Перейти к содержанию

Шановні бджолярі! Потрібна ваша допомога!


Рекомендуемые сообщения

Вітаю всіх бджолярів форума. Звати мене Петро. Я студент-бакалавр факультету архітектури. Звертаюсь до вас з проханням допомогти мені в зборі якомога ефективної і повної інформації про бджіл, бджільництво, технологій виробництва продуктів бджільництва і взагалі всього, що може бути повязане з бджолами. Мій задум фермерське господарство бджільництва з повним циклом виготовлення і розповсюдження всіх можливих продуктів бджільництва та забезпечення основних послуг повязаних з бджільництвом. Чекаю ваші відгуки,питання та зауваження з нетерпінням. З повагою, Петро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чекаю ваші відгуки,питання та зауваження з нетерпінням. З повагою, Петро.

Так тут і на інших ресурсах пишуть всі що знають - читайте, збирайте... Ви ж просите написати Вам готовий диплом. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найдите советский учебник по пчеловодству для техникума - там все это есть практически готовое. Надесю защита не через две недели?)))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх бджолярів форума. Звати мене Петро. Я студент-бакалавр факультету архітектури. Звертаюсь до вас з проханням допомогти мені в зборі якомога ефективної і повної інформації про бджіл, бджільництво, технологій виробництва продуктів бджільництва і взагалі всього, що може бути повязане з бджолами. Мій задум фермерське господарство бджільництва з повним циклом виготовлення і розповсюдження всіх можливих продуктів бджільництва та забезпечення основних послуг повязаних з бджільництвом. Чекаю ваші відгуки,питання та зауваження з нетерпінням. З повагою, Петро.
Шановний "мрійнику"! Для Вашого задуму повинно бути підгрунття: а) гроші (і немалі); б) земля і медоноси (для фермерського господарства це приблизно до 100 га); в) і знання; г) і купа ще таких "дрібниць" про які Вам розкажуть бджолярі. Тьльки розмову Вам треба вести з такими у яких є по 100 і більше сімей. Наприклад зверніться до п.Грибка (НУ"ЛП") :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владек! Та то ж не реальне господарство! Це тема дипломної роботи... :) І це досить цікаво - в що може вилитися такий задум... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тьльки розмову Вам треба вести з такими у яких є по 100 і більше сімей.

:hi: Ви що важаете их розумнишими за тих хто тримае 10 симей??? У Ющенка например хтось говорив що е 600 симей, може внего спросим що да как надо робить а?? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви що важаете их розумнишими за тих хто тримае 10 симей???

Мова іде про промислову пасіку, а той, в кого 10 сімей до бджільництва зовсім інакше ставиться - не може він (я в тому числі) розповісти про те чого не робив. Розум тут ні до чого.
У Ющенка например хтось говорив

Для чого розповсюджувати пусті чутки? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Велике спасибі всім вам, що не минули моєї теми без слова і звернули увагу на неї. Готового диплому непотребую.Сам в силах його зробити, просто потребую допомоги людей які реально працють в цій галузі і знають проблеми і недостатки цього мироприємства.Я хочу ознайомитись з проблемами процесу і намагатись якимось чином своїми пропозиціями це вирішити.Ну і все це обєднати в якійсь архітектурній єдності.Дякую за вже надані методичні рекомендації і джерела.Обовязково займусь ними. Обовязково вам буду давати знати як продвигається процес проектування і сподіваюсь на вашу допомогу і надалі. За "мрійника" окреме спасибі :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обовязково вам буду давати знати як продвигається процес проектування і сподіваюсь на вашу допомогу і надалі.

Це буде цікаво. Удачі!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

А можете сказати на якій кафедрі шукати п.Грибку (НУ"ЛП")?.На офіційному сайті щось не виходить його знайти. А щодо проекту то потроху вже готовиться.Керівник мені трохи спростив завдання. Порекомендували під опрацювання брати не все господарство, а конкретно центр обслуговування пасіки, яки і є ключовим в даному проекті. Перші ескізи показував, розказував про концепцію. ніби на правильному шляху, а там побачимо.Ще є що опрацьовувати :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можете сказати на якій кафедрі шукати п.Грибку

Тільки не Грибку, а Грибка :) , Микола Іванович його звати. . Кафедра в 5 корпус ЛП(розгорнута книжка). :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вітаю всіх бджолярів форума!!!Перепрошую за свою довгу мовчазність, але думаю розумієте що мав чим займатись останнім часом.Сьогодні був захист.Тема пішла на ура. Захистився відмінно.Тепер вже бакалавр.Хочу всім вам подякувати за вказівки на джерела. Пригодились.Вже працюю над тим, щоб змогти вам вигрузити диплом для огляду.Чогось в мене таке враження що справжній захист відбудеться саме тут, перед вами:) З нетерпінням буду чекати ваших думок та зауважень.А наразі дякую за все(силку на картинку диплома незабаром вигружу сюди).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как мед накачаешь - то бакалавр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...