Перейти к содержанию
Робин-Гут

Проволока

В теме 163 сообщения

8 минут назад, Просто Саша сказал:

Так, тянеться, мені так зручно, коли натягую думаю що витягую тягучість.

В порівняння, навіть не ставлю звичайну чорну проволоку (чи як її там) в мене вона просто рветься, не розраховую натяжку

Дякую за відгуки, мабуть буду брати 304 товщиною 0.5 м'яку.

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Нико150376 сказав:

Дякую за відгуки, мабуть буду брати 304 товщиною 0.5 м'яку.

можу дати силку в приват де я брав, якщо бажаєте, може дешевше буде

Поделиться сообщением

Зайва інфа ніколи не завадить.Дякую.

Поделиться сообщением

Років 7, як перейшов з чорної на нержавійку. Беру на виставках. Діаметр приблизно 0,45. Натягую в рамках приспособою (два зубчастих ролики на підпружинених ручках). Використовується в рамках багаторазово. При переході з чорної на нержавійку з'явилась тільки одна незручність - електричний опір у нержавійки більший чим у чорної і мій навощувач не взмозі навощити даданівську рамку за один раз, приходиться навощувати окремими нитками. З 145 рамкою все в порядку.

Поделиться сообщением

32 минуты назад, Петр Павлович сказал:

Років 7, як перейшов з чорної на нержавійку. Беру на виставках. Діаметр приблизно 0,45. Натягую в рамках приспособою (два зубчастих ролики на підпружинених ручках). Використовується в рамках багаторазово. При переході з чорної на днержавійку з'явилась тільки одна незручність - електричний опір у нержавійки більший чим у чорної і мій навощувач не взмозі навощити даданівську рамку за один раз, приходиться навощувати окремими нитками. З 145 рамкою все в порядку.

Зробив собі трансформатор 220/12-24в з перемикачем шагом в 2в.Навощує все, а також тягне два ножа Гуслія.Правда на ножі даю 14-16в.

Изменено пользователем Нико150376

Поделиться сообщением

Хто що скаже щодо використання оцинковки?

Поделиться сообщением

Коллеги,доброго дня. Пришло время  покупать проволоку для рамок. Прошу отзывы по маркам стали 202,304,321 что лучше,твердая или мягкая? Толщина 0.45;0.5;0.56? А то бухта весит 13кг не хочется попасть на некачественную.
В основном продают 304/321
В Использовании при натяжение 0,45 от 0.5 думаю не отличите.
У меня было такая ситуация. Катушка с 0.45 более "темная" а катушка с 0.5 более "блестящая / серебренная".
По визуализальным ощущениям 0.45 была чуток жёстче и как показалось меньше тянулась.. Обращу внимание на то ,что это видна разница только при наличии одновременно двух разных катушек 0.45 и 0.5

Если вы покупаете у производителя в запорожье или днепре ,Попробуйте купить две катушки с разной толщиной.

Поделиться сообщением

0,5мм мягка витягується до 0,45, але те витягування при оснащені рамок уже трохи дістало. може хто якось механізовано вирішив цю проблемо, ну скажімо якусь приспособу придумав.

Поделиться сообщением

16 годин тому, Николай S сказав:

А я дивуюся чого у всіх натяжка просідає а в мене ні, треба б її марку уточнити бо вже закінчилась.

що за марка і де купували? не витягується взагалі?

Поделиться сообщением

11 минут назад, Lefty сказал:

0,5мм мягка витягується до 0,45, але те витягування при оснащені рамок уже трохи дістало. може хто якось механізовано вирішив цю проблемо, ну скажімо якусь приспособу придумав.

особисто я "тягав" вручну. три котушки по 0,5 надів на пруток, в два проходи розмотав по рівній площі, вийшло шість відрізків по 100 м, і залишкові три по +/-25. потім кожен окремо витянув на потрібну відстань, і в кінці змотав на мірну дошку в 9/6 жилок відразу. роботи на годину часу.

Поделиться сообщением

1 час назад, Lefty сказал:

що за марка і де купували? не витягується взагалі?

Я користуюсь нержавійкою м"ягкою, 0,5 мм  марки не знаю, в мене просідання натягнутої проволоки немає навіть якщо вже  тепер  натягнута для наступного сезону а навощувати буду по потребі. можливо останню і перед соняхом чи взагалі останеться  перехідним резервом.

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

4 часа назад, Николай S сказал:

Я користуюсь нержавійкою м"ягкою, 0,5 мм  марки не знаю, в мене просідання натягнутої проволоки немає навіть якщо вже  тепер  натягнута для наступного сезону а навощувати буду по потребі. можливо останню і перед соняхом чи взагалі останеться  перехідним резервом.

21 час назад, Николай S сказал:

А я дивуюся чого у всіх натяжка просідає а в мене ні, треба б її марку уточнити бо вже закінчилась.

Так у Вас ведь вертикальная натяжка. Вы же писали что когда была горизонтальная то натягивали весной. Или то другая проволока была?

Поделиться сообщением

19 минут назад, siverit сказал:

Так у Вас ведь вертикальная натяжка. Вы же писали что когда была горизонтальная то натягивали весной. Или то другая проволока была?

Да сейчас я пользуюсь исключительно вертикальной натяжкой, верхние и нижние планки одного стандарта для дадана и 145мм. одновременно с этим  перешел исключительно на мягкую нержавейку 0.5мм.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти