Перейти к содержанию

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.


Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, Подолянин сказал:

В мобільній версії додав на одному із точків неправильно пронумеровані вулики. Потім ра компі все виправив. після синхронізації в компютері помінялися атрибути точків та залишилися неправильно введені вулики на телефоні, у компі норм.:blink: 

Щойно повторив той же сценарій. 

Створив 2 вулика на мобільному - синхронізував - поміняв номера на комп"ютері - синхронізував. Все виглядає нормально. :hmm:

21 минуту назад, Подолянин сказал:

В мобільній версії додав на одному із точків неправильно пронумеровані вулики. Потім ра компі все виправив. після синхронізації в компютері помінялися атрибути точків та залишилися неправильно введені вулики на телефоні, у компі норм.:blink: 

Можливо ви на тій самій клітинці створили вулика спочатку на мобільному, а потім на комп"ютері, а потім синхронізували? Тоді справді бде працювати некоректно, так як 2 вулика не можуть існувати на одній клітинці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мобільній версії точок Удріївці змінив сітку розміщення з 12х2 на 16х16, а також залишилися неправильно введені вулики, які я в компю иерсії удалив та відредагував. це сталося після синхронізації.

14 часа назад, Sanich сказал:

Можливо ви на тій самій клітинці створили вулика спочатку на мобільному, а потім на комп"ютері, а потім синхронізували? Тоді справді бде працювати некоректно, так як 2 вулика не можуть існувати на одній клітинці.

саме так і було, не знаю як знищити непотрібні вулики

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Подолянин сказал:

саме так і було, не знаю як знищити непотрібні вулики

У вас склалася ситуація, яку ми взяли до уваги, коли робили лише версію для Веб, але на жаль, пропустили в мобільному додатку - на одній клітинці розміщені більше ніж один вулик. Я поставив це в чергу з першим приорітетом внести зміни в систему, щоб дана ситуація опрацьовувалася правильно. На даний момент є кілька варіантів як вирішити дану проблему: 

- на комп"ютері видалити всі вулики на позиціях де можуть бути "неправильні" вулики Потім оновити сторінку точка - на клітинках де було по два вулика знову з"являться вулики. Їх також можна видалити. Завести вулики по новій. 

- на комп"ютері перенести вулики на інші кліточки. Після цього на кліточках, які звільнилися з"являться вулики-двійники. Їх можна видалити. Потрібні вулики можна потім повернути на місце. 

- на комп"ютері створити новий точок 16х16, вибрати всі вулкии на існуючому точку, натиснувши кнопку мультирежим в правому верхньому рядку та вибрати в меню - перемістити на інший точок. Якщо оновити сторінку старого точка, то на сторінці будуть лише вулики-двійники. 

Головне зрозуміти, що є зараз ситуація, коли два вулики на одній кліточці, а відображається на комп"ютері лише один із них. Причому відображатися може як правильний так і не правильний і необхідно просто рознести ці вулки по різним кліточкам. 

Зі своєї сторони ми внесемо зміни, яка унеможливить виникнення подібної ситуації. 

Хочу звернути вашу увагу, що коли ви створюєте вулик в мобільному додатку і через комп"ютер на одній і тій же клітинці - для системи це два різних вулика.

2 часа назад, Подолянин сказал:

В мобільній версії точок Удріївці змінив сітку розміщення з 12х2 на 16х16

На жаль мені не вдалося відтворити дану ситуацію, хоча я пробував по вашому алгоритму. Припускаю, що на мобільному ви рухали вулики або додавали їх на позиціях які виходять за розмір сітки 12х12, тому сітка була автоматично збільшена. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так все получилось по першому алгоритму. Дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вирішив відповідно до вимог адміністратора,єробити родовід однієї із племінних маток. Для цього на племінному точку додав вулик і в нього поселив матку. Потім записав дані про матку та її батьків у формі, поставив галочку доступна, зберіг дані і Вуаля:ole_ole::ole_ole::ole_ole:Матка доступна для перегляду:baby:. Хочу звернути особливу увагу на те, що батьки даної царівни знаходяться на сайті родоводів маток http://pedigrees.gktsn.com. При цьому абревіатура майстра відображається як моя (VSH) але збоку стоъть значок, клацнувши по якому Ви переміщаєтесь сторінку заводчика і читаєте необхідну інформацію. З моїх недолугих потуг можна зробити висновок:                   - сайт дуже простий у користуванні,  а користь від нього буде неоціненна. 

Згодом наведу лад у записах:hmm:то й появиться решта племінних мато на сайті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Подолянин сказал:

Вирішив відповідно до вимог адміністратора,єробити родовід однієї із племінних маток. Для цього на племінному точку додав вулик і в нього поселив матку. Потім записав дані про матку та її батьків у формі, поставив галочку доступна, зберіг дані і Вуаля:ole_ole::ole_ole::ole_ole:Матка доступна для перегляду:baby:. Хочу звернути особливу увагу на те, що батьки даної царівни знаходяться на сайті родоводів маток http://pedigrees.gktsn.com. При цьому абревіатура майстра відображається як моя (VSH) але збоку стоъть значок, клацнувши по якому Ви переміщаєтесь сторінку заводчика і читаєте необхідну інформацію. З моїх недолугих потуг можна зробити висновок:                   - сайт дуже простий у користуванні,  а користь від нього буде неоціненна. 

Згодом наведу лад у записах:hmm:то й появиться решта племінних мато на сайті

Раджу вам перечитати ось цей допис, тому що ввели батьків своєї матки, так ніби це ваші матки. Але це зовсім не так. 

 

Крім того, не потрібно дописувати код матковода до лінії - система це робить автоматично. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робив усе ніби по інструкції вже третій раз по-новому, а результат той же:( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Подолянин сказал:

Робив усе ніби по інструкції вже третій раз по-новому, а результат той же:( 

Дякую, що надали свій логін для розбору ситуації. 

Проблема виявилася в тому, що коли ви позначені як матковод, система помилково помічає маток із зовнішнього сайту також вашим індексом. на звичайних облікових записах дана функція працює нормально. Додам цю помилку, щоб виправити якнайшвидше. 

Дякую, що використовуєте активно Журнал. даному функціоналу вже місяць - ви перший, хто його використав за призначенням. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где можно скачать мобильную версию?

 Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Dima 71 сказал:

Где можно скачать мобильную версию?

 Спасибо.

Вот здесь доступна вся информация 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо большое.Пролистал всю тему не нашел эту ссылку,пропустил?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
3 minutes ago, Кузьмич said:

Задумался над использованием  "Электронный журнал пчеловода" для учета нуков,пока не реально.

Почему? Вопрос без подвоха - я хочу разобраться где можно улучшить систему. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 minute ago, Sanich said:

Почему? Вопрос без подвоха - я хочу разобраться где можно улучшить систему. 

Саня ,мой планшет стоит ....$ ,руки в прополисе ,и необходимо осмотреть ....00 мест .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 minute ago, Кузьмич said:

Саня ,мой планшет стоит ....$ ,руки в прополисе ,и необходимо осмотреть ....00 мест .

Планшет не очень удобно. Лучше - смартфон. :IMHO1:

5 minutes ago, Кузьмич said:

руки в прополисе

Можно на пасеку одевать чехол телефон. Хотя я свой нещадно ляпал в прополис весь сезон. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 minutes ago, Sanich said:

Планшет не очень удобно. Лучше - смартфон. :IMHO1:

Можно на пасеку одевать чехол телефон. Хотя я свой нещадно ляпал в прополис весь сезон. :dntknw:

Чуть отвлекся,  продолжим:

21 minutes ago, Sanich said:

 

Можно на пасеку одевать чехол телефон.

Моему hammer это не нужно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И так, вернёмся к учёту облета, посадки маточников:

Если чего поправляй.

Мы имеем три " состояния " нуклеусов:

- матка не плодная 

- матка плодная 

- нуклеус пустой( матка не облетелась, маточник брак)

Каждое состояние нуклеуса нам необходимо обозначить визуально,и чтоб информацию по состоянию мы видели не открывая нуклеус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 minutes ago, Sanich said:

Можно на пасеку одевать чехол телефон

На  Алиэкспресс нашёл себе такой чехол. Брал чтобы дождь не мочил, когда на улье забуду. От прополиса тоже пойдёт.

IMG_367_3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 minutes ago, Кузьмич said:

И так, вернёмся к учёту облета, посадки маточников:

Если чего поправляй.

Мы имеем три " состояния " нуклеусов:

- матка не плодная 

- матка плодная 

- нуклеус пустой( матка не облетелась, маточник брак)

Каждое состояние нуклеуса нам необходимо обозначить визуально,и чтоб информацию по состоянию мы видели не открывая нуклеус.

Да, именно так. Правда статусы еще в разработке, но к сезону будут готовы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 minutes ago, Sanich said:

Да, именно так. 

В карандашвом  режиме, мне кажется может быть быстрее,так как подойдя к нуклеусу, по метке на крыше нуклеуса,я уже знаю что там нужно делать.

5 minutes ago, Sanich said:

Да, именно так. Правда статусы еще в разработке, но к сезону будут готовы. 

Двумя руками снимаем крышку ну-ка, открываем отделение (1-2 -4 отделения),вынимаем рамку для осмотра.

Всё это время ,гаджет как минимум должен быть на шнурке на шее:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

web сайт был обновлен до последней версии. Полный список изменений с подробным описанием будет опубликова в ближайшее время в блоге. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після оновлення почало коректно відображатися походження маток. Добавив ще 2 чистопородні матки.:ay:Дякую, Санич.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вибачаюсь, може щось десь пропустив але у мене ось тут щось не в’яжеться. В своїх записах в графі МЕД завжди відмічав кількість меду в кілограмах. Такі записи вів і в журналі. Але коли вирішив подивитися Звіт по продукту то одержую результат в не в кілограмах, а в рамках. Мені здається, що в рамках це трішки не правильно. В рамці може буди як 1 так 2 і 3 кг меду. Може графу Мед зробити окремою і в кг? А так виходить, що восени Рамки Всього і Мед спів падають і не зрозуміло  скільки ж все таки меду (в кг) було залишено на зиму.

4319dcbf79.jpg 

d5f59aa6c3.jpg

ee7f885cdf.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, pchel сказав:

Вибачаюсь, може щось десь пропустив але у мене ось тут щось не в’яжеться.

В оглядах, в полі МЕД пишеться кількість меду в рамках, наявна в сім"ї. Наприклад, щоб весною чи осінню записати, а потім проконтролювати кількість меду, чи запланувати підкормку. 

Звіт по продукту генерується з інших даних - на веб сайті, на сторінці вулика є меню "Дії - продукт". На жаль я перевірив, і бачу що наразі неможливо вибрати одиниці виміру для продукту (рамки чи кг. Хоча оригінально було саме так задумано). Ми дооропрацюємо даний функціонал найближчим часом. Дякую, що звернули увагу.  :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Доброго дня! Проводи в огляд після синхронізації дані по частині вуликів не підягуються в звіт, хоча коли переходиш в дані по вулику вони є.  в чому може бути причина

1.jpg

4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, bodjachok сказав:

Доброго дня! Проводи в огляд після синхронізації дані по частині вуликів не підягуються в звіт, хоча коли переходиш в дані по вулику вони є.  в чому може бути причина

 

Та ніби-то відображається. 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Електронний журнал пасічника. Загальні питання.

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...