Перейти к содержанию

Проволока


Робин-Гут

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Просто Саша сказал:

Так, тянеться, мені так зручно, коли натягую думаю що витягую тягучість.

В порівняння, навіть не ставлю звичайну чорну проволоку (чи як її там) в мене вона просто рветься, не розраховую натяжку

Дякую за відгуки, мабуть буду брати 304 товщиною 0.5 м'яку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Нико150376 сказав:

Дякую за відгуки, мабуть буду брати 304 товщиною 0.5 м'яку.

можу дати силку в приват де я брав, якщо бажаєте, може дешевше буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Років 7, як перейшов з чорної на нержавійку. Беру на виставках. Діаметр приблизно 0,45. Натягую в рамках приспособою (два зубчастих ролики на підпружинених ручках). Використовується в рамках багаторазово. При переході з чорної на нержавійку з'явилась тільки одна незручність - електричний опір у нержавійки більший чим у чорної і мій навощувач не взмозі навощити даданівську рамку за один раз, приходиться навощувати окремими нитками. З 145 рамкою все в порядку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Петр Павлович сказал:

Років 7, як перейшов з чорної на нержавійку. Беру на виставках. Діаметр приблизно 0,45. Натягую в рамках приспособою (два зубчастих ролики на підпружинених ручках). Використовується в рамках багаторазово. При переході з чорної на днержавійку з'явилась тільки одна незручність - електричний опір у нержавійки більший чим у чорної і мій навощувач не взмозі навощити даданівську рамку за один раз, приходиться навощувати окремими нитками. З 145 рамкою все в порядку.

Зробив собі трансформатор 220/12-24в з перемикачем шагом в 2в.Навощує все, а також тягне два ножа Гуслія.Правда на ножі даю 14-16в.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто що скаже щодо використання оцинковки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коллеги,доброго дня. Пришло время  покупать проволоку для рамок. Прошу отзывы по маркам стали 202,304,321 что лучше,твердая или мягкая? Толщина 0.45;0.5;0.56? А то бухта весит 13кг не хочется попасть на некачественную.
В основном продают 304/321
В Использовании при натяжение 0,45 от 0.5 думаю не отличите.
У меня было такая ситуация. Катушка с 0.45 более "темная" а катушка с 0.5 более "блестящая / серебренная".
По визуализальным ощущениям 0.45 была чуток жёстче и как показалось меньше тянулась.. Обращу внимание на то ,что это видна разница только при наличии одновременно двух разных катушек 0.45 и 0.5

Если вы покупаете у производителя в запорожье или днепре ,Попробуйте купить две катушки с разной толщиной.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0,5мм мягка витягується до 0,45, але те витягування при оснащені рамок уже трохи дістало. може хто якось механізовано вирішив цю проблемо, ну скажімо якусь приспособу придумав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Николай S сказав:

А я дивуюся чого у всіх натяжка просідає а в мене ні, треба б її марку уточнити бо вже закінчилась.

що за марка і де купували? не витягується взагалі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Lefty сказал:

0,5мм мягка витягується до 0,45, але те витягування при оснащені рамок уже трохи дістало. може хто якось механізовано вирішив цю проблемо, ну скажімо якусь приспособу придумав.

особисто я "тягав" вручну. три котушки по 0,5 надів на пруток, в два проходи розмотав по рівній площі, вийшло шість відрізків по 100 м, і залишкові три по +/-25. потім кожен окремо витянув на потрібну відстань, і в кінці змотав на мірну дошку в 9/6 жилок відразу. роботи на годину часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

що за марка і де купували? не витягується взагалі?

Я користуюсь нержавійкою м"ягкою, 0,5 мм  марки не знаю, в мене просідання натягнутої проволоки немає навіть якщо вже  тепер  натягнута для наступного сезону а навощувати буду по потребі. можливо останню і перед соняхом чи взагалі останеться  перехідним резервом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Николай S сказал:

Я користуюсь нержавійкою м"ягкою, 0,5 мм  марки не знаю, в мене просідання натягнутої проволоки немає навіть якщо вже  тепер  натягнута для наступного сезону а навощувати буду по потребі. можливо останню і перед соняхом чи взагалі останеться  перехідним резервом.

 

21 час назад, Николай S сказал:

А я дивуюся чого у всіх натяжка просідає а в мене ні, треба б її марку уточнити бо вже закінчилась.

Так у Вас ведь вертикальная натяжка. Вы же писали что когда была горизонтальная то натягивали весной. Или то другая проволока была?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, siverit сказал:

 

Так у Вас ведь вертикальная натяжка. Вы же писали что когда была горизонтальная то натягивали весной. Или то другая проволока была?

 

 

Да сейчас я пользуюсь исключительно вертикальной натяжкой, верхние и нижние планки одного стандарта для дадана и 145мм. одновременно с этим  перешел исключительно на мягкую нержавейку 0.5мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 25.12.2018 в 22:41, Просто Саша сказал:

можу дати силку в приват де я брав, якщо бажаєте, може дешевше буде

Просив би мені дати в приват посилання. де "лежить" нержавіючий дріт. Яка там мінімальна розфасовка та ціна зараз?

Але я якось думаю, що все таки краще було б використовувати дріт діаметром 0,4 мм. Хто що з цього приводу скаже? Просто я донедавна використовував дріт такого діаметра, як 0,4 мм., але ніхромовий, та він вже у мене закінчується, тому подумую, де докупити на цей сезон. Настроївся на нержавіючий. Маю дві бухточки якогось старого лудженого мабуть, але він мені не подобається, бо дуже вже сильно розтягується і не міцний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Анатолий Крутий сказал:

, бо дуже вже сильно розтягується і не міцний. 

нержавейка будет ещё сильней растягиваться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Анатолий Крутий сказав:

Просив би мені дати в приват посилання. де "лежить" нержавіючий дріт. Яка там мінімальна розфасовка та ціна зараз?

Але я якось думаю, що все таки краще було б використовувати дріт діаметром 0,4 мм. Хто що з цього приводу скаже? Просто я донедавна використовував дріт такого діаметра, як 0,4 мм., але ніхромовий, та він вже у мене закінчується, тому подумую, де докупити на цей сезон. Настроївся на нержавіючий. Маю дві бухточки якогось старого лудженого мабуть, але він мені не подобається, бо дуже вже сильно розтягується і не міцний. 

відповів в приват

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Просто Саша сказал:

відповів в приват

Прочитав повідомлення в приваті. Дякую за інформацію. Відправив по вказаному на їхньому сайті E-mail тільки що листа, хотів дещо уточнити, але мій лист чомусь вернувся мені назад. Може та адреса не дійсна вже? Завтра зателефоную їм  і поговорю, бо зараз вже вечір і робочий день закінчився.

В інтернеті якось не знайшов інформації з беззаперечною аргументацією про те, холоднокатаний термічно необроблений дріт був би кращий для рамок вуликів чи термічно оброблений? Якщо комусь це відомо, то просив би це підказати.

І ще одне цікаво. Все таки нержавіючий дріт зі сплава AISI304 краще брати якого діаметра (0,45 мм. чи 0,5 мм.?)

і взагалі дріт з якого сплава краще брати (AISI304 чи AISI321)? Дріт AISI304 всі представляють як харчовий, а інший як зварювальний, тому перший може краще було б купити? Хоча тут хтось говорив в темі, що дріт зі сплава AISI321 кращий тому, що менше розтягується?

Просто Саша. А який діаметр дроту ти брав там на фірмі? Я дивився у них на сайті, так 0,5 мм у них тільки під замовлення з доставкою на протязі 90 днів, а 0,45 мм є в наявності по 150 грн. за кг. І є тільки дріт зі сплаву AISI304. Якщо ти такий дріт брав, то які твої відгуки про цей дріт? Ну, не надто сильно розтягується він і як на рахунок міцності на розрив?

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Анатолий Крутий сказав:

.....Все таки нержавіючий дріт зі сплава AISI304 краще брати якого діаметра (0,45 мм. чи 0,5 мм.?) і взагалі дріт з якого сплава краще брати (AISI304 чи AISI321)? Дріт AISI304 всі представляють як харчовий, а інший як зварювальний, тому перший може краще було б купити? Хоча тут хтось говорив в темі, що дріт зі сплава AISI321 кращий тому, що менше розтягується?

ІМХО не має сенсу паритись харчова та нержавійка чині, дріт то не тара в якій мед буде зберігатись. Стосовно діаметра раджу брати 0,5 мм чому - вище уже писали. Витягувати попередньо проволоку з нержавійки прийдеться, якщо хочете щоб вона не повисла підчас навощування і в результаті матимете 0,45мм. і підчас витягування 0,5 не так буде рватися як 0,45 , пишу то з власного досвіду (яка у моєму випадку була марка проволоки не знаю, купував в місцевому бжоломагазині в катушкак по 0,5 кг.)

ЗИ: На цей сезон рамки уже заготовив. На наступний планую спробувати проволоку "Фехраль", пишуть що практично не витягується, по суті це щось схоже на ніхром, із її складу можна зробити висновок  що ржавіти не буде, по ціні трохи дорожче виходить чим нержавійка.

ось ще відео з ютуба

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Анатолий Крутий сказав:

Прочитав повідомлення в приваті. Дякую за інформацію. Відправив по вказаному на їхньому сайті E-mail тільки що листа, хотів дещо уточнити, але мій лист чомусь вернувся мені назад. Може та адреса не дійсна вже? Завтра зателефоную їм  і поговорю, бо зараз вже вечір і робочий день закінчився.

В інтернеті якось не знайшов інформації з беззаперечною аргументацією про те, холоднокатаний термічно необроблений дріт був би кращий для рамок вуликів чи термічно оброблений? Якщо комусь це відомо, то просив би це підказати.

І ще одне цікаво. Все таки нержавіючий дріт зі сплава AISI304 краще брати якого діаметра (0,45 мм. чи 0,5 мм.?)

і взагалі дріт з якого сплава краще брати (AISI304 чи AISI321)? Дріт AISI304 всі представляють як харчовий, а інший як зварювальний, тому перший може краще було б купити? Хоча тут хтось говорив в темі, що дріт зі сплава AISI321 кращий тому, що менше розтягується?

Просто Саша. А який діаметр дроту ти брав там на фірмі? Я дивився у них на сайті, так 0,5 мм у них тільки під замовлення з доставкою на протязі 90 днів, а 0,45 мм є в наявності по 150 грн. за кг. І є тільки дріт зі сплаву AISI304. Якщо ти такий дріт брав, то які твої відгуки про цей дріт? Ну, не надто сильно розтягується він і як на рахунок міцності на розрив?

 

 

 

Я брав дріт 0.5 304 (такий як відправив у приват посилання), коли я замовляв було без проблем -  замовлення залишив, передзвонили уточнили, відправили. На рахунок тягучкості, коли натягую тягнеться, ну я вже якось відчуваю щоб не порвати і гадаю при цьому витягую тягучість. Тут в темі десь писав уже, що в порівняння з чорною проволокою даний дріт навіть не ставлю, так як чорна в мене в більшості рвалася при натягувані, а от саме в нержавійці 0,5 304 мені тієї тягучості вистачає на "будь готов щоб не порвалась")))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Просто Саша сказал:

а от саме в нержавійці 0,5 304 мені тієї тягучості вистачає на "будь готов щоб не порвалась")))

Дякую за інформацію. Я поки що використовую ніхромовий дріт зі старих запасів. Марки не знаю. Діаметр 0,4 мм. Навощинюю електропаяльником. Трохи тянеться цей дріт,  але я вже наловчився і руками відчуваю, скільки потягнути його, щоб прибрати початкову тянучість так би мовити. Але коли вже натягнув в рамці, то він стоїть далі як струна і дзвенить. Далі стоїть мертво і не розтягується. Жаль тільки, що ці запаси у мене майже закінчилися, бо особисто я ніхромовим дротом задоволений, хоча дехто його критикує, а мені він добрий.

Мені цікаво ще, а який стане діаметр в дроті з нержавійки 0,5  304 після того, як його вже натягнути в рамці з зусиллям? Якщо можна, то не можна було б поміряти і повідомити про це тут в темі? Цікаво також, наскільки зменшився б діаметр дроту 0,45 304 після натягування? І чи з часом самовільно у цього дроту не слабшає самовільно натяжка в рамках? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарна думка, потрібно буде зміряти діаметр після натягування, напишу якось тут. Десь якось я чув чи читав не памятаю першоджерела, що послаблення натяжки відбувається незначно, так би мовити, не критично. Також памятається бачив у якомусь відео, що краще, задля збереження натяжки, зразу навощувати рамки так намагаюсь робити і я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брал года 3 назад 321-ю (бухту на 13 кг), 321 с добавлением титана меньше тянется. В принципе доволен,  диаметр 0,5. 

К чему написал? Сегодня звонили и интересовались почему не заказываю ещё. На данный момент цена у них 304 приблизительно 186 грн/кг,  321- 204грн /кг,  но я так понял если брать бухту.  А так нужно звонить и спрашивать.  Если кого заинтересовало пишите в личку дам контакты. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2019 в 18:25, Александр071 сказал:

На данный момент цена у них 304 приблизительно 186 грн/кг,  321- 204грн /кг

В Києві є місця, де дешевше продають. Наприклад, за дріт індійського виробництва сплав AISI 304 діаметром 0,45 мм. просять на одній фірмі по 150 грн./кг., але теж потрібно брати велику катушку десь на 12-13 кг.  Це у кого велика пасіка, то пішло би, а для мене така кількість ну надто завелика. Відмотувати не хочуть. Якби вскладчину якось взяти ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Минулої суботи в Дніпрові на "Привокзальному"(речовий ,"блошиний")парубійко вмовляв придбати катушку(6-8кг.) нерж по 80гр\кг. не налаштований був на купівлю, а таке припрошував ,казав місцеві пасічники (Дійовські) брали  і частково на мед міняли.Проволока тягнеться в руках тільки не на дололю намотував(не такий дурний руку правмувати) а на ватерпас що поряд лежав, подовжилась, потоншала скільки я там зусилля розвинув, 20кг. Тиждень думаю, що ціна як за просту в катушках в магазині, рамки на латунних втулках і можна так не тягти -перевищуючи межу пластичної деформації.Треба було не помінитись сходити за медом і придбати.Не судилося, мо іншим разом. Напевне крадена, прочитав що в Дніпрові виробляють, чи з Індії привозят на склад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 28.01.2019 в 21:19, Анатолий Крутий сказал:

Навощинюю електропаяльником.

Можете більш детально розказати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...