Перейти к содержанию

Дрітнатяжка


Борода-1

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, nibond сказал:

Можливо. На товстому, а тим більше  сталистому дроті цей пристрій не працює.

Все возможно , так как провод 0.5 мм. и обычный черный . Так что для тех кто использует черный провод эта "волна" не подойдет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, vladimir1980ist сказав:

Все возможно , так как провод 0.5 мм. и обычный черный . Так что для тех кто использует черный провод эта "волна" не подойдет .

Підійде, у мене тільки з чорного металу, але потрібно щоб був не сталистий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, nibond сказал:

Підійде, у мене тільки з чорного металу, але потрібно щоб був не сталистий.

Так нормальный провод , видимо надо не к себе , а от себя делать движения :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Ось в тему знайшов відео з новим   способом натяжки дроту.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, dust сказал:

Ось в тему знайшов відео з новим   способом натяжки дроту.

 

Прикольно, треба спробувати і собі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер восени перетоплював чорну суш - ось і на б/в рамках  буду відпрацьовувати нову натяжку. Замість скоб з  степлера будуть цвяшки в 20 мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Я може трішки "мазохист".Я перепробував різні методи:hmm:.Зупинився на останньому.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж 82 сказал:

Прикольно, треба спробувати і собі.

Шо там доброго ? Зверни увагу на відстань між верхнім бруском і дротом. В гарні сімї і високі температурі на вулиці  тільки так зігне вощину над дротом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Пахомич сказал:

Шо там доброго ? Зверни увагу на відстань між верхнім бруском і дротом. В гарні сімї і високі температурі на вулиці  тільки так зігне вощину над дротом.

Я навощую так що вощина виступає над верхнім дротом 3-5 ми. Решту забудовують самі, і листа вощину вистачає на 3 рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

Я навощую так що вощина виступає над верхнім дротом 3-5 ми. Решту забудовують самі, і листа вощину вистачає на 3 рамки.

а з травня і пізніше що по верхам відтягують, трутову? Пробував так, то здебільшого трутову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Я навощую так що вощина виступає над верхнім дротом 3-5 ми. Решту забудовують самі, і листа вощину вистачає на 3 рамки.

Теж магазинні рамки навощую в такий спосіб, вощину розміщаю ближче до низу, верх і так чудово відбудовують

 

1 година тому, Лавр сказав:

а з травня і пізніше що по верхам відтягують, трутову? Пробував так, то здебільшого трутову.

По-різному буває, деякі сім'ї відбудовують бджолиною, деякі трутневою коміркою. Для магазинних рамок трутнева навіть краще:IMHO:.  Якщо ж гніздо на 145 рамці, то таке "економне" навощування непідійде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Лавр сказал:

а з травня і пізніше що по верхам відтягують, трутову? Пробував так, то здебільшого трутову.

Замітив що трутову тягнуть ті які планують роітися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, davolodya сказал:

Теж магазинні рамки навощую в такий спосіб, вощину розміщаю ближче до низу, верх і так чудово відбудовують

 

По-різному буває, деякі сім'ї відбудовують бджолиною, деякі трутневою коміркою. Для магазинних рамок трутнева навіть краще:IMHO:.  Якщо ж гніздо на 145 рамці, то таке "економне" навощування непідійде

Здохляки  забудовують бджолиною:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Пахомич сказал:

Здохляки  забудовують бджолиною:hi:

А якщо верх пустоти 2см забудовують бджолиною , а знизу вощину перестраюють у трутові ячейки . це хто :umora:

Другий рік такий прикол , рамка магазинна 145 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Серж 82 сказал:

Замітив що трутову тягнуть ті які планують роітися.

Трува комірка, необхідний  трутовий фон пасіки.

В мене рамки гніздові на 300-та дріт натягую 5-ть рядів, в бокові планки бью скоби 5мм, навощую так щоб вощина була 5мм від нижної планки в такому випадку майже завжди сушнину приліплють до нижної планки а верхні 20мм забудовують в більшості  трутовою коміркою, що я і приспособився використовувати...

Для насищення трутовим фоном пасіки ставив в потрібні сімї  сушнину з великою кількостю трутових комірок але завжди недостача суші і такі варіації додають чі малої роботи, тому трішки змістив ряди проволки на рамці  та в рамку 300 навощую Рутовську вощину де в верху близько 50мм будуєця трува комірка, Рутівську вощину купляю завжди перерізую навпіл та навощую 145-ту рамку.

Рамками на 300 з Рутовською вощиною розширюю тільки сімї із яких мені потрібний трутень перед вивоводом маток. 

натяжка проволки 5 рядів - рут .jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фанат сказал:

Не розумію навіщо вам трутень. Його завжди вдосталь. Я цим не заморочуюсь даже.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...