Jump to content
bondarev

Контроль за качеством вощины. Называем производителей плохой вощины

197 posts in this topic

В 26.01.2020 в 17:50, БРАТ сказав:

Скажите у кого есть информация по "АНАНЬЕВСКОЙ"вощине,Одесская ФОП.Мунтян.Взял в Днепре на выставке 3 пачки и теперь голова неспокойна.

в мене ананівську то тягнули але дуже сильно пливе, не один раз згадував цих ананістів:at:.

перетопив віск з більшої частини цього виробника то там шлаку більше ніж воску. давай відшкрібати , а на блинчику в товщину 1,5- 2 см. всякого шлаку до 10-ти см.:at:   мало того що мучився й матьожив літом, то ще проклинав коли топив. може знайду фото, виставлю.

В 10.02.2020 в 21:22, Віталій.В сказал:

Взяв 30 кг фощини Дубовика 

5e41ac8332dbe_.thumb.jpg.fac89f6059a3a7aa645ef3af2e9d76c8.jpg

Шось ні де не знаходжу № вальців, хто знає підскажіть будьласка це так і  єсть чі мені щось ліве  впарили ?

Заказував на 145 рамку теж незнайшов номер вальців. Вощина побіліла з спицифічним запахом. Що це може бути.

14 хвилини тому, СЄРЖ сказав:

в мене ананівську то тягнули але дуже сильно пливе, не один раз згадував цих ананістів:at:.

перетопив віск з більшої частини цього виробника то там шлаку більше ніж воску. давай відшкрібати , а на блинчику в товщину 1,5- 2 см. всякого шлаку до 10-ти см.:at:   мало того що мучився й матьожив літом, то ще проклинав коли топив. може знайду фото, виставлю.

знайшов

9bb9e7b2932d107b88e0c21a43651280.jpga6644e0438bf6ac3318c3c058ef09d9a.jpg

а це вже друга перетопка, ще сантиметр такого як пластилін, тороче крім парафіну ще невідомо , що туди пхають.8dd1dc91c64d16768535cda124c5b8ac.jpg

вийшло на зборах був місцевий представник по виготовленню вощини , канді і тд. пообіцяв зробити для спілки знижку. сам робив технологом в Одесі на покровській. на малому крузі в Рівному обміняв на віск в цього технолога і побачив з дешевою вощиною продавця, каже що з Одеси разом з Олександром, з цим технологом, а вощини куча лишилася то аби продати знизив ціну бо потрібно вже повертатися. я ще в нього докупив. то того Олександра що жив в нас ще нічого в порівнянні з ананівською, але при переплавці точно не скажу чия дала більше шлаку.

14 години тому, СЄРЖ сказав:

знайшов

а це вже друга перетопка, ще сантиметр такого як пластилін, тороче крім парафіну ще невідомо , що туди пхають.8dd1dc91c64d16768535cda124c5b8ac.jpg

вийшло на зборах був місцевий представник по виготовленню вощини , канді і тд. пообіцяв зробити для спілки знижку. сам робив технологом в Одесі на покровській. на малому крузі в Рівному обміняв на віск в цього технолога і побачив з дешевою вощиною продавця, каже що з Одеси разом з Олександром, з цим технологом, а вощини куча лишилася то аби продати знизив ціну бо потрібно вже повертатися. я ще в нього докупив. то того Олександра що жив в нас ще нічого в порівнянні з ананівською, але при переплавці точно не скажу чия дала більше шлаку.

Я думав у мене два сантиметра це багато а тут просто :blink: шок. Видно щось пішло не так. Віск перейшов в емульсію з водою. Може закипів або вода сильно жорстка.

В 15.02.2020 в 07:28, Иваныч сказал:

Заказував на 145 рамку теж незнайшов номер вальців. Вощина побіліла з спицифічним запахом. Що це може бути.

На днях навощив майже дві пачки, на 300-та ( із 5кг пачки  виходить 66-ть листів ), 145-ту пачку поки що  не закінчив, листи вощини без якихось нарікань ( браку )  розміри листів  не гуляють :ay: , навощую в хаті ( єсть битова кімната ) запах дуже приємний, як заходиш до кімнати відразу відчуваєш запах відкритого вулика в літку але, номера вальців так і не знайшов:hmm:

Попередні роки користувався вощиною   Боярка, Кіровоградська, Носа- ( наш місцевий виробник )  вощина теж біліла, на якість відбудовки стільників та розплоду якогось не доброго впливу не помічав, все було добре.

Можливо біліє від тривалості зберігання :dntknw:.

Вчера был на выставке в Харькове. Приобрел вощину у Дубовика и еще некоторую мелочевку. Очередь к Дубовику стояла в два ряда с утра и до обеда когда я уезжал. Цена вощины 180 грн за 1 кг. Обмен 6 кг воска на 5 кг вощины. Другие продавцы нервно покуривали в сторонке. Торговля шла о них похуже.

8 хвилин тому, bvvvvd сказав:

Вчера был на выставке в Харькове. Приобрел вощину у Дубовика и еще некоторую мелочевку. Очередь к Дубовику стояла в два ряда с утра и до обеда когда я уезжал. Цена вощины 180 грн за 1 кг. Обмен 6 кг воска на 5 кг вощины. Другие продавцы нервно покуривали в сторонке. Торговля шла о них похуже.

Тепер будуть мати стимул на виробництво більш якісної вощини.:hi:

14 минут назад, Ворон сказал:

Тепер будуть мати стимул на виробництво більш якісної вощини.:hi:

Просто другим нужно тоже потратиться на рекламу 

Блогеров не задействованых ещё много 

Вот давече и Изюмскую пропиарили 

Реклама двигатель торговли 

29 хвилин тому, Мико сказав:

Просто другим нужно тоже потратиться на рекламу 

Блогеров не задействованых ещё много 

Вот давече и Изюмскую пропиарили 

Реклама двигатель торговли 

Бджолам по барабану реклама,їм важливіша якість.:hi:

2 часа назад, Ворон сказал:

Бджолам по барабану реклама,їм важливіша якість.:hi:

За  40 лет ни одного раза не попалась не качественная вощина 

а пользовался  вощиной не менее 10 производителей 

Может при старом режиме посовестлевее были производители 

по сравнению с нынешними :dntknw:

А можливо якщо бджоли тягнуть пластик то і парафіноцеразновіск теж позубах.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

В 10.02.2020 в 21:45, zapivan сказав:

Якщо так сильно зацепив то давайте просто напишемо хто виробник і якими вальцями катає. 

Щось мені підказує що виробник лайна не один і скоріш за все це відбувається не постійно. Різке збільшення виробників вощини в свій час і є головна причина:IMHO:плюс відбір забрусного для продажу за кордон.

33 минуты назад, uam_63 сказал:

А можливо якщо бджоли тягнуть пластик то і парафіноцеразновіск теж позубах.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Да только не стоит удивлятся когда расплод таким решетом что трудно поверить что такой бывает .:umora::IMHO1:

7 часов назад, bvvvvd сказал:

Вчера был на выставке в Харькове. Приобрел вощину у Дубовика и еще некоторую мелочевку. Очередь к Дубовику стояла в два ряда с утра и до обеда когда я уезжал. Цена вощины 180 грн за 1 кг. Обмен 6 кг воска на 5 кг вощины. Другие продавцы нервно покуривали в сторонке. Торговля шла у них похуже.

Выше я просто констатировал факт, но ни в коем разе я здесь не напишу что у других продавцов вощина по качеству была хуже. Ведь я же ее не проверял.

В 15.02.2020 в 22:57, zapivan сказав:

Я думав у мене два сантиметра це багато а тут просто :blink: шок. Видно щось пішло не так. Віск перейшов в емульсію з водою. Може закипів або вода сильно жорстка.

парова воскотопка, вода джерельна мяка, беру на вино, горох розварюється швидше ніж в звичайній. а яке в мене було розчарування коли з такого куска стільки пішло в відхід.:(

15 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

парова воскотопка, вода джерельна мяка, беру на вино, горох розварюється швидше ніж в звичайній. а яке в мене було розчарування коли з такого куска стільки пішло в відхід.:(

Завжди перетоплюю в дощовій воді,мякішої немає в природі.:hi:

В 16.02.2020 в 14:01, Мико сказал:

;) так Ви вже без малого 30 років користуєтесь при нинішньому!

А мені попадала, в рука тримав, в вулик не ставив!

В 15.02.2020 в 08:46, СЄРЖ сказал:

знайшов

зараз топлю стару суш з Одеської вощини, то ніякого шлаку нема. На злитку у 5 кг, десь пів сантиметра дрібної мерви яка проходить через сито. ну і десь три мм темного воску, який теж стамескою знімаю.

5 минут назад, Ворон сказал:

Завжди перетоплюю в дощовій воді,мякішої немає в природі.:hi:

Це якщо в екологічно чистому регіоні, бо якщо поряд є хімічний завод то  від такоЇ  води, в алюмінієвому бідоні, дно відпадає.

30 хвилин тому, Серж 82 сказав:

зараз топлю стару суш з Одеської вощини, то ніякого шлаку нема. На злитку у 5 кг, десь пів сантиметра дрібної мерви яка проходить через сито. ну і десь три мм темного воску, який теж стамескою знімаю.

це не Покровська, а частина місцевого підприємця і ананівська, місцевий виїхав, щось пішло не так але вощина в нього не пливла як ананівська.

56 хвилин тому, ALEKS1952 сказав:

Це якщо в екологічно чистому регіоні, бо якщо поряд є хімічний завод то  від такоЇ  води, в алюмінієвому бідоні, дно відпадає.

В мене хімічних заводів немає,будинок власний,і накритий алюмінієвою бляхою 1 мм,все в нормі.:hi:

35 минут назад, СЄРЖ сказал:

це не Покровська, а частина місцевого підприємця і ананівська, місцевий виїхав, щось пішло не так але вощина в нього не пливла як ананівська.

Кажуть, що ананьївська - туфта.