Перейти к содержанию

КЛУБ ПРАКТИКОВ И.О.М.


Рекомендуемые сообщения

Я считаю что такой клуб уже может и должен быть В Украине.....Цель его создания .сохранение медоносных пчёл ...... 1)Членом Клуба может быть только практик. И.О....Думаю пока нужно создании орг комитет...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, bercik сказал:

Я считаю что такой клуб уже может и должен быть В Украине.....Цель его создания .сохранение медоносных пчёл ...... 1)Членом Клуба может быть только практик. И.О....Думаю пока нужно создании орг комитет...:hi:

І хто буде входити в цей клуб?

Доречі скільки маток ти запліднив цього року?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Богдан1 сказал:

І хто буде входити в цей клуб?

 

4 минуты назад, Богдан1 сказал:

только практик. И.О

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я только мечтаю о станке)))))))))):ae: И его цена не соответствует моему кошельку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, gardener сказал:

Можна було б і по українськи написати.

і то... хай перейменують на ШОМ чи ШОБ (штучн ос бджоломаток) а то... матки різні є. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи не забагато громадських організацій буде створено за схожими напрямками діяльності. Асоціації матководів України буде вдосталь, тільки в ній створити окрему гілку - операторів ІОМ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Идея не плохая но боюсь что люди делающие и.о. снова будут с зади как везде и всегда .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Люди які роблять ШО і без того спілкуються між собою, просто але організовано зібратися не зможуть. Тому я за створення такого круга по інтересам.:ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.07.2016 в 16:06, bercik сказал:

Цель его создания .сохранение медоносных пчёл

Дуже абстрактно.... для збереження бджіл не обовязково бути практиком ШО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо подумать что бы это не получился закрытый клуб:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так клуб гарно б дивився на цьому сайті.Читати змогли би всі а писати лише практики.Нарешті не було би мусора .від в..сТа ще нагадаю що чекають нас в БЛЮП...і нам потрібно щось показати.По збереженні сперми біль менш щось вже виходить до 7 місяців..Кріоконсервація дорого для одного треба обеднати зусилья.. " банк плем матеріала на роки ! !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, закрив всі повідомлення не по темі, не дивлячись на те, що я солідарний з вами в цих питаннях. Далі не флудіть. 

Якщо говорити по темі, клуб, ГО - гарна ідея. Але організація має створюватися із конкретними і всім зрозумілими цілями, щоб кожен розумів в чому його вигода, перебуваючи в цій організації. Тема збереження бджоли ніякого відношення до ШОМ не має.  Ну і сам організатор має користуватися безперечною повагою колег по цеху, для того щоб справа мала успіх. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.07.2016 в 06:03, Любомир сказал:

і то... хай перейменують на ШОМ чи ШОБ (штучн ос бджоломаток) а то... матки різні є. 

ну тоді і неправельне скорочення і російською ИОМ, а може має бути ИОП(искуственое ос. пчеломаток), а то матки різні є.

Питання до матководів, як правильно має бути осіменіння чи запліднення? Чи просто ці слова різні за звучанням, а одинакові за змістом! Можливо хтось є лінгвіст, хотілось би думки фахівця. Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Yaroslav сказал:

як правильно має бути осіменіння чи запліднення?

запліднюється яйце при попадані на нього пучка сперматазоїдів, а матка не запліднюється ,а осіменяється, тобто наповнюється сімям. Тому правильний термін Штучне осіменіння бджоломаток (маток)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

запліднюється яйце при попадані на нього пучка сперматазоїдів, а матка не запліднюється ,а осіменяється, тобто наповнюється сімям. Тому правильний термін Штучне осіменіння бджоломаток (маток)

Абривіатура ШОБ досить непогано звучить ))) :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, konoval_am сказал:

Абривіатура ШОБ досить непогано звучить ))) :umora::ay:

ШОБ стояв у кожній хаті. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ШОБ .Мне нравится:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 22.07.2016 в 23:44, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

ШОБ .Мне нравится:wave:

ШОБ прийшов на сем1нар!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.07.2016 в 17:06, bercik alex /liliya сказал:

Я считаю что такой клуб уже может и должен быть В Украине.....Цель его создания .сохранение медоносных пчёл ...... 1)Членом Клуба может быть только практик. И.О....Думаю пока нужно создании орг комитет...:hi:

Думаю нужно  папулирезовать И.О. Привлекая и новечков в этом деле . Общими усилиями можно дабитса многого . А так приходитса слышать от практиков : Мне обходитса дорого возьму ,и куплю у соседа осемененую нужным трутом . Чем сам занематса .  

И конечно система Блюп будет непротив роботать с такими колегами .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 22.07.2016 at 15:56, konoval_am said:

Абривіатура ШОБ досить непогано звучить ))) :umora::ay:

А чим БОШ вас не влаштовує? То ж фі-ірм-а-а!:umora:

Але якщо щось створюється, постає перше питання - "А з якою ціллю?":IMHO:

Клуби ж, пане Берчик, створюються для поширення ідей, пропаганди чогось. А ви ним хочете закритися. Тоді створіть партію з десятирічним канд. стажем.:ay::umora: 

On 22.07.2016 at 14:01, Yaroslav said:

ну тоді і неправельне скорочення і російською ИОМ, а може має бути ИОП(искуственое ос. пчеломаток), а то матки різні є.

Питання до матководів, як правильно має бути осіменіння чи запліднення? Чи просто ці слова різні за звучанням, а одинакові за змістом! Можливо хтось є лінгвіст, хотілось би думки фахівця. Дякую!

Артем чітко відповів.:ay:Це ж саме я чув якось в Баришівці і від Гайдара. І згоден з ними повністю щодо семантики цього слова. Однозначно осіменіння.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 minutes ago, koste said:

Думаю нужно  папулирезовать И.О. Привлекая и новечков в этом деле . Общими усилиями можно дабитса многого . А так приходитса слышать от практиков : Мне обходитса дорого возьму ,и куплю у соседа осемененую нужным трутом . Чем сам занематса .  

И конечно система Блюп будет непротив роботать с такими колегами .:IMHO1:

Новачка в цій справі відлякує перш за все ціна питання. Не кожен потягне зараз вкласти суму грошей в наш складний час. Це має бути матковод, або хоча б пасічник який володіє добре виводом маток. Пішла течія ШО трошки в другому руслі ніж надіялося. Зараз поки виведеш щось путнє з наших порід треба затратити час. А їсти хочеться сьогодні. Матководи поміж виводом маток на пасіках не мають часу на освоєння ШО. З часом зформується ринок ШО маток в Україні і підтягнуться молоді. Хотів би побачити в підручнику пасічника перевиданий надцять раз добавлений окремий розділ "штучне осіменіння маток". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Привіт операторам шо. З минулого року і я увійшов до вашого кола. Поки буду більше читать ніж писать, гарного всім сезону і меньше мукусу в капілярах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Привіт операторам шо. З минулого року і я увійшов до вашого кола. Поки буду більше читать ніж писать, гарного всім сезону і меньше мукусу в капілярах.

Віталію, не треба так скромно про себе заявляти. Бо плодами вашої праці ми вже користаємося.

Я минулого року взяв дві матки ШО у Олександра Леонідовича, осіменяли їх ви, він мені все детально розповідав. По весні нормально працюють, розплід щільний, печаточка гарна.

На цей рік ми ще замовили у вас 6 маток ШО, з перевіркою до початку яйцекладки. Питання - якою дозою сперми будете осіменяти?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Андрей Сумчанин сказав:

Віталію, не треба так скромно про себе заявляти. Бо плодами вашої праці ми вже користаємося.

Я минулого року взяв дві матки ШО у Олександра Леонідовича, осіменяли їх ви, він мені все детально розповідав. По весні нормально працюють, розплід щільний, печаточка гарна.

На цей рік ми ще замовили у вас 6 маток ШО, з перевіркою до початку яйцекладки. Питання - якою дозою сперми будете осіменяти?:hi:

Поки зупинився на 5-6 ml 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Поки зупинився на 5-6 ml 

Зрозумів, бо на кліточках тих двох маток, що взяв минулоріч, було написано 6ml.

Дякую. Хотів би з вами поспілкуватися особисто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...