав про універсальні, але коли ти написав що треба мати увазі що є різні відписав тобі про другий варіант пересилочні.

в мене є в роботі півтори сотні універсальних, для банка маток нормально, для пересилки, набору бджіл в кліточку, презентаційний вид рахую в неї гірші. це моя така думка, в когось інша. Хтось пристосувався по іншому ну так Бог йому в поміч. :)

 Дякую, Артемію! :IMHO:Єдина у них  незручність,- постановка їх між рамками. Перепробував усі варіанти. Все одно ніяк не знайду зручний. А так як на мене,- все ок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виробник кліточок, що на фото мені не відомий, однак якість, як видно, не дуже хороша, можна навіть сказати геть погана. Розмір отворів не відповідний, що призвело до того що бджоли застряли головами в них.

Изображение 001.jpg

Изображение 002.jpg

Изображение 003.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Корнєєв Олег сказал:

Виробник кліточок, що на фото мені не відомий, однак якість, як видно, не дуже хороша, можна навіть сказати геть погана. Розмір отворів не відповідний, що призвело до того що бджоли застряли головами в них.

Изображение 001.jpg

Изображение 002.jpg

Изображение 003.jpg

Це нагадує про те, що навіть найвправніші виробники повинні були спочатку досконало ознайомитися з предметом (тут з бджільництвом) перед тим, як виготовляти для нього будь-які вироби.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

А супроводжувальних бджіл при пересилці маток набираю 7-9. Вважаю це оптимальною кількістю.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Здравствуйте, не хотел открывать новую тему, вопрос такой. Кто проводил эксперименты с заключением в клеточку гайдара плодную матку без пчёл сопроводительниц, до какого времени она сохраняет свои качества от её заключения и постановки в семью ( часы, дни)? Точок и нуклеусы находятся в разных местах, маток в отводки подсаживаю в клеточках гайдара по его же технологии  без сопровождающих пчёл, спрашиваю так как нехочется тратить время на запихивание, а потом извлечение пчёл из клеточки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...