Перейти к содержанию
miro

Apimil - засіб для підсадки бджоломаток

В теме 79 сообщений

Apimil - засіб для підсадки бджоломаток. дає можливість 100% прийому плідної або неплідної бджоломатки в сімю.

вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій, процедуру проводити необхідно ранком або вечером коли ще льотна бджола також у вулику, оприскується всі рамки у вулику з бджолою, матку яку підсаджуєте також треба оприскати, осиротіння проводити не треба ,нема змислу, забираєте діючу матку пускаєте плідну чи неплідну значення немає приймають, дана процедура добре проходить і в трутовочних сімях, після цього трутівки ще сіють, але агресії до матки немає, зрештою цікавий засіб, обробивши декілька бджсімей пішов робити підсадку до роїв двоє з них з характером "джігітів", но запах рук, бо коли обробляєш попадає на руки, жодного вжалення.До речі все проводилось в безвзятковий період. Матковод один поділився своїм застосуванням засобу підсадки неплідок в нуклеуси, 100% прийом. Отакі то справи в бджільництві.

Изменено пользователем Бджолопотам

Поделиться сообщением

58 минут назад, miro сказал:

випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій

Це для затравки чи як?! Поділетеся рецептом чи підкажите що то за засіб такий? Дякую!:az:

P.s. В темі Весна-Літо вже прочитав. Навіщо створюваті в різних темах однакові повідомлення?:dntknw:

Изменено пользователем Fabro

Поделиться сообщением

8 часов назад, miro сказал:

вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 

Що за засіб, можна в приват!

Поделиться сообщением

8 минут назад, ВАДОС сказал:

можна в приват!

А почему собственно в приват ? а для  громади форуму теж цiкаво про 100%

Поделиться сообщением

9 часов назад, miro сказал:

Отакі то справи в бджільництві

Справи хорошi, але дуже схоже на байку.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Мико сказал:

я вже в особистих повідомленнях відповідь дав, що все повідомлю як більше дізнаюсь, а це скоро привезуть препарат буде відома ціна, можна буде для проби декільком з регіону купити, спробувати дію,оцінити чи вартує цей засіб того чи ні, моя особиста мета це не реклама, але субєктивно це вже получилось, основне це інформація якою кожен зможе скористатись, минулого року я кинув був про "маврік" багатьом допоміг придбати з перших рук.

Поделиться сообщением

12 часа назад, Мико сказал:

В приват, що б без реклами. Я теж "за" обговорення громадськістю!

Поделиться сообщением

9 часов назад, miro сказал:

ну так, в такому разі я письменик з особливим даром, дякую kontroler , що Ви мій шанувальник навіть в такій темі

Уважаемый miro, свои высказывания я написал только с хороших побуждений и в ожидании этого чудо препарата. Я с большим вниманием и уважением читаю ваши посты и действительно являюсь вашим шанувальником. Чего стоит вами написанное высказывание, что при хорошей погоде и тын нектар выделяет.Так, что прошу прощения, если я вас чем-то обидел.

Поделиться сообщением

1 час назад, kontroler сказал:

Уважаемый miro, свои высказывания я написал только с хороших побуждений и в ожидании этого чудо препарата. Я с большим вниманием и уважением читаю ваши посты и действительно являюсь вашим шанувальником. Чего стоит вами написанное высказывание, что при хорошей погоде и тын нектар выделяет.Так, что прошу прощения, если я вас чем-то обидел.

я якраз і сприйняв як жарт, бо коли приїхали друзі із Заходу та почали розказувати про даний припарат, який їм демонстрував сам винахідник професор, то також дивився і слухав як внуків дєдушкі Крилова, но коли спробував то думка змінилась, що зробиш коли ми люди,  по натурі поки не спробуєм не повірим, одне трохи не тішить, що воно холєра трохи дороге, а друге тішить, що я перевищив норму води для розведення замість 250гр. води на 25 гр препарату дав півлітри і дія була та сама, значить винахідник себе застрахував, можна розраховувати на якість, плюс ціна, тоді виходить ще раз дешевшою

Поделиться сообщением

Многие мои коллеги- пчеловоды, не имея П К, читают все новости на форуме с моего компютера, а потом вместе обсуждаем прочитанное. Материал на эту тему всех заинтересовал. Ждем результатов и цену препарата, а необходимость в его приобретении очевидна.:IMHO1: 

Поделиться сообщением

9 часов назад, kontroler сказал:

Многие мои коллеги- пчеловоды, не имея П К, читают все новости на форуме с моего компютера, а потом вместе обсуждаем прочитанное. Материал на эту тему всех заинтересовал. Ждем результатов и цену препарата, а необходимость в его приобретении очевидна.:IMHO1: 

обіцяють, що скоро буде. Сьогодні контрольно дивився де здійснював заміну матки, зняв зі стільника дав іншу, і все це в безвзятковий період, прийом супер, сімя повноцінна, матка молода вже сіє, колега оскільки в нього препарату на багато більше проводить експеремент по формуванню відводків, каже що не один після цього не злітає, но пока витримував сутку, якщо препарат випробують більше пасічників і дадуть позитивне підтвердження дії його, то це буде маленька революція.

Поделиться сообщением

В 11.06.2016 в 10:15, miro сказал:

вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій, процедуру проводити необхідно ранком або вечером коли ще льотна бджола також у вулику, оприскується всі рамки у вулику з бджолою, матку яку підсаджуєте також треба оприскати, осиротіння проводити не треба ,нема змислу, забираєте діючу матку пускаєте плідну чи неплідну значення немає приймають, дана процедура добре проходить і в трутовочних сімях, після цього трутівки ще сіють, але агресії до матки немає, зрештою цікавий засіб, обробивши декілька бджсімей пішов робити підсадку до роїв двоє з них з характером "джігітів", но запах рук, бо коли обробляєш попадає на руки, жодного вжалення.До речі все проводилось в безвзятковий період. Матковод один поділився своїм застосуванням засобу підсадки неплідок в нуклеуси, 100% прийом. Отакі то справи в бджільництві.

50грам маврика хватит обработать от клеща 500 семей. чтобы опрыскать в семье рамки нужно примерно хотя бы 100грам раствора и что на одну семью 10грам маврика ???? кто-то что-то перепутал.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, roman72201 сказал:

50грам маврика хватит обработать от клеща 500 семей. чтобы опрыскать в семье рамки нужно примерно хотя бы 100грам раствора и что на одну семью 10грам маврика ???? кто-то что-то перепутал.

причому тут маврік читайте уважно і будьте в темі. мова не йде про маврік

Изменено пользователем miro

Поделиться сообщением

вже завтра буду мати повністью всі дані про препарат, по підсадці бджоломаток, а саме: ціна, фото упаковки, інструкція щодо застосування, так-що бажаючі спробувати нове в бджільництві можуть помалу зголошуватись

взагалі-то  автор препарату українець, але реалізував ідею за границею

Поделиться сообщением

Відносно інформації про препарат для підсадок бджоломаток, ціна 715 грн. (трохи далекувато за ним їхати), фото розмите на ньому нічого не видно, але казали при отриманні банки на ній вся інформація телефон магазину, сайт, інструкція по застосуванню. Назва препарату Apimil, виробник Польша, це рідина білого кольору і немає відношення до російського препарату.Бажаючі можуть замовляти надішлю, дякую.

додаю фото, нажаль як і казав неякісно виконано

IMG_5969.JPG

Поделиться сообщением

5 часов назад, miro сказал:

Відносно інформації про препарат для підсадок бджоломаток, ціна 715 грн

Це для однієї матки?

Поделиться сообщением

3 часа назад, Андрійович(magnus) сказал:

Це для однієї матки?

Шутка удалась.

Поделиться сообщением

В 12.06.2016 в 21:39, roman72201 сказал:
  В 11.06.2016 в 10:15, miro сказал:

вчора випробував засіб для підсадки бджоломаток, 50грам речовини розчиняється на пів літри у воді, краще в дистильованій, процедуру проводити необхідно ранком або вечером коли ще льотна бджола також у вулику, оприскується всі рамки у вулику з бджолою, матку яку підсаджуєте також треба

Та ні,які жарти.На фото вище каламарчик з рідиною має ємність близьку до 50 грамів,

а " оприскується всі рамки у вулику з бджолою, матку яку підсаджуєте також треба"

Поделиться сообщением

Только что, Андрійович(magnus) сказал:

Та ні,які жарти.На фото вище каламарчик з рідиною має ємність близьку до 50 грамів,

Ємкість  - 250 мл.:hi:

Изменено пользователем Бджолопотам

Поделиться сообщением

4 часа назад, Андрійович(magnus) сказал:

Це для однієї матки?

на припараті пише для 50 бджолосімей, но відносно, такі витрати можна робити хорошим розпилювачем, в ємності 250 гр розбавляється на 4,5 літрів води, краще дистильованій.

Поделиться сообщением

6 минут назад, miro сказал:

на припараті пише для 50 бджолосімей, но відносно, такі витрати можна робити хорошим розпилювачем, в ємності 250 гр розбавляється на 4,5 літрів води, краще дистильованій.

Це означає що моє "око" зхибило.

Тоді будемо випробовувати.Куплю матку за 50 євро,побризкаю цією рідиною бджіл,

і випущу з клітки матку.Що хто скаже?

Поделиться сообщением

1 час назад, Андрійович(magnus) сказал:

а " оприскується всі рамки у вулику з бджолою, матку яку підсаджуєте також треба"

ємність на 250 мл., препарат поступив в продажу цього року, випробування препарату здійснювались з 2015 року результат відмінний, якщо при застосуванні даного препарату ми отримуєм 100% прийом плідних чи не плідних маток то вже що ми хочем то і робим на свій розсуд.

5 минут назад, Андрійович(magnus) сказал:

Це означає що моє "око" зхибило.

Тоді будемо випробовувати.Куплю матку за 50 євро,побризкаю цією рідиною бджіл,

і випущу з клітки матку.Що хто скаже?

це дешевий варіант, я скажу більш дорожчий, триста бджолосімей на період взятку з вулика забирають плідних маток  і підсаджують не плідних, прийом 100%, а Ви про 50 баксів

Поделиться сообщением

13 минуты назад, miro сказал:

це дешевий варіант, я скажу більш дорожчий, триста бджолосімей на період взятку з вулика забирають плідних маток  і підсаджують не плідних, прийом 100%, а Ви про 50 баксів

Мабуть Ви праві,це дійсно революція,але чому в темі  Инструментальное осеменение маток ,а не в темі купи-продай.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Андрійович(magnus) сказал:

Мабуть Ви праві,це дійсно революція,але чому в темі  Инструментальное осеменение маток ,а не в темі купи-продай.

скільки треба було задати питань, щоб виявити свій істинний намір.........

Поделиться сообщением

11 час назад, miro сказал:

Назва препарату Apimil, виробник Польша, це рідина білого кольору і немає відношення до російського препарату

Так,почему название не сменили,а только водичкой разбавили.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти