Перейти к содержанию
miro

Apimil - засіб для підсадки бджоломаток

В теме 79 сообщений

Только что, miro сказал:

:ooops::umora: я Вам завтра додому привезу виробника, скажіть будьласка Вам його із жінкою і дітьми,  чи в шкарпетках і папкою:ah:

Ваш сарказм я оцінив на оцінку " 5 " чи " 12 " по новій системі оцінювання. На такі жертви, як доставка виробника до місця проживання клієнта йти, я думаю, не варто, адже рентабельність бізнесу буде дуже незначна, А тим більше доставка із жінкою і дітьми, чи в шкарпетках і папкою, може вчент зруйнувати Ваші бізнесові амбіції. Пожалійте себе. Значно простіше сфотографувати з трьох сторін вказаний Вами препарат, і,одягши окуляри,переписати відомості про виробника, та викласти все це на вказаному форумі, і відразу ж до Вас почнуть звертатися покупці із реальними грішми. Дякую за Вашу увагу..

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Корнєєв Олег сказал:

Ваш сарказм я оцінив на оцінку " 5 " чи " 12 " по новій системі оцінювання. На такі жертви, як доставка виробника до місця проживання клієнта йти, я думаю, не варто, адже рентабельність бізнесу буде дуже незначна, А тим більше доставка із жінкою і дітьми, чи в шкарпетках і папкою, може вчент зруйнувати Ваші бізнесові амбіції. Пожалійте себе. Значно простіше сфотографувати з трьох сторін вказаний Вами препарат, і,одягши окуляри,переписати відомості про виробника, та викласти все це на вказаному форумі, і відразу ж до Вас почнуть звертатися покупці із реальними грішми. Дякую за Вашу увагу..

мій бізнес інтерес з Вами не получається, оскільки Ви провокуєте з самого початку, в даній ссилці http://phbarc.pl/produkt/apimil-preparat-do-skutecznego-poddawania-matek/ всі відомості, абсолютно всі, перекладу на українську в мене немає, я поділився проведеними роботами з препаратом в пасічників, які його застосовували і дали позитивні відгуки, більше інформації не можу дати, препарат в Польші зявився цього року.

Поделиться сообщением

В 11.06.2016 в 11:15, miro сказал:

Apimil - засіб для підсадки бджоломаток. дає можливість 100% прийому плідної або неплідної бджоломатки в сімю.

вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій, процедуру проводити необхідно ранком або вечером коли ще льотна бджола також у вулику, оприскується всі рамки у вулику з бджолою, матку яку підсаджуєте також треба оприскати, осиротіння проводити не треба ,нема змислу, забираєте діючу матку пускаєте плідну чи неплідну значення немає приймають, дана процедура добре проходить і в трутовочних сімях, після цього трутівки ще сіють, але агресії до матки немає, зрештою цікавий засіб, обробивши декілька бджсімей пішов робити підсадку до роїв двоє з них з характером "джігітів", но запах рук, бо коли обробляєш попадає на руки, жодного вжалення.До речі все проводилось в безвзятковий період. Матковод один поділився своїм застосуванням засобу підсадки неплідок в нуклеуси, 100% прийом. Отакі то справи в бджільництві.

11.06.2016 рок Ви вказали" вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій" 

Отже вказаний препарат був в Вас в руках. З тієї пори пройшов місяць, Ви заявляли що є замовник, який поділиться враженнями. Однак на даний час з мертрої точки не зрушилися. Все досить просто: зробити фото того що продаєте та виставити на форум. Вас ніхто не провокує, просто я намагаюся отримати від Вас інформацію, на яку маю право, а Ви вперто не можете, чи не хочете мене почути.

Поделиться сообщением

12 минуты назад, Корнєєв Олег сказал:

11.06.2016 рок Ви вказали" вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій" 

Отже вказаний препарат був в Вас в руках. З тієї пори пройшов місяць, Ви заявляли що є замовник, який поділиться враженнями. Однак на даний час з мертрої точки не зрушилися. Все досить просто: зробити фото того що продаєте та виставити на форум. Вас ніхто не провокує, просто я намагаюся отримати від Вас інформацію, на яку маю право, а Ви вперто не можете, чи не хочете мене почути.

ну я отримав був 50 мл з пляшечки 250 мл, з того моменту з привозкою препарату була проблема,був пошук сприємливої ціни яка б не сильно поступалась тій що в Польщі, результат досягнуто, по вказаній адресі є фото препарату, хочете більше купляйте, тільки перестаньте тролити,дякую.

Поделиться сообщением

Я бы тоже не против посмотреть на это чудо :hmm:Мой профиль!  интересно:wave:

Поделиться сообщением

Только что, miro сказал:

ну я отримав був 50 мл з пляшечки 250 мл, з того моменту з привозкою препарату була проблема,був пошук сприємливої ціни яка б не сильно поступалась тій що в Польщі, результат досягнуто, по вказаній адресі є фото препарату, хочете більше купляйте, тільки перестаньте тролити,дякую.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я бы тоже не против посмотреть на это чудо :hmm:Мой профиль!  интересно:wave:

Apimil 250 mlhttp://phbarc.pl/produkt/apimil-preparat-do-skutecznego-poddawania-matek/

Поделиться сообщением

Два питання:

1. Оприскувать як ніби з росинки витягши рамку з обох сторін? чи може між вулочками, як біпіном?

2. На скільки приблизно підсажених маток вистачить флекону препарату?

Поделиться сообщением

В 16.06.2016 в 16:24, Іван Михайлович сказал:

користуюся цим препаратом.

Хороший препарат.

У Польщі, в цьому році,  вільно продається на гуртовнях.  Флакончик на 0.5 л води , на гуртовні, коштує 25 злотих . Комплект з оприскувачем 29 злотих. 

Досить ефективний препарат, синтетичний комплексний ефір. Бджоли дуже гарно на нього реагують. 

Щодо прийому маток, то не панацея, маток потрібно вміти підсадити! 

Якщо пасічник не знає як це робити правильно, ніякий препарат не допоможе. 

оприскувати всю рамку, добре якби купляли за 163грн. там одразу є оприскувач хороший, це 50мл на 0,5л. Відносно скільки треба препарату, це залежить який обєм рамок буде оприсканий, тобто підсадка в мінінуклеус, відводок на чотири рамки,сімя 12 чи 20 рамок це вже інше. 0,5л розчину мені хватило на дві бджсімї сила кожної була 14 рамок но оприскувач у мене не ах-ті

7 часов назад, MaXUA123 сказал:

Два питання:

1. Оприскувать як ніби з росинки витягши рамку з обох сторін? чи може між вулочками, як біпіном?

2. На скільки приблизно підсажених маток вистачить флекону препарату?

я б просив щоб Іван Михайлович якщо може поділився досвідом тут в нього практики куди більше по використанню даного препарату,дякую.

Поделиться сообщением

я,  при підсадці маток, використовуючи апімілк, обприскую бджіл  на рамці. 

Я не підсаджую маток у великі сімї.

Спочатку підсаджую матку у відводок і лише після того як почала червити  підсилюю відводок забираючи критий розплід від старої матки. Ця матка працює як помічниця до осені, дальше обєдную бджіл , попередньо видаливши непотрібну матку. В цей період обприскую бджіл і основної сімї і тих що приєдную.

коли підсаджую в нуклеуси неплідок , просто обприскую  бджіл разом з неплідкою і закриваю нук.

раніше користувався екстрактом герані та маслом мяти. Діяло майже так як з апімілк. Порівнянь не робив. Як зявився апімілк, просто почав ним користуватися.

Поделиться сообщением

Ну і ...  де ж той препарат?

Поделиться сообщением

4 години тому, ЮМос сказав:

можна купити у Польщі. Колись продавався тут на форумі.

Поделиться сообщением

В 12.07.2016 в 22:02, Іван Михайлович сказал:

я,  при підсадці маток, використовуючи апімілк, обприскую бджіл  на рамці. 

Я не підсаджую маток у великі сімї.

Спочатку підсаджую матку у відводок і лише після того як почала червити  підсилюю відводок забираючи критий розплід від старої матки. Ця матка працює як помічниця до осені, дальше обєдную бджіл , попередньо видаливши непотрібну матку. В цей період обприскую бджіл і основної сімї і тих що приєдную.

коли підсаджую в нуклеуси неплідок , просто обприскую  бджіл разом з неплідкою і закриваю нук.

раніше користувався екстрактом герані та маслом мяти. Діяло майже так як з апімілк. Порівнянь не робив. Як зявився апімілк, просто почав ним користуватися.

Нашел его описание: один в один как апирой.На сколько я понял из описания-это так-же паста(как и апирой).А как и в какой пропорции Вы его разводите водой?(у меня апирой есть.Думаю может тоже попробовать?)

Поделиться сообщением

19 часов назад, ЮМос сказал:

Той рік на "Зустрічі у Львові" мені дали телефон людини,що продавала(продає) Апіміл.Я і забув про нього,бо цей рік матки не міняв:ah:.Пробуйте-0673146977 :ax:

Поделиться сообщением

13 години тому, Маслюк сказав:

Нашел его описание: один в один как апирой.На сколько я понял из описания-это так-же паста(как и апирой).А как и в какой пропорции Вы его разводите водой?(у меня апирой есть.Думаю может тоже попробовать?)

Апіміл -  рідина , добре розчиняється у воді. розчин 250 мл на 2,5 л . води.

Поделиться сообщением

9 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Апіміл -  рідина , добре розчиняється у воді. розчин 250 мл на 2,5 л . води.

Наверное я что-то не то нашел:"Апимил - гель для успешной подсадки маток, а так же для ловли роев."

Источник: http://www.pchelandiya.net/lekarstva-dlja-pchel/1090-apimil-instrukciya-dejstvuyushhee-veshhestvo.html

Поделиться сообщением

3 години тому, Маслюк сказав:

Наверное я что-то не то нашел:"Апимил - гель для успешной подсадки маток, а так же для ловли роев."

Источник: http://www.pchelandiya.net/lekarstva-dlja-pchel/1090-apimil-instrukciya-dejstvuyushhee-veshhestvo.html

це не той АПІМІЛ

Изменено пользователем Іван Михайлович

Поделиться сообщением

9 минут назад, Іван Михайлович сказал:

це не той АПІМІЛ

:dntknw: спс

Поделиться сообщением

12 години тому, Іван Михайлович сказав:

це не той АПІМІЛ

апіміл - апімілК різниця в ост букві

Поделиться сообщением

АРІМIL

Склад: суміш інгредієнтів натурального походження: терпенові сполуки, полісахариди. Препарат являє собою концентровану суспензію для розчинення водою.

Призначення: препарат призначений для використання на пасіках. зокрема

підсаджування матсж. об'єднання бджолиних амей. запобігання грабежів і зниження

агресії робочих бджіл при роботі на пасіці, запобігає роевому стану.

Підготовка робочого розчину: 50 мл препарату АРМІІL розвести водою до об'єму 0.5 л (рекомендовано використовувати дистильовану воду) і вилити в обприскувач. Також препарат можна розвести безпосередньо в обприскувачі, при збереженні вище

зазначеної пропорції.

Після розведення, препарат придатний для зберігання і застосовування впродовж 4-6 тижнів, при умові зберігання його у прохолодному місці або холодильнику, при температурі близько 5-10'С. Перед коловим повторним використанням розбавлений розчин необхідно ретельно розмішати і довести до температури середовища

Застосування: найкращий результат від дії препарату АРІМИ досягається при безпосередньому обприскуванні бджіл розчином. Рекомендована доза: 4-5 мл робочого розчину в розрахунку на поверхню рамки даданського (приблизно 50 мл розчину на гніздо родини в вулику типу Дадант).

Підсаджування матки - Перед тим. як підсадити молоду матку переконайтеся, що сім'я є осиротілою, або необхідно попередньо відібрати стару матку. Підготовленим розчином обприскуємо бджіл на усіх рамка Матку також обережно обприскуємо розчином АРІМІІ і підсаджуємо безпосередньо на один із стільників Підсаджуючи матку до осиротілої сім'ї рекомендовано зниикти закладених бджолами маточників.

Об'єднання сімей - Перед об'єднанням бджолиних сімей необхідно, знайти і відібрати матки з сімей, залишивши тільки матку у вибраній сім! Бджіл з об'єднуваних сімей обприскуємо на рамках і переносимо до підготовленого вулика.

Запобігання грабежів - устаткування і всі елементи, привабливі для бджіл необхідно обробити розчином препарату АРІМІL, перед початком робіт на пасіці.

Запобігання агресії бджіл - перед початком роботи з агресивними сім'ями необхідно обробити

підготовленим розчином АРІМІІL захисний одяг та рукавички.А також зп 5-10хвилин до відкривання вулика з агресивною ом'ею. Обприскуємо вулик через льотковий отвір  .                                                                                                                                                               

Компоненти препарату не містять синтетичних хімічних речовин ,антибіотиків та інших шкідливих речовин. Препарат АРІМIL є безпечним для пюдкй,бджіл та та продуктів бджільництва.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

Готовий вислати 3 флакони з апімілом для апробації(бажано матководи) -першим трьом хто напише в лічку комлект аміміл + розпилювач з дистильованою водою-БЕЗКОШТОВНО (тільки доставка Ваша:ah:

20170619_171503.jpg

20170619_173126.jpg

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

5 часов назад, Борода-1 сказал:

першим трьом хто напише в лічку комлект аміміл + розпилювач з дистильованою водою-БЕЗКОШТОВНО 

А для наступних яка цiна ?

Поделиться сообщением

І я б купив би на пробу. Якщо можна пропозицію  в ЛС.

Поделиться сообщением

48 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

І я б купив би на пробу. Якщо можна пропозицію  в ЛС.

Ніхто пока не писав на почту;)

Поделиться сообщением

1 час назад, Борода-1 сказал:

Ніхто пока не писав на почту;)

Так що можна розраховувати на шарку 

Чи краще заплатити  грошенята 

Номер картку у приват будь ласка 

10 часов назад, Борода-1 сказал:

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

I коли той термiн починаеться 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти