Перейти к содержанию

Дрітнатяжка


Борода-1

Рекомендуемые сообщения

В силу обставин останній місяць інтесивно займався виробництвом готових (збитих з дротом)бджолорамок +вощина .Технологічні моменти викладені на моєму каналі в ютубі.

Один з самих трудомістких процесів натяжка дроту.Свою дріт натяжку модернизував.

1.Дві катушки замінив на ролики від старого кіноапарата,прицьому їх утопив в стіл, щоб дріт незастрягав ззнизу під нижній край ролика,прицьому невелий верхній бортик дозволяє легко скинути дріт з катушки 

2.Дубовий ексцетрик дозволяє одним рухом прогнути бокову планку рамки

3.Для локальної підсвідки отворів , із зовнішньої сторони рамки, вмоновані точкові світодіоди

4.Для того щоб краще попадати в отвори із зовнішньої сторони стороно закріплені збільшувані зеркала під кутом

5.Після збивання рамок в боковину пнемостеплером для цвяхів забиваються два цвяшки так щоб аони виступали близько 5 мм(з метою економіїї часу) для дальшого закріплення дроту

6Звертаю увагу -дріт потрібно після намотки та забиття цвяха -відкручувати!

7.Отвори свердляця гвізками діаметром 1,6 мм,під час збиття рамок вхідний отвір від сверління бажано зорієнтувати із зовнішньої сторони рамки

8.Використовую дріт нерж 0,45 мм(рахую оптимальним діаметром ) на великій бабіні,від катушок та каушкоотримувачів відказкався -забирають багато часу

Ще є шуруповерт пепероблений -виведений під ногу дві педалі вперед-назад ,в перспективі його приспособлю для реверса дроту

Тепер по роботі та недоліках

Спершу потрібно привикнути до просторової орієнтації отворів.Так і хочеться нахилитися то одну сторону то в іншу.Правда це продовжується не довго з десяток рамок..Завдяки збільщувальним зеркалам чітко видно отвори ,тим паче води щей точково підсвічуються ,що не напрягає зір і зовсім не нервує

З недоліків хотілося б відмітити те, що після відкручування дроту приходится відкушувати невеликий кусочок дроту  для посліду.чої рамки.

На завершення-які б приспособи не були б вищукуванні ,якщо в дитистві батьки не займаються дітьми ,не розвивають моторику рук дітей-продуктивності в натягуванні дроту на бджолорамки не буде.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 02.07.2016 в 01:49, Борода-1 сказав:

В силу обставин останній місяць інтесивно займався виробництвом готових (збитих з дротом)бджолорамок +вощина .Технологічні моменти викладені на моєму каналі в ютубі.

Один з самих трудомістких процесів натяжка дроту.Свою дріт натяжку модернизував.

1.Дві катушки замінив на ролики від старого кіноапарата,прицьому їх утопив в стіл, щоб дріт незастрягав ззнизу під нижній край ролика,прицьому невелий верхній бортик дозволяє легко скинути дріт з катушки 

2.Дубовий ексцетрик дозволяє одним рухом прогнути бокову планку рамки

3.Для локальної підсвідки отворів , із зовнішньої сторони рамки, вмоновані точкові світодіоди

4.Для того щоб краще попадати в отвори із зовнішньої сторони стороно закріплені збільшувані зеркала під кутом

5.Після збивання рамок в боковину пнемостеплером для цвяхів забиваються два цвяшки так щоб аони виступали близько 5 мм(з метою економіїї часу) для дальшого закріплення дроту

6Звертаю увагу -дріт потрібно після намотки та забиття цвяха -відкручувати!

7.Отвори свердляця гвізками діаметром 1,6 мм,під час збиття рамок вхідний отвір від сверління бажано зорієнтувати із зовнішньої сторони рамки

8.Використовую дріт нерж 0,45 мм(рахую оптимальним діаметром ) на великій бабіні,від катушок та каушкоотримувачів відказкався -забирають багато часу

Ще є шуруповерт пепероблений -виведений під ногу дві педалі вперед-назад ,в перспективі його приспособлю для реверса дроту

Тепер по роботі та недоліках

Спершу потрібно привикнути до просторової орієнтації отворів.Так і хочеться нахилитися то одну сторону то в іншу.Правда це продовжується не довго з десяток рамок..Завдяки збільщувальним зеркалам чітко видно отвори ,тим паче води щей точково підсвічуються ,що не напрягає зір і зовсім не нервує

З недоліків хотілося б відмітити те, що після відкручування дроту приходится відкушувати невеликий кусочок дроту  для посліду.чої рамки.

На завершення-які б приспособи не були б вищукуванні ,якщо в дитистві батьки не займаються дітьми ,не розвивають моторику рук дітей-продуктивності в натягуванні дроту на бджолорамки не буде.

 

Освіжу тему.

Скажіть, чи натягуєте дріт в зимкку при низькій температурі близько нуля гр., тобто не в теплому приміщенні, а в прохолодному? І чи зберігаєте ці ж рамки при низькій температурі? Справа в тому, що замітив, якщо натягувати охолоджений дріт, то той же дріт влітку провисає, і суттєво. Приходиться перетягувати. Як виходите з ситуації?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Використовуйте втулки для отворів або маленькі скоби біля отворів і проблем з провисанням дроту не буде. 100% :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все правильно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.12.2017 в 10:25, ЮМос сказал:

Освіжу тему.

Скажіть, чи натягуєте дріт в зимкку при низькій температурі близько нуля гр., тобто не в теплому приміщенні, а в прохолодному? І чи зберігаєте ці ж рамки при низькій температурі? Справа в тому, що замітив, якщо натягувати охолоджений дріт, то той же дріт влітку провисає, і суттєво. Приходиться перетягувати. Як виходите з ситуації?

 

17 часов назад, GEVAK сказал:

Використовуйте втулки для отворів або маленькі скоби біля отворів і проблем з провисанням дроту не буде. 100% :hi:

Тут суть не в том что ослабление натяжки провода происходит из за того что прорезало боковую планку , а суть в том что провод при более низких температурах более короткий чем при повышении температуры провод увеличивается в длине .

Физику материалов втулками и скобами не обмануть . Я  таких экспериментов не проводил но физику в школе изучал .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, vladimir1980ist сказав:

 

Тут суть не в том что ослабление натяжки провода происходит из за того что прорезало боковую планку , а суть в том что провод при более низких температурах более короткий чем при повышении температуры провод увеличивается в длине .

Физику материалов втулками и скобами не обмануть . Я  таких экспериментов не проводил но физику в школе изучал .

Обсолютно правильно. А скобы около отверствия я бъю, и прогибается проволока не от того, что врезается в дерево, а  от нагревания...

Так все таки,  кто как выходить с положения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ЮМос сказал:

Обсолютно правильно. А скобы около отверствия я бъю, и прогибается проволока не от того, то врезается в дерево, а  от нагревания...

Так все таки,  кто как выходить с положения?

Впроваджуйте безвощинні технології!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки прийдеться, але не сьогодні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, ЮМос сказав:

Так все таки,  кто как выходить с положения?

Перед навощуванням підтягую таким девайсом - кримпер

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, я в курсе. Но не  фотогенично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ЮМос сказав:

Но не  фотогенично.

Мені навпаки, а головне практично, швидко і дешевше ніж всякі втулки і скоби. Буде у Вас сімей 100, чи більше - сподобається, навіть полюбите.
Скоби степлером мені не сподобались, дріт заломлюється на скобі і натягнути вже не вдається, при більшому зусиллі рветься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я все таки вирішив зробити так: дріт затягнути в рамку, закріпити один кінець, а кінцеву натяжку провести, коли буде тепла пора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ЮМос сказав:

Я все таки вирішив зробити так: дріт затягнути в рамку, закріпити один кінець, а кінцеву натяжку провести, коли буде тепла пора.

Я вже це проходив - девайсом швидше, а в сезон кожна хвилина на вагу золота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, nibond сказав:


Скоби степлером мені не сподобались, дріт заломлюється на скобі і натягнути вже не вдається, при більшому зусиллі рветься.

Жодного разу не помітив, що би дріт при натягуванні розірвався на скобі. Може я тягну не так сильно? У мене 0.5 нержавійка. Тому зусилля прикладаю нормовано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

Я вже це проходив - девайсом швидше, а в сезон кожна хвилина на вагу золота.

Да,  часу в сезон обмаль, це точно. Але дотягнути дріт на рамці займе максимум 10 с. У мене всі рамки на 145мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, nibond сказав:

Мені навпаки, а головне практично, швидко і дешевше ніж всякі втулки і скоби. Буде у Вас сімей 100, чи більше - сподобається, навіть полюбите.
Скоби степлером мені не сподобались, дріт заломлюється на скобі і натягнути вже не вдається, при більшому зусиллі рветься.

Я так розумію, що вибраковані рамки при перетопці воску окунаєте в ємність з гарячою водою, а не чистите кожну рамку від суші та воску? Якщо натягнути дріт за допомогою Вашого девайса, то таки тільки окунати..., якщо не викидати рамки взагалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ЮМос сказав:

Жодного разу не помітив, що би дріт при натягуванні розірвався на скобі. Може я тягну не так сильно? У мене 0.5 нержавійка. Тому зусилля прикладаю нормовано.

 

2 хвилини тому, ЮМос сказав:

Да,  часу в сезон обмаль, це точно. Але дотягнути дріт на рамці займе максимум 10 с. У мене всі рамки на 145мм.

Тоді я не розумію, які у Вас проблеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів почути щось раціональніше за мій спосіб. Тобто, не має бажання натягувати дріт 2 рази.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ЮМос сказав:

Я так розумію, що вибраковані рамки при перетопці воску окунаєте в ємність з гарячою водою, а не чистите кожну рамку від суші та воску?

Так, не вирізаю, а перетоплюю в 10 рамковій воскотопці. Хоч хвильки на дроті не заважають і вирізати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, ЮМос сказав:

Я все таки вирішив зробити так: дріт затягнути в рамку, закріпити один кінець, а кінцеву натяжку провести, коли буде тепла пора.

Для нового дроту це прийнятно, а при повторному використанні рамки з цим же дротом доведеться вовтузитись - розв'язувати, зав'язувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, nibond сказав:

Для нового дроту це прийнятно, а при повторному використанні рамки з цим же дротом доведеться вовтузитись - розв'язувати, зав'язувати.

О, ні. Я кріплю кінці дроту не на цвях, а тією ж таки скобою (6мм). І повірте, підковирнути ножом скобу можна без усіляких зусиль і швидко, причому достатньо тільки одну скобу. Знову натягнути дріт та зафіксувати його за допомогою скоби без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

Перед навощуванням підтягую таким девайсом - кримпер

Я однажды взял такой девайс поиграться , вернул обратно при ближайшей возможности .

Причиной оказалось то что ролики такого приспособления больше НЕ крутились чем крутились и тем самым наоборот розтягивали проволку и рвали чем делали пользу натягивая ее посредством извилин .

Вроде как "волна " называется та приспособа .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, vladimir1980ist сказав:

Я однажды взял такой девайс поиграться , вернул обратно при ближайшей возможности .

Причиной оказалось то что ролики такого приспособления больше НЕ крутились чем крутились и тем самым наоборот розтягивали проволку и рвали чем делали пользу натягивая ее посредством извилин .

Вроде как "волна " называется та приспособа .

Причина в іншому.

На український ринок пасічного інвентаря цю приблуду-"волну" завозять з китаю.Буває що частина партії бракована і тому  приходится їх модернізувати,підставляти шайби або зміщувати вісь  і т. д.

Тому ,маючи досвід продаж, рекомендую при покупці робити тест-драйв, і вибрати найзручнішу для комфортої роботи.:):hi:

ЗИ на відео я проводжу тест-драйв

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, vladimir1980ist сказав:

Я однажды взял такой девайс поиграться , вернул обратно при ближайшей возможности .

Причиной оказалось то что ролики такого приспособления больше НЕ крутились чем крутились и тем самым наоборот розтягивали проволку и рвали чем делали пользу натягивая ее посредством извилин .

Вроде как "волна " называется та приспособа .

Можливо. На товстому, а тим більше  сталистому дроті цей пристрій не працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, nibond сказав:

Можливо. На товстому, а тим більше  сталистому дроті цей пристрій не працює.

Так ,дійсно сталистий дріт 0,5 мм "розмовляє" з дрітняжкою"волна" не дуже ніжно:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...