Перейти к содержанию

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Sanich сказал:

Та ніби-то відображається. 

Untitled.png

Так, точно, не догледів. Але вилізла інша проблема  чомусь відобразилося в звіті оглад ніби був 28, рамки виставив 29. хоча все робив одначасно 29 числа і заносив в смартфон. Коли дивитися дані "зайшовши в вулик" там 29 число. Також перевірив по додатку в додатку дата стоїть 28 число, в чому може бути причина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, bodjachok сказав:

Також перевірив по додатку в додатку дата стоїть 28 число, в чому може бути причина?

Різні часові пояси виставлені на телефоні та на комп"ютері. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Sanich сказал:

Різні часові пояси виставлені на телефоні та на комп"ютері. :IMHO:

Дійсно! Хоча бред відображаєтсья в телефоні Афіни +3:00 год, на ПК +2:00.  
Різниця в одну годину і змінено день, а дані внесені в обід, хоча ............. все може бути
і хочу уточнити чи є якась фунцкія така як масові роботи на точку, чи можливо  планується допрацювати.
Для прикладу обробляв від вароа всі вулики і до кожно потрібно заносити дані окремо.
Також не можу знайти в мобільному додатку де внести дані про відібрану товарну продукцію
Буду вдячний за підказки

А взагалі додаток супер штука, зручна і не треба бумажок кучу носити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, bodjachok сказав:

Різниця в одну годину і змінено день, а дані внесені в обід

Справа в тому, що ми не записуємо точний час внесення, а лише дату, маючи на увазі час - 12-а година ночі. Тому можуть виникати такі казуси. Візьмемо це до уваги. 

11 хвилину тому, bodjachok сказав:

і хочу уточнити чи є якась фунцкія така як масові роботи на точку, чи можливо  планується допрацювати

планується, 

11 хвилину тому, bodjachok сказав:

Також не можу знайти в мобільному додатку де внести дані про відібрану товарну продукцію

також планується. 

11 хвилину тому, bodjachok сказав:

А взагалі додаток супер штука, зручна і не треба бумажок кучу носити

Дуже вдячний за позитивний відгук! :ay: Нас це мотивує далі розвивати систему. Робимо "як для себе", тому що спочатку це задумувалося як додаток лише "для себе". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Система обновилась до новой версии. Все изменения описаны в записи блога: 

http://tochok.info/blogs/entry/1127-новая-функциональность-журнал-пчеловода-март-2017/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В розділі Всі огляди 

e673413045.jpg

знизу є графа Всього: 

bcc3d3283a.jpg

Я так розумію тут повинно бути показано скільки всього бджолосімей оглянуто за вибраний період часу. Якщо це так то в мене вона чомусь пуста, хоча переглянуто уже 52 сім’ї. Хотів подивитися в скількох сім’ях уже встиг зробити весняну ревізію, а скільки залишилось. Довелося крутити роликом мишки і рахувати. Хоча знову ж, якщо буде вибраний період від початку до кінця сезону тоді, що буде показувати дана графа? Поясніть будь ласка. 

В 31.03.2017 в 16:59, bodjachok сказав:

А взагалі додаток супер штука

Згідний на всі 100. В цьому році паперовий журнал не починав вести, повністю довірився Beekeeper Journal  Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, pchel сказав:

знизу є графа Всього: 

 

Вона показує суму по рамкам. Скільки було додано, видалено різних типів і розмірів рамок. 

1 година тому, pchel сказав:

Згідний на всі 100. В цьому році паперовий журнал не починав вести, повністю довірився Beekeeper Journal  Дякую.

Дякую за відгук! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Доброго дня.Підкажіть що зробити при реєстраціїї неприходить підтвердження на електронну почту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, shpak сказав:

Доброго дня.Підкажіть що зробити при реєстраціїї неприходить підтвердження на електронну почту.

Спробуйте перевірити папку Спам в поштовій скринці, або ж вкажіть свій логін- я активую ваш обліковий запис вручну. Напишіть мені в приват свою електронну адресу - можливо ви вказали невірну електронну скриньку, тому не отримуєте листа. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, shpak сказав:

Доброго дня.Підкажіть що зробити при реєстраціїї неприходить підтвердження на електронну почту.

В принципі я вже перевірив - ви не правильно вказали поштову скриньку, допустивши помилку. Я рекомендую зареєструвтися ще раз із справною адресою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Sanich сказав:

В принципі я вже перевірив - ви не правильно вказали поштову скриньку, допустивши помилку. Я рекомендую зареєструвтися ще раз із справною адресою. 

Або змінити адресу поштової скриньки на правильну через налаштування аккаунту. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую буду пробувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Працюючи з програмою виникають деякі запитання. Почав потихеньку записувати, що і як. І ось які питання у мене виникли:

1. Режим редагування: не можна вибрати всі (поставити галочки). Наприклад треба перемістити всю пасіку з одного точка на інший.

2. Немає можливості робити замітки по типу Додаткової інформації не тільки окремо по сімї, але й по всій Пасіці

3. Судячи з того, що сім'я працює (відтягнута вощина чи воско-будівельна рамка, є засів) маємо графу Матка наявна , а ось графи, що матку бачив при огляді мені не вистачає. Я відмічаю на вулику крейдою  м+ або м - що означає матку бачив або не бачив.

4. Не можливо змінити дату редагування матки. Та й саме редагування. Приїхав додому, щось згадав. Хочу підредагувати старі записи, а виходить сьогоднішня дата і нове редагування.

5. Даю в магазин 5 суші 5 вощини, а відмітити не можу (тільки суш або вощину) або я щось не так роблю.

6. Чому додати, а не додано ВОЩИНИ, СУШІ коли вже додав?

7. При наведенні на червоний прапорець показується напис -Прострочені задачі-. Хотілося б щоб показувало самі Прострочені задачі.

8. Коли відкриваєш Ваша Пасіка або коли заходиш на Точок хотілося б бачити скільки сімей стоїть на кожному точку (саму цифру), тип вулика або його фото.

9. Якщо відводки, рої стоять між основними сім’ями як їх позначити, зібрати окремо, а потім подивитись окремо скільки їх, що і як?

10. Вулик на рамку 145.    5, 6 корпусів 50-60 рамок, а більше 30 не поставиш. І взагалі де можна побачити скільки  стоїть магазинів ?

11. Дві сімї  в одному вулику? Не можливо позначити.

12. Вулик переміщено на точок … не можливо змінити дату (відредагувати).

13. На моб. додатку дату редагування огляду сімї можна змінити тільки один раз, далі програма зависає і приходиться вертатися назад до Вулика

14. Хотілося щоб були нагадування по типу - Ти замінив матку? Ти памятаєш, що сімя "" у тебе хвора? А також була можливість їх вкл. і викл. А ще краще  коли б була можливість виставити час коли ці нагадування могли би з’являтись. Була можливість вкл. і відкл. звук.

15. Відкачую мед, а зробити записи в мобільному додатку не можу, не бачу де.

16. Хотілося б щоб на сайті була можливість пошуку сім’ї за номером, так як на мобільному додатку. 

17.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17. Продукт-Мед-Рамка  Відкачачав 10 рамок на 300 і 10 рамок магазинних, а відмітити не можу. Відмітити можна Рамка або Магазинна рамка.

18. Дії-продукт: редагувати є, а ось видалити запис немає можливості.

     (Наприклад: Сімя 58 в результаті експериментування вийшло 3 записи, а видалити їх не можу. Відповідно три записи зявляються в розділі Звіт по продукту)

19. Дії-Продукт Не можливо відредагувати дату.

20. Звіт по продукту-Вулик Не вистачає графи РАЗОМ яка показувала б скільки сімей було відкачано за вибраний період.

21.  Всі огляди. Наприклад: 07.08.2017 Синхронізація пройшла. На сайті огляд 07.08.2017 є, а заходжу на сторінку Всі огляди там нічого немає.

Вулик 10, 43, 31, 25 і ... дата огляду 06.08.17. Заходжу Всі огляди стоїть дата 05.08.2017

22.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, pchel сказав:

17. Продукт-Мед-Рамка  Відкачачав 10 рамок на 300 і 10 рамок магазинних, а відмітити не можу. Відмітити можна Рамка або Магазинна рамка.

18. Дії-продукт: редагувати є, а ось видалити запис немає можливості.

     (Наприклад: Сімя 58 в результаті експериментування вийшло 3 записи, а видалити їх не можу. Відповідно три записи зявляються в розділі Звіт по продукту)

19. Дії-Продукт Не можливо відредагувати дату.

20. Звіт по продукту-Вулик Не вистачає графи РАЗОМ яка показувала б скільки сімей було відкачано за вибраний період.

21.  Всі огляди. Наприклад: 07.08.2017 Синхронізація пройшла. На сайті огляд 07.08.2017 є, а заходжу на сторінку Всі огляди там нічого немає.

Вулик 10, 43, 31, 25 і ... дата огляду 06.08.17. Заходжу Всі огляди стоїть дата 05.08.2017

22.

Дякую дуже за відгук. Дам відповіді на всі ваші запитання! Деякі речі я вже запустив в реалізацію!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пытался простейшее просить про сортировку по алфавиту,а тут столько пунктов. Нереально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пытался простейшее просить про сортировку по алфавиту,а тут столько пунктов. Нереально
Та чогож не реально. Гарні пропозиції і гарна робота небайдужої людини.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Сезон пчеловодства заканчивается, а значит появляется немного больше времени для журнала. 

До речі, ми обновили веб версію системи лише пару днів назад і зараз закінчуємо тестувати нову версію додатку - під час тестування знайшли кілька проблем, які потрібно вирішити до публікації. 

Тепер по пунктах.

Але перед цим - ще раз вам щиро дякую за докладний відгук і допомогу у розробці системи та її удосконаленні. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

1. Режим редагування: не можна вибрати всі (поставити галочки). Наприклад треба перемістити всю пасіку з одного точка на інший.

Уже в роботі. Додамо дві кнопочки - виділити всі, і зняти виділення з усіх. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

2. Немає можливості робити замітки по типу Додаткової інформації не тільки окремо по сімї, але й по всій Пасіці

Можете надати більше інформації - для чого ця функція вам потрібна з прикладами? 

До слова, у новій версії мобільного додатка, можна буде робити групові записи до вуликів, де можна буде виділити довільну кількість вуликів на точку і додати до усіх запис. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

3. Судячи з того, що сім'я працює (відтягнута вощина чи воско-будівельна рамка, є засів) маємо графу Матка наявна , а ось графи, що матку бачив при огляді мені не вистачає. Я відмічаю на вулику крейдою  м+ або м - що означає матку бачив або не бачив.

Насправді, графа "матка наявна", мабуть має бути перейменована в "бачив матку". Чи потрібно мати дві графи одразу? 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

4. Не можливо змінити дату редагування матки. Та й саме редагування. Приїхав додому, щось згадав. Хочу підредагувати старі записи, а виходить сьогоднішня дата і нове редагування.

Дійсно так. І додати такий функціонал буде не так просто, тому могли б ви привести приклад для чого це потрібно і на що це впливає в подальшому? 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

5. Даю в магазин 5 суші 5 вощини, а відмітити не можу (тільки суш або вощину) або я щось не так роблю.

Не впевнений, що зрозумів. За одну операцію можна додати або суш або вощину. І кожна операція відміняється. Щойно перевірив на сайті - працює. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

6. Чому додати, а не додано ВОЩИНИ, СУШІ коли вже додав?

Це мабуть орфоргафічна помилка. Де саме? 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

7. При наведенні на червоний прапорець показується напис -Прострочені задачі-. Хотілося б щоб показувало самі Прострочені задачі.

Можна зробити. Наскільки для вас ця функція важлива і цінна. Наскільки вона важлива для інших користувачів?

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

8. Коли відкриваєш Ваша Пасіка або коли заходиш на Точок хотілося б бачити скільки сімей стоїть на кожному точку (саму цифру), тип вулика або його фото.

Кількість вуликів на точку всього і за типом - уже в роботі. Сьогодні уже бачив початкову версію. А от тип вулика відобразити на загальному вигляді буде проблематично, через нечитабельність такої кількості інформації. Я вийшов для себе таким чином із ситуації. На пасіці маю кілька типів вуликів. Основний тип просто номерами позначаю, до номерів лежаків додаю букву J. І номер звучить як J12. Відділення вулика-лежанки помічені як L1, L2, L3, L4,нуклеуси як N1, N3. Це дуже зручно, як на мене. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

9. Якщо відводки, рої стоять між основними сім’ями як їх позначити, зібрати окремо, а потім подивитись окремо скільки їх, що і як?

По тому ж принципу що і вище, якщо я зрозумів питання правильно. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

10. Вулик на рамку 145.    5, 6 корпусів 50-60 рамок, а більше 30 не поставиш. І взагалі де можна побачити скільки  стоїть магазинів ?

Чому більше не поставиш? Облік залишку рамок у вулику не ведеться на даний момент. Мені здаєтсья не доволі специфічно і важко підтримувати в актуальному стані. Хотілося б почути вашу думку, для чого це потрібно.

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

12. Вулик переміщено на точок … не можливо змінити дату (відредагувати).

Те саме, що й по матках. Зробити непросто і питання навіщо і наскільки це важливо. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

11. Дві сімї  в одному вулику? Не можливо позначити.

Дійсно. Для цього потрібно було б підтримувати наявність двух мтаок в одному вулику. А це доволі великий шмат роботи і поточних проблем, пов"язаних із селекційною частиною програми. Цього ми не будемо робити найближчим часом. Моя рекомендація в даному випадку - ставити два вулики поряд і оперувати номерами. Наприклад вулик з номером 2, може бути представлений двама вуликами в програма 2-1 та 2-2. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

13. На моб. додатку дату редагування огляду сімї можна змінити тільки один раз, далі програма зависає і приходиться вертатися назад до Вулика

Так, ми змогли відтворити цю проблему і вона вже виправлена у версії яку ми зараз тестуємо. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

14. Хотілося щоб були нагадування по типу - Ти замінив матку? Ти памятаєш, що сімя "" у тебе хвора? А також була можливість їх вкл. і викл. А ще краще  коли б була можливість виставити час коли ці нагадування могли би з’являтись. Була можливість вкл. і відкл. звук.

Цікава пропозиція. Я над нею подумаю. Її можна вдало розвивати в майбутньому. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

15. Відкачую мед, а зробити записи в мобільному додатку не можу, не бачу де.

Такої функції не було в мобільному додатку. Ми її додали у версії що тестується. Жаль, що не змогли її випустити раніше - до збору урожаю. 

В 7/31/2017 в 23:01, pchel сказав:

16. Хотілося б щоб на сайті була можливість пошуку сім’ї за номером, так як на мобільному додатку. 

Це легко зробити засобами інтернет оглядача. Достатньо натиснути Ctrl-F і ввести текст, що шукаєте - інтернет оглядач знайде вулика на схемі. 

В 8/8/2017 в 19:14, pchel сказав:

17. Продукт-Мед-Рамка  Відкачачав 10 рамок на 300 і 10 рамок магазинних, а відмітити не можу. Відмітити можна Рамка або Магазинна рамка.

Потрібно внести інформацію в 2 кроки. Перший крок - 10 рамок на 300, другий - 10 магазинних. 

В 8/8/2017 в 19:14, pchel сказав:

18. Дії-продукт: редагувати є, а ось видалити запис немає можливості.

Немає. І це важливо - покладу в список першочергових задач. 

В 8/8/2017 в 19:14, pchel сказав:

19. Дії-Продукт Не можливо відредагувати дату.

Знову є питання про необхідність. Адже навряд чи ви будете вносити інформацію по продуктах давністю кілька тижнів. А різниця в кілька днів виглядає як неважлива. Але це на мій розсуд. 

В 8/8/2017 в 19:14, pchel сказав:

20. Звіт по продукту-Вулик Не вистачає графи РАЗОМ яка показувала б скільки сімей було відкачано за вибраний період.

Це не складно  - додамо.

В 8/8/2017 в 19:14, pchel сказав:

21.  Всі огляди. Наприклад: 07.08.2017 Синхронізація пройшла. На сайті огляд 07.08.2017 є, а заходжу на сторінку Всі огляди там нічого немає.

Вулик 10, 43, 31, 25 і ... дата огляду 06.08.17. Заходжу Всі огляди стоїть дата 05.08.2017

Є така проблема, пов"язана із тим, що телефон знаходиться в різних часових поясах із серевером. Який у вас часовий пояс на телефоні?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 8/14/2017 в 20:23, gangsterovich сказав:

Я пытался простейшее просить про сортировку по алфавиту,а тут столько пунктов. Нереально

Стільки песимізму.... 

У версії яку ми тестуємо для мобільного додатку додано широкі можливості по фільтруванню та сортуванню задач. На жаль, варіант, який ви пропонували був неприйнятний через неоднозначність реалізації. Так як ми зробили тепер підійде всім. Кілька днів і ми опублікуємо додаток - слідкуйте за розділом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1.Можете надати більше інформації - для чого ця функція вам потрібна з прикладами? 

Наприклад: Хочу зробити запис- 20.06.17 перевезти пасіку на сонях. 11/08/2017 - Обробіток ПАСІКИ димовою гарматою, венгерським тактиком. Поставити ловушки для ос. Замінити холстики на привоях і т.д

2. Насправді, графа "матка наявна", мабуть має бути перейменована в "бачив матку". Чи потрібно мати дві графи одразу?

матку бачив частенько дає яснішу картину коли щось трапляється з маткою в сім’ї. Матка наявна повинна бути, без матки буде якось неспокійно на душі.

3. Не можливо змінити дату редагування матки Дійсно так. І додати такий функціонал буде не так просто, тому могли б ви привести приклад для чого це потрібно і на що це впливає в подальшому?

Наприклад: Сім’я трутовка. 17.08.17 випустив матку з кліточки 18.08.17 трутовка прийняла матку, а відмітити забув. Сьогодні 23.0817. Хочу додати матку, а дата буде стояти 23.08.17 Нічого особливого, але коли аналізуєш пізніше дану сім’ю виникає невеличка путанина. Та й взагалі, не знаю як кому, а мені чомусь редаговані записи ріжуть око. Думаю з часом звикнеться.

4. Даю в магазин 5 суші 5 вощини Не впевнений, що зрозумів. За одну операцію можна додати або суш або вощину. І кожна операція відміняється. Щойно перевірив на сайті - працює. 

З цим уже розібрався. Дійсно можна окремо додати або суш або вощину.

5. При наведенні на червоний прапорець показується напис -Прострочені задачі-. Хотілося б щоб показувало самі Прострочені задачі. Можна зробити. Наскільки для вас ця функція важлива і цінна.

Користувався такою функцією раніше на другому сервісі, сподобалося.

Наскільки вона важлива для інших користувачів?

Треба запитати.

6.  Хотілося б щоб на сайті була можливість пошуку сім’ї за номером, так як на мобільному додатку. 

Це легко зробити засобами інтернет оглядача. Достатньо натиснути Ctrl-F і ввести текст, що шукаєте - інтернет оглядач знайде вулика на схемі. 

Не знав цього. Спробую скористуватись. Дякую.

7. Продукт-Мед-Рамка  Відкачачав 10 рамок на 300 і 10 рамок магазинних, а відмітити не можу. Відмітити можна Рамка або Магазинна рамка.

Потрібно внести інформацію в 2 кроки. Перший крок - 10 рамок на 300, другий - 10 магазинних. 

Потім так і робив.

8.  Дії-продукт: редагувати є, а ось видалити запис немає можливості.

Немає. І це важливо - покладу в список першочергових задач. 

Дякую.

9. Дії-Продукт Не можливо відредагувати дату.

Знову є питання про необхідність. Адже навряд чи ви будете вносити інформацію по продуктах давністю кілька тижнів. А різниця в кілька днів виглядає як неважлива. Але це на мій розсуд. 

Наприклад: При відборі рамок на відкачку меду записую на вулику 01С10. Що означає: качав 01 серпня Сонях 10 рамок (якщо 10м це 10 магазинних рамок).  Коли не встигаю занести інформацію, нашвидкуруч олівцем відмітив на папері і поїхав. Вдома, на слідуючий день, згадав, що не заніс ці дані.

Хоча цей пункт привчає робити все вчасно. Тепер я заношу дані зразу коли працює медогонка і руки вільні.

10. Звіт по продукту-Вулик Не вистачає графи РАЗОМ яка показувала б скільки сімей було відкачано за вибраний період.

Це не складно  - додамо.

Дякую.

11.  Всі огляди. Наприклад: 07.08.2017 Синхронізація пройшла...

Є така проблема, пов"язана із тим, що телефон знаходиться в різних часових поясах із серевером. Який у вас часовий пояс на телефоні?  

Так дійсно у мене на телефоні стоїть галочка Автоматичний часовий пояс GMT+3:00, а на комп’ютері +2:00

12. Це мабуть орфоргафічна помилка. Де саме? 

Не зрозумів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

Наприклад: Хочу зробити запис- 20.06.17 перевезти пасіку на сонях. 11/08/2017 - Обробіток ПАСІКИ димовою гарматою, венгерським тактиком. Поставити ловушки для ос. Замінити холстики на привоях і т.д

Так, в цьому є деякий сенс. Як і планування задач на ріні пасіки. Додам до черги задач на майбутнє - потрібно продумати дану функціональність. 

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

матку бачив частенько дає яснішу картину коли щось трапляється з маткою в сім’ї. Матка наявна повинна бути, без матки буде якось неспокійно на душі.

Як би ви поставилися до ідеї змінити дане поле на таке, що має 3 значення - невідомо, матка наявна (непрямі ознаки, як засів), матку бачив

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

Та й взагалі, не знаю як кому, а мені чомусь редаговані записи ріжуть око. Думаю з часом звикнеться.

Тобто? Що саме ріже око? 

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

Користувався такою функцією раніше на другому сервісі, сподобалося.

Додам до черги, але не з високким приорітетом. 

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

Хоча цей пункт привчає робити все вчасно. Тепер я заношу дані зразу коли працює медогонка і руки вільні.

Подумаю над цим питанням, як його можна реалізувати, щоб було зручно, не перевантажувати інтерфес надірною кількоістю елементів та не зайняло багато часу на реалізацію. Те ж саме для операцій з матками. 

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

Так дійсно у мене на телефоні стоїть галочка Автоматичний часовий пояс GMT+3:00, а на комп’ютері +2:00

Спробуємо у наступній версії удосконалити цей момент. 

В 8/24/2017 в 09:46, pchel сказав:

12. Це мабуть орфоргафічна помилка. Де саме? 

Не зрозумів.

:umora: І я не зрозумів, що саме не так в оригінальному дописі...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Sanich сказав:

 І я не зрозумів, що саме не так в оригінальному дописі...

Тепер зрозумів :)

Мова йшла про 

В 23.08.2017 в 22:18, Sanich сказав:
В 31.07.2017 в 23:01, pchel сказав:

6. Чому додати, а не додано ВОЩИНИ, СУШІ коли вже додав?

Це мабуть орфоргафічна помилка. Де саме? 

Ось тут, добавив 3 рамки вощини, а пише

46c5c1eb03.thumb.jpg.4062433e5cfbb556f2b0a9e0de138b9c.jpg

20 годин тому, Sanich сказав:

Як би ви поставилися до ідеї змінити дане поле на таке, що має 3 значення - невідомо, матка наявна (непрямі ознаки, як засів), матку бачив

Вчорашній випадок: Дивлюсь сім’ю. Матки не знаходжу. Засіву немає, відкритого розплоду теж. Багато печатного розплоду. Маточників теж немає. Ось тут підходить якраз значення: невідомо. :IMHO: 

Пишу рядом ПДВ 00.08.17! (передивитись +дата!). Закриваю вулика.

Так що я за. 

20 годин тому, Sanich сказав:

Тобто? Що саме ріже око? 

крапочки, рисочки, стрілочки. Одним словом цей пункт вичерчую, а то зараз наслухаюсь :) 

В мобільному додатку є розділ Огляд з підпунктами:

Мед- зрозуміло, а ось з розплодом ні. Це ідеальний варіант- на одній рамці яйця, на одній відкритий. А в дійсності на одній рамці можуть бути: яйця і відкритий, яйця і печатний. А може бути і яйця-відкритий-печатний. Як тут бути? 

А може в графі: Всього ставити кількість рамок розплоду тоді буде зрозуміло: n рамок розплоду, в якому n рамки з яйцями, n з відкритим і n з печатним.

Наприклад:

Яйця-2

Відкритий-3

Печатний-3

Всього розплід: 5

Всього 5 рамок розплоду, з яких на 2 рамках яйця, на 3 відкритий і на 3 запечатаний розплід.

Зараз в графі Всього відмічаю кількість рамок у вулику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, pchel сказав:

Ось тут, добавив 3 рамки вощини, а пише

А.. То то таки помилка орфографічна. 

5 хвилин тому, pchel сказав:

Мед- зрозуміло, а ось з розплодом ні. Це ідеальний варіант- на одній рамці яйця, на одній відкритий. А в дійсності на одній рамці можуть бути: яйця і відкритий, яйця і печатний. А може бути і яйця-відкритий-печатний. Як тут бути? 

В перерахунку на повну. Я думаю, додати в ці поля значення - наявний. Тобто мені для оцінки ліній бджіл важлива інформація по печатному розплоду. Раніше рахував в загальному - але це важко рахувати. Запечатаний набагато простіше. І тоді я б відмітивби, яйця - є, відкритий - є, запечатаного - 2,4 рамки. Я зараз так і роблю, в принципі, відмічаючи найменшу можливу вількітьс 0,2. Тобто якщо я бачу кількість 0,2 для яєць, то я знаю, що це я відмічав наявність розплоду без його підрахунку. 

7 хвилин тому, pchel сказав:

Зараз в графі Всього відмічаю кількість рамок у вулику.

Це не зовсім те, для чого призначена дана графа... В даній графі малося на увазі відмічати загальну кількість розплоду. Ми додали 4 різні поля - відкритий, яйця, закритий та всього для зручності. щоб кожен міг використовувати ті поля, які йому більше підходять.

Але із вашого допису бач,У що є необхідність відмічати загальну кількість рамок чи корпусів у вулику, чи я помилився? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Я зараз так і роблю, в принципі, відмічаючи найменшу можливу вількітьс 0,2. Тобто якщо я бачу кількість 0,2 для яєць, то я знаю, що це я відмічав наявність розплоду без його підрахунку. 

В мене виходить теж так, я просто ставлю 1 або 2, головне щоб не 0.  А ось печатний розплід стараюсь ставити дійсні дані.

2 години тому, Sanich сказав:

Але із вашого допису бач,У що є необхідність відмічати загальну кількість рамок чи корпусів у вулику, чи я помилився? 

Взагалі у мене самий простіший запис який зроблений на вулику це: дата-кількість рамок у вулику-розплід-мед

29.08.17

13-5-18

Тому мені треба.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, pchel сказав:

В мене виходить теж так, я просто ставлю 1 або 2, головне щоб не 0.  А ось печатний розплід стараюсь ставити дійсні дані.

Якщо натиснути плюс, то значення зміниться на 0,2. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Електронний журнал пасічника. Загальні питання.

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...