Перейти к содержанию

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.


Рекомендуемые сообщения

Тільки що, GEVAK сказав:

Зручніше в режимі редагування затиснути і перемістити вулик. Вибирати вулик і потім вибирати нове місце це у 2 рази складніше. А якщо потрібно поставити вулик між групою існуючих, тоді потрібно грати у "пятнашки". Було б набагато краще, якби булик затиснути "довгим табом" перетягнути на нове місце, а інші вулики розсунулись. А так доводиться довше вводити інформацію ніж совати вулики :(

Це неможливо зробити через складність контролювати скролювання... Тобто зробити можливо, а користуватися буде ще важче. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробити буде дійсно складно, але на багатьох программах така функція працює (в тому числі із скролом). Просто якшо в пасічника врядок стоїть 20-30 вуликів і треба перемістити 2-3, то це буде жесть :IMHO: Можна реалізувати і по іншому: вибираємо вулик, вибираємо позицію куди поставити, далі якшо позиція зайнята то виводити повідомлення: "Данна позиція зайнята. Змістити усі вулики після даної позиції вниз?" "Так" або "Скасувати".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, GEVAK сказав:

Зробити буде дійсно складно, але на багатьох программах така функція працює (в тому числі із скролом).

Так, звичайно є. Але потрібно пам"ятати, що не всі пасічники на Ти із технікою, тому такі функції мають бути реалізовані якомога простіше. Крім того, щоб "вилазити" до ідеалу таку поведінку потрібно багато часу. А час - це гроші. А грошей у нашог опроекту поки немає, тому виходимо із того, що можемо зробити з мінімальними зусиллями і щоб цим було зручно користуватися.  

5 хвилин тому, GEVAK сказав:

Можна реалізувати і по іншому: вибираємо вулик, вибираємо позицію куди поставити, далі якшо позиція зайнята то виводити повідомлення: "Данна позиція зайнята. Змістити усі вулики після даної позиції вниз?" "Так" або "Скасувати".

Візьму на замітку дану пропозицію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як бути із тими вуликами що зустрілись на одній клітинці? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, GEVAK сказав:

А як бути із тими вуликами що зустрілись на одній клітинці? 

Тобто? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю на увазі 2 вулика які у мене "зникли"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, GEVAK сказав:

Маю на увазі 2 вулика які у мене "зникли"

Потрібно вручну їх перекинути на попередній точок через веб, розмістити на своїх місцях та провести синхронізацію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, все відновив. Тестую далі :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.04.2018 в 22:20, GEVAK сказав:

Дякую, все відновив. Тестую далі :crazy:

Сьогодні знайшли та виправили помилку через яку могла статися така проблема. Все було із-за того, що на даному місці міг знаходитися попередньо видалений вулик. Тепер все має бути гаразд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sanich сказал:

Все було із-за того, що на даному місці міг знаходитися попередньо видалений вулик.

Так і було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для мене як для пакетчика дуже важливим є питання кількості рамок   в гнізді на конкретну дату по кожному точку окремо, а цього функціоналу мені ел. журнал не дає, або я ще не можу з нього витягнути.

Як бути і як буде ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, dust сказав:

Як бути і як буде ?

Дійсно, такого функціоналу поки немає. Як варіант, можна дану інформацію записувати в полі "кількість бджіл". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У функцію "всі огляди" добре було б  передбачити огляди по окремих точках, а не в загальному.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Sanich чи не буде проблем з веденням пасiчного журналу якщо використувати один аккаунт на декiлькох мобiльних приладах?


Отправлено с моего Redmi 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, noweth312 сказав:

@Sanich чи не буде проблем з веденням пасiчного журналу якщо використувати один аккаунт на декiлькох мобiльних приладах?

Теоретично не повинно. Можуть бути лише проблеми, якщо переміщати вулики одночасно на обох пристроях, і це призведе що на одному місці на точку стоїть 2 вулики - тоді просто такі вулики будуть перекидатися в проблеми синхронізації. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, noweth312 сказав:

чи не буде проблем з веденням пасiчного журналу якщо використувати один аккаунт на декiлькох мобiльних приладах?

Використовую пасічний журнал на двох смартфонах, старенький Prestigio  і Lenovo. Проблем не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Розношу в електронний журнал роздані сім"ям рамки з сушниною чи вощиною і виникла ніби поблемка - я на пасіці працюю 19.04 а розношу дані "Рамки" в ел.журнал сьогодні - 22.04 . Огляд сім"ї я можу проставити сьогодні - 19.04, а якщо розношу кількість даних рамок  то програма автоматично проставляє дату 22.04, а треба щоб я міг в ручному режимі проставити дату -19.04.

 Можна так зробити ?

 і ще було б добре щоб додані рамки відображались і сумувались у таблиці.

Ще у функціоналі "рамки"  треба добавити такий тип як " будівельна рамка"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.04.2018 в 22:24, dust сказав:

 Можна так зробити ?

Все можна! Колись і до цього час дійде. Просто, як на мене, це несуттєва особливість. Чи я помиляюся? 

В 22.04.2018 в 22:24, dust сказав:

Ще у функціоналі "рамки"  треба добавити такий тип як " будівельна рамка"

Потрібно це обдумати... 

В 22.04.2018 в 22:24, dust сказав:

 і ще було б добре щоб додані рамки відображались і сумувались у таблиці.

У звіті "Всі огляди" така інформація сумується. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.04.2018 в 22:24, dust сказав:

Ще у функціоналі "рамки"  треба добавити такий тип як " будівельна рамка"

Може краще статус такий завести? :hmm: Адже будівельна рамка зазвичай одна і робити для неї окремий тип рамки в системі зі всім функціоналом як для інших типів рамок не дуже логічно. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.04.2018 в 22:24, dust сказал:

Розношу в електронний журнал роздані сім"ям рамки з сушниною чи вощиною і виникла ніби поблемка - я на пасіці працюю 19.04 а розношу дані "Рамки" в ел.журнал сьогодні - 22.04 . Огляд сім"ї я можу проставити сьогодні - 19.04, а якщо розношу кількість даних рамок  то програма автоматично проставляє дату 22.04, а треба щоб я міг в ручному режимі проставити дату -19.04.

 Можна так зробити ?

Підтримую. Такої функції не вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я на одному точку  об"єдную сім"ї. "Вулик пустий" переношу на умовну пасіку "Пусті вулики" щоб мати реальний облік сімей на реальному точку.

Але при застосуванні функції "Усі огляди" ці вулики з точка "Пусті вулики"  теж попадають в загальний облік. А це  "нехорошо".

Отже виходить що  потрібно на подобі КОРЗИНИ щоб туди складати і забирати назад пусті вулики але в огляди вони не попадали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dust сказав:

Я на одному точку  об"єдную сім"ї. "Вулик пустий" переношу на умовну пасіку "Пусті вулики" щоб мати реальний облік сімей на реальному точку.

Але при застосуванні функції "Усі огляди" ці вулики з точка "Пусті вулики"  теж попадають в загальний облік. А це  "нехорошо".

Отже виходить що  потрібно на подобі КОРЗИНИ щоб туди складати і забирати назад пусті вулики але в огляди вони не попадали.

Або в усіх оглядах додати фільтр по точках. Занотовано! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Македоніки в списку порід не знайшов, а вона в мене є. Прохання добавити.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, teplov сказав:

Македоніки в списку порід не знайшов, а вона в мене є. Прохання добавити.:hi:

Підскажи, будь-ласка, як правильно написати Англійською. Macedonica? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Sanich сказал:

Підскажи, будь-ласка, як правильно написати Англійською. Macedonica? 

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...