Sanich

Електронний журнал пасічника. Презентація.

112 сообщения в этой теме

1 час назад, Sanich сказал:

Та ніби-то відображається. 

Untitled.png

Так, точно, не догледів. Але вилізла інша проблема  чомусь відобразилося в звіті оглад ніби був 28, рамки виставив 29. хоча все робив одначасно 29 числа і заносив в смартфон. Коли дивитися дані "зайшовши в вулик" там 29 число. Також перевірив по додатку в додатку дата стоїть 28 число, в чому може бути причина?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, bodjachok сказав:

Також перевірив по додатку в додатку дата стоїть 28 число, в чому може бути причина?

Різні часові пояси виставлені на телефоні та на комп"ютері. :IMHO:

Поделиться сообщением

12 минуты назад, Sanich сказал:

Різні часові пояси виставлені на телефоні та на комп"ютері. :IMHO:

Дійсно! Хоча бред відображаєтсья в телефоні Афіни +3:00 год, на ПК +2:00.  
Різниця в одну годину і змінено день, а дані внесені в обід, хоча ............. все може бути
і хочу уточнити чи є якась фунцкія така як масові роботи на точку, чи можливо  планується допрацювати.
Для прикладу обробляв від вароа всі вулики і до кожно потрібно заносити дані окремо.
Також не можу знайти в мобільному додатку де внести дані про відібрану товарну продукцію
Буду вдячний за підказки

А взагалі додаток супер штука, зручна і не треба бумажок кучу носити

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, bodjachok сказав:

Різниця в одну годину і змінено день, а дані внесені в обід

Справа в тому, що ми не записуємо точний час внесення, а лише дату, маючи на увазі час - 12-а година ночі. Тому можуть виникати такі казуси. Візьмемо це до уваги. 

і хочу уточнити чи є якась фунцкія така як масові роботи на точку, чи можливо  планується допрацювати

планується, 

Також не можу знайти в мобільному додатку де внести дані про відібрану товарну продукцію

також планується. 

А взагалі додаток супер штука, зручна і не треба бумажок кучу носити

Дуже вдячний за позитивний відгук! :ay: Нас це мотивує далі розвивати систему. Робимо "як для себе", тому що спочатку це задумувалося як додаток лише "для себе". 

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Система обновилась до новой версии. Все изменения описаны в записи блога: 

http://tochok.info/blogs/entry/1127-новая-функциональность-журнал-пчеловода-март-2017/

Поделиться сообщением

В розділі Всі огляди 

e673413045.jpg

знизу є графа Всього: 

bcc3d3283a.jpg

Я так розумію тут повинно бути показано скільки всього бджолосімей оглянуто за вибраний період часу. Якщо це так то в мене вона чомусь пуста, хоча переглянуто уже 52 сім’ї. Хотів подивитися в скількох сім’ях уже встиг зробити весняну ревізію, а скільки залишилось. Довелося крутити роликом мишки і рахувати. Хоча знову ж, якщо буде вибраний період від початку до кінця сезону тоді, що буде показувати дана графа? Поясніть будь ласка. 

В 31.03.2017 в 16:59, bodjachok сказав:

А взагалі додаток супер штука

Згідний на всі 100. В цьому році паперовий журнал не починав вести, повністю довірився Beekeeper Journal  Дякую.

Поделиться сообщением

1 година тому, pchel сказав:

знизу є графа Всього: 

Вона показує суму по рамкам. Скільки було додано, видалено різних типів і розмірів рамок. 

1 година тому, pchel сказав:

Згідний на всі 100. В цьому році паперовий журнал не починав вести, повністю довірився Beekeeper Journal  Дякую.

Дякую за відгук! 

Поделиться сообщением

Доброго дня.Підкажіть що зробити при реєстраціїї неприходить підтвердження на електронну почту.

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, shpak сказав:

Доброго дня.Підкажіть що зробити при реєстраціїї неприходить підтвердження на електронну почту.

Спробуйте перевірити папку Спам в поштовій скринці, або ж вкажіть свій логін- я активую ваш обліковий запис вручну. Напишіть мені в приват свою електронну адресу - можливо ви вказали невірну електронну скриньку, тому не отримуєте листа. 

Поделиться сообщением

19 хвилин тому, shpak сказав:

В принципі я вже перевірив - ви не правильно вказали поштову скриньку, допустивши помилку. Я рекомендую зареєструвтися ще раз із справною адресою. 

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, Sanich сказав:

В принципі я вже перевірив - ви не правильно вказали поштову скриньку, допустивши помилку. Я рекомендую зареєструвтися ще раз із справною адресою. 

Або змінити адресу поштової скриньки на правильну через налаштування аккаунту. 

Поделиться сообщением

Дякую буду пробувати.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас