Перейти к содержанию

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.


Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, bodjachok сказал:

Підкажіть пробував хтось користуватися сервісом в браузері телефону? 

Дана програма не адаптована для роботи на екранах елефонів, на жаль. Для цього розробляється мобільний додаток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Dima 71 сказал:

На моем не пошло.Думаю нужна прога для работы через телефон.

Проблема авторизации.  Браузеры телефонов не вытягивают,  инет 3G

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Для цього розробляється мобільний додаток. 

Наверное без него-то есть без ВАС нам счастья не видать.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Dima 71 сказал:

Наверное без него-то есть без ВАС нам счастья не видать.:(

Идея в том, что мы приняли во внимание, что на большинстве пасек интернета или нет или очень слабый и работа сайта в мобильном браузера не очень полезная вещь. Поэтому конечной целью является разработка приложения, которое работает в автономном режиме на пасеке, и сливает данные на сервер по мере возможностей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Sanich сказал:

Идея в том, что мы приняли во внимание, что на большинстве пасек интернета или нет или очень слабый и работа сайта в мобильном браузера не очень полезная вещь. Поэтому конечной целью является разработка приложения, которое работает в автономном режиме на пасеке, и сливает данные на сервер по мере возможностей. 

Я уявляб пасічника з ноутом. Всі навкруги скажуть що тронувся розумом.  І навіть якщо і так по батарех на довго не вистачить.  Хоча смартфон чи плашет буде також весь в прополісі.  Але це все попереду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, bodjachok сказал:

Я уявляб пасічника з ноутом. Всі навкруги скажуть що тронувся розумом.  І навіть якщо і так по батарех на довго не вистачить.  Хоча смартфон чи плашет буде також весь в прополісі.  Але це все попереду

У кожного свої особливості. У мене ноут біля пасіуки в бесідці включений, де я можу сісти і занотувати всі дані. Але це не всім зручно і доступно. На смартфон можна чехол одіти і використовувати спеціальний стілус, якщо дуже брудні руки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Sanich сказал:

У кожного свої особливості. У мене ноут біля пасіуки в бесідці включений, де я можу сісти і занотувати всі дані. Але це не всім зручно і доступно. На смартфон можна чехол одіти і використовувати спеціальний стілус, якщо дуже брудні руки. 

Якщо пасіка в селі біля хати то так, а в мене є кілька вуликів в лісі де до найближчого хутора 3,5 км, батареї на довго не хватить.  На рахунок стілуса якщо я не помиляюся то, якщо його нема то не допоможе оскільки екран реагує на тепло пальця. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, bodjachok сказал:

Якщо пасіка в селі біля хати то так, а в мене є кілька вуликів в лісі де до найближчого хутора 3,5 км, батареї на довго не хватить.

Не дуже зрозуміло що ви пропонуєте. 

1 минуту назад, bodjachok сказал:

На рахунок стілуса якщо я не помиляюся то, якщо його нема то не допоможе оскільки екран реагує на тепло пальця. 

Є спецальні стилуси для ємнісних екранів. Ціна питання - пару доларів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Не дуже зрозуміло що ви пропонуєте. 

Є спецальні стилуси для ємнісних екранів. Ціна питання - пару доларів. 

Просто констаю і підтримую думку що потрібен додаток з офф лайн режимом роботи.  А на рахунок стилусу не знав,  дякую за підказку.   Успіхів в розробці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нова функціональність "Жарналу Пасічника". Серпень 2016.

 

Успіхів в розробці.

Дякую! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, bodjachok сказал:

Я уявляб пасічника з ноутом. Всі навкруги скажуть що тронувся розумом.  І навіть якщо і так по батарех на довго не вистачить.  Хоча смартфон чи плашет буде також весь в прополісі.  Але це все попереду

Суть не с ноутом по писаке,а легкий доступ ко всей информации за весь период.Записывать можно и карандашом по бумаге,а систематизирует прога,а там как сложится или дома за компом или в беседке с чаем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Dima 71 сказал:

Суть не с ноутом по писаке,а легкий доступ ко всей информации за весь период.Записывать можно и карандашом по бумаге,а систематизирует прога,а там как сложится или дома за компом или в беседке с чаем.

Можна і так.  Але це подвійна робота.  Хоча потрібно попробувати і все покажуть якто кажуть польві випробування!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

пробую працювати переглядаючи інструкцію, проте дальше реєстрації точка справа не іде . немає квадратів вуликів і повідомлення про неправильно задану висоту.:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Подолянин сказал:

пробую працювати переглядаючи інструкцію, проте дальше реєстрації точка справа не іде . немає квадратів вуликів і повідомлення про неправильно задану висоту.:helpme:

Без скріна не розібратися. Ви працюєте з комп"ютера? Зробіть копію екрану. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не маю такої програми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як додати Заводчика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, organic сказал:

як додати Заводчика?

Я також планував, якщо без побиття ремінцем, згодом перевестися у заводчики. Проте спочатку потрібно навчитись користуватись журналом вправно.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Подолянин сказал:

не маю такої програми.

Ви з комп"ютера працюєте? 

8 минут назад, organic сказал:

А як додати Заводчика?

Заводчики мають самі реєструватися. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так віндовс хр, не вдаються ніякі дії з точком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Подолянин сказал:

так віндовс хр, не вдаються ніякі дії з точком.

дивно. Пришліть імя користувача та пароль мені в приват - гляну. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Подолянин сказал:

так віндовс хр, не вдаються ніякі дії з точком.

Ніби-то все нормально, хіба що ви зробили точок вузько-високим, тоді як зручніше - широко-низьким. 

Я поміняв налаштування. 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ура... запрацювало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Подолянин сказал:

ура... запрацювало

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шкода, що не можна вказати заводчика маток, крім тих, які зареєстровані в системі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Подолянин сказал:

шкода, що не можна вказати заводчика маток, крім тих, які зареєстровані в системі.

Можна дописати заводчика в назві лінії, можна додати лінк на родовід матки на іншому сайті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Електронний журнал пасічника. Загальні питання.

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...