Перейти к содержанию

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.


Рекомендуемые сообщения

5 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Санич трішки бавився на своїй сторінці, вчився додавати маток і отримав через деякий час ось таке повідомлення. " Перевищено ліміт операцій з базою даних. Спробуйте ще раз після 15/10/2017 17:37 ".

Так, ми додали обмеження по кількості операцій з базою ще від початку, щоб недобросовісні користувачі не могли скомпроментувати систему. Але оскільки ви досягли даного ліміту при нормальній роботі - потрібно його переглянути. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Так, ми додали обмеження по кількості операцій з базоюб ще від початку, щоб недобросовісні користувачі не могли скомпроментувати систему. Але оскільки ви досягли даного ліміту при нормальній роботі - потрібно його переглянути. :hmm:

Я чуть-чуть напевно перестарався дійшов до 26 вулика і все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Я трішки напевно перестарався дійшов до 26 вулика і все.

На жаль не можу скинути дане обмеження, так як ми не маємо такої функції ще. Можна було б перезапустити веб-сервер, але не хотілося б цього робити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

На жаль не можу скинути дане обмеження, так як ми не маємо такої функції ще. Можна було б перезапустити веб-сервер, але не хотілося б цього робити. 

Та не треба, попрацюю завтра.

Якраз і обдумаю все. Бачу що не все виходить в родоводах. Наприклад купив матку і даю їй свої ініціали, але потрібно кудись вписати того в кого купив, а це вже інша графа і виходить інша матка. Напевне треба не присвоювати свої ініціали купленій, а лише її дочкам. Ось так тренувався і перевищив ліміти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Mihail-ves сказав:

Та не треба, попрацюю завтра.

Якраз і обдумаю все. Бачу що не все виходить в родоводах. Наприклад купив матку і даю їй свої ініціали, але потрібно кудись вписати того в кого купив, а це вже інша графа і виходить інша матка. Напевне треба не присвоювати свої ініціали купленій, а лише її дочкам. Ось так тренувався і перевищив ліміти.

Чи переглядали ви відео, як додавати родоводи? 

До речі, деякі матководи вже додали свої матки і ви можете їх вказати в родоводах і тоді родовід сформується автоматично - достатньо вказати мати та бабушку трутня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз є час тому подивлюсь. я думав що нічого важкого там немає, а тепер бачу свої помилки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі у відео працює тільки один аудіоканал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Mihail-ves сказав:

До речі у відео працює тільки один аудіоканал.

Так. Так мікрофон ноутбука записав. :(  

3 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Зараз є час тому подивлюсь. я думав що нічого важкого там немає, а тепер бачу свої помилки.

Зверніть увагу (для прикладу) на родоводи, які додавали інші матководи. Наприклад, Ваня Фабро або Броніславович. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за направлення, так ось як потрібно розписувати наприклад родовід карніки. 59e24f78d4e09_Screenshot-2017-10-14CarnicaC71250(FIV)16.thumb.png.302bdbe3c3ff9c299b7fec880dddbb0a.png

А я так з цифрами намутив. та ініціалами. Завтра приведу до норми.

59e2509657fc5_Screenshot-2017-10-14CarnicaC10()17.thumb.png.2d52a3a6b0efa5b15fa13e3f1be20af4.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При реєстрації номерів вуликів всі номери кратні 16 не вносяться в базу: 16,32,48, 64....., видає повідомлення, що вулик під таким номером вже існує.

16-32-48.thumb.jpg.7ac6a1acbea7d5070f0da4bddaa77938.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, nibond сказав:

При реєстрації номерів вуликів всі номери кратні 16 не вносяться в базу: 16,32,48, 64....., видає повідомлення, що вже вулик під таким номером вже існує.

16-32-48.thumb.jpg.7ac6a1acbea7d5070f0da4bddaa77938.jpg

:hmm: Супер цікава проблема з точки зору інженерії - хто чого такого намутив, що таке з"являється. :umora: Розберемося! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, nibond сказав:

При реєстрації номерів вуликів всі номери кратні 16 не вносяться в базу: 16,32,48, 64....., видає повідомлення, що вулик під таким номером вже існує.

16-32-48.thumb.jpg.7ac6a1acbea7d5070f0da4bddaa77938.jpg

Перевірив більш детально - немає такої поблеми. Порухайте мапу точка - мають бути такі вулики. Ви їх, можливо, не бачите, так як вони поза межами активної області. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sanich сказав:

Порухайте мапу точка - мають бути такі вулики. Ви їх, можливо, не бачите, так як вони поза межами активної області. 

Дійсно, весь ряд кратний 16 був там, з правого краю. Але звідки він там взявся?

59e269bb9e34f_16.thumb.jpg.1b8ebb15ab9c1daadb53f615624ce0cf.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, nibond сказав:

Дійсно, весь ряд кратний 16 був там, з правого краю. Але звідки він там взявся?

Додали раніше. :IMHO: Просто не скролювали вправо і не бачили, що там вулики є. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Були в моєму паперовому журналі графи Всього рамок в гнізді і Сила сім’ї. І мабуть так звик до них, що в електронному журналі мені їх не вистачає. Хоча мабуть графі Сила сім’ї відповідає Кількість бджіл, а ось Всього рамок в гнізді немає і це мене змушує відмічати як Додаткова інформація.

59e9047c4bf44_.thumb.png.47eeeb7f86c03bf1f1a90c5ea881c8d8.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, pchel сказав:

Хоча мабуть графі Сила сім’ї відповідає Кількість бджіл

Саме так.

2 хвилини тому, pchel сказав:

Всього рамок в гнізді немає

Що ви маєте на увазі саме під висловом "рамок в гнізді"? Чому поле "Всього рамок розплоду" не підходить? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Чому поле "Всього рамок розплоду" не підходить?

Тому що в гнізді стоять і медові рамки і вощина, суш. А ще тому, що всього рамок в гнізді може не співпадати з силою сім’ї (кількість бджіл). У мене зараз наприклад стоїть 9 рамок в гнізді, а бджіл там на 7 рамках. Коли я це знаю, я думаю, що мені робити зажати їх на 7 рамках, чи може залишити так як є. Також я знаю, що в цій сім’ї є 1-2 рамки, які я можу сміло забрати і віддати в іншу сім’ю, де кормів не вистачає.  Одним словом переді мною відкривається більш ясніша картина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, pchel сказав:

Тому що в гнізді стоять і медові рамки і вощина, суш. А ще тому, що всього рамок в гнізді може не співпадати з силою сім’ї (кількість бджіл). У мене зараз наприклад стоїть 9 рамок в гнізді, а бджіл там на 7 рамках. Коли я це знаю, я думаю, що мені робити зажати їх на 7 рамках, чи може залишити так як є. Також я знаю, що в цій сім’ї є 1-2 рамки, які я можу сміло забрати і віддати в іншу сім’ю, де кормів не вистачає.  Одним словом переді мною відкривається більш ясніша картина.

Важко знайти рішення, яке буде підходити для всіх. :) Проте я подумаю, що можна зробити.

На даний момент можна, наприклад, розділити інформацію і рамки з медом записати в полі "мед", а інші рамки в полі "Розплоду всього". Як вам таке рішення? Таким чином, як на мене, у вас навіть буде більше інформації і ви будете розуміти, чи є резерв кормів у даному вулику чи ні, тому що просто "кількість рамок в гнізді" ні про що не говорить, так як то можуть бути 9 рамок з розплодом, або 9 рамок з кормами. Як на вашу думку? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sanich сказав:

На даний момент можна, наприклад, розділити інформацію і рамки з медом записати в полі "мед", а інші рамки в полі "Розплоду всього". Як вам таке рішення? Таким чином, як на мене, у вас навіть буде більше інформації і ви будете розуміти, чи є резерв кормів у даному вулику чи ні, тому що просто "кількість рамок в гнізді" ні про що не говорить, так як то можуть бути 9 рамок з розплодом, або 9 рамок з кормами. Як на вашу думку? 

Діло в тому, що рамки з медом не завжди можна розділити. Мед може бути і з розплодом, 2/3 рамки мед, а 1/3 розплід і як тоді відмічати? Я Мед відмічаю в кг, мені так зручніше і ясніше. 

7 хвилин тому, Sanich сказав:

так як то можуть бути 9 рамок з розплодом, або 9 рамок з кормами.

якраз з розплодом тут все ясно. Яйця, відкритий, печатний-Всього. А решта не зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні при огляді сім’ї виявив 2 печатні маточники. Матки не знайшов. Матку взяв у слабенької сімейки, яку потім думаю приєднати, а туди віддав ці 2 маточники щоб їм було спокійніше поки дійде до них черга. Відмічаю в журналі Додати маточник і отримую такий запис: 

G3.thumb.png.f6b9fcbe73d2621ccfe17b60b3dc151c.png

А де мій маточник? Ні видалити, а ні редагувати даний запис не можна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2017 в 22:40, pchel сказал:

Сьогодні при огляді сім’ї виявив 2 печатні маточники. Матки не знайшов. Матку взяв у слабенької сімейки, яку потім думаю приєднати, а туди віддав ці 2 маточники щоб їм було спокійніше поки дійде до них черга. Відмічаю в журналі Додати маточник і отримую такий запис: 

G3.thumb.png.f6b9fcbe73d2621ccfe17b60b3dc151c.png

А де мій маточник? Ні видалити, а ні редагувати даний запис не можна.

З точки зору Журналу маточник це майже те ж саме, що матка, лише неплідна. Можливо текст потрібно трохи підшаманити і слово матка поміняти на маточник. Але я, скоріше, взагалі забрав би цей пункт. Н мобільному, наприклад, про маточник взагалі немає ніякої мови. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

З точки зору Журналу маточник це майже те ж саме, що матка, лише неплідна.

Мені чомусь здається, що це дві великі різниці. Коли даємо в сім’ю маточник або забираємо матку, а залишаємо маточник то мабуть і запис повинен бути відповідний. А бувають ще випадки коли маточників два відкритий і закритий (тиха заміна), а матку хочеться зберегти тоді залишаю обидва маточники. Тут і запис уже інший повинен бути. Одним словом варіантів багато. Але один маточник повинен бути все рівно.

1 година тому, Sanich сказав:

Н мобільному, наприклад, про маточник взагалі немає ніякої мови.

Тому і остання моя запис від 20 жовтня:

Матку забрав у сім’ю №6

Запис:

20/10/2017 Матку F0, .16 було переміщено до вулика 6 

Дав 2 матоники в замін. Вибираю пункт Додати маточник і маю такий запис:

20/10/2017 Матку F0, .17 було додано до вулика

 Додаткова інформація:  +2 ПМ (Печатні маточники) від сім’ї №6

На наступний день матка вийшла відповідно починаю її редагувати і отримую запис:

21/10/2017  Матку F0, .17 було додано до вулика

21/10/2017 Матку було відредаговано. Змінились такі ознаки: Народилася : '01.10.2017' -> '21.10.2017'; Нотатки : '2ПМ від сім'ї ?6' -> '...';

Одним словом або я щось тут намудрив або щось тут не те :hmm:

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Масовий огляд, зробив запис для всього точка: Забрав суш з вулика на зберігання. Тепер в усих сім’ях в графі Матка наявна стоїть Невідомо. Можливості змінити на Присутня для всих разом немає. Може не потрібно взагалі робити запис в даній графі, а просто нехай відображається сам запис?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, pchel сказал:

Масовий огляд, зробив запис для всього точка: Забрав суш з вулика на зберігання. Тепер в усих сім’ях в графі Матка наявна стоїть Невідомо. Можливості змінити на Присутня для всих разом немає. Може не потрібно взагалі робити запис в даній графі, а просто нехай відображається сам запис?  

Думаю, це питання звички. З часом можна буде додати і поле про матку в масові огляди. 

9 часов назад, pchel сказал:

Мені чомусь здається, що це дві великі різниці. Коли даємо в сім’ю маточник або забираємо матку, а залишаємо маточник то мабуть і запис повинен бути відповідний. А бувають ще випадки коли маточників два відкритий і закритий (тиха заміна), а матку хочеться зберегти тоді залишаю обидва маточники. Тут і запис уже інший повинен бути. Одним словом варіантів багато. Але один маточник повинен бути все рівно.

Подумав ще раз і згоден, що маточник потрібно виділяти, бо якщо називати маточник маткою, то в історії цього буде не видно і цей запис в журналі перестає відповідати дійсності. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 жовтня в сильній сім’ї не знайшов матку, було тільки 2 печатних маточника на виході. Зробив рокіровку, в слабу сім’ю маточники, а її матку в сильну. Сьогодні передивився ще раз. Матку сильна сім’я прийняла, а в слабачку вийшла молода матка. Матку забрав, а бджіл приєднав до іншої сім’ї. Тепер починаю робити запис в журналі, а не виходить. З маточниками вже наче розібрались. А як бути з об’єднанням сімей? У гнізді, наприклад, стало не 5 рамок, а 10. Так як графи Всього рамок у гнізді немає відмітити це можна мабуть в графі Кількість бджіл, а причину вказати в Додатковій інформації. Sanich, а як Ви дивитесь на те, щоб до Дії - Видалити вулик - Продукт добавити ще одну дію Об’єднати сім’ю. Тоді буде видно звідки рамки з бджолами взялися. А також куди поділася сім’я, яку об’єднали (Зараз її треба просто видалити). Та й взагалі по видалених сім’ях хотілося б щоб був Архів, з можливістю зайти і побачити коли, яка і чому була видалена дана сім’я. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Електронний журнал пасічника. Загальні питання.

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...