Перейти к содержанию
Sanich

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.

В теме 295 сообщений

1 година тому, Гурович сказав:

Обязательно, иначе кто будет отвечать за качество?

Розписатися при потребі можна і на звороті. :)  Ну і підпис сам по собі нічого не означає. :IMHO: 

1 година тому, Гурович сказав:

Типа образец, вверху справа, где свободное место, силуэт матки как у Вальчука, там цвет и номер опалитки, если таковая имеется

В мому ескізі є окреме поле для цього. 

Поделиться сообщением

1-3 лютого в мене на пасіці  відбувся обліт і 1/3 сімей я роздав по порції канді, а решту сімей буде чекати кращих часів,  бо вже сьогодні знову повернулась зима.

Тепер питання - чи є можливість записати  виконану роботу цій групі  сімей пасіки за один раз , чи треба вносити ці дані кожній сім"ї окремо  ?

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, dust сказав:

Тепер питання - чи є можливість записати  виконану роботу цій групі  сімей пасіки за один раз , чи треба вносити ці дані кожній сім"ї окремо  ?

Можна! В мобільному додатку називається - масовий огляд. Вибираєте кілька вуликів і вносите запис за один раз. 

Поделиться сообщением

Нажаль працюю тільки у  ноутбуці,  а там такої функції не бачив.

Поделиться сообщением

Тільки що, dust сказав:

Нажаль працюю тільки у  ноутбуці,  а там такої функції не бачив.

На жаль, там її і немає. Раджу використовувати саме мобільну версію для роботи. Не пожалкуєте. 

Поделиться сообщением

Вона загружається тільки на смартфон ?

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, dust сказав:

Вона загружається тільки на смартфон ?

Так, під управління ОС Андроїд. Підійде смартфон за 100 доларів. І всі записи можна робити прямо на пасіці оперативно і не переносити з бумаги в комп"ютер. 

Поделиться сообщением

Добре,  дуже дякую,  буду працювати в цьому напрямку, бо  журнал мені потрібен.

Поделиться сообщением

Знайшов вихід з положення - встановив собі на ноут емулятор ОС андроїд Blue Stacks 3  та загрузив собі мобільний  електронний пасічний журнал. Поки що вивчаю функціонал.

Поделиться сообщением

2 години тому, dust сказав:

Знайшов вихід з положення - встановив собі на ноут емулятор ОС андроїд Blue Stacks 3  та загрузив собі мобільний  електронний пасічний журнал. Поки що вивчаю функціонал.

О це так винахідливість. :) Все було навпаки задумано - мати мобільний додаток, щоб по пасіці не бігати з ноутбуком, а тут таке. :) 

Поделиться сообщением

В 04.02.2018 в 22:57, Sanich сказал:

Так, під управління ОС Андроїд. Підійде смартфон за 100 доларів. І всі записи можна робити прямо на пасіці оперативно і не переносити з бумаги в комп"ютер. 

Саніч бумага все витримає а техніка підводить інколи.:hi:

Поделиться сообщением

Просто зараз є час, а ще нема смартфона - тому і перевернув усе з ніг на голову. Тепер можу вивчати матеріальну часть.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, targal сказав:

Саніч бумага все витримає а техніка підводить інколи.:hi:

І з бумагою бувають казуси. ;)  Можна і цеглою на дашку обійтися - кожен вибирає, що йому краще підходить. 

Поделиться сообщением

3 години тому, Sanich сказав:

І з бумагою бувають казуси. ;)  Можна і цеглою на дашку обійтися - кожен вибирає, що йому краще підходить. 

Я дідуся не можу перевчити:) каже, що йому крейдою під дашком зручніше:) кожному своє!

Поделиться сообщением

Сьогодні був хороший день - сонячно і тихо, температура +5  в тіні. Додавав канді решту сімей і ще недодано 15-ти сім"ям.

Ввечері все це заніс через "масовий огляд" - все чотко.

Тепер  є ще одна проблема - хотів таким же макаром  поставити задачу на майбутнє для тих 15-ти сімей разом а не зміг - немає такого функціоналу. А добре щоб був також.

Поделиться сообщением

В 18.02.2018 в 00:26, dust сказав:

Сьогодні був хороший день - сонячно і тихо, температура +5  в тіні. Додавав канді решту сімей і ще недодано 15-ти сім"ям.

Ввечері все це заніс через "масовий огляд" - все чотко.

Тепер  є ще одна проблема - хотів таким же макаром  поставити задачу на майбутнє для тих 15-ти сімей разом а не зміг - немає такого функціоналу. А добре щоб був також.

Можливо, тут була б більш доцільною функція - задача для точка? У нас є таке в планах. 

Поделиться сообщением

В розрізі точка - це глобальна постановка задач і вона , звичайно , потрібна, але і локальні задачі, які виникають спонтанно, теж хотілось би вносити як і "масовий огляд". Бо якісь дрібниці найчастіше і забуваються.

Такий мій погляд.

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, dust сказав:

В розрізі точка - це глобальна постановка задач і вона , звичайно , потрібна, але і локальні задачі, які виникають спонтанно, теж хотілось би вносити як і "масовий огляд". Бо якісь дрібниці найчастіше і забуваються.

Такий мій погляд.

Цікаво почути думку інших активних користувачів журналу по даному питанню. 

Поделиться сообщением

26 хвилин тому, Sanich сказав:

Цікаво почути думку інших активних користувачів журналу по даному питанню. 

Хотілося б щоб разом з функцією задача для точка була і можливість вибору окремих вуликів.

Поделиться сообщением

Доброго дня! Мені не приходить лінк активації акаунта. В спамі теж перевіряв.

Зареєструвався знов з другим логіном впустило. Питання закрите

Изменено пользователем flycom

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти