Перейти к содержанию

Профилактика нозематоза


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

На бідон 40л я даю по дві пляшечки аптечної настоянки. :ay:

Полин теж хороша справа. Але я якось його передав був, з тих пір більше не застосовував.

а што було у вас после полину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Брониславович сказав:

Самодеятельность и самонадеяность...тут одна формула -"Что нас сразу не убило - то  нам на пользу! "

Мудро сказано.:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

а што було у вас после полину

Кас -81 застосовував від Вароатозу ще тоді, коли ніяких препаратів не було. І переборщив. Полином пахло з вуликів чуть не з пару тижнів.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Кас -81 застосовував від Вароатозу ще тоді, коли ніяких препаратів не було. І переборщив. Полином пахло з вуликів чуть не з пару тижнів.:umora:

ну з пчолками то нормально було все? а запах то такое вивитрится

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

       Перець червоний гіркий стручковий - настоянка  в аптеці є. Десь ст. ложка на літрів три сиропу. Підкормка в зиму  десь тричі по три літри. Дуже класна профілактика нозематозу, перевірено вже роками.  :ay: :IMHO:

в одному з тих відео Тетяна Михайлівна вказує на те, що настоянка перцю скорочує тривалість життя бджіл, ліпше давати КАС. Це не антиреклама Вашого способу, ми самі і не тільки, в цьому році для профілактики "дали перцю", бо те як перезимували минулої зими нас не сильно влаштувало. В цьому році ще й пооб'єднували всіх слабачків

4 години тому, nibond сказав:

Це вже другий ролик з цієї наради, мабуть буде і третій.

Це вже четвертий, там ще два є поруч з "До уваги пасічників Київщини"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

в одному з тих відео Тетяна Михайлівна вказує на те, що настоянка перцю скорочує тривалість життя бджіл, ліпше давати КАС. Це не антиреклама Вашого способу, ми самі і не тільки, в цьому році для профілактики "дали перцю", бо те як перезимували минулої зими нас не сильно влаштувало. В цьому році ще й пооб'єднували всіх слабачків

Може настоянка щось і скорочує, але додаю її при закормі бджіл в зиму постійно і негативних наслідків небачу. Бджоли нормально зимують і доживають як мінімум до квітня, приблизно в квітні в моїй місцевості  повністю замінюється зимувала бджола

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олександр Коваль сказав:

в одному з тих відео Тетяна Михайлівна вказує на те, що настоянка перцю скорочує тривалість життя бджіл, ліпше давати КАС.

   А я звик до фактів, а не до заяв. Коли ще за Союзу показували точні виміри і результати дослідів, аж тоді вірив. А де виміри і дані про тривалість життя бджіл з тих відео Тетяни Михайлівни, де підтвердження, накінець, виміри? А про застосування перцю були досліди і проміри ще за Союзу. Навіть цілі дисертації захищалися по ційтемі. Так що то було на досить високому науковому рівні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

ну з пчолками то нормально було все? а запах то такое вивитрится

 Так, але від Вароа з"явився біпін. І КАС я вже не застосовував після апробації перцю.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 Дуже класна профілактика нозематозу, перевірено вже роками.  :ay: :IMHO:

И как Вы проверяете ?  часть пасеки кормите с перцем а часть без перца. а потом под микроскопом  сравниваете ???    что то мне кажется что Вы кормите всех подряд .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

И как Вы проверяете ?  часть пасеки кормите с перцем а часть без перца. а потом под микроскопом  сравниваете ???    что то мне кажется что Вы кормите всех подряд .

Точно так тепер і є.:ay: Але якогось року , коли ще мав карпатку, не запасся я перцевою настоянкою й на весну вже довелося деякі сім'ї відчищати від калових прикрас, чого ніколи не було при використанні перцю.:dntknw:

.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, ДобровоЛ сказав:

Але якогось року , коли ще мав карпатку, не запасся я перцевою настоянкою

Зате я вже на слідуючий сезон запасся:umora:

IMG_20191024_203354.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.10.2019 в 18:28, ДобровоЛ сказав:

   Так що шкоди вони від перцю одержують не більше за нас, коли ми їмо борщ.

Від перцю пекучого червоного жодної шкоди, якщо їсти трошки через день- добре прочищає мізки і покращує пам'ять. Наступного року спробую і бджолам дати для здоров'я

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, davolodya сказав:

Зате я вже на слідуючий сезон запасся:umora:

IMG_20191024_203354.jpg

 :umora: А ще ліпше заведіть на вікні такий собі перчик, що родить невеличкими перченятами. Ото клятий!:crazy::Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, язичник сказал:

добре прочищає мізки

Дивіться щоб вони не поняли хто в них мед забера, а то буде Вам лихо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На следующем этапе экспериментов скормим пчелам борщ - это ведь очень полезно пасечнику, так чего же будет плохо пчелам.

   Есть информация о применении пробиотиков для профилактики болезней пчел, в том числе и нозематоза. Кто имеет информацию о их применении в пчеловодстве?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Брониславович сказал:

Кто имеет информацию о их применении в пчеловодстве?

Пока только применяли мало людей и скорее всего не однозначные будут выводы . Иван Фылыпчук применял и наверное его общество нужно у них спросить и Стрелец но он какие то выводы сделает в следующем году - хотя он на видео говорил что якобы уже есть изменения пчелы сильнее идут в зиму но это год на год не приходится у меня допустим без пробиотиков тоже идут сильнее от прошлого. Тут скорее всего как и с матками нужно делать тестовую групу по сестрам и одним давать пробиотик другим нет - но Вы в этой теме лучше всех понимаете так что советую разработать план, а каждый кто желает будем тестить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сообщений о отрицательных результатах применения пробиотиков пока не встречал, но не вижу четких рекомендаций по дозам и кратности применения, пробиотиков тоже много - какой лучше?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Брониславович сказал:

На следующем этапе экспериментов скормим пчелам борщ - это ведь очень полезно пасечнику, так чего же будет плохо пчелам.

   Есть информация о применении пробиотиков для профилактики болезней пчел, в том числе и нозематоза. Кто имеет информацию о их применении в пчеловодстве?

а какие именно пробиотики те што в пчеломагазинах рекламируют или нет!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

а какие именно пробиотики те што в пчеломагазинах рекламируют или нет!

На "Бджолярском круге " был доклад разработчика о применении энтеронормина. Инструкция для применения его в пчеловодстве есть. Но есть и вопросы к разработчикам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Фанат сказав:

Как такое можно пить???:at::at::at: Село неначе погоріло, неначе люде....

То бджілкам, профілактика:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Фанат сказав:

На самогоне???:at:

Фу, як негарно називаєте... Благородний дистилят звучить значно краще:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Брониславович сказал:

Но есть и вопросы к разработчикам.

https://bee.enteronormin.com/ru/kontakty-ru/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, OlexanderSh сказал:

Спасибо, с понедельника свяжусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Брониславович сказал:

На "Бджолярском круге " был доклад разработчика о применении энтеронормина. Инструкция для применения его в пчеловодстве есть. Но есть и вопросы к разработчикам.

по поводу чево вопроси!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

по поводу чево вопроси!

Чем обусловлена дозировка, зачем обрабатывать стенки улья, продолжительность действия бактерий и др.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...